Starity

Bizarr! Haldokló elefánt oldalán táncolt egy cirkuszi munkás

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 26. 09:03 #101
xxclarksonicxx
xxclarksonicxx
új tag
 
StátuszÍme, a blog 2. része us elindult! :D http://nati-hejachapter.blogspot.hu/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 199640
Offline offline
Ez a cikkíró is vak??? Éppen segítene rajta..gyönyörű egy cikk. sleep.gif
Szegény ember mit érezhet most?
2013. június 26. 09:04 #102
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Ez undorító! Hogy lehet valaki ilyen gonosz?!
2013. június 26. 09:13 #103
pilri
pilri
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 182035
Offline offline
most komolyan az emberek leírnak 1km-s szövegeket arról hogy ez az ember milyen rohaadék de az hogy megnézzék a videót az eszükbe sem jut.-.- látszik hogy nem bántani akarja hanem segiteni rajta. de tyúkeszűeknek magyarázhat az ember...azt is elhinnék páran hogy Orbán Viktor lefeküdt Rihannával...-.-
2013. június 26. 09:22 #104
Steffan
Steffan
új tag
 
Státusz♥Teen Wolf-Tyler Posey ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 1
Azonosító: 158917
Offline offline
Idézet (ferike0011 @ 2013.06.26. 09:01)
haragudjál nenezita tudod, hogy kit hülyézzél le fogyatékos! olyan írjon aki legalább csinált cikkeket borzalmasak vagytok.. -.-" IQ harcosok


ő a fogyatékos..? akkor te mi vagy,hogy ilyen ** cikket írsz...? büszke vagy arra hogy kitették a retkes cikkedet ami egy kiló szemét,és hazugság.. malade.gif
Ha meg nem tudod elfogadni h nekünk van igazunk,menjél aztán nyugodj le a sarokba smileeee.gif
2013. június 26. 09:31 #105
- törölt felhasználó -    
Mindegy én inkább nem tiltatom ki magam.. pardon.gif nem minden cikket lehet kedvelni wink.gif
2013. június 26. 11:13 #106
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Steffan @ 2013.06.26. 09:22)
ő a fogyatékos..? akkor te mi vagy,hogy ilyen ** cikket írsz...? büszke vagy arra hogy kitették a retkes cikkedet ami egy kiló szemét,és hazugság..  malade.gif 
Ha meg nem tudod elfogadni h nekünk van igazunk,menjél aztán nyugodj le a sarokba smileeee.gif

Mondjuk azért írt egy ilyen cikket, hogy felhívja a figyelmet újabban a kegyetlen állatkínzásra? rolleyes.gif Tizenpár évesen te aztán annyira tudsz mindent, hogy azt hiszed vizet nyom ki a tüdejéből. Ember, te tudod, hogy hol helyezkedik el a két tüdő, vagy csak játszod az agyadat? bolond.gif Először lapozz fel egy anatómia könyvet és meglátjuk, hogy kinek lesz igaza! Az a gyökér az elefánt hátán ugrál, ami olyan messze van a tüdejétől és a szívétől, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha pedig ez neked totál király és normális, akkor keress egy ásót és a hozzád közelebb eső legközelebbi földes pusztán ásd el magadat legalább egy kilométer mélyen!
2013. június 26. 11:38 #107
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Úramisten..-.- ez nem normális!
2013. június 26. 11:39 #108
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Mármint az,hogy ilyeneket írkáltok,segíteni akarnak rajta...
2013. június 26. 11:41 #109
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Én most már nem tudom eldönteni, hogy melyik az igaz, remélem, hogy megmenti. De aki azt mondja, hogy megmenti, és közben itt oltja a másikat, mert hisz a cikknek (vagy a szemének) és azt állítja, hogy szerinte kínozza szegény elefántot, az fogja már vissza magát. Honnan kéne tudnunk, hogy most éppen mit csinál? Nem vagyunk orvosok, állatorvosok meg végkép nem. Amúgy meg kulturáltan is kifejezhetnétek magatokat. mellow.gif
2013. június 26. 11:42 #110
Nóryka
Nóryka
visszatérő vendég
 
StátuszSuli van :(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.28.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 0
Azonosító: 196946
Offline offline
hát ez azért elég durva
2013. június 26. 12:00 #111
Steffan
Steffan
új tag
 
Státusz♥Teen Wolf-Tyler Posey ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 1
Azonosító: 158917
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.26. 11:13)
Mondjuk azért írt egy ilyen cikket, hogy felhívja a figyelmet újabban a kegyetlen állatkínzásra? rolleyes.gif Tizenpár évesen te aztán annyira tudsz mindent, hogy azt hiszed vizet nyom ki a tüdejéből. Ember, te tudod, hogy hol helyezkedik el a két tüdő, vagy csak játszod az agyadat? bolond.gif Először lapozz fel egy anatómia könyvet és meglátjuk, hogy kinek lesz igaza! Az a gyökér az elefánt hátán ugrál, ami olyan messze van a tüdejétől és a szívétől, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha pedig ez neked totál király és normális, akkor keress egy ásót és a hozzád közelebb eső legközelebbi földes pusztán ásd el magadat legalább egy kilométer mélyen!


Ott van még kb 10-13 ember azon a bizonyos emberen kívül.. ki akarják húzni mindannyian a vízből,és szerinted hagynák h "táncoljon" az elefánton..? Nem.. mivel csak segíteni akart rajta.A videó elején valóban a hátán gugol.. de a végén nem "táncol" rajta szerintem.. na mindegy,már nem vitatkozom.
2013. június 26. 12:15 #112
SDorii
SDorii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 164046
Offline offline
Szerintem ez a cikk el van túlozva.Legalábbis nekem úgytűnik,hogy segíteni akarnak az állaton...
2013. június 26. 12:47 #113
bszimi
bszimi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.25.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 186612
Offline offline
szerintem meg épp hogy segíteni próbál
2013. június 26. 12:58 #114
roswene
roswene
új tag
 
Státuszsilence will fall when the question is asked
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.05.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 119496
Offline offline
o.O ahog én látom éppen segíteni akarnak rajta. azért "táncol" rajta talán, hogy a vizet kilökje szegény állat tüdejéből vagy mittomén...
2013. június 26. 13:17 #115
Redmoon
Redmoon
új tag
 
StátuszVajon a szerelemtől hülyül el az ember, vagy csak a hülyék lesznek szerelmesek?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.04.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 190926
Offline offline
De akkor is a videó elején minek mászik rá? ohmy.gif Én nem gondolom, hogy azzal segítene, hogy még a saját súlyával ránehezedik az elefántra. Jó egy embernek tudom sokkal kisebb a tömege, de ez épp elég ahhoz, hogy egy összeesett elefánt ne tudjon feltápászkodni. Én nem értek egyet azzal, hogy segíteni próbált. A videó végén már az elefánt halott, tehát egy tetemen ugrál... glare.gif
2013. június 26. 13:35 #116
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
Ez állatság....szó szerint :/
2013. június 26. 14:22 #117
Esztii. SellykeFan
Esztii. SellykeFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 933
Csatolások: 17
Azonosító: 197399
Offline offline
Szegény elefánt..sad.gif UTÁLOM AZ ILYEN EMBEREKET mad.gif reklamalo.gif
2013. június 26. 14:28 #118
- törölt felhasználó -    
Ha annyira meg akarta volna menteni, akkor nem ráugrik, hanem megpróbálja kihúzni a vízből. A többi idióta meg, akik ott kameráztak, megpróbálhattak volna segíteni ahelyett, h a náluk okosabb telefonjukkal sz*rakodnak. Az összeset le kéne zárni állatkínzás miatt.
Lehet, h újra akarta éleszteni, de ez azért valószínűtlen, mert újraéleszteni csak olyat lehet, akinek nincs pulzusa. Ezt tudja az, akinek van jogosítványa, illetve annak is tudnia kell, akinek cirkusza/állatkertje/menhelye van, mivel nem valószínű, h az állatoknál az újraélesztés másképp van, legalábbis ebből a szempontból. Az állat ott még haldoklott, ergo a pasas ölte meg szegényt. Ráadásul úgy akarta újraéleszteni, h az állat közben süllyedt a vízbe, az ormánya, és a szája a vízben volt, levegőt se kapott az a szerencsétlen. Ebbe gondoljatok bele, mielőtt a hapsit véditek.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 26. 14:36 #119
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
wtf.gif Ezek nem emberek!!! mad.gif
2013. június 26. 14:48 #120
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.06.26. 14:28)
Ha annyira meg akarta volna menteni, akkor nem ráugrik, hanem megpróbálja kihúzni a vízből. A többi idióta meg, akik ott kameráztak, megpróbálhattak volna segíteni ahelyett, h a náluk okosabb telefonjukkal sz*rakodnak. Az összeset le kéne zárni állatkínzás miatt.
Lehet, h újra akarta éleszteni, de ez azért valószínűtlen, mert újraéleszteni csak olyat lehet, akinek nincs pulzusa. Ezt tudja az, akinek van jogosítványa, illetve annak is tudnia kell, akinek cirkusza/állatkertje/menhelye van, mivel nem valószínű, h az állatoknál az újraélesztés másképp van, legalábbis ebből a szempontból. Az állat ott még haldoklott, ergo a pasas ölte meg szegényt. Ráadásul úgy akarta újraéleszteni, h az állat közben süllyedt a vízbe, az ormánya, és a szája a vízben volt, levegőt se kapott az a szerencsétlen. Ebbe gondoljatok bele, mielőtt a hapsit véditek.

Szerintem azt szeretted volna írni, hogy akinek nincs légzése. happy.gif Ha a szív megáll, leáll a légzés, de a pulzus még tapintható, akkot öt percen belül egy jól alkalmazott CPR-rel életet tudsz menteni. Ha nincs pulzus, akkor már szerintem felesleges az újraélesztés, bár én valószínűleg akkor is megpróbálnám. Egyébként akik itt firkálják azt, hogy újra akarta éleszteni, meg ki akarták nyomni a vizet a tüdejéből, hát azok egyáltalán nincsenek tisztában a légzőrendszer anatómiájával. Persze, én nem is mondom, hogy mindenkinek tisztában kéne lennie, mert valaki tett itt ilyen megjegyzést, bár szerintem az a minimum, hogy tudjuk már azt, hogy hol helyezkedik el a tüdő. A másik meg az, hogy szimpla nyomkodással a vizet nem lehet kinyomni a tüdőből. Én nem tudom, hogy hol látták ezt a kedves tagok, akik serényen írogatták, de egy biztos - baromi nagy blődség. Ahhoz, hogy a víz távozzon a tüdőből, levegőt kell fújni bele, ami szegény elefántunknál nem kis feladat. Ha megindul a levegő áramlás és a szívmasszás, elindul a keringés és reflexszerűen úgymond kiköhögi az idegen anyagot, illetve folyadékot. Egy felnőtt embernél a BLS protokoll 30 kompresszió és két befúvás addig, amíg magához nem tér a beteg, vagy ki nem ér a mentő. Csecsemőnél azonban öt befúvás után, harminc kompresszió van, amit csak két befúvás követ. Gondolom, ez az állatoknál is így van, hogy a tömegnek és a méretnek megfelelően alkalmaznak CPR-t. Sokan itt még felnőtt újraélesztést sem láttak, nemhogy egy állatét. Állaton alkalmazott CPR-hez még nem volt szerencsém, de mivel a szervezetünk nagyon hasonló az övékéhez, gondolom ugyanúgy kell ingerelni a synus csomót és levegőt fújni a tüdőbe, hogy a szövetek jussanak némi oxigénhez is. Ki tud akasztani néha az emberi hülyeség, viccen kívül. blink.gif A videóban meg valóban azért rogyott össze az elefánt, mert azaz idióta rámászott, egyébként totál jól hűsölgetett a vízben. Lehet, hogy így is úgy is meghalt volna szegény, de azaz ember rásegített egy lapáttal. Valószínűleg megfulladt egyébként.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!