Starity

Lea Michele médiatilalmat kért

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 15. 16:11 #81
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.07.15. 15:57)
Hát közülünk egyedül te vagy a buta, már ne is haragudj meg! Médiatilalmat kért, ami azt jelenti, hogy nem nyilatkozik semmilyen formában. Ha annyira akarná azt, hogy sajnálják, akkor már a csapból is az folyna, hogy neki milyen sz*r (lsd: Demi Lovato Stary Strong esete). F*cklogic! bolond.gif

nem is írtam hogy elítélek valamit amit a közleményben "mondott"... csak idegesítő hogy mindenki így szegény Lea meg úgy szegényke, ha Cory rokona lennék vagy barátja nekem ez rosszul esne. <- ennyi lett volna a lényege annak amit írtam.
2013. július 15. 16:11 #82
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Mint ahogy azt a cikk is mutatja,nem az a legszörnyűbb dolog a világon,ha nem kapod meg a legújabb Iphone-t,vagy elszakad a kedvenc tornacipőd.Nagyon sajnálom Leat! :,(
2013. július 15. 16:15 #83
- törölt felhasználó -    
teljesen érthető. sad.gif annyira sajnálom és részvétem a családnak és neki sad.gif
2013. július 15. 16:24 #84
- törölt felhasználó -    
Azért az elég durva, h médiatilalmat kell kérnie bárkinek ilyen tragikus eset következtében, mert a szemét média még egy ember halálát se tartja tiszteletben. Undorító csürhe.
Demi Lovato akciójához meg csak annyit, h az emberek birkák biggrin.gif ha Nick Carter kérte volna, akkor se imádkoznék Leaért, mivel nem ismerem a munkásságát se, meg nem is kedvencem Akkor meg minek? Sajnálom, mert nagyon szörnyű, ami történt, és bizonyára nagyon nehéz most neki, de az, h imádkozzunk érte... és itt jön be az ellentmondása: ha LA-ben van, letagadja, h vallásos, ilyenkor meg... :/
3 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Beyla, SsciorLuv
2013. július 15. 16:31 #85
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Sajnálom Lea-t sad.gif szörnyű amin most keresztül megy. RIP Cory sad.gif sad.gif
2013. július 15. 16:37 #86
beyondbiebs
beyondbiebs
új tag
 
Státuszlove me, hate me,whatever ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 24
Azonosító: 205049
Offline offline
úristen ohmy.gif
nagyon sajnálom Lea-t.R.I.P Cory sad.gif
2013. július 15. 16:38 #87
Kikicica
Kikicica
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.30.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 188676
Offline offline
Sajnálom Lea-t R.I.P. Cory sad.gif sad.gif sad.gif
2013. július 15. 16:43 #88
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Nekem ez sok volt. Iszonyatosan sajnálom szegény Leat, hiszen már kész volt arra is, hogy összekösse Coryval az életét. Annyira édesek voltak együtt. Kíváncsi vagyok, hogy a Glee hogy fog így folytatódni, hisz Finn karaktere vagy eltűnik vagy új szereplő jön, és biztos, hogy nem lesz könnyű egy idegent látni Finn Hudson szerepében. Remélem, hogy Lea mihamarabb jobban lesz, de ilyen hír nem múlik el könnyen, és hamar.
2013. július 15. 16:49 #89
szabózsófika
szabózsófika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 142928
Offline offline
uram isten el se hiszem sad.gif
2013. július 15. 16:53 #90
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Idézet (completely @ 2013.07.15. 15:53)
sötét vagy te. úgy nevezem ahogy akarom, csitrinek tartom, attól hogy meghalt a barátja és sajnálni kell (illetve sajnálom magamtól is, írtam is -.-) még nem fogom szeretni, mert mindig is ki nem állhattam a személyét, színészi képeségeit stb. a "csitri" szónak nem gondolom hogy köze lenne konkrétan a cikkhez  110.gif 
nemegy rokonom (nem idősek) meghaltak és visszautasítottam hogy sajnáljanak úgyhogy ne kezd ezt a "te hogy éreznél" hülyeséget. amúgy meg nem is sértegettem az érződéseit, csak nem értem miért pont érte kell imádkozni meg ilyenek


Na akkor már beleszólnék én is ha nem baj. Azért egyáltalán nem nevezhetsz senkit sem csitrinek, főleg úgy ha nem is ismered. Ha már nem szereted, és nem is szimpatikus egyből r*banc, nem? Te hol élsz? Senki sem kérte tőled, hogy sajnálnod kell Leat, de lehetnél együtt érzőbb is. Azért megnézném, hogy te mit szólnál hozzá ha ilyen véleménnyel lennének egy kedvencedről, főleg ha meghalt annak barátja. Miért pont érte kell imádkozni? Gondolkozz már ember! Meghalt a szerelme, aki majd hogy nem férje is lett, ilyenkor tud az ember leginkább kifordulni magából, és olyat tenni amit később biztos, hogy megbánna! Gondolkozz el egy kicsit!
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, SsciorLuv, TizzyHeart
2013. július 15. 16:58 #91
- törölt felhasználó -    
szegény, annyira sajnálom sad.gif
2013. július 15. 17:20 #92
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Nagyon megrázó, ami történt, sajnálom a srácot. Kicsit kikerekedett szemmel olvasom, hogy itt "mindenki" úgy ír erről a párról, mintha a szomszédban laktak volna. Így szerette,úgy szerette, az élet nem a szerelem függvénye, számtalan érzelem(testvéri,anyai) erősebb és intenzívebb annál..twitter gyászolók háborúja, innen onnan szedett képek (másról készült) linkelgetése. Pedig a valóságban még a szomszéddal se ápol érzelmi viszonyt az ember...na, mindegy. Elvileg ma kiderül, hogy mi történt a sráccal, én a szüleit és a testvérét sajnálom. Ők a történet igazi vesztesei.
1 felhasználónak tetszik: completely
2013. július 15. 17:33 #93
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (iannina @ 2013.07.15. 16:53)
Na akkor már beleszólnék én is ha nem baj. Azért egyáltalán nem nevezhetsz senkit sem csitrinek, főleg úgy ha nem is ismered. Ha már nem szereted, és nem is szimpatikus egyből r*banc, nem? Te hol élsz? Senki sem kérte tőled, hogy sajnálnod kell Leat, de lehetnél együtt érzőbb is. Azért megnézném, hogy te mit szólnál hozzá ha ilyen véleménnyel lennének egy kedvencedről, főleg ha meghalt annak barátja. Miért pont érte kell imádkozni? Gondolkozz már ember! Meghalt a szerelme, aki majd hogy nem férje is lett, ilyenkor tud az ember leginkább kifordulni magából, és olyat tenni amit később biztos, hogy megbánna! Gondolkozz el egy kicsit!

Ember (-> pff _nevet.gif ) hova érezzek már vele együtt, írtam h sajnálom, de nem ő az egyetlen aki gyászolja, ennél tovább hova érezhét vele együtt, írjak kis szívecskéket hogy stay strong Lea vagy valami? és amugy b+ de elegem van ezekből a "mi lenne ha veled/neked/téged sz**okból. honnan tudod már azt is hogy milyen kedvencemnek írnak mit és kije él a bizonyos kedvencemnek és mit írtak amikor meghalt valakije.
egy általam nagyon kedvelt személynek meghalt valakije (igencsak valakije, ha esetleg megengeded akkor ki merem jelenteni hogy ennél nagyobb fájdalmat érezhetett) és amit ő kapott az az volt hogy minek tett róla közleményt.
2013. július 15. 17:38 #94
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.07.15. 17:20)
Nagyon megrázó, ami történt, sajnálom a srácot. Kicsit kikerekedett szemmel olvasom, hogy itt "mindenki" úgy ír erről a párról, mintha a szomszédban laktak volna. Így szerette,úgy szerette, az élet nem a szerelem függvénye, számtalan érzelem(testvéri,anyai) erősebb és intenzívebb annál..twitter gyászolók háborúja, innen onnan szedett képek (másról készült) linkelgetése.  Pedig a valóságban még a szomszéddal se ápol érzelmi viszonyt az ember...na, mindegy. Elvileg ma kiderül, hogy mi történt a sráccal, én a szüleit és a testvérét sajnálom. Ők a történet igazi vesztesei.

egyetértek ezzel, és megpróbáltam volna kijelenteni valahogy hogy ez szerintem ->
Idézet
Így szerette,úgy szerette, az élet nem a szerelem függvénye, számtalan érzelem(testvéri,anyai) erősebb és intenzívebb annál

teljesen igaz. családban nehezebb elveszíteni valakit, de mit tudom én szívtelen meg arrogáns vagyok mert a családját sajnálom és leszóltam hogy Leáért imádkoznak -.-
2013. július 15. 17:38 #95
ancsi13
ancsi13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.23.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 2
Azonosító: 186476
Offline offline
jaj szegények sad.gif át érzem a fájdalmát mégha nem is voltam nagy rajóngója Corynak .. sad.gif
2013. július 15. 17:46 #96
Adricole10
Adricole10
ღ ρłάzαρi¢sα™
 
StátuszÚJ PROFIL -> 2013 november 03
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.08.
Hozzászólás: 1513
Csatolások: 32
Azonosító: 163558
Offline offline
Szegény. sad.gif Mondanám, hogy együtt érzek vele, de bele sem tudok gondolni, mennyire szörnyű lehet most Leának és Cory családjának. Már a gondolattól is ráz a hideg, hogy elveszítem bármelyik szerettemet. Nyugodjon békében és részvétem. sad.gif
2013. július 15. 17:47 #97
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (completely @ 2013.07.15. 17:33)


Hogy jössz Te ahhoz hogy lecsitrizz egy 26 éves Broadway színésznőt? Attól lesz csitri, hogy azt kéri, hogy tartsák tiszteletben a gyászát? Attól, hogy összeomlott a hír hallatán, hogy az a férfi, akit szeretett, akiért tűzbe ment volna, akitől pénteken este lehet hogy még úgy köszönt el, hogy másnap találkoznak, már nincs többé? Hogy nem hívja, nem ír neki, nem lesz ott a repülőtéren? Hogy soha többet nem látja már? Ha elolvastad volna a twitteren az üzenetek láttad volna, hogy nem csak Lea-ért imádkoznak hanem a családért is és a barátokért is. És miért pont Lea van kiemelve? Talán azért mert ő is híres, vannak rajongói akik szeretik és olyanok is nagyon sokan, akik Cory-t is szerették és biztosítani akarják őt erről, hogy tudja nincs egyedül, mert sokan vannak akik támogatják és szerintem ez nagyon szép dolog, bár 1000% hogy Lea ebből semmit nem fogott fel, mert az utolsó utáni gondolata lenne, hogy megnézze a twitteren a trendeket és nem azért mert egy beképzelt csitri, hanem azért mert élete legnagyobb feladata előtt áll, fel kell dolgoznia a Szerelme elvesztését, de majd ha talán hetek múlva lesz hozzá ereje hogy elolvassa ezeket, akkor biztos vagyok benne, hogy erőt fog meríteni belőle. És ha Te ezt nem vagy képes legalább annyival tiszteletben tartani, hogy hallgatsz ha már normális megnyilvánulás nem telik tőled, akkor Te vagy a világ legsötétebb és leglélektelenebb embere. Sok olyan tragédiával kapcsolatos hírt olvastam már én is a neten, ahol megvolt a saját gondolatom, ami nem feltétlenül váltotta volna ki a legpozitívabb hozzáállásokat, de én ilyenkor inkább hallgattam, mert mások tragédiája és gyásza nem arra való, hogy a fotelből, az internet névtelenségébe burkolózva köszörülhessük a nyelvünket.
9 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Beyla, SsciorLuv, Jolie_77, TizzyHeart, iannina, Twilight6, Pezzie92, miss_areo
2013. július 15. 17:55 #98
Maite_Kristen Love
Maite_Kristen Love
visszatérő vendég
 
StátuszAz igazán bátor ember elismeri a többiek erejét
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.01.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 174627
Offline offline
Jaj,edes istenem szegeny Lea es a legdurvabb,hogy ket het kellet meg az eskuvoig.Alig hiszem el,nyugodjon bekeben!
2013. július 15. 17:58 #99
Áfamanó
Áfamanó
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 568
Csatolások: 0
Azonosító: 184102
Offline offline
Szegény Lea!! Nagyon durva, hogy két hét!! múlva lett volna az esküvőjük. sad.gif
2013. július 15. 17:58 #100
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.07.15. 17:20)
Nagyon megrázó, ami történt, sajnálom a srácot. Kicsit kikerekedett szemmel olvasom, hogy itt "mindenki" úgy ír erről a párról, mintha a szomszédban laktak volna. Így szerette,úgy szerette, az élet nem a szerelem függvénye, számtalan érzelem(testvéri,anyai) erősebb és intenzívebb annál..twitter gyászolók háborúja, innen onnan szedett képek (másról készült) linkelgetése.  Pedig a valóságban még a szomszéddal se ápol érzelmi viszonyt az ember...na, mindegy. Elvileg ma kiderül, hogy mi történt a sráccal, én a szüleit és a testvérét sajnálom. Ők a történet igazi vesztesei.


Te végig gondoltad amit írtál? Intenzívebb érzés a szerelemnél?? Már megbocsáss de hány éves vagy? Voltál már egyáltalán szerelmes??? Mert ilyet csak az képes írni, aki még soha nem volt az. Szerintem Te sem tudsz semmit Lea és Cory kapcsolatáról, te nem nézted hogyan beszélnek a másikról vagy nem láttad a közös képeken, hogy hogyan néznek egymásra. Javaslom nézd meg Cory interjúját, ami Ellen Degeneres-nél készült és ahol Ellen rákérdez, hogy egy párt alkot-e Leaval, az az arckifejezés nem hazudok, vagy nézz meg néhány paparazzi fotót, amikor sétálnak vagy meccsen vannak, azok a képek sem hazudnak. Az meg hogy az amerikai katona koporsóját belinkelték hiba volt, ennyi, sokan tudják hogy azon a képen nem Lea van ennyi. És miért baj az, ha a rajongók gyászolnak?? Megnézném ha a Te kedvenced halna meg ilyen tragikusan akkor Te mit szólnál? Megvonnád a vállad, hogy van ez így? Vagy ha az IGAZI szerelemed halna meg akkor is közölnéd, hogy ugyan a családi, testvéri szeretet sokkal erősebb mint amit iránta éreztem??
8 felhasználónak tetszik: Beyla, SsciorLuv, TizzyHeart, Twilight6, Pezzie92, chelseagirl18, iannina, miss_areo
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok