Starity

Rekordot döntött a One Direction új klipje

20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 24. 11:13 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Life.and.Happy @ 2013.07.24. 10:58)
A sok utálkozót annyira seggbe rúgnám -.-" Viski Fanni 2000 te hogyha a kis bíberkédnél döntötte meg volna a rekordot, akkor ezt mondanád: jujj de szupcsi *--* és ez szánalmas... És sajnálom, akik irigyek, hogy nem a kedvencük döntötte meg a rekordot, dehát ez van ezt kell szeretni. És ebből is látszik hogy mekkora a Directioner család <3 És hogy mennire összetartóak <3


Kapásból mondok neked 50+ előadót akiket akkor is szeretni fogok ha nem döntenek rekordokat és akkor is sokkal többnek fogom őket gondol a One Directional..rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Szandiiii, Eszti0305
2013. július 24. 11:14 #102
evangeline23456
evangeline23456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 190095
Offline offline
milanskinwes William Levy Bocsi de ő meleg és ezt honnan tudom onnan,hogy ő mondta az egyik cikkben hogy sajna ő meleg.Ő lehet,hogy nagy férfi meg minden de az az igazi férfi aki egy nő mellett kitart egy életen át és nem válogatja mint a rongy babákat! :/
#ForeverDirectioner ♥
2013. július 24. 11:16 #103
- törölt felhasználó -    
Miért az ilyen sz@rt hallgatják? Miért nem lehet normális zenét? Mert ez nem az...
3 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Eszti0305, VanessaVani
2013. július 24. 11:16 #104
KisDodo
KisDodo
visszatérő vendég
 
StátuszDear Paris, Just wait for me We're going to meet.I promise. Love,Me :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.10.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 189438
Offline offline
megcsináltuuuk #DirectionerFamily *-*♥
2013. július 24. 11:17 #105
- törölt felhasználó -    
Gratulálok nekik, én is nagyon szeretem ezt a számukat. smileeee.gif
2013. július 24. 11:17 #106
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ugyan, ez lósz@r. Internet nélkül semmire sem mennének ezek a ifjú nyápicok, még lemezszerződésük sem lenne, ha nem indultak volna a tehetség(telenség)kutatóban, ahonnan mindegyik kiesett volna. Olyanok éneklésben, mint például Quasimodo hátúszásban. Nagyon marhaságnak tartom ezt a rekordos izét, mert vannak az agymosott direksönnerek, akik reggel hatkor beülnek a gép elé és elkezdik nyomogatni a replay-t, de az is lehet, elindítják a videót, átugorják a nagyrészét és csak a végén pörgetik ismét, hogy számlálja a számáló. Mióta számít az, hogy mennyien kattintgattak a videóra? Régen nem volt net, például a Beatles ez nélkül ért el nagyobb sikereket, rövidebb időn belül, nem véletlenül. Az minőség volt, most meg főleg az. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy a mai világban nem a tehetség dönt, sokkal inkább az, hogy megfeleljen a befolyásolható, éretlen kis hölgyeményeknek. Na, ez szomorú.
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, Szandiiii, Eszti0305, VanessaVani
2013. július 24. 11:22 #107
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
<3 Nagyon jó lett az új klipp.Vagy 50x biztos megnéztem már <33
2013. július 24. 11:22 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.07.24. 11:09)
Gyájj, de szejetem, amikor jöttök az ehhez hasonló fröcsögős szöveggel, amiben egy érv sem hangzik el az ellenkező oldal ellen, ám osztani azt nagyon tudjátok, ami nincs. Nos, akkor lássunk is hozzá! Egy kérdés Drága Bogaram: attól, hogy valaki nem bírja őket, és kinyilvánítja negatív aspektusát, az mióta utálat? think.gif Én is sokszor fikázom őket, de nem azért, mert utálom, hanem mert nem bírom az öt ficsúrka képét és a "zenének" csúfolt művüket, amit ti állandó jelleggel az egekbe magasztaltok. És ne haragudj, de, ha bármelyikünkben is lenne ilyen ambíció, akkor gondolom, már tett volna az ügy érdekében. Én speciel semmi pénzért nem akarok híres cölöb lenni, hogy még reggel egy kávéval a kezembe se léphessek ki, mert úgy nézek ki, mint a mosott kaki. Nekem nincs arra szükségem, hogy minden második ember felismerjen, autogrammot kérjen tőlem, közös fotót akarjon és bálványozzon. Én is ember vagyok, én is hibázok, én is tévedek és én sem vagyok tökéletes. Nagy valószínűséggel, amilyen gyorsan híres lennék, olyan gyorsan is tűnnék el a világ elől. Szóval nem tudom, hogy honnan a lópikulából szedted azt, hogy itt mindenki olyan karriert szeretne, mint ez az öt ugribugri. blink.gif Az X-factorról meg annyit, hogy, mint hazánkban, valószínűleg Nagy-Britanniában, USA-ban és máshol a világon is nagy eséllyel bunda. Most nagyon nagy cucc csalással eljutni a harmadik helyig, de, még, ha csalás nélkül is jutottak volna el, akkor sem hatott meg. A feltett tömegkérdésedre meg nekem személy szerint az a válaszom, hogy NEM, és nem is akarom soha! Mint ahogyan említettem, kell lennie valakiben egy jó nagy adag nárcizmusnak és egoizmusnak, hogy ezt egyáltalán el tudja fogadni, bele tudjon törődni és mindezzel együtt is tudjon élni. Különben nagyon undorítóan beszélsz: tehát, aki nem olyan, mint a kérdéseidben felhalmozottak, az már kábé annyit sem ér, mint egy darab kaki? blink.gif Halál komolyan kérdezem, mert a leírásod alapján ez az öt nyomorék az Isten Császár, mi pedig földi halandó emberek meg a nagy sz*rok, akik elbújhatnak mögöttük. WTF? Gondolkodsz is mielőtt leírsz valamit, vagy csak fröcsögsz a semmibe? blink.gif Szerintem meg a hozzád hasonló gondolkodású óvodás kislányok bújjanak el ezzel az öt nyomorékkal együtt olyanok elől, akik a munkájukkal életeket mentenek: mentősök, sebészek, orvosok, tűzoltók stb. Ezek kiérdemelnék azt, hogy istenítsük őket, mert a munkájukkal nap-naphosszat életeket menteket, és, ha ők nem lennének, akkor lazán meghalnál, ha valami baj történne. De azért ez az öt majom a világ közepe és senki más sem tud felérni hozzájuk. Gusztustalan, ahogyan a világot degradáljátok, miközben más az életét kockáztatná a munkájával, hogy téged megmentsen, de csak ezeket a hányadékokat tudjátok magasztalni. Őszinte gratulációmat fogadd, és az IQ-d is valahol nulla alatt tenghet, ha engem kérdezel.
Kedves Laura_hehe_1D, jól vésd a fejedbe: A Starity egy fórum, ahol bizonyos szabályokat betartva BÁRKI, BÁRHOL, BÁRMIKOR leírhatja a negatív, illetve pozitív véleményét, akár tetszik ez nektek, akár nem. Ha nem tetszik a negatív hozzászólások hada, akkor nem kell elolvasni, sem pedig válaszolni rájuk, hiszen senki sem kötelezett titeket erre! Egy igényesen megírt negatív kritika sokkal inkább az adott fórumozó IQ szintjét mutatja, és, ha valakinek valami nem tetszik, s azt kulturáltan fejezi ki, attól még nem járatja le magát sehol sem. Egyedül csak te és a hozzád hasonló viselkedésű kislányok járatják le saját magukat azzal, hogy elkezdenek öntörvényeskedni, átírni a szabályokat, megszabni mindenkinek, hogy mit csináljon azzal a kemény 13-14 évével. Speciel ez a szánalmas, és attól te sem leszel menőbb, hogy itt most fröcsögtél egy sort a butaságról. Sokan itt sokkal idősebbek, mint te, úgyhogy akiknek joguk lenne osztani az észt, az csak is ők lehetnek, és nem éppen te.

Őőő... Nem kötözködöm, tényleg. Ezt most témán kívül mondom. A hozzászólásodból eléggé az jön ki, hogy idegesít ez a sok nyomorék. Mégis, nagyon sok ilyenekkel kapcsolatos témához hozzászólsz. Azt szeretném kérdezni, de tényleg halál komolyan, hogy ez téged nem fáraszt le? Mert eléggé elkeseredett harcot vívsz(vívtok) az ilyen kis fanatikusokkal (én is szeretem a fiúkat, de én más kategóriába sorolom magam), szerintem tök fölösleges ezeket a sorokat állandóan leírni, de persze ez egy fórum. De én a helyedben tuti feladnám, és csak röhögnék az egészen, ahelyett, hogy ilyen szinten, teljesen értelmetlenül leírom a véleményem, mert úgy sem fog változni semmi, mivel ezek a "rajongók" tényleg r*hadt módon elvakultak, és valószínűleg pont lesz*rják azt, amit a normális emberek leírnak nekik. biggrin.gif
2013. július 24. 11:23 #109
Djaq
Djaq
visszatérő vendég
 
StátuszHope is a weapon. Survival is victory.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.15.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 196088
Offline offline
Én is megnéztem sokszor,beleadtam apait-anyait,utána már nem tudtam semmilyen zenét hallgatni,vagy bármilyen klipet nézni...és a fejem is megfájdult a végén...
2013. július 24. 11:25 #110
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
De amúgy nem értek embereket! Minek írnak ide olyanok akik nem is szeretik őket? Mert az oké hogynem szereted őket de akkor meg minek írsz ide olyanokat,hogy kis buzik meg tehetségtelen senkik,Oké nem egyforma az ízlésünk de mások sem fikázzák a ti kedvenceiteket!
2013. július 24. 11:26 #111
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
nagyon gratulálok heart.gif imádom ezt a számot smileeee.gif büszkék vagyunk rátok heart.gif
2013. július 24. 11:27 #112
Áfamanó
Áfamanó
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 568
Csatolások: 0
Azonosító: 184102
Offline offline
Büszke vagyok rájuk amit elértek és magunkra mert az 1DFamily nélkül nem ment volna. smileeee.gif
2013. július 24. 11:28 #113
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Ojha mekkora párbaj folyik. rohog.gif Most komolyan ezen vitáztok?!Mindenkinek lehet véleménye, ha rossz ,ha jó.Nem kell azonnal letámadni, mert épp nem One Direction rajongó vagy épp az.
2013. július 24. 11:28 #114
kittus666
kittus666
visszatérő vendég
 
Státusz† єxpєc†o pα†ronum †
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.07.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 182788
Offline offline
Mindjárt keresek egy puskát atán...
2013. július 24. 11:30 #115
annus0328
annus0328
visszatérő vendég
 
Státusz2013.Október... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 410
Csatolások: 0
Azonosító: 205264
Offline offline
Elég nagy baj hogy az ilyet hallgatjátok. Büszkék lehettek rájuk (Y) 10 év múlva hol is lesznek? -.-"
2013. július 24. 11:30 #116
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
De amúgy, azzal egyet értek, hogy azért b*zizni meg egyéb ilyen trágár szavakat nem kellene mondani rájuk.Én sem rajongók értük.Régebben szerettem őket, de valahogy már meguntam.
2013. július 24. 11:32 #117
Rebíí97
Rebíí97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 699
Csatolások: 8
Azonosító: 155442
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rájuk:) A klip és a zene is nagyon tetszik smileeee.gif

Egyesek meg itt szerintem feleslegesen fenyegetőznek feléjük. Nem tudtok tenni semmit azért, hogy esetleg eltűnjenek a színről, és a zenélést se fogják abba hagyni miattatok. smileeee.gif Ne törjétek magatokat, teljesen lényegtelen számukra, hogy ti miket mondtok róluk. Melegek? Tehetségtelenek? Talán nem itt tartanának, ha az utóbbi igaz lenne.
2013. július 24. 11:32 #118
Vanen
Vanen
új tag
 
StátuszI don`t know ,I love he or not.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 192395
Offline offline
Nagyon vagany lett :*.***
2013. július 24. 11:33 #119
Directionergiirl
Directionergiirl
visszatérő vendég
 
StátuszA rajongók nem csak rajongók..Ők részei a családomnak-Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 197379
Offline offline
érdemes volt megnézni 54751x kb xd na de gratulálok a fiuknak igazán megérdemelték smileeee.gif <3
2013. július 24. 11:33 #120
Revens
Revens
visszatérő vendég
 
Státuszsuli :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 43
Azonosító: 195644
Offline offline
én kb 3 szor meghallgattam aztán ugy döntöttem letöltöm és kész am nagyon jó és a filműkjére is elmegyek majd smileeee.gif
20 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok