Starity

Elhamvasztották Cory Monteith-t

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 18. 16:01 #61
Zutul
Zutul
 
StátuszVolt egyszer egy... utána meg kettő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 82
Azonosító: 124816
Offline offline
A sztárok élete sem fenékig tejföl... igen is megfizetnek ők azért, hogy sztárok.. :'(
2013. július 18. 16:04 #62
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, h Cory meghalt, de ez az egész már kezd egy médiacirkuszra hasonlítani! Miért nem hagyják már békén a családját és a rajongóit gyászolni? Örülök, hogy amikor The Rev elhunyt, annak nem volt ekkora visszhangja, mert amit a média művel, az már undorító és beteges. Kezd az egész Michael Jackson esetére hasonlítani.
2013. július 18. 16:12 #63
- törölt felhasználó -    
R.I.P........... sad.gif
2013. július 18. 16:55 #64
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Tovabbra se tudom felfogni sad.gif milyen lehetett utoljara az arcara nezni sad.gif jaj.. R.I.P <3
2013. július 18. 16:57 #65
Chachi_G.124
Chachi_G.124
사랑 ♥
 
StátuszExotic Szív, Exotic Lélek, Exotic leszek, amíg csak élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 0
Azonosító: 198980
Offline offline
Rest in peace Cory! heart.gif
2013. július 18. 17:12 #66
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Amikor olvastam a hirt kicsit felhaborodtam. A hamvasztas sosem volt jo dolog a szememben es most sem erzem azt, hogy helyesen dontott az edesanyja. Persze tiszteletben kell tartani a donteset, meg is csak a fia. De az o helyeben nekem nem lett volna hozza szivem. A masik meg hogy nem hivtak meg az apukajat az nekem kicsit furcsa. Teny hogy nem voltak olyan szoros visoznyba Cory es az apukaja, de azert o is megerdemelte volna, hogy lathassa meg utoljara a fiat. Mindenesetre ez a hamvasztasos dolog csak megjobban belegazolt a lelkembe. Es meg mindig nem tettem tul magam a halalan. Engem nem erdekel hogy miben halt meg, mert ugyis tudjak azok akik ugymond ismerik. Mar az elejetol sejtettuk hogy a drog miatt. De mar felesleges errol beszelni, hogy Cory felelotlen volt, vagy egyesek szerint szanalmas (ami persze nem igaz.), mert mar nem tudjuk visszaforditani az idot es az elok koze hozni Cory-t. Elment es ez sok embernek faj, akik rajongtak erte. Szoval tiszteletben kell tartani az emberek erzeseit. Meg persze Cory emleket is.
2013. július 18. 18:57 #67
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (SpecialError @ 2013.07.18. 15:27)
Nem is tudom már hányadik alkalommal teszem ezt meg, de nem baj mert bennem még van szufla, szóval:
Cory 13 éves korában szokott rá a drogra, érted 13, azért tőlük ne várjuk már el, hogy úgy gondolkodjanak mint egy 20-30 éves felnőtt. Ő nem akkor szokott rá, mint a legtöbb drogos sztár, tehát nem akkor amikor elkezdett szaladni vele a szekér, sőt ő pont akkor gondolta azt, hogy le kell állnia ezzel. Nem tudhatjuk, hogy mi volt a kiváltó ok, lehet a szülői válás vagy bármi, azért egy 13 éves gyerek lelki világ sokkal törékenyebb, de az is lehet, hogy szimplán rossz társaságba keveredett, az igazi hibás, ha már mindenképpen ki akarunk kiáltani valakit bűnösnek, az nagyobb részben a szülői páros, hiszen az ő feladatuk lett volna, hogy megóvják ettől. Mikor már elérte azt a kort, hogy tud felelősségteljesen gondolkodni (19 éves korában) el is ment rehabra, nem tudom az milyen eredménnyel zárult, lehet alkalmi fogyasztóvá vált, rendszeresen már nem használt, viszont újra jött valami nagy stresszor az életében és azért annak aki egyszer már függő volt, nem kell sok a visszaeséshez. És most hogy újra rendeződni kezdtek körülötte a dolgok (szerető barátnő, karrier stb) ismét úgy döntött, hogy rehab, aminek úgy tűnik ezúttal nem volt túl sok haszna vagy eredménye.
Persze nem azt mondom, hogy Cory nem hibás, mert azért az ő sara is, de attól még szomorú és a szívem szakad meg hogy ezt tette magával, hogy egy fiatal és tehetséges férfinak meg kellett halnia és hidd el sokak szíve meghasad azokért is, akikről nincs ennyi cikk (én pl megkönnyeztem azt a 10 éves kislányt, aki tegnap bicikli balesetben halt meg), de Cory híres ember volt, számtalan rajongóval, akik most gyászolnak és akik tudni szeretnék, hogy mi történt a kedvencükkel és lehet itt vagdalkozni, hogy h*lye volt meg minden, de ezzel jót teszel bárkinek is? Szerintem senki nem gondolja, hogy lenyomták a torkán az anyagot, a 90% tisztában van vele, hogy ő döntött úgy hogy használja, de ettől még elkeserítő és szomorú a dolog. Abban viszont igazad van, hogy a családjáért vagy legalább Lea kedvéért jobban át kellett volna gondolnia azt hogy újra az anyaghoz nyúl-e. De nekem ettől még fáj, hogy nincs többé...sad.gif cray.gif


Szerintem a rossz társaság, fiatal kor meg válás nem mentség és nem is ok. Milyen lenne már a világ ha mindenkinek akinek a szülei elválnak, neadjisten meghalnak, droghoz meg piához nyúlnának és a halálig nyomnák őket magukba? Sokkal rosszabb dolgok is történnek emberekkel akik nem nyúlnak 'szerek' után. A drog a gyengeség jele, semmi más. Gyávák ahasználók a hétköznapokhoz, a valósághoz, az élethez.

Én is voltam rossz társaságban középiskolás koromban, rajtam kívül mindenki piázott, cigizett - én mai napig soha egy slukkot sem szívtam bele és 23 éves voltam amikor először beszéltek rá, hogy megigyak egy újjnyi!! vörösboros-kólát.

A hülye kérdésekbe már bele sem akarok menni, hogy pl 13 évesen honnan valakinak annyi pénze, hogy rászokjon (nem csak kipróbálja) a drogra ...

Lehet gyászolni, nem mondtam, hogy ne tegyétek, hülyézni sem hülyéztem, ahogy próbálod itt beállítani, egyszerűen ez a véleményem, ahogy ez volt Amy és más hasonló esetek idején is. Mindenki maga tartozik felelősséggel saját magának és környezetének.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla
2013. július 18. 19:29 #68
katie0123k2
katie0123k2
visszatérő vendég
 
StátuszDeja Vu!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 0
Azonosító: 198598
Offline offline
R.I.P sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2013. július 18. 19:37 #69
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
De rossz volt ezt olvasni. sad.gif cray.gif Viszont meglepett ez a dolog az édesapjával. blink.gif Annak viszont "örülök", hogy Lea nincs egyedül.
2013. július 18. 21:38 #70
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
_ToTo_ teljesen egyetértek!
2013. július 18. 21:42 #71
babett.jozsi
babett.jozsi
visszatérő vendég
 
Státusz,,Se puoi immaginarlo, puoi ottenerlo; Se puoi sognarlo, puoi diventarlo."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 217
Csatolások: 0
Azonosító: 69887
Offline offline
még mindig nem hiszem el sad.gif nyugodjon békében :'(
2013. július 18. 21:45 #72
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Béke poraira, és nyugodjék végre békében! Örülök, hogy a hamvasztás mellett döntöttek, így kisebb média cirkusz lesz az elkövetkezendő időben.
2013. július 18. 22:32 #73
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nyugodjon békében!
2013. július 19. 00:36 #74
lázadóvirágszál
lázadóvirágszál
új tag
 
Státuszxoxo Gossip Girl ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 204615
Offline offline
Nyugodjon Békében! sad.gif
2013. július 19. 09:49 #75
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2013.07.18. 18:57)
Szerintem a rossz társaság, fiatal kor meg válás nem mentség és nem is ok. Milyen lenne már a világ ha mindenkinek akinek a szülei elválnak, neadjisten meghalnak, droghoz meg piához nyúlnának és a halálig nyomnák őket magukba? Sokkal rosszabb dolgok is történnek emberekkel akik nem nyúlnak 'szerek' után. A drog a gyengeség jele, semmi más. Gyávák ahasználók a hétköznapokhoz, a valósághoz, az élethez.
Én is voltam rossz társaságban középiskolás koromban, rajtam kívül mindenki piázott, cigizett - én mai napig soha egy slukkot sem szívtam bele és 23 éves voltam amikor először beszéltek rá, hogy megigyak egy újjnyi!! vörösboros-kólát.
A hülye kérdésekbe már bele sem akarok menni, hogy pl 13 évesen honnan valakinak annyi pénze, hogy rászokjon (nem csak kipróbálja) a drogra ...
Lehet gyászolni, nem mondtam, hogy ne tegyétek, hülyézni sem hülyéztem, ahogy próbálod itt beállítani, egyszerűen ez a véleményem, ahogy ez volt Amy és más hasonló esetek idején is. Mindenki maga tartozik felelősséggel saját magának és környezetének.


A h*lye részt nem konkrétan neked írtam. A másik: nem vagyunk egyformák. Lehet téged olyan lelki erővel és tudatossággal áldott meg a soros, hogy 13 éves korodban sem lettél rabja semmilyen szenvedélybetegségnek az esetleges problémáid ellenére. Engem is próbáltak rávenni dohányzására sőt füvezésre is, de soha nem éltem egyikkel sem. Alkoholt is csak mértékkel fogyasztok, pedig a családomban volt alkoholista is és 14 éves koromban vesztettem el édesapámat. Viszont nem mindenkiben van ennyi erő, de ettől senki nem kevesebb nem kell őket elítélni. Segíteni kell nekik abban, hogy megszabaduljanak ezektől a dolgoktól, ami egyes esetekben mint mondjuk a cigaretta vagy az evési kényszer viszonylag könnyebb, de más esetekben mint a drog vagy az alkohol már sokkal nehezebb. Cory próbált leszokni és tudta, hogy a droggal való kapcsolata nem egészséges, ha nem akart volna megszabadulni ettől nem ment volna önként elvonóra. Mint írtam én és szerintem senki más sem gondolja, hogy nem felelőtlen viselkedése okozta a halálát, viszont senki nem ítélkezhet a másik felett és nem ítélheti el, mert nem volt elég ereje nemet mondani... Viszont ez nem jelenti azt, hogy bárki is helyesnek vagy követendő példának tartaná ezt, szimplán csak nem kell ítélkezni.
A pénz részre pedig csak annyit tudok mondani, hogy a szülő valószínűleg nem ellenőrizte, hogy a gyerek mire költi a pénzét, nem kell messzire menned szerintem neked sem, hogy ilyennel találkozzál...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. július 20. 17:18 #76
DorcsiNegró
DorcsiNegró
visszatérő vendég
 
StátuszI Lovee you^^ ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 205245
Offline offline
sad.gif hamvasztották?? hát én nem hamvasztottam volna el de az ő dolguk sad.gif
2013. július 20. 18:01 #77
Roxy44
Roxy44
új tag
 
Státusz,,I wish I was a little less... passionate. I'm a very passionate person."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.17.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 206404
Offline offline
Sajnálom szegény fiút sad.gif ...de mint tudjuk magának csinálta a bajt! Az én kedvenc színészem sem volt teljesen tökéletes, de végül is ez az ő dolguk mit csinálnak magukkal! Mondjuk lehetne másképp is "kiengedni a gőzt".-szerintem! dry.gif mert aztán a családnak, barátoknak és rajongóknak a szar! sad.gif
2013. július 20. 18:06 #78
Roxy44
Roxy44
új tag
 
Státusz,,I wish I was a little less... passionate. I'm a very passionate person."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.17.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 206404
Offline offline
Idézet (Zutul @ 2013.07.18. 16:01)
A sztárok élete sem fenékig tejföl... igen is megfizetnek ők azért, hogy sztárok.. :'(

Na ja..igazad van! sad.gif
2013. július 21. 13:11 #79
- törölt felhasználó -    
Még mindig nem tudom elhinni hogy meghalt. Nyugodjon békében. sad.gif
2013. július 21. 21:43 #80
- törölt felhasználó -    
Igy neki a legjobb... sad.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok