Starity

Demi Lovato kiborult

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 18. 20:48 #101
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
De durva.. Megértem Demi-t, én is kiborultam volna..
2013. július 18. 20:52 #102
- törölt felhasználó -    
Komolyan, néhányan annyira szánalmasak, hogy képesek olyan valakiről regényeket írni, akiket utálnak pfff biggrin.gif
Megjegyezném, azért háborodott fel, mivel ha utána néznétek 1-2 dolognak, akkor magatoktól is rájöhetnétek, hogy az elmúlt 3 évben szinte egy szót nem nyilatkozott Wilmerrel való kapcsolatáról, amint kérdést kap vele kapcsolatban, rögtön kerüli mert nem akarja, hogy a média ezt is tönkretegye. Vajon mért nem lehet róluk szinte 1 közös képet sem látni? Talán mert úgy intézik a közlekedésüket, hogy a paparazzik ne legyenek a nyomukban, ellentétben Selena Gomezzel vagy Taylor Swifttel...
2013. július 18. 20:55 #103
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
Hogy tudott bejutni az a Hacker?!?!? Jéézusom milyen elmebeteg emberek vannak
2013. július 18. 20:55 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.07.18. 19:42)
Ne forgasd ki a szavaimat -.-" Egyáltalán nem ezt mondtam. Ki az a hülye - már elnézést - aki a magánéletének kiteregetésével promotálja magát? Rengeteg sztárnak voltak már problémái, legyen az drog, alkohol, stb, mégis 1-2 interjúban beszéltek róla, és ENNYI. Nem hiszem, h Demi elment 200 interjúra, és mindegyiken csak erről kérdezték, mert ezt senki nem eteti meg velem. Az utóbbi időben egyre kevésbé kedvelem őt, mert egyre többet panaszkodik. Másoknak is van rengeteg gondja, mégis megoldják őket, nem pedig a közösségi oldalakon írkálnak a világfájdalmukról.
Egyébként nem Wilmer telefonján voltak a képek, hanem Demi instagramján, írták többen is. Természetesen pipa lennék, ha a barátom telefonjáról leszedné a képeket bárki, de én nem vagyok sztár biggrin.gif
Semmi baj, teljesen megértelek, hiszen én is megvédem a kedvencemet, ha arról van szó, de az enyémek nem mondják, h maradj erős, hogy aztán panaszkodhassanak  világban wink.gif


Haha Deminek egyetlen Instagramja van: http://instagram.com/ddlovato És mint láthatod, nem nagyon használja. A másik, amikor minden Wilmerrel kapcsolatos kérdés alól kitér, akkor majd szerinted pont megoszt róla képeket?! smileeee.gif
2013. július 18. 20:58 #105
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Elhiszem, hogy baromira zavarja ez az egész, mert engem is zavarna. De szerintem tudta, hogy ez mivel jár. Akkor meg ne csodálkozzon. Amúgy nekem már kicsit elegem van néhány sztár hisztijeiből, hogy "miért csinálják ezt velem", hasonlók... nem hiszem, hogy nem lehetne titokban tartani a magánéletet. Főleg, ha olyan cikkeket lehet olvasni, hogy "titokban ment férjhez"... wink.gif
2013. július 18. 20:58 #106
olívia005
olívia005
 
StátuszStay TRUE! Stay YOU! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 1390
Csatolások: 215
Azonosító: 155353
Offline offline
Aranyosak smileeee.gif
Tényleg borzalom hogy mire képesek az emberek... ohmy.gif
2013. július 18. 20:59 #107
bogi2528
bogi2528
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Styles ♥ Alex Turner ♥ Evan Peters ♥ Arielle Vandenberg ♥ Perrie Edwards ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 309
Csatolások: 6
Azonosító: 148076
Offline offline
Én is kiborultam volna:O
2013. július 18. 21:00 #108
Hachiii
Hachiii
visszatérő vendég
 
StátuszQui prior est tempore, potior est iure.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 171199
Offline offline
Érthető, hogy ezt maguk között akarta tartani. Sztár, minden lépésénél a nyomában vannak, kell egy kis nyugalom, együttlét a párjával. Mellesleg illenek egymáshoz, remélem jó sokáig együtt maradnak. smileeee.gif
2013. július 18. 21:02 #109
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Teljesen megértem Demi álláspontját, és nagyon igaza van.
2013. július 18. 21:02 #110
love_love
love_love
visszatérő vendég
 
Státusz☼ sunshine! ☼
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 163379
Offline offline
[quote=Beyla,2013.07.18. 20:22~4162398]Persze, egy hacker bejutott a csávó telefonjába és direkt feltöltötte az internetre, mert neki ez annyira jó és annyira szórakoztató. Ne má'! Kapásból érezni megint a hazuzdós kamu dumáját, hogy újabban ő legyen a középpontban. Egyszerűen szánalmas ez a kiscsaj, és már hovatenni sem tudom, hogy őszinte legyek. Vannak kellemes megmozdulásai, de egyszerűen fáj már az, hogy milyen sötét és ostoba. Az aztán a nagyon intim, hogy RUHÁSTÓL fekszenek az ágyba betakaróznak és csókolóznak a szerelmével. Ezen mi olyat egetrengetően ciki?! Magyarázzátok el nekem, mert itt olvastam pár olyan hozzászólást is, hogy milyen intim. Ez intim? Mióta Kedveseim? ohmy.gif Az már közszeméremsértés, ha nyílt utcán merek adni egy csókot a páromnak, annak az embernek, akit a világon mindennél jobban szeretek? ohmy.gif Egyébként meg gratulálok a kis bálványotoknak, mert, ha neki ezek a képek cikik, akkor enyhén szólva szégyell megjelenni a párjával. Ez undorító, gusztustalan és szemétláda húzás. Szégyellni a másikat? Ahogy egyre több mindent tudok meg róla, annál jobban rádöbbenek, hogy nem több egy elkényeztetett milliós gazdag kis fruska, aki húsz évesen is egy 12-14 éves tinédzser kislány szintjén vegetál. Nincs annál undorítóbb a világon, mint amikor azt mondod a másiknak, hogy életed szerelme, és közben szégyelled mindenki előtt. Pfff... ezt a csajt lehet egyáltalán szeretni?! Lehet, hogy nem véletlenül mentek sutba a kapcsolatai, csak megjegyzem. Most, ha valaki lát egy csókolózós képet, én arra csak azt tudom mondani, hogy legfeljebb csak irigykedjen rám, és nekem igen is vannak a telefonomban ilyen képek. Netán baj ez is? ohmy.gif Meg a másik, mióta adjuk oda randomba csak úgy bárkinek a saját telefonunkat? Én hárklis vagyok arra, ha bárki belenézeget a telefonlistámba, az SMS-eimbe, a képeimbe vagy a fájljaiba, mert magándolgok. Aki meg odaadja másnak a telefonját, az szerény véleményem szerint nem komplett, de mindegy, csak, mert itt ilyen érv is hangzott el.
Persze, én meg a Vatikánban élő Pápa vagyok, és jelenleg egy több milliós gépen netezek, amit azért vett meg az egyház, hogy Isten igéjét hirdessük. Annyira át lehet látni a szitán. Nem a pénzért csinálja - akkor meg minek, kérem szépen? ohmy.gif Az emberek általában azért dolgoznak, hogy megélhessenek, bár igaz, neki minek azt? Pár dal elnyarvogásával és a mű kis krokodil könnyeivel úgy bezabáltatta a népet a sztéjsztrong marhaságával, hogy hullottak a milliók az ölébe. Pff... újabban csak azt tudom mondani, hogy hányinger keltő a csaj. Olyan gusztustalanul manipulálta az embereket, szó szerint a tenyeréből ettek, mert eljátszotta a Hattyú Halálát, most meg ő a kis szent, a sebzett vad, a megbántott, mert a média előtt éli az életét. Ahogyan szavy is írta, ez kérem szépen ripacskodás a javából. Ha lesz egy szabad másodpercem, akkor nagyon, de nagyon talán megsajnálom szegényt a sz*r élete miatt. De egy kérdés: engem ez a gusztustalan, hányinger keltő ostoba fruska valaha is meg fog sajnálni? Nem, és nem is akarom, mert nekem nem lételemem a sajnáltatás, sőt gyűlölöm és utálom, ha bárki is sajnál engem. Talán emiatt is nem tudom felfogni azt, hogy mi olyan überf*sza azon, hogy mindenki lesajnálja őt - szvsz kegyetlen megalázó. A kis ujja körmét sem piszkolta be soha kétkezi emberi munkával. Soha nem takarított ki egy lakást, soha nem főzött meg egy levest, mert előtte anyuci elvégezte, most meg gondolom annyira riccsgörl, hogy van külön ember ezekre. Most komolyan sajnáljam meg? Szórakoztok? Ezért utálom ezt a csajt, ezért van az, hogy hányingert kapok, ha meglátom az arcát bárhol. Majd akkor nyafogjon és akkor hisztizzen, ha csinált is valamit, s nem csak az ájfónötjét nyomogatja otthon a luxusvillájában cselédekkel körülvéve, míg a falon lóg a plazmatévé. Hányok komolyan az ilyen mentalitású emberektől. Lehúzhatná már végre magát a több milliót érő aranybudiján, mert annyira irritál a feje, komolyan![/quote

neharagudj, de ezt te most komoylan gondolod? szerinted ő feltette így ezt a képet? és utána meg eljátsza hogy kiborul? most jelent meg a klipje. az új albuma. szerintem felesleges lenne neki még több figyelem. és a "kiscsaj" (ha a profilodban jól olvastam és számoltam) között és te közted potom egy év van. és nem hiszem hogy buta lenne. ha te ezt gondolod butaságnak még nem láttál tudatlan embert. mert van különbség azok között akik a hangjukból élnek és azok között akik mások fizetéséből élnek. na ők a sötétek és ostobák. és ezt az intim dolgot nem demi szájából hallottuk, ezt a cikk írója írta. így gondolta, mert az ő értékrendje szerint ez intim. kész. és azt sem mondta hogy ciki. azt mondta hogy ez az ő magánélete. nem szégyelli. valószínűleg ha nem lenne híres, akkor ezek a képek nem láttak volna napvilágod. mert nem szerette volna. mert úgy gondolja hogy nem tartozik senkire csak rá és a palijára. ha felmérnék hogy erre az oldalra hány éves emberek regisztrálnak valószínűleg nagy százalékban tizenévesek lennének, szóval nem ő az (egyedül) aki "12-14 éves tinédzser szintjén vegetál". most komolyan! azért mert te nem szereted más sem szeretheti? valakinek ő a példaképe. (ne érts félre nem vagyok egy demi fan.) és attól hogy most híres, gyerekkorában nem volt. és nem volt milliomos. biztosan neki is kellett mosogatnia, porszívóznia, összehajtogatni a ruhákat, besegítenie a házimunkában, csakúgy mint mindannyiunknak. és "Pár dal elnyarvogásával"? (nincs is ilyen szavunk) nincs hallásod? komolyan mondom hogy ha az ember utál valakit akkor már a munkáját sem lehet elismerni. ha valaki utál akkor egyből már azt mondja a legjobb regényedre hogy csak odafirkáltál pár sort? nem hiszem. vagy ha mégis akkor gondolom nem esik jól. arról meg hogy azért bántod mert problémái voltak: nem ő a gusztustalan (nem szeretek ilyet mondani senkire) hanem te. és nem sajnáltatta magát csak kinyilvánította a véleményét arról hogy már egyetlen egy oylan dolog nincs az életében ami csak az övé, amit csak ő tud, csak ő lát. ezt az aranybudi dolgot meg nem tudom honnan szedted. komolyan. ha irritál a feje akkor minek olvasod el a cikket róla? nem szeretem kim kardshiant akkor nem olvasom el a cikket róla. hát tédeg nyilván érdekelt. az ideglevezetés nem is lenne olyan szükséges ha nem idegesítenéd magad ilyenekkel. javasolni tudom a továbbgörgetést. minden tiszteletem azért mert nem vagy tucatember, meg szeretsz olvasni. én is szeretek olvasni. de attól nem kell bántani azt az embert aki tucattá tesz valakit. mert nem ő a tucat.
2013. július 18. 21:02 #111
- törölt felhasználó -    
akkor minek csinálnak alapból ilyen képeket a fiú mobiljára, ez ezzel jár kockázat mindig van!!
2013. július 18. 21:03 #112
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Szerintem senki sem örülne, hogyha a személyes dolgaiba turkálnak. Legyen az csak egy csókolózós kép vagy akármi. Szóval teljesen megértem Demi reakcióit.
2013. július 18. 21:06 #113
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Teljesen érthető a kiborulása, én sem bírnám azt, hogy éveken keresztül mindent megírnak az újságok, mindenhová követnek a paparazzók és még ilyen undorítóságokat is csinálnak az emberek. Most mondhatják az emberek, hogy ő vállalta, de szerintem legvadabb (rém)álmaiban sem gondolta, hogy ennyire nem tisztelik egyes személyek a magánéletét.
2013. július 18. 21:06 #114
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.07.18. 20:52)
Komolyan, néhányan annyira szánalmasak, hogy képesek olyan valakiről regényeket írni, akiket utálnak pfff biggrin.gif 
Megjegyezném, azért háborodott fel, mivel ha utána néznétek 1-2 dolognak, akkor magatoktól is rájöhetnétek, hogy az elmúlt 3 évben szinte egy szót nem nyilatkozott Wilmerrel való kapcsolatáról, amint kérdést kap vele kapcsolatban, rögtön kerüli mert nem akarja, hogy a média ezt is tönkretegye. Vajon mért nem lehet róluk szinte 1 közös képet sem látni? Talán mert úgy intézik a közlekedésüket, hogy a paparazzik ne legyenek a nyomukban, ellentétben Selena Gomezzel vagy Taylor Swifttel...

Én speciel nem utálok senkit sem, és most este ráérek. Párom dolgozik, filmezni nincs kedvem, az íráshoz meg túl fáradt vagyok. Sok volt a nyolc óra meló ma. Leírtam a véleményemet, mert jól esett, és, mert volt időm. Számtalanszor leírtam már, hogy milliószor szívesebben olvasnék Jennifer Garnerről, Robin Dunne-ról, Amanda Tappingról, Stana Katicról és a többi valamit érő becses kedvenceimről, de általában csak ezekről a megcsinált cölöbökről vagytok képesek bárminemű anyagot is összeszedni, akik szakmailag és emberileg is magunk közt szólva értékelhetetlenek. Ha nem tombolhatom ki magamat pozitív véleménnyel a kedvenceimmel kapcsolatban, akkor marad ez a sok nagyon sokat mondó pár évig toppon lévő erőlködő tinisztárocska. Egyébként megjegyzem, a hozzászólásomat megírni nagyjából 5-8 perc volt úgy, hogy közben kisütöttem egy adag tócsnit. biggrin.gif Számomra nem volt időpazarlás, úgyis lazulásképp szoktam fórumozgatni - ti nem? Témához szólva, ha tényleg így van, és annyira dúl a láv kettejük között, s nem csak összeállnak néha napján, mint két kicsi legó, akkor undorító és szemét egy húzás az, hogy szégyelli azt, akivel van. Mondják meg, hogy együtt vannak, oszt' nem kell mindenhol nyalakodni, értem. De ez... képzeld el, ha a te szerelmed mondaná azt, hogy "Figyi, ne kísérj el, mert nem akarom, hogy együtt meglássanak!". Nektek ez mióta kapcsolat?! ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. július 18. 21:16 #115
Csenguszzz
Csenguszzz
visszatérő vendég
 
StátuszImádok lovagolni ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.06.
Hozzászólás: 270
Csatolások: 1
Azonosító: 205365
Offline offline
:s hát a sztárvilágban gyakran megesik az ilyen...de attól még én sem értem ,hogy másoknak ebbe mi jó akad ..:s
2013. július 18. 21:16 #116
- törölt felhasználó -    
sajnálom Demiéket. sad.gif nem tudom,miért jó valakinek,hogy más magánéletét teszi tönkre. x
2013. július 18. 21:17 #117
SunnySolya
SunnySolya
 
StátuszESC 2018❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 786
Csatolások: 32
Azonosító: 147357
Offline offline
Szerintem Demi-nek nagyon is igaza van! Szánalmas már amit egyesek elkövetnek a pénz érdekében....-.-"
2013. július 18. 21:26 #118
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
off': Kezdem kicsit úgy érezni, hogy ahová Beyla leírja a véleményét, ott már rögtön kereszteshadjárat indul ellene, mert 6-an betámadják. Ti úgy gondoljátok, ő meg így! Nem muszáj egyetérteni, de már unalmas ez az állandó utalgatás arra hogy ő mit ír és hogy szerintetek szánalmas e vagy sem. 'oszt ennyi csókolom. off vége. stop.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. július 18. 21:26 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.07.18. 21:06)
Én speciel nem utálok senkit sem, és most este ráérek. Párom dolgozik, filmezni nincs kedvem, az íráshoz meg túl fáradt vagyok. Sok volt a nyolc óra meló ma. Leírtam a véleményemet, mert jól esett, és, mert volt időm. Számtalanszor leírtam már, hogy milliószor szívesebben olvasnék Jennifer Garnerről, Robin Dunne-ról, Amanda Tappingról, Stana Katicról és a többi valamit érő becses kedvenceimről, de általában csak ezekről a megcsinált cölöbökről vagytok képesek bárminemű anyagot is összeszedni, akik szakmailag és emberileg is magunk közt szólva értékelhetetlenek. Ha nem tombolhatom ki magamat pozitív véleménnyel a kedvenceimmel kapcsolatban, akkor marad ez a sok nagyon sokat mondó pár évig toppon lévő erőlködő tinisztárocska. Egyébként megjegyzem, a hozzászólásomat megírni nagyjából 5-8 perc volt úgy, hogy közben kisütöttem egy adag tócsnit. biggrin.gif Számomra nem volt időpazarlás, úgyis lazulásképp szoktam fórumozgatni - ti nem? Témához szólva, ha tényleg így van, és annyira dúl a láv kettejük között, s nem csak összeállnak néha napján, mint két kicsi legó, akkor undorító és szemét egy húzás az, hogy szégyelli azt, akivel van. Mondják meg, hogy együtt vannak, oszt' nem kell mindenhol nyalakodni, értem. De ez... képzeld el, ha a te szerelmed mondaná azt, hogy "Figyi, ne kísérj el, mert nem akarom, hogy együtt meglássanak!". Nektek ez mióta kapcsolat?! ohmy.gif


Most úgy őszintén, neked nem mindegy, hogy Ők hogy élik a kapcsolatukat? Ha minden egyes nap képek tömkelege jelenne meg róluk, akkor meg az lenne a bajod. Úgyhogy részemről le is zártam a témát, mert neked mindig mindenre van valami "okos" magyarázatod. smileeee.gif
2013. július 18. 21:27 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Love1DForeva @ 2013.07.18. 20:55)
Haha Deminek egyetlen Instagramja van: http://instagram.com/ddlovato És mint láthatod, nem nagyon használja. A másik, amikor minden Wilmerrel kapcsolatos kérdés alól kitér, akkor majd szerinted pont megoszt róla képeket?! smileeee.gif



A levegőben lévő állításod nem ártana igazolni aranyszivem smert ez így elég sovány. Szerintem inkább látogass el a demidirt.tumblr.com oldalacskára és ha tudsz egy kicsut is angolul akkor látni fogod, hogy ott van feketén fehéren ,hogy honnan vannak a képek. Ha Deminek nem volt ennyi edze, hogy ezeket a személyes jellegű fotókat ne posztolja akkor most ideje lenne viselni a következményeket. Nem pedig még kikérn
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok