Starity

Miley Cyrus megmutatja, hogyan bulizik

15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 22. 09:44 #261
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Az szám jó,a klipp az fura,de azért jó biggrin.gif
2013. június 22. 13:22 #262
- törölt felhasználó -    
Gusztustalan..undorító.Ízléstelen és tucat. Szerintem inkább állná meg a helyét valami korosztály bíráló paródiának...
Azok a feldolgozások, amelyeket Miley készített annyira elnyerték a tetszésemet. Hihetetlenül fantasztikusra sikeredtek és reméltem, hogy hasonló stílusú dalok csendülnek fel az új albumon is.
A 2010-es albuma szerintem igazán remek lett. Abban az albumban kiteljesedett. Azzal a koronggal bebizonyította, hogy igazán tehetséges. Kíváncsivá tett. De a 2012-es és 2013-mas munkái undorító tákolmányok, amelyek a zenét szégyenítik meg. Miley tehetséges...nagy kár, hogy egy kis jó ízlés nem szorult belé, mert, így csak elpazarolja azt, amije valójába van.
2013. június 22. 16:31 #263
dope200
dope200
 
StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
Offline offline
Gusztustalan!!..Nem is írok többet mert kiábrándító és felfoghatatlanul primitív hülye liba lett belőle!!..
2013. június 22. 18:31 #264
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Ennyi nagyokos savanyú embert egy helyen.. rohog.gif

A klip ugyanolyan tökéletes, mint maga a zene heart.gif Már annyira vártam és nem okozott csalódást, nem is tudom hányszor néztem meg egymás után... rohog.gif Miley nagyon szép a klipben és az a fehér szerkó nagyon klassz... thumbsup.gif Imádom, amikor elkezdenek twerkelni..biggrin.gif
Miley végre visszatért... heart.gif Nekem már nagyon "hiányzott" wub.gif
Már alig várom, hogy megjelenjen az új albuma.. w00t.gif
2013. június 22. 19:21 #265
- törölt felhasználó -    
Idézet (LitBbyGaga @ 2013.06.20. 23:38)
I-M-Á-D-O-M-♥
Nem értem mit van mindenki oda hogy mi ez az új stílus meg kicsik példaképe?!És?!Kéri valaki őket hogy utánozzák Miley-t?!Azt csinál Miley amit akar(ahogy a számban is elhangzik;))az ő dolga,ahogy másoknak is az hogy felveszik-e ezt a stílust egy picit is vagy nem.Nincsenek kényszerítve.Urristen.biggrin.gif


Tudod a példakép azt jelenti, hogy arra a bizonyos emberre (ez esetben Mileyra) szeretne hasonlítani, és ha Mileyra szeretne hasonlítani elkezdi felvenni a stílusát, viselkedését. Amit a videóban leművel azzal nincsen problémám, sőt a szám is kifejezetten tetszik, de arra azért néha gondolhatna, hogy rengeteg kisgyermeknek a példaképe, és ez a fajta viselkedés egyáltalán nincsen jó hatással a kicsikre.
2013. június 22. 20:01 #266
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Nos,rászántam magam,hogy megnézzem a "klippet".Nem kellett volna.Gusztustalan,ahogy a féktelen bulizást és kefélést hirdeti..Ahogy kinéz,az visszataszító.Egy érett,felnőtt nő nem így viselkedik.Ez én tudom tizenévesen.Akkor ő huszonévesen miért nem tudja felfogni,hogy egy nő nem attól felnőtt,ha úgy viselkedik,mint egy diszkós szajha,aki az éjjel minimum öt menetet lenyom.Miley pedig igen-igen bizonygatja,hogy ő érett,ő már felnőtt,noha úgy viselkedik,mint egy kiéhezett lotyó.Ja,és valaki megmondaná Miley-nak,hogy ez a k**vás vonaglás közel sem szexi és kellemesen erotikus,hanem közönséges és undorító? És még ő akar férjhez menni..Mellesleg ezzel a nyelvnyújtogatással ,és séróval hardcore punk-nak akar kinézni? Mert nem sikerült..

Mehetne egy "felnőtt-csatorna" reklámjának ...
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Beyla, Lillaa98
2013. június 23. 12:02 #267
miley98
miley98
visszatérő vendég
 
Státusz'Hogyha senki sem utál, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.18.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 165455
Offline offline
Kedves Chelseagirl18: Csupán azért káromkodok, mert dühít, hogy egyesek mennyit bírnak pampogni egy olyan dolog miatt, amihez semmi közük nicsen, nem is tudnak mit tenni ellene és nem hiszem, hogy olyan sok vizet zavarna az életükben... Ha nem szeretitek Miley-t, akkor mit érdekel titeket, hogy mit csinál az életével? Egyáltalán nem értem, hogy miért pattogtok feleslegesen. Nincs jobb dolgotok, mint egész nap a gép előtt ülni és kritizálni az embereket? -.-"
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2013. június 23. 13:30 #268
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (miley98 @ 2013.06.23. 12:02)
Kedves Chelseagirl18: Csupán azért káromkodok, mert dühít, hogy egyesek mennyit bírnak pampogni egy olyan dolog miatt, amihez semmi közük nicsen, nem is tudnak mit tenni ellene és nem hiszem, hogy olyan sok vizet zavarna az életükben... Ha nem szeretitek Miley-t, akkor mit érdekel titeket, hogy mit csinál az életével? Egyáltalán nem értem, hogy miért pattogtok feleslegesen. Nincs jobb dolgotok, mint egész nap a gép előtt ülni és kritizálni az embereket? -.-"



Ott a pont! thumbsup.gif meghajolo.gif
2013. június 23. 14:32 #269
- törölt felhasználó -    
Végignéztem.De megbántam...hányingert kaptam ettől a kliptől.Undorító az ahogy Miley viselkedik a benne.Gratulálok neki,most bebizonyította,hogy egy nagy r*banc....
2013. június 23. 15:44 #270
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (miley98 @ 2013.06.23. 12:02)
Kedves Chelseagirl18: Csupán azért káromkodok, mert dühít, hogy egyesek mennyit bírnak pampogni egy olyan dolog miatt, amihez semmi közük nicsen, nem is tudnak mit tenni ellene és nem hiszem, hogy olyan sok vizet zavarna az életükben... Ha nem szeretitek Miley-t, akkor mit érdekel titeket, hogy mit csinál az életével? Egyáltalán nem értem, hogy miért pattogtok feleslegesen. Nincs jobb dolgotok, mint egész nap a gép előtt ülni és kritizálni az embereket? -.-"


Mondod ezt te, aki a gép előtt ülve szapulsz meg legyökerezel mindenkit, aki nem dobja el az agyát Mileytól?
Mindegy részemről befejeztem, nem vitatkozom veled. De annyit még hozzátennék, hogy ugyan úgy, ahogy te elmondhatod a véleményed, Mileykáról meg arról hogy mennyire utálod Liamet, úgy szerintem mi is megtehetjük ugyan ezt. El kell fogadni a negatív kritikákat is. Nem szeretheti mindenki ugyan azt.
2013. június 23. 16:13 #271
miley98
miley98
visszatérő vendég
 
Státusz'Hogyha senki sem utál, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.18.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 165455
Offline offline
(elnézést ha havonta egyszer egy napot a gép előtt ülök)
2013. június 23. 19:22 #272
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Felkeveredett a gyomrom, ízléstelen, ahogy viselkedik, fényév távolságokra sem hasonlít egy értelmes felnőtthöz. Már bocsánat, de aki Mileyra azt mondja, hogy szép, az vagy vakságban szenved vagy egyszerűen a bizonyos kommentelő sem egy szépségkirálynő. Ez a lány már rég elvesztette az értékét. Mit tekergeti magát a klipben és mutogatja a fenekét? Jól emlékszem, hogy nem is olyan rég még az esküvőt tervezgették Liammel? Ez egy rossz r*banc, nincs jobb szó rá. A zene tucat, végignyáverog benne, a falat tudnám kaparni, amikor csak úgy nyújtja a szavakat, mint a rétestésztát. Az a mély férfi hang, ami közbe-közbe beleböfög a dalba meg csak ront az egész, amúgy sem minősíthető számon!
2013. június 23. 20:00 #273
Evelin 222
Evelin 222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 170193
Offline offline
Nagyon vagány smileeee.gif)
2013. június 24. 10:26 #274
- törölt felhasználó -    
Undorító. Sikerült egy percnél kiborulnom. Hányingerem van. Azt hiszi, ha ilyen grimaszokat vág és ennyire hülye dolgokat tesz, akkor menő lesz. NEM. Ezzel csak a ribancságát bizonyítja. Elképesztő, hogy mekkora k*rva lett abból a kis Disney "Hannah Montanából"... -.-"
2013. június 24. 19:12 #275
ReniDirectionerCulé
ReniDirectionerCulé
új tag
 
StátuszFrom What Makes You Beautiful To Best Song Ever <33 #ProudDirectioner xx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 1
Azonosító: 201241
Offline offline
Jó, be kell vallani, hogy egy kissé k***ás, de könyörgöm! NEM EGY KISLÁNYRÓL BESZÉLÜNK! Felnőtt a Disney Hannah... Ez van! xx
2013. június 24. 21:41 #276
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2013.06.19. 20:22)
Gondoltam, hogy a starity-n ezt váltja ki a klip. Mit is vártam a sok prűd és "túlkonzervatív" embertől, plusz a 10-12 évesektől?...



Nem vagyok túlkonzervatív,csak nem stílusom a r*banckodás..Az előző hozzászólásodban írtad,hogy Miley milyen szexi benne.
Egyáltalán nem az,úgy vonaglik,mint egy rossz sztriptíztáncos,az állandó nyelvöltögetéssel pedig valahogy így néz ki:


http://www.freakingnews.com/pictures/43500/Goat-Mouth-Eyes--43558.jpg
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. június 24. 23:22 #277
rini02
rini02
új tag
 
StátuszAzért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 204391
Offline offline
Szerintem nagyon jó lett a videó. Mióta megjelent a szám állandóan ezt hallgatom. Nem értem mi a baj azzal, hogy Miley szeret őrülten viselkedni. Azt csinál amit csak akar és nincs senkinek beleszólása ebbe.
luluuu annyiban igazad van, hogy Miley még tényleg nem érett felnőtt nő. De mit várjunk tőle 20 évesen? Egy ember legjobb esetbe 30 éves korára lesz igazán felnőtt, de sokan még akkor sem lesznek igazán felnőttek. Sőt ez nem is igazán idő, hanem tapasztalat kérdése. Ha majd Miley-nak gyerekei lesznek akkor már nem állna jól neki ha a kamerák előtt riszálná magát és megjátszaná a bulizó tinit. Ezért szerencse, hogy ezen a korszakán most esik túl, és még így is egy csomóan 15-16 évesen csinálják azt amit Miley, és abban a korban az már tényleg lotyóság, de mit tudhat egy "kislány" még erről??
A vadulás szerintem nem bűn, sőt az a jó ha valaki élvezi az életet, és nagyon sokan csinálják ezt csak annyi különbséggel, hogy Miley mindezt a kamerák előtt...
2013. június 25. 09:43 #278
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Idézet (rini02 @ 2013.06.24. 23:22)
Szerintem nagyon jó lett a videó. Mióta megjelent a szám állandóan ezt hallgatom. Nem értem mi a baj azzal, hogy Miley szeret őrülten viselkedni. Azt csinál amit csak akar és nincs senkinek beleszólása ebbe. 
luluuu annyiban igazad van, hogy Miley még tényleg nem érett felnőtt nő. De mit várjunk tőle 20 évesen? Egy ember legjobb esetbe 30 éves korára lesz igazán felnőtt, de sokan még akkor sem lesznek igazán felnőttek. Sőt ez nem is igazán idő, hanem tapasztalat kérdése. Ha majd Miley-nak gyerekei lesznek akkor már nem állna jól neki ha a kamerák előtt riszálná magát és megjátszaná a bulizó tinit. Ezért szerencse, hogy ezen a korszakán most esik túl, és még így is egy csomóan 15-16 évesen csinálják azt amit Miley, és abban a korban az már tényleg lotyóság, de mit tudhat egy "kislány" még erről?? 
A vadulás szerintem nem bűn, sőt az a jó ha valaki élvezi az életet, és nagyon sokan csinálják ezt csak annyi különbséggel, hogy Miley mindezt a kamerák előtt...



Nem tudom honnan vetted,de rohadt nagy marhaság amit írtál,már elnézést.. Kivéve talán a tapasztalatos.. Ismerek jó pár olyan embert,akinek 20-25 éves korára (de olyat is ismerek akinek 15 )már benőtt a feje lágya,és nem viselkedik úgy ,mint egy hedoinista életmódot élő ringyó..Lehet hogy velem van a baj,de szerintem ez senkinek nem áll jól és senkinek nem kéne így viselkednie! Nem a vadulás bűn,de normális keretek közt is lehet bulizni.
Remélem Liam kidobja,és talál magának egy normális,felelősségteljes,gyönyörű fiatal nőt,akivel komolyan leélheti az életét.
Miley pedig megkomolyodhatna,mert nem áll jól a lotyó imidzs.
2013. június 25. 12:14 #279
rini02
rini02
új tag
 
StátuszAzért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 204391
Offline offline
Idézet (luluuu @ 2013.06.25. 09:43)
Nem tudom honnan vetted,de rohadt nagy marhaság amit írtál,már elnézést.. Kivéve talán a tapasztalatos.. Ismerek jó pár olyan embert,akinek 20-25 éves korára (de olyat is ismerek akinek 15 )már benőtt a feje lágya,és nem viselkedik úgy ,mint egy hedoinista életmódot élő ringyó..Lehet hogy velem van a baj,de szerintem ez senkinek nem áll jól és senkinek nem kéne így viselkednie! Nem a vadulás bűn,de normális keretek közt is lehet bulizni.
Remélem Liam kidobja,és talál magának egy normális,felelősségteljes,gyönyörű fiatal nőt,akivel komolyan leélheti az életét.
Miley pedig megkomolyodhatna,mert nem áll jól a lotyó imidzs.


Lehet igazad van abban, hogy egyesek már 20 évesen elég érettek ahhoz, hogy ne bulizzanak ilyen őrült módon, de nem tudom téged miért zavar annyira amit Miley csinál. Nem akarok belekeverni ebbe más sztárokat, de akadnak még olyanok bőven akiknek ilyen stílusban készült klipjeik vannak. Csak azokkal senki sem foglalkozik ilyen szinten, mert nem a Disney-nél kezdték, hanem alapból bulizással meg vadulással robbantak be köztudatba. Kb. Miley is ezt csinálja. Próbálja a múltját feledtetni az emberekkel ezzel a vad viselkedéssel. Ez bizonyítja, hogy még nem felnőtt nő. Keresi az útját, és lehet 3-4 év múlva áttér egy teljesen más stílusra. Nem lehet tudni.
Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy Liam-nek el kéne hagynia. Szerintem Miley és Liam szerelme az igazi tökéletes szerelem. Miley nagyon megváltozott külsőre, de Liam még így is szereti és nem akar rajta változtatni, nem akarja, hogy Miley olyan legyen amilyen igazából nem is ő. A hosszú hajú Miley igazából sohasem létezett, Miley mindig ilyen volt, van róla egy csomó őrült videó a neten mikor még hosszú haja volt. Tehát ő mindig ilyen volt csak akkor nem mutatta ki ennyire. Én nagyon örülnék ha összeházasodnának és együtt maradnának örökké, mert annyira szép az ő kapcsolatuk. smileeee.gif
2013. június 25. 14:32 #280
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Idézet (rini02 @ 2013.06.25. 12:14)
Lehet igazad van abban, hogy egyesek már 20 évesen elég érettek ahhoz, hogy ne bulizzanak ilyen őrült módon, de nem tudom téged miért zavar annyira amit Miley csinál. Nem akarok belekeverni ebbe más sztárokat, de akadnak még olyanok bőven akiknek ilyen stílusban készült klipjeik vannak. Csak azokkal senki sem foglalkozik ilyen szinten, mert nem a Disney-nél kezdték, hanem alapból bulizással meg vadulással robbantak be köztudatba. Kb. Miley is ezt csinálja. Próbálja a múltját feledtetni az emberekkel ezzel a vad viselkedéssel. Ez bizonyítja, hogy még nem felnőtt nő. Keresi az útját, és lehet 3-4 év múlva áttér egy teljesen más stílusra. Nem lehet tudni. 
Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy Liam-nek el kéne hagynia. Szerintem Miley és Liam szerelme az igazi tökéletes szerelem. Miley nagyon megváltozott külsőre, de Liam még így is szereti és nem akar rajta változtatni, nem akarja, hogy Miley olyan legyen amilyen igazából nem is ő. A hosszú hajú Miley igazából sohasem létezett, Miley mindig ilyen volt, van róla egy csomó őrült videó a neten mikor még hosszú haja volt. Tehát ő mindig ilyen volt csak akkor nem mutatta ki ennyire. Én nagyon örülnék ha összeházasodnának és együtt maradnának örökké, mert annyira szép az ő kapcsolatuk. smileeee.gif


Nekem nem az a bajom,hogy Miley viselkedik így.Ki akar törni a Disney imázsból,de ezzel a viselkedéssel csak azt éri el,hogy még jobban a Disney-s Miley-hoz hasonlítják.Eleinte nekem is tetszett a kapcsolatuk ,de aztán semleges lett.Miles annyira akarta bizonygatni hogy ő már érett egy ilyen kapcsolathoz,meg annyira erőltette,hogy most férjhez megy és habos babos tökély az élet .Ez a "mindjárt férjhez megyek-nem érdekel a szalvéta-de azért mindig nyilatkozok róla"- dolog pedig annyira álszent.Szerintem Liam-nek semmi szüksége a nagy felhajtásra ,ő csak csendben el akarja venni Miley-t..Én a helyében biztos meguntam volna az egész huzavonát..
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok