Starity

Hayley Williamsnek elege van a mai fiatalságból

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 11. 15:50 #81
Dorcii1215
Dorcii1215
új tag
 
StátuszHiába szereted azt aki rád sem néz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 188771
Offline offline
Egyetértek vele teljesen igaza van.
2013. július 11. 15:54 #82
- törölt felhasználó -    
A mai tinédzserek nagynak hiszik magukat. Némelyik korán elkezd alkoholhoz nyúlni, vagy épp cigihez, mert számukra ez a menő. Szerintem a tinik minimum 50%-a azért dohányzik, mert más is, és mivel igy úgy érezné ki lenne rekesztve. Ezért gondol egyet és követi az ő szokásaikat. Diszkókba járnak 12-13 évesen is. Ahol én lakok már simán beengednek 13 éveseket, főleg a mai csipás lányokat, akiknek ott van a seggükön még a tojáshéj. A korhatár is 14, tavalyig asszem 16 volt még. Ez jóval elfogadhatóbb korhatárnak vélem. Kiöltöznek mint egy útszéli, és éppúgy ki is vakolatozzák magukat. Aztán ne lepődjenek meg, ha 1-2 bokorba beráncigálják őket "huncutkodni". A fiúk meg feszitenek (bár nem tudom mire : D) a rózsaszin ingükbe. A lányokkal karöltve nagyszájúak, beképzeltek, lenézőek azt hiszik ők a világ közepe, és hogy ők a követendő példák és menők, és még sorolhatnám. Az egész világot elkapta ez a "pestis járvány, ami csak a tinikre van hatással". Az én korosztályom is beletartozik még úgy ahogy, de mi 5-7 évvel ezelőtt szerintem másabbak voltunk.. Aki akár 2-3 évvel is fiatalabb, már az is másképp viselkedik, mint mi akkor. Ahogy telik az idő, csak egyre rosszabbak lesznek a fiatalok és egyre jobban gyarapszanak szerte a világon. Szóval Hayley oldalán állok. Úgyszintén letagadom a generációm. Ui.: azért akinek nem inge, ne vegye magára. wink.gif
13 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Balázs69, dijansalihu, Pink Carnation, Törpemókus, Alison Lerman, Lizania, hayley4, Jolie_77, MadHatter, Beyla, Emily O., Lillaa98
2013. július 11. 15:58 #83
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
@Levin, egyetértek!
2013. július 11. 15:58 #84
- törölt felhasználó -    
Annyira igaza van!!
2013. július 11. 15:58 #85
Balázs69
Balázs69
visszatérő vendég
 
StátuszLive your life and always be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 21
Azonosító: 178946
Offline offline
Idézet (Levin @ 2013.07.11. 15:54)
A mai tinédzserek nagynak hiszik magukat. Némelyik korán elkezd alkoholhoz nyúlni, vagy épp cigihez, mert számukra ez a menő. Szerintem a tinik minimum 50%-a azért dohányzik, mert más is, és mivel igy úgy érezné ki lenne rekesztve. Ezért gondol egyet és követi az ő szokásaikat. Diszkókba járnak 12-13 évesen is. Ahol én lakok már simán beengednek 13 éveseket, főleg a mai csipás lányokat, akiknek ott van a seggükön még a tojáshéj. A korhatár is 14, tavalyig asszem 16 volt még. Ez jóval elfogadhatóbb korhatárnak vélem. Kiöltöznek mint egy útszéli, és éppúgy ki is vakolatozzák magukat. Aztán ne lepődjenek meg, ha 1-2 bokorba beráncigálják őket "huncutkodni". A fiúk meg feszitenek (bár nem tudom mire : D) a rózsaszin ingükbe. A lányokkal karöltve nagyszájúak, beképzeltek, lenézőek azt hiszik ők a világ közepe, és hogy ők a követendő példák és menők, és még sorolhatnám. Az egész világot elkapta ez a "pestis járvány, ami csak a tinikre van hatással". Az én korosztályom is beletartozik még úgy ahogy, de mi 5-7 évvel ezelőtt szerintem másabbak voltunk.. Aki akár 2-3 évvel is fiatalabb, már az is másképp viselkedik, mint mi akkor. Ahogy telik az idő, csak egyre rosszabbak lesznek a fiatalok és egyre jobban gyarapszanak szerte a világon. Szóval Hayley oldalán állok. Úgyszintén letagadom a generációm. Ui.: azért akinek nem inge, ne vegye magára. wink.gif



És ennek nagyrésze visszavezethető arra, hogy nincsen rendesen megnevelve a gyerek, sem a suliban, sem otthon. Én biztos jól megpofoznám a gyerekem, a tizenegykét évesen cigihez nyul, vagy részegen jön haza. Meg nem értem, hogy 12 éves kislány, minek jár p***aszoknyába és tűsarkúba, kitömött melltartóban (mert ugye mell még sehol) bulizni. És miért nincsen megbüntetve az a diszkó, ahová 16-18 alatt beengednek bárkit is.
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Emily O., hayley4, MadHatter, Beyla, Lillaa98
2013. július 11. 16:05 #86
Áfamanó
Áfamanó
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 568
Csatolások: 0
Azonosító: 184102
Offline offline
Hát szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni mit csinál. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. július 11. 16:06 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanni Styles @ 2013.07.11. 15:43)
Igen Justin tudd élni és tehetséges.. Hayley vagy ki meg nem.. Akoorr mineek megy fel közöségi portálokra ha idegesíti?  omg.gif  wtf.gif 
Különben énis letagadom,hogy ilyen szánasmas bolygóra kerültem... tv.gif

Esküdni mernék rá, hogy mindezeket úgy írod, hogy Hayley-t egyáltalán nem is ismered. Az meg aztán nagyon nagy élet, hogyha mindenkivel úgy bánsz, mintha a kutyád lenne, és nagydobra vered magad a semmiért, mert Justin pontosan ezt teszi. Nem elszomorítani akarlak, csak hát, ez a valóság. wink.gif És itt be is fejeztem, mielőtt még olyan vitába keveredek hogy elküldenek pihenőre, azt meg nagyon nem akarom.
11 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Balázs69, Emily O., Alison Lerman, laszloboti, hayley4, Pink Carnation, MadHatter, Beyla, TizzyHeart, Lillaa98
2013. július 11. 16:11 #88
- törölt felhasználó -    
igaza van. NAGYON IS. amúgy meg tisztelet a kivételnek, az én ismerőseim közt is vannak cigizők/piálók/mittudoménmicsodák, és köztük még én (?) vagyok a ciki, mert nem csinálok ilyeneket... mit ne mondjak, ez szánalmas. 10 év múlva az ilyenek gyerekei 4 éves korukban diszkózni fognak? gratuálok.
1 felhasználónak tetszik: Balázs69
2013. július 11. 16:14 #89
Csenguszzz
Csenguszzz
visszatérő vendég
 
StátuszImádok lovagolni ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.06.
Hozzászólás: 270
Csatolások: 1
Azonosító: 205365
Offline offline
Nem nagyon hallgatok Paramoret de szerintem tökre igaza van!!!!!!!! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Balázs69, dijansalihu
2013. július 11. 16:14 #90
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.07.11. 15:20)
Én pedig őt utálom! Egy idegesítő k*rva! Ilyen fejjel/"hanggal" inkább bújjon el mélyen!


http://www.kepfeltoltes.hu/130711/tumblr_inline_mjk0vgwEBA1qz4rgp_www.kepfeltoltes.hu_.gif


Hayley imádlak! Végre megmondta vlki a frankót. Sajnos a korosztályom 80%-a annyira elcseszett, hogy néha én szégyenkezek miattuk. Nap mint nap az ember orra alá tolják a csücsörítős, jolo, szveg képüket és elhiszik, hogy menők. Szomorú, nagyon szomorú. A Bieber fanok meg igazán elgondolkodhatnának mielőtt bődületes ostobaságokat irkálnak. Ennek a lánynak még a - egyik tag által említett - frufrujába is több tehetség szorult, mint amilyet eltudnátok képzelni.
11 felhasználónak tetszik: Balázs69, dijansalihu, Alison Lerman, laszloboti, rolllllleee, hayley4, Jolie_77, MadHatter, Beyla, Tulipán16, Lillaa98
2013. július 11. 16:15 #91
Fanni Styles
Fanni Styles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 192669
Offline offline
Kedves Luckie nem szomorítottál el csak megnevetettél XDD biggrin.gif
2013. július 11. 16:15 #92
- törölt felhasználó -    
én sem bírom justind, de azért ő sem tökéletes
2013. július 11. 16:18 #93
sztamsi
sztamsi
új tag
 
StátuszAmi a szívemen a számon.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.30.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 199032
Offline offline
Ez de szánalmas:) Tagadd, nyugodtan, eddig azt sem tudtam, hogy létezel;)
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. július 11. 16:18 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanni Styles @ 2013.07.11. 16:15)
Kedves Luckie nem szomorítottál el csak megnevetettél XDD biggrin.gif

Hidd el, mi is jót nevettünk a "helyesírásodon", és az ostobaságodon. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: laszloboti, hayley4, MadHatter, Beyla, Lillaa98
2013. július 11. 16:18 #95
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Nem hiszem el, hogy még ezek után őt támadjátok, amikor kimondta a nhyilvánvaló igazságot. blink.gif És ne kezdjéttek a dedós "De Ő is olyan ronda meg Ő is volt tini mit pofázik ?!?!ez?!?! dry.gif (Amit mellesleg személyre nem mondunk)" kifogásokat mert itt hekyben kapok agyvérzést. Hayley egy egyéniség, nemcsak külsőre, hanem belsőre is, egy olyan hölgyemény, aki nincs még egy a zeneiparban. Még ha Amanda Bynes mondta volna ezt, akiről csak rosszat lehet hallani mostanában, akkor azt mondom támadjátok, de Hayley?! Mondjatok egy komolyabb botrányt! Ami a felelőtlenségéről vagy nemtörődömségéről ad tanúbizonyságot. Szeritnem nem fog menni. Ennyi.
Szeretünk Hayley! meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: Balázs69, dijansalihu, Pöttömke, hayley4, Pink Carnation, MadHatter, Beyla, Lillaa98
2013. július 11. 16:21 #96
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4446
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
egyre jobban kedvelem ezt a csajt smileeee.gif
2013. július 11. 16:22 #97
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Jajj úgy bírtam mindig ezt a csajt. És teljesen egyetértek vele. Néha nekem is már elegem van hogy már nem is a zene a fontos az előadóknál sem, hanem a kinézet, meg az eladhatóság... és nem arról híresek hogy milyen jó koncertet adnak, vagy hogy milyen jó dalt írtak, hanem hogy belepisiltek egy vödörbe, vagy füvet szívtak.. szánalmas.
7 felhasználónak tetszik: dijansalihu, hayley4, Pink Carnation, MadHatter, Beyla, Balázs69, Lillaa98
2013. július 11. 16:22 #98
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Fanni Styles @ 2013.07.11. 15:43)
Igen Justin tudd élni és tehetséges.. Hayley vagy ki meg nem.. Akoorr mineek megy fel közöségi portálokra ha idegesíti?  omg.gif  wtf.gif 
Különben énis letagadom,hogy ilyen szánasmas bolygóra kerültem... tv.gif



Kérlek! Úgy tudom a Nasa indít cserediákprogramot a Marsra! Még van szabad hely! cool.gif wink.gif
9 felhasználónak tetszik: dijansalihu, hayley4, Pink Carnation, Jolie_77, MadHatter, Beyla, Balázs69, Pöttömke, Lillaa98
2013. július 11. 16:29 #99
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Köszönöm. Végre valaki ki meri mondani. Jómagam is ezen a véleményen vagyok. Sajnáltos módon ez a fiatalság, - amibe még sajnálatosabb módon én is beletartozok - jól el van rontva. Sosem tartoztam a nagymenő lányok közé, de őszintén: nem is bánom. Inkább vagyok ciki és nyomi, de legalább elmondhatom magamról, hogy vannak igazi barátaim, nincs vakolat a fejemen, és még nem találkoztam cigivel, droggal... És nem is akarok. Az a legrosszabb az egészben, hogy ez a nemzedék is fel fog nőni. Ezekből a lányokból és fiúkbl lesznek "nők" és "férfiak". Az már más kérdés, hogy milyenek. Lesznek gyerekeik, akik még inkább elzüllenek. Ezen a társadalmon már csak a csoda segíthetne. Persze - és jó nagy szerencsére - vannak még tisztelettudó, rendes fiatalok, akikkel öröm beszélni... beer.gif

egy kis off a végére: Szégyen, hogy egyesek képesek ilyen kommenteket írni Hayley-ra. Véleményem szerint igazán tehetséges leányzó, aki nagyszerű zenéket dob a piacra a bandájával. A tehetségtelen jelzőt ne rá aggassátok... mert abszolút nem passzol a kettő.
7 felhasználónak tetszik: dijansalihu, hayley4, Pink Carnation, MadHatter, Beyla, Balázs69, Pöttömke
2013. július 11. 16:37 #100
- törölt felhasználó -    
Szerintem Hayleynek igaza van... Én se bírom Justint tongue.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok