Klippremier: Fall Out Boy — Alone Together
2013. július 03. 18:11
#25
|
|
FeketeCseresznyethat's gay |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.13. Hozzászólás: 1372 Csatolások: 17 Azonosító: 140689 offline
|
Már a megjelenése után 30 perccel láttam, annyira vártam már, nem aludtam egy éjszakán át, aztán gondoltam a más időzónákra és nappal is órákig a VEVO csatornájukat frissítgettem
És nem csalódtam, fantasztikus lett a klip és a szám is az <3 Patrick-ről meg mostantól a Supernatural fog eszembe jutni xdd
2013. július 03. 18:36
#27
|
|
Ayame.01typical teen, sorry |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 5539 Csatolások: 32 Azonosító: 159255 offline
|
Régebben nem hallgattam őket, de az új számaik egyre jobban megtetszenek. Eddig a The Phoenix a kedvenc, minden nap meghallgatom legalább ötször. Ez a szám is nagyon tetszik.
2013. július 03. 20:55
#29
|
|
nadorgabor97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.17. Hozzászólás: 307 Csatolások: 0 Azonosító: 155714 offline
|
ez jobb lett mint az előző
2013. július 03. 21:25
#30
|
|
LadyAlba88 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.04. Hozzászólás: 1140 Csatolások: 200 Azonosító: 142600 offline
|
Nem tudom, szerintem ez egyre unalmasabb!
2013. július 03. 22:31
#31
Én már hétfőn láttam, a megjelenés után pár perccel és az nap ha 8x nem néztem újra akkor egyszer se. Nagyon jó lett a klip, imádom minden pillanatát (főleg Pete részét
) és nagyon kíváncsivá tett, hogy mi fog majd történni. Nagyon érdekel, hogy melyik daluk lesz a következő, ( szerintem a Rat a tat)és szerintem ez lett a legjobb klipjük a visszatérésük óta. :33
2013. július 06. 13:41
#33
2013. július 11. 10:57
#34
|
|
Fanocska0303új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.10. Hozzászólás: 31 Csatolások: 0 Azonosító: 197584 offline
|
Kedvenc *_* IMÁDOM <3
2013. július 16. 19:48
#36
|
|
szocs hannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.27. Hozzászólás: 489 Csatolások: 146 Azonosító: 176580 offline
|
Nagyon jóó ...
Imádom...
2013. augusztus 25. 20:54
#37
Imádom ezt a számot. A Phoenix után ez a kedvencem a Save Rock and Roll albumjukból. ♥
2013. október 12. 18:35
#38
nekem nagyon tetszik ez a szám!!
nekik nem lehet "nem"-et mondani (és aki a FOB-ra "nem"-et mond az nagyon hülye)!!
nekik nem lehet "nem"-et mondani (és aki a FOB-ra "nem"-et mond az nagyon hülye)!!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:






