Starity

Demi Lovato aggódik Miley Cyrusért

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 22. 18:14 #21
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Már én is elkezdtem aggódni Miley miatt.
2013. július 22. 18:16 #22
- törölt felhasználó -    
Nem csoda, hogy aggódik. Én is már kezdek. sad.gif
2013. július 22. 18:18 #23
olívia005
olívia005
 
StátuszStay TRUE! Stay YOU! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 1390
Csatolások: 215
Azonosító: 155353
Offline offline
Egy kicsit én is aggódok Miley miatt. :/
2013. július 22. 18:18 #24
LoVe nyuszii
LoVe nyuszii
 
StátuszJobb teljes erőből harcolva meghalni, mint térden állva, megalázottan élni az él
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.04.
Hozzászólás: 580
Csatolások: 0
Azonosító: 193238
Offline offline
mint egy igaz barátnő.
2013. július 22. 18:18 #25
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Ennek a lánynak nincs jobb dolga mint hogy aggódjon?
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Jolie_77, Kiyla
2013. július 22. 18:19 #26
- törölt felhasználó -    
Ezt már hallottuk, ennek ellenére sose látni őket együtt. Hm, ez nem kicsit érdekes. Mi lett mostanában Demi? Mindenki védelmezője?
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Jolie_77
2013. július 22. 18:19 #27
- törölt felhasználó -    
Imádom a már lassan 6 éve tartó barátságukat. smileeee.gif
2013. július 22. 18:19 #28
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Hoppá, hogy hogy nincsenek még itt a nagy anti Demi fanok, akik ismét jönnek majd, hogy "semmi köze hozzá" meg "állandóan csak a tanácsot osztogatja" egy kicsit durvább formában közölve mint a múltkor...
Kedves Demitől, hogy aggódik Miley-ért, de ha ezekből az intésekből nem tanul (már pedig szerintem nem Demi az egyetlen aki már figyelmeztette) majd előbb-utóbb rájön a hibáira. Csak tényleg nehogy késő legyen.
2013. július 22. 18:20 #29
- törölt felhasználó -    
Mileyval tényleg nem lehet minden rendben . Ez nem normális hogy folyton folyvást azt kell bizonygatnia hogy ő felnőtt , ő érett. Az érettség nem itt kezdődik , amit ő csinál . Amúgy is , mindenki feltudja fogni hogy nem gyerek már , anélkül is hogy ilyen kihívó és undorító klipeket csinál . Sőt , ezzel inkább azt bizonygatja hogy igenis éretlen , dacos lány még.
A másik dolog, Demi helyében ilyen infókat biztos nem osztottam volna meg senkivel. Ha aggódik érte beszélgessen vele sokat , és ne személyes dolgokat osszon meg .. De ne értsetek félre , imádom Demit , de erről ez a véleményem !
2013. július 22. 18:23 #30
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Szerintem is van miért aggódnia Deminek...valami baj van Miley-val, nagyon elszaladt vele a ló...hiába, a hírnév már csak ilyen...
2013. július 22. 18:24 #31
- törölt felhasználó -    
jó lenne nekem is olyan barát mint demi már ha valóban olyan amilyennek tűnik (:
2013. július 22. 18:24 #32
- törölt felhasználó -    
"Ennek ellenére sose látni őket együtt." Attól, hogy nem a nyilvánosság előtt mászkálnak állandóan, mint Selena és Taylor, nem jelenti azt, hogy sosem találkoznak. Miley múltkor elmondta, hogy mindennap beszélnek telefonon, és amint van egy kis idejük mindkettőjüknek, rögtön találkoznak... smileeee.gif
2013. július 22. 18:25 #33
- törölt felhasználó -    
sajnos Miley tényleg mostanában elég durván viselkedik. végre itt van Demi, aki kedvesen elmondja a véleményét. biggrin.gif
2013. július 22. 18:25 #34
- törölt felhasználó -    
értem Demit. Egyet értek vele!
2013. július 22. 18:26 #35
- törölt felhasználó -    
Demi fantasztikus barát! Érdemes hallgatni rá. És nem kihasználni,.
2013. július 22. 18:27 #36
beccsu-baby
beccsu-baby
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.18.
Hozzászólás: 973
Csatolások: 0
Azonosító: 162296
Offline offline
Imádom, azt a barátságot, ami köztük van:')!
2013. július 22. 18:27 #37
- törölt felhasználó -    
Demi fantasztikus ♥
és igaza van smileeee.gif
2013. július 22. 18:29 #38
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Jaj, már csak ez hiányzott. Most ettem palacsintát, de lehet visszaöklendezem. Undorító, hogy Demetria mostanság mindenkinek teszi a szépet a kis álszent, úgy előadva, hogy neki milyen rossz volt régen és most mégis önszántából segíteni akar mindenkit, mint valami modern Teréz anyu. Kétszínű, figyeleméhes és végtelenül ostoba lány, akibe (legalábbis amilyen infókat kiad magáról, azok alapján) szinte semmi szeretnivaló nincs. És még az ilyen mutogatja magát a hírekben meg a TV-ben. Lenyűgöző, csak így tovább. 110.gif Törődjön inkább a saját kis szánalmas dolgaival és életével. Az ő pasiját például letagadná, meg kiakad, ha az effajta magánéletéről kérdezik (és nem a szomcsi-tragikus gyerekkoráról) de azt látom, hogy kiválóan bele tud pofázni másnak az életébe. Nem mondom, aggódni lehet, de hússzor ilyeneket nyilatkozni, hát sántít a dolog, hogy nem gondolja 100%-ban komolyan. Nem is tudom, minek ""barátkozik""" ez a nő is ilyenekkel, mint Cyrus riherongy, ha ő lenne az egyetlen barátnéje, talán még meg is érteném, hogy félti, de Demikeh a fél világot puszipajtársának tartja, mindig mindenkinek üzenget olyanokat, amitól szivárványt hányok, de a tettek elmaradnak, azoknak nyoma lenne. Dumálni édeskönnyű.


Mileykát meg hagyjuk már, komolyan, már a nevét kiejteni széggyellem, annyira egy szánalomra méltó k betűs szó. Piál, lehet, hogy drogozik, kiteszi mindenét, pucsít, vicsorít, nyelvet öltöget a világra és panaszkodik, hogy milyen kics×szett egy hely. Miközben van munkája, amiért túl sokat is kap, mert az ő nyavíkolása nem ér annyit, hogy még fizessenek is érte, de hát a társadalom ilyen. Aztán van egy veszettül nagy háza, ki tudja, milyen kicsikocsija, ruhái és csilkagászati összegeket költ(het) alkoholra. Hú, szegény, milyen rossz neki, ritkán látok ilyen szomorú sorsú embereket, ti is? Magára vessen, ha valamilyen szokásos partykatasztrófa vagy mi a franc történik vele, ilyen felelőtlen felfogással.
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Ria1997, Jolie_77, ilus1996, Kiyla
2013. július 22. 18:32 #39
- törölt felhasználó -    
Isten óvjon a rajongóktól, barátom! meghajolo.gif meghajolo.gif Teljes mértékben osztom a véleményed!
De azt hiszem, itt az ideje belátni, h az álszent, iszákos, magamutogató, kétszínű kis sztárok korát éljük :'( Majd lesz jobb is!

Idézet (Elody @ 2013.07.22. 18:29)
Jaj, már csak ez hiányzott. Most ettem palacsintát, de lehet visszaöklendezem. Undorító, hogy Demetria mostanság mindenkinek teszi a szépet a kis álszent, úgy előadva, hogy neki milyen rossz volt régen és most mégis önszántából segíteni akar mindenkit, mint valami modern Teréz anyu. Kétszínű, figyeleméhes én végtelenül ostoba lány, akibe (legalábbis amilyen infókat kiad magáról, azok alapján) szinte semmi szeretnivaló nincs. És még az ilyen mutogatja magát a hírekben meg a TV-ben. Lenyűgöző, csak így tovább. Törődjön inkább a saját kis szánalmas dolgaival és életével. Az ő pasiját például letagadná, meg kiakad, ha az effajta magánéletéről kérdezik (és nem a szomcsi-tragikus gyerekkoráról) de azt látom, hogy kiválóan bele tud pofázni másnak az életébe. Nem mondom, aggódni lehet, de hússzor ilyeneket nyilatkozni, hát sántít a solog, hogy nem gonsolja 100%-ban komolyan. Nem is tudom, minek ""barátkozik""" ez a nő is ilyenekkel, mint Cyrus riherongy, ha ő lenne az egyetlen barátnéje, talán még meg is érteném, hogy félti, de Demikeh a fél világot puszipajtársának tartja, mindig mindenkinek üzenget olyanokat, amitól szivárványt hányok, de a tettek elmaradnak, azoknak nyoma lenne. Dumálni édeskönnyű.
Mileykát meg hagyjuk már, komolyan, már a nevét kiejteni széggyellem, annyira egy szánalomra méltó k betűs szó. Piál, lehet, hogy drogozik, kiteszi mindenét, pucsít, vicsorít, nyelvet öltöget a világra és panaszkodik, hogy milyen kics×szett egy hely. Miközben van munkája, amiért túl sokat is kap, mert az ő nyavíkolása nem ér annyit, hogy még fizessenek is érte, de hát a társadalom ilyen. Aztán van egy veszettül nagy háza, ki tudja, milyen kicsi kocsija, ruhái és csilkagászati összegeket költ(het) alkoholra. Hú, szegény, milyen rossz neki, ritkán látok ilyen szomorú sorsú embereket, ti is? Magára vessen, ha valamilyen szokásos partykatasztrófa vagy mi a franc történik vele, ilyen felelőtlen felfogással.
3 felhasználónak tetszik: Elody, chelseagirl18, Kiyla
2013. július 22. 18:34 #40
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Elody @ 2013.07.22. 18:29)
Jaj, már csak ez hiányzott. Most ettem palacsintát, de lehet visszaöklendezem. Undorító, hogy Demetria mostanság mindenkinek teszi a szépet a kis álszent, úgy előadva, hogy neki milyen rossz volt régen és most mégis önszántából segíteni akar mindenkit, mint valami modern Teréz anyu. Kétszínű, figyeleméhes és végtelenül ostoba lány, akibe (legalábbis amilyen infókat kiad magáról, azok alapján) szinte semmi szeretnivaló nincs. És még az ilyen mutogatja magát a hírekben meg a TV-ben. Lenyűgöző, csak így tovább.  110.gif Törődjön inkább a saját kis szánalmas dolgaival és életével. Az ő pasiját például letagadná, meg kiakad, ha az effajta magánéletéről kérdezik (és nem a szomcsi-tragikus gyerekkoráról) de azt látom, hogy kiválóan bele tud pofázni másnak az életébe. Nem mondom, aggódni lehet, de hússzor ilyeneket nyilatkozni, hát sántít a solog, hogy nem gondolja 100%-ban komolyan. Nem is tudom, minek ""barátkozik""" ez a nő is ilyenekkel, mint Cyrus riherongy, ha ő lenne az egyetlen barátnéje, talán még meg is érteném, hogy félti, de Demikeh a fél világot puszipajtársának tartja, mindig mindenkinek üzenget olyanokat, amitól szivárványt hányok, de a tettek elmaradnak, azoknak nyoma lenne. Dumálni édeskönnyű.
Mileykát meg hagyjuk már, komolyan, már a nevét kiejteni széggyellem, annyira egy szánalomra méltó k betűs szó. Piál, lehet, hogy drogozik, kiteszi mindenét, pucsít, vicsorít, nyelvet öltöget a világra és panaszkodik, hogy milyen kics×szett egy hely. Miközben van munkája, amiért túl sokat is kap, mert az ő nyavíkolása nem ér annyit, hogy még fizessenek is érte, de hát a társadalom ilyen. Aztán van egy veszettül nagy háza, ki tudja, milyen kicsikocsija, ruhái és csilkagászati összegeket költ(het) alkoholra. Hú, szegény, milyen rossz neki, ritkán látok ilyen szomorú sorsú embereket, ti is? Magára vessen, ha valamilyen szokásos partykatasztrófa vagy mi a franc történik vele, ilyen felelőtlen felfogással.


Mindent leírtál!! meghajolo.gif thumbsup.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Elody, Kiyla
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok