Starity

Lea Michele médiatilalmat kért

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 15. 18:02 #101
- törölt felhasználó -    
teljesen megértem Lia-t, hogy most nem kíván a médiában lenni. xx
2013. július 15. 18:10 #102
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Idézet (completely @ 2013.07.15. 15:04)
nem körülötte forog a világ. twitteren tegnap mást se láttam csak azt hogy #PrayForLea. imádkozzunk Leáért? mire fel? volt családja is Cory-nak, nem ők az elsők, minden a kis csitri körül forog, aki másfél évig vagy annyit se volt vele nagy szerelemben, ill. jópár éve munkatársa volt (mint még sok embernek, "imádkozzunk" (-.-) mindenkiért, nem?)
és honnan is jött hogy 2 hét múlva elvette volna feleségül... ja .. : twitterről, sehol máshol nincs erről szó.
beteg egy hely a twitter meg a részvétnyílvánítás közösségi oldalakon.
sajnálom hogy meghalt és sajnálom a szeretteit és ebben benne van Lea is, de nem helyes ráirányítani minden figyelmet, Cory szüleinek bizonyorá még jobban fáj ez mint neki.



Honnan jött,hogy elvette volna feleségül?Innen:(a halála előtt nyilatkozta)
https://pbs.twimg.com/media/BPMyT1VCYAA5UKp.jpg:large

Szóval Drága,ennyi voltál!Az meg amit a drogosokról irtál igaz,én is elítélem a drogosokat,de Cory más volt!Önként bevonult a klínikára ahonnan boldogan távozott,és minden erejével azon volt,hogy leszokjon,hogy jobb élete legyen,hogy elvegye Leát és gyerekei legyenek!!

Úgyhogy szerintem jobb,ha mostmár nem válaszolsz semmire sem,mert nincs igazad!És azt a rengeteg választ amit kaptál a hozzászólásaidra,ajánlom olvasd el!Sok tanulság és igazság van benne wink.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, iannina, Twilight6, SpecialError, chelseagirl18, miss_areo, idone, TizzyHeart, helloblaze
2013. július 15. 18:12 #103
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
A Glee-nek lesz még folytatása? Vagy már befejezték? Én még az első évadnál tartok és csak pár részt láttam a neten. :S
2013. július 15. 18:20 #104
KocskyB
KocskyB
visszatérő vendég
 
Státuszaz élet fair, csak jól kell játszani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 134645
Offline offline
basszus szegény sad.gif
iszonyúan sajnálom Leat!
#prayforLea
2013. július 15. 18:25 #105
- törölt felhasználó -    
Ez érthető, hogy hisztirohamot kapott! Annyira sajnálom Leát! Ez szörnyű lehet a családnak, meg minden hozzátartozónak. Szegények biztos esküvői lázban voltak! sad.gif Lea biztos összetört! #StayStrongLea
2013. július 15. 18:25 #106
missvivian
missvivian
visszatérő vendég
 
Státusz“Hell is empty and all the devils are here.” W.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.12.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 205904
Offline offline
Szégyen, hogy médiatilalmat kell kérni,szerintem ennek evidensnek kellene lennie egy ilyen helyzetben.Az biztos, hogy Lea-ra élete legnehezebb időszaka vár.Elveszíteni a szerelmedet, aki hetek múlva a férjed,évek múlva pedig a gyermekeid apja lett volna,rettenetes..sőt még annál is rettenetesebb!!El sem tudom képzelni, hogy egy ilyen tradégián,hogy tud az ember felülkerekedni(magamból indulok ki)...
completly:nyilván egy anya-gyermek kötelék,vagy egy testvéri szeretet is nagyon erős...de a szerelmi kötődés más,merőben más.A mai világban,ráadásul a hírességek világában,ritka az olyan igaz szerelem ami Cory-é és Lea-é volt,az pedig a te butaságod és neveletlenséged ékes bizonyítoka, hogy valakit lecsitrizel.Az a nő éppen gyászol, mert elveszítette élete szerelmét, akihez kész volt hozzámenni.Ha hihetünk a pletykáknak, telefonon keresztül tudta meg!Fel tudod fogni,mit érezhetett akkor,mit érezhet most,és mit fog érezni?Egyáltalán,te mit éreznél ilyenkor???Gondokodj el a dolgokon,valamint nézz mélyen magadba mielőtt ilyen barbárságokat írsz össze.Nem véletlen, hogy senki sem értett itt veled egyet
RIP Cory Monteith
4 felhasználónak tetszik: SsciorLuv, SpecialError, miss_areo, TizzyHeart
2013. július 15. 18:25 #107
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, mennyire gyerekesek vagytok sokan. Egy ember MEGHALT, tök mindegy, hogy milyen okból, mert bárhogy is van, illene ezt tiszteletben tartani. Attól, hogy nem egyezik a véleményetek, nem kell egymás torkának esni, mint a vadállatok, mert még azok is különbek, mint itt sokan. Ha nem tetszik egy hozzászólás, egyszerűbb, ha elmész mellette. Megkímélitek az időt és az ideget wink.gif Meg a moderátoroknak is az időt, amit majd a fölösleges hozzászólások kiválogatásával fognak tölteni. Ha vitatkozni akartok, ott van a privát üzenetküldés is. Vagy nem? Szörnyű látni, ami mostanában itt megy sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, TizzyHeart
2013. július 15. 18:26 #108
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (completely @ 2013.07.15. 18:13)
bár ezt nem nekem szánták, de mit kell kioktatni azt aki nem ért egyet, te nem érted meg hogy gondolhat olyat hogy a testvéri,anyai érzelem erősebb én meg az ellenvéleményt nem értem meg aki azt hiszi ezt Lea szenvedi meg a legjobban.
és persze mert más sosem volt szerelmes, senkinek nem halt meg senkije, mindenkinek gondtalan az élete csak ti éltetek át minden nehézséget és csak egy vélemény létezik.

Ember, te s*gghülye vagy, és elnézést a kifejezésért, de már nekem fáj az, hogy mennyire ostoba vagy. Oké, neked az a véleményed, nekünk ez, akkor meg mit kell csinálni a cirkuszt és provokálni a másikat? Annyira undorítóak egyesek ezen a fórumon! Tegnap valaki más kezdte el a fikázást, a kötözködést, most meg te. Nem szereted sem Leát, sem Coryt, akkor magyarázd el már nekem Drága (vagy Marha? rohog.gif ), hogy miért vagy itt? Miért foglalkozol velünk, ha te vagy az Isten Császár ezen az egész világon? Megjegyzem, az ég világon te senkit sem vesztettél el, nem tudod mi az a gyász, nem tudod milyen halált látni. Én láttam haldokló embereket, sőt, most a kardiológián vagyok gyakorlaton és az egyik néni haldoklik, de hétfőtől péntekig minden nap nyolc órát ott vagyok, ápolom, etetem stb., és bár nem ismerem, de rossz nézni, ahogyan ott fekszik szegény csövekre kötve messze az otthonától. Te láttál már ilyet? Láttál már embert meghalni? Én igen, láttam, és azt hiszem azzal a baromi sok 10-16 lves élettapasztalatoddal osztod azt, amid sajnos nincs. Mire fel? Nem vagyok rosszindulatú ember, sosem voltam az, de ne felejtsd, el - egyszer neked is lesz szerelmed, illetve férjed, s nem lesz senki és semmi, ami pótolni tudná a hiánya által okozott űrt. Ilyen rosszmájúan csak az beszél, aki meg van keseredve, szeretethiányos és erre a szerencsétlen nőre vetíted ki azt, hogy boldogtalan vagy. Ügyibügyike, gratulálok! Senki sem írt olyat, hogy Lea szenved a legjobban, csupán csak azt, hogy rossz neki és fáj, valamint ő a híres sztár, ő rá fókuszál a média, mert, ha a családjáról írnak, akkor senki sem veszi meg a bulvár szennylapokat. Undorító, amit csinálsz, komolyan. Gondolkozni számodra luxus (bár tudsz te egyáltalán?), de azért fröcsögsz te itt a nagy betűs ÉLETRŐL, ám lótúrót nem tudsz róla. Egyébként személyeskedés a részedről csillagosötös! good.gif Már nagyon várom, hogy eljöjjön a szeptember, s akkor nem kell elviselni abban a pár órás szabadidőmben azt, ahogyan itt az ostobák próbálják osztani az agyuk helyén lévő mosogatólevet.

Ja, és utólag: senki sem kérte, hogy sajnáld Leát, senki sem kérte, hogy idegyere, fikázzad, úgy, ahogy senki sem kérte, hogy a részvétedet nyilvánítsd ki! Édesanyád és édesapád körmére kéne nézni, mert köszönőviszonyban sem vagy a tisztelet szó fogalmával. Definiáljam neked, vagy menni fog a gugliba való begépelés?
9 felhasználónak tetszik: SsciorLuv, Pöttömke, SpecialError, chelseagirl18, Twilight6, miss_areo, iannina, baisée, Mia
2013. július 15. 18:37 #109
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (completely @ 2013.07.15. 18:19)
azt bizonyítja hogy van egy véleményem miszerint szerintem a halála jobban fáj a családjának és elegem van hogy szerelmi érzelmekről oktat mindenki. rólad meg ordít hogy magad ellen beszélsz, mert én ne hívjam csitrinek mert ez meg az és semmit nem tudok, de te írhatsz másnak személyes véleményt hogy milyen oktalan és tudatlan az illető.


Fél perc nem sok, de szerintem Te és a másik személy, akinek itt valamelyest kioktató üzenetet írtam, annyit nem beszéltetek nem hogy kötetlenül de még formálisan sem, még csak facebook-on vagy twitteren vagy ne adj isten levélben sem váltottál sem Lea-val sem pedig Cory-val egy szót sem, a kettőjük kapcsolatáról meg itt szakadjon rám a 10 emeletes panel ha bármelyikükkel beszélgettél, tehát neked nincs jogod elítélni, leszólni őket, mert nem szolgáltak rá. Egyikük sem balhézott soha nyilvánosan, nem intettek be paparazzóknak vagy gázolták el őket, nem verték szét a szállodaszobákat stb. mindig pozitív példamutató módon viselkedtek a nyilvánosság előtt, addig a napig szerintem, amíg itt én magam meg nem írtam a cikket arról, hogy Cory elvonóra ment a 90% azt sem tudta, hogy egyáltalán drogozik. Innentől fogva nincs alapja a negatív jelzőidnek sem Lea sem pedig Cory irányában és ha esetleg még is a zűrösebb sztárok közé tartoznának, akkor sem ez a topic lenne az a hely ahol ezt ki kell fejteni. És honnan tudom, hogy neked nulla élettapasztalatod van? Nos onnan, hogy leírtad az első hozzászólásod, ebből látszik, hogy életedben nem tapasztaltad meg a gyászt, mert ha megtapasztaltad volna, akkor senki szívébe nem gázoltál volna ilyen otromba megnyilvánulással. De van egy remek tanácsom: csukd be a latopod, vagy azt amin netezel, emeld fel a feneked a székről, ágyból, lépj ki a szobádból menj tovább egészen a bejárati ajtóig, lépj ki rajta és ÉLJ, mert máshogy soha nem fogod megtanulni az alapvető szociális viselkedést csak úgy ha közösségben vagy. A barátaiddal meg ne twitteren, meg facebookon tarts a kapcsolatot, hanem menjetek strandra, moziba, sétálni a partra vagy a parkba, ismerkedj emberekkel, tapasztalj, legyél szerelmes (és ne a 1D egyik tagjába), mert ez a kulcsa annak, hogy legközelebb amikor felmész egy fórumra vagy kommentelsz valahol, akkor tudd, hogy miről van szó.

És ezzel itt én befejeztem az okítást, mert ez a topic arra van, hogy kifejezzük együttérzésünket, gyászunkat, nem pedig arra, hogy tizenéveseket okítsak.
7 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Twilight6, SsciorLuv, chelseagirl18, Beyla, iannina, miss_areo
2013. július 15. 18:43 #110
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
Borzasztó lehet ez számára és az csak ront a helyzeten, hogy összeházasodtak volna! Részvétem!
2013. július 15. 18:54 #111
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Nekem is rettenetes érzés, hogy Cory meghalt. El tudom képzelni, hogy szegény Lea hogy érzi most magát. sad.gif
2013. július 15. 19:03 #112
Viktiella
Viktiella
visszatérő vendég
 
Státuszmindenki jeloljon be barátnak!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 0
Azonosító: 197022
Offline offline
szegény,sajnálom, részvétem!!!
2013. július 15. 19:20 #113
- törölt felhasználó -    
Ezeknek a napoknak a gyászról, az együttérzésről kéne szólni és nem arról, hogy gyerekes módon egymás torkának esünk. Senki ezen a fórumon nem látott be sem Lea, sem Cory életébe, a kapcsolatukba, a droggal való küzdelembe, semmibe. Tulajdonképpen én magamat Glee-rajongónak vallom, de én sem tudtam áprilisig, hogy Cory drogozik. Sosem viselkedett kicsapongóan, mindig egy higgadt, nyugodt srác volt, akit azért is gyászolnak most annyian, mert a kitartásával és különleges személyiségével hatalmas nyomot hagyott bennünk. Undorítónak tartom, hogy néhány ember ide jön és ezek után is elhordja mindennek Leát vagy esetleg Coryt. Természetes, hogy mindenki főként Leával van elfoglalva, hiszen Ő volt a szerelme és mindenki tisztában volt mennyire szerették egymást. Ahogyan Lea is mondta: Cory volt számára az egész világ. A családjának is borzasztó, igen, de Leával már csak a hírneve miatt is többen foglalkoznak. Semmi jogotok sincs beleszólni abba, hogy Lea mit tesz ebben az időszakban, ahhoz, hogy csitrinek és minden másnak elhordja Őt valaki meg pláne nem. Ennyi tiszteletet azért megérdemelne szerintem, hiszen két napja halt meg a vőlegénye. Csak képzeld magad a helyébe: én is össze lennék törve és ki sem lépnék az utcára. Ilyen esetben elvárt a tisztelet, bár látom, van akinek nem jutott.
6 felhasználónak tetszik: SsciorLuv, chelseagirl18, SpecialError, miss_areo, Beyla, helloblaze
2013. július 15. 19:43 #114
SuperJuniorfan
SuperJuniorfan
visszatérő vendég
 
StátuszSuper Junior is my everything. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 95
Azonosító: 202501
Offline offline
Úristen! Mikor megtudtam a hírt teljesen ledermedtem hogy egy ilyen fiatal, tehetséges és jóképű srác mint Cory elment... nem tudtam elhinni. Emlékszem mikor néztem a Glee-t mindig csodálattal hallgattam a hangját és néztem a nagyszerű színészkedését. Cory és Lea egy igazi lompár volt, ők egy igazán összeillő pár volt. Borzasztóan sajnálom Lea-t. És az hogy 2 hét múlva lett volna az esüvőlyük még jobba elszomorít. Részvétem Lea-nak minden családtafnak, barátoknak és rajongóknak. Cory nyugodj békében! Veled egy újabb kedves és tehetséges csillagot vesztettünk el. :'( :'( :'( :'(
2013. július 15. 19:58 #115
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálom szegény lányt, a poklok poklán mehet keresztül, hogy az esküvője, és élete legszebb napja helyett el kell temetnie azt, akit a világon a legjobban szeretett. Remélem a firkászok nem fogják háborgatni, és tiszteletben tartják a kérését.
8 felhasználónak tetszik: iannina, chelseagirl18, Twilight6, SpecialError, miss_areo, Beyla, idone, baisée
2013. július 15. 20:06 #116
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Elképeszt, hogy egyesek, valaki haláláról szóló cikk alatt is képesek trollkodni. Empátia! Mond ez valamit? Miért nem lehet normálisan viselkedni, és hagyni, hogy a rajongók meggyászolják Őt? Ez egy szörnyű tragédia, ha valaki ezt nem képes felfogni akkor húzzon el ettől a cikktől! Személy szerint teljesen le vagyok törve, amióta meghallottam a hírt, és nem érzem jobban magam attól, hogy egyesek hülyeségeket irkálnak Coryról, vagy Learól.
Egyébként többen említettétek, hogy nem tudtátok, hogy Corynak drog problémái voltak. Én sem tudtam, egészen addig amíg itt meg nem láttam a cikket. Annyira nem látszott a viselkedésén. Az egyedüli, amit észrevettem, hogy sokat fogyott az utóbbi időben, de ennyi. Mindig egy tündéri, jó természetű, kedves, mosolygós srác volt. Nem csoda, hogy mindenkinek csak jó emlékei vannak róla. És az sem utolsó, hogy abba akarta hagyni. Hogy önként és dalolva bement az elvonóra, hogy abba hagyja. Ez különböztette meg őt a többi drogostól.
És nem tudom, hogy miért nem lehet megérteni, hogy Lea azért kap nagyobb figyelmet, mint a család, mert ő maga is szakmabeli, ő maga is sztár. És ÖSSZE AKARTAK HÁZASODNI, az ég szerelmére. Csak rájuk kellett nézni. Öröm volt rájuk nézni, mert láthattuk, hogy a rajongásik szeretik egymást, és igenis el tudom képzelni, hogy ha nem így alakul akkor egy nagyon boldog házasságban éltek volna, és gyönyörű gyerekeik lettek volna. Ehelyett szegény lánynak meg kell birkóznia azzal, hogy akit szeretett meghalt, és ő semmit sem tudott tenni. Kicsit gondoljunk már bele!
6 felhasználónak tetszik: SsciorLuv, Twilight6, SpecialError, miss_areo, Beyla, iannina
2013. július 15. 20:07 #117
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Istenem, még így is képesek ennyire érzéketlen disznónak lenni egyesek omg.gif Soha, soha nem láttam 1 részt se a Glee-ből, halvány fogalmam nem volt a szereplői magánéletéről sem, de hallottam róluk és amikor megláttam tegnap reggel a hírt, meglepődtem és azt hittem ez vicc. Aztán rájöttem, hogy nem. Szerintem Cory családtagjai magasból leszarják, hogy a média Lea-val foglalkozik, sőt örülnek is neki, hogy békén hagyják őket gyászolni. Persze nekik rosszabb lehet, hiszen már a születésétől fogva ismerték, de biztos ők is Lea mellett állnak most.
2013. július 15. 20:19 #118
CsakFanniii
CsakFanniii
 
StátuszEverything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.03.
Hozzászólás: 631
Csatolások: 0
Azonosító: 203128
Offline offline
És az talán meglepő lenne ha hisztérikus rohamot kapna Lea annak a fiúnak a halála hallatán,akivel két hét múlva összeházasodott volna???Elképesztő,hogy a média eddig el tud menni csah,hogy kapjon valami sztorit....
2013. július 15. 21:12 #119
- törölt felhasználó -    
Szörnyű...részvétem..:|
2013. július 15. 21:31 #120
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
SpecialError: Köszönöm kérdésed, elárulom, hogy közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz, úgyhogy elnyaltam már pár puncs fagyit. No, és te? Neked kéne átgondolnod azt, amit kontrázol. Közel sem azt írtam, hogy nem szerették egymást, hanem, hogy azok, akik nem ismerték őket(kb senki) honnan tudják ennek a mértékét? Ja, az Ellen show-ból bocsi, meg az interjúkból. Reális a kép valóban. Ha számodra nem a vér adja a legintezívebb érzelmet( a család akkor is szeret, ha gyilkolunk, lopunk, csalunk..a nagy IGAZ szerelem meg úgy kilép az ajtón, ha baj van, vagy ha elmúlik, mint a sicc) akkor elég szomorú. Tudod, a mesének nem mindig az a vége, amit szeretnél, de majd rájössz. smileeee.gif Vagy nem. Egy szóval nem írtam, hogy baj a rajongók gyásza, sőt. Engem is elszomorít, hogy ezt történt a fiúval. Fiatal volt, jóképű és sikeres, előtte volt az élet. Azonban egy anya, egy apa szenvedését ne becsüld le, a szülő nem úgy készül, hogy ő temeti a gyerekét...ők nem 4 évig voltak az élete részei. Az én kedvenceim egy nagy része elhunyt már, van, aki jóval születésem előtt. A még élők közül egyikről se hiszem, hogy belelátok a fejébe, érzem, amit ő és egy dimenzióban élek vele. Véleményem, impulzusom lehet róluk, de hogy mit éreznek, mit miért tesznek, fogalmam sincs. Ez így van jól. smileeee.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok