Starity

Rekordot döntött a One Direction új klipje

20 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 24. 12:29 #161
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Én is színészként ismerem, de nem kedvencem. Már bocs Milan, de az Árva angyal egy nagyon béna sorozat volt szerintem...
2013. július 24. 12:29 #162
bogi2528
bogi2528
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Styles ♥ Alex Turner ♥ Evan Peters ♥ Arielle Vandenberg ♥ Perrie Edwards ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 309
Csatolások: 6
Azonosító: 148076
Offline offline
milanskinwes ez most ohgy jön ide? xdd
2013. július 24. 12:31 #163
evangeline23456
evangeline23456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 190095
Offline offline
És akkor mi van az a baj túl nagy a szád! biggrin.gif
2013. július 24. 12:31 #164
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (KicsiDorisz @ 2013.07.24. 11:33)
Imádom az olyan kommenteket, akik a kinézetük alapján bírálnak.biggrin.gif Kész röhej az utolkozó társaság. 
1. milanskinwes: Vannak akik a kisfiús arcú fiúkat szeretik, én is ebbe a csoportba tartozom. Szívesebben randiznék egy babaarcú gyökérrel, mint egy - én szerintem gusztustalan - izompacsirtával. Egyébként meg nem tudom láttál e már a fiúkról félmeztelen fotót. Mindegyikőjüknek van, talán nem akkora, mint egy birkózóé, de van kockahasuk és izmuk is. 
Zsécii: Van egy szakmád igen és sokáig fogsz belőle megélni. De mennyi az esély rá?smileeee.gif Magyarországon egyre több az elszegényedett, munkát vesztett ember és te is bármikor úgy mehetsz be a munkahelyedre, hogy a főnök behívat és bumm. Szia munka! Ellentétben a One Direction-nal. Ők örökre a médiában lesznek, amíg a szerződés tartja őket, együtt. Talán meghosszabbítják, de ha nem külön utakra mennek. Biztos, hogy egyéni énekesként is folytatnák. Ha pedig nem, akkor meg ők is tudnak szerezni egy jó munkahelyet, hiszen bármennyi éves kortól lehet főiskolára menni. 
Azok akik azért kérdezik, ez miért érdekes, megmondom. A youtube-ot mindenki ismeri, a világ legnagyobb zenés oldala rengeteg rekorddal. Vannak akik csak zenét hallgatnak, szarnak az elért teljesítméynekre. De viszont az énekesek, bandák és a rajongók odafigyelnek a számokra (1, 2, 3 stb.) is és egy youtube rekord megdöntése igenis nagy dolog. 
Aztán, miért a külső alapján mondtok véleményt? Fogadjuk, ha egy hozzátok tartozót, vagy titeket csúfolnátok rögtön mondanátok: 'Nem is ismertek/ismeritek!' 
Szánalmas, hogy ti meg uyganazt teszitek. AOne Direction fiúk belülről nagyon kedvesek, imádják a zenét, viccesek és eredeti ötleteik vannak. Vegyük például a táncaikat. Mi directionerek 3 éve figyeljük őket és a kezdeteknél adtunk nekik egy esélyt, hogy megnézzük, mit csinálnak. Szóval bár mi rajongók meghalunk a kinézetüktől, de a tulajdonságaik miatt szeretjük őket, ahogy valami jót tesznek, valamit jól csinálnak esetleg elrontanak (Niall baba:3) és mindent, amik önmaguk. Nem félnek bemutatni azoknak a "Rajongóknak" akik valamivel (pl. Larry Stylinson tábla) megbántották őket és vegyük azt is mikor Harry leütött volna egy paparazzo-t, mivel hülye b.uziknak nevezte őket. De Louis leállította. 
És aki azt mondja, hogy nincs tiszta, jó hangjuk, annak valami hatalmas baja lehet. Csodás hangjuk, több ezer rock embernél szebb. Ők nem hörögnek, nem olyan a hangjuk, mint akik rekedtek, hanem szép, kellemes és tiszta. És nem arról beszélek mikor feljavítják. Hallgassatok meg egy turné koncertet. Akinek jó hallása van észrevesz egy-két hamis hangot (kinek nincsen?), de szépen énekelnek és nem CD-ről szól az egész.

Ember, te egy igazi IQ nindzsa vagy, az biztos. Érezni a hozzászólásodon, hogy igazi 15 éves elkényeztetett csitri vagy, aki az ég világon soha semmiért sem dolgozott meg, mert anya és apa mindent a csinos valaga alá tolt. Ha neked az a szerelem, hogy valakit a két szép szeméért szeretsz, akkor az agyad helyén Drága egy jó nagy adag mosogatólé van. Valahogy nincs kedvem most a szerelemről hegyibeszédet tartani, de egy biztos: vállon veregetheted magadat, mert nem csak buta vagy, de ráadásul kétszínű és hihetetlenül felszínes is. Öhh... mennyi az esély arra, hogy valaki megél a szakmájából? Sokkal több, mint, hogy ez az öt nyomorék ugribugrizik, és miután a tinikék kinőttek az egydéből, akkor szépen mennek a süllyesztőbe. Ez már 10-20 évvel ezelőtt is így volt a bojbendeknél: ha az adott korosztály kinőtt belőlük, akkor úgymond majdnem eltűnt maga a banda is. Ezt is csak a tizenöt éves mivoltad miatt nem tudod, pedig szimplán csak hét évvel vagyok idősebb nálad, ami még közel sem egy évtized. Én is inkább a szakmára voksolok, hiszen, ha olyan szakmát választasz, amiben mindig lesz munka, akkor munkád mindig lesz, csak az nem mindegy, hogy mennyire fizetik meg. Én gyermekápoló leszek, és sajnos beteg gyermek mindig lesz. Az meg már más kérdés, hogy nálunk mindezt nem fizetik meg, így emiatt sem tervezek Magyarországra. Ezzel szemben az egydére nem mindig lesz igény, és igaz, elmenni el tudnak menni egyetemre, ahol majd a sok zsozsón vesznek maguknak egy diplomát, s szevasz tavasz. Ez aztán a nagy karrier, mondhatom! Ha annyira prók lennének és annyira szeretnék folytatni a tanulmányukat is, akkor azt a nyomi érettségit legalább letették volna - de lehet, hogy az sincs meg nekik? blink.gif Szóval ők is az agyoniskolázott sztárolt IQ hiányos idióták kategóriájába sorolhatók, akik egyébként azt sem tudják megmondani, hogy esetlegesen mi Brazília fővárosa, de azért ajnározva vannak a kicsikék orrvérzésig. Mire fel, kérem szépen? unsure.gif Ha meg nektek akkora cucc megdönteni a jútyúb nézettséget, akkor fogadd őszinte gratulációmat! Régen a híres sztárok, énekesek, énekesnők, együttesek a lemezeladásokból profitáltak és internet, tviter, fészbukk, instagram és jútyúb nélkül érték el azokat a sikereket, amiket ezek a majmocskák. Miről beszélünk? Ha az internet nem élné virágkorát napjainkban ez az öt ficsúr is csak szimpla öt angol kölyök lenne, akik töri, kémia és biosz órán tengetnék a mindennapjaikat. Lótúró az, hogy valakinek a klipjére kattintottak x millióan. Rebecca Black Friday-jára 55 000 000-an kattintottak, akkor az máris azt jelenti, hogy az illető tehetséges? Egyik szavatokkal ütitek a másikat, komolyan. Érvelni te sem tudsz, de fröcsögni, azt abszolút. A jútyúb nézettség nem feltétlenül egyenlő a népszerűséggel és a tehetséggel. Nem tartom nagy teljesítménynek, hogy unatkozó tinijánykák tömkelege kattintgat az interneten. Majd, ha ötször ennyi maxit és albumot adnak el, akkor nagyon talán azt mondom, hogy ez az öt gyerek tud valamit, de addig szerintem mindenki maradhat csöndbe. Tudni illik a sz*rra mindig sok a vevő.

Idézet (Hugii 570 @ 2013.07.24. 11:22)
Őőő... Nem kötözködöm, tényleg. Ezt most témán kívül mondom. A hozzászólásodból eléggé az jön ki, hogy idegesít ez a sok nyomorék. Mégis, nagyon sok ilyenekkel kapcsolatos témához hozzászólsz. Azt szeretném kérdezni, de tényleg halál komolyan, hogy ez téged nem fáraszt le? Mert eléggé elkeseredett harcot vívsz(vívtok) az ilyen kis fanatikusokkal (én is szeretem a fiúkat, de én más kategóriába sorolom magam), szerintem tök fölösleges ezeket a sorokat állandóan leírni, de persze ez egy fórum. De én a helyedben tuti feladnám, és csak röhögnék az egészen, ahelyett, hogy ilyen szinten, teljesen értelmetlenül leírom a véleményem, mert úgy sem fog változni semmi, mivel ezek a "rajongók" tényleg r*hadt módon elvakultak, és valószínűleg pont lesz*rják azt, amit a normális emberek leírnak nekik. biggrin.gif

Idegesítenek? Hát nem tudom, hogy őszinte legyek.XD Sokszor a nyers hozzászólások zöme a részemről csak azért születik meg, hogy borzoljam a kedélyeket, s ne kapjunk cukormérgezést néhány tinicölöbös topikban.XD Amikor ráérek, akkor kifejezetten szórakoztató már csak direkt kissé nyersen megfogalmazni a véleményemet, hogy az felháborodást váltson ki.XD Sokszor fáradt vagyok, olykor nem is születnek hasonló hozzászólások, amik talán direktbe tudják idegesíteni a rajongókat.XD
3 felhasználónak tetszik: Szandiiii, VanessaVani, MadHatter
2013. július 24. 12:32 #165
- törölt felhasználó -    
Én rengeteget nevettem a klipen! biggrin.gif nagyon imádom<3 Várom már a filmet! smileeee.gif
2013. július 24. 12:32 #166
- törölt felhasználó -    
Szánalmas hogy a sok hülye nem bírja elviselni,ha valaki tehetséges ... Én csak azt mondom,hogy nem is ti lennétek ... bolond.gif
2013. július 24. 12:32 #167
Ms. Diana
Ms. Diana
visszatérő vendég
 
Státuszit’s you and I , just put up a middle finger to the sky ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 204508
Offline offline
nagyon jó lett a klip , nem csodálom hogy megdöntötte biggrin.gif
2013. július 24. 12:33 #168
Brelly
Brelly
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 4
Azonosító: 194497
Offline offline
Nem tetszhetnek mindenkinek, és nem kell hogy a kedvencek legyenek, de attól még ennyire nem kell mocskolni őket szerintem. Persze, én megértem hogy a véleményüket mondják el, legyen az pozitív vagy negatív. Ezzel nincs is semmi gond. De egyesek már olyan sértő szavakkal illetik őket hogy az felháborító! Lehet, nem nekik van a legjobb hangjuk és sok mindenkinek nem szimpatikusak, de attól még rengeteg rajongójuk van és véleményem szerint annyira nem rosszak, sőt. Elég nagy teljesítmény hogy egy nap alatt ilyen sokan megnézték a klipet. Én szívből gratulálok nekik és le a kalappal előttük. Csak így tovább!
2013. július 24. 12:34 #169
- törölt felhasználó -    
:DDDDDD Alig várom már a filmet biggrin.gif amúgy jó hogy elérték a legmagasabb nézetséget hiszen egy csomó 1D-s oldalon mondták a rajongóknak hogy nézzétek minél többször a klippett biggrin.gif meg amúgyis nagy hírességek biggrin.gif <3
2013. július 24. 12:34 #170
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
milanskinwes-ahhoz képest hogy azt írtad h 26 éves vagy a profilodon az áll hogy 93-ban születtél,már azt is kétlem hogy felnőtt vagy...Egy felnőtt ember aki dolgozik és mellette tanul nem áll le veszekedni tinikkel hanem van más dolga...
2013. július 24. 12:34 #171
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
milanskinwes milanskinwes
Az Árva Angyal tényleg egy szarr sorozat.

Legalább valamiben egyet értünk! wink.gif
2013. július 24. 12:34 #172
- törölt felhasználó -    
Ezen meg hogy a srácok rekordot döntöttek és ilyen k*rva klassz számot kreáltak...nem lepődőm meg,mert ezen már NEM LEHET ! taps.gif
A jövőre is nézve megannyi sok sikert srácok! rock.gif
2013. július 24. 12:39 #173
evangeline23456
evangeline23456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 190095
Offline offline
Niky_Love Taylor L. EGYTEÉRTEK EGYETÉRTEK!!!! wink.gif biggrin.gif
2013. július 24. 12:39 #174
- törölt felhasználó -    
Nem a kedvenceim, de nagyon jó a szám és a klip is. biggrin.gif
2013. július 24. 12:43 #175
evangeline23456
evangeline23456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 190095
Offline offline
És ha nem maradunk kuss-ba akkor mit csinálsz ide jössz megölni? XD XD biggrin.gif
2013. július 24. 12:43 #176
- törölt felhasználó -    
Természetesen a rajongók mindenben támogatják őket!, :-DÖrülök nekik, megérdemlik! smileeee.gif
2013. július 24. 12:43 #177
Shakeitupper
Shakeitupper
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.21.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 5
Azonosító: 147768
Offline offline
Szerintem pedig ez a rekord soha sem fogja befolyásolni a tehetségüket. Egyáltalán nem olyanok, ahogyan be vannak állítva. Csak bábuk akiket a menedzserük kedvük szerint rángathat és szerintem a rajongóikban sem azt láthatják, amit el akarnak hitetni. Ezekben a fiúkban nincsen meg a plusz. A dal és a klip is egyaránt borzalmas, de a tinik többsége bekajálja az egészet. Mindegy egyszer majd elmúlik a One Direction láz, mert kinőnek a szerepükből.
UI: támadást nem kérnék, mivel ez egy fórum. és vannak negatív meg pozitív vélemények is.
2013. július 24. 12:48 #178
Lizett
Lizett
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.19.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 160885
Offline offline
Nagyon örülök a sikerüknek, megérdemlik! Szerintem is nagyon jól sikerült a klipp is, illetve a dal is. smileeee.gif
2013. július 24. 12:51 #179
- törölt felhasználó -    
Ó, szóval azért lesz valami a ,,legjobb klip ever", mert valamit összebaromkodtak benne egy totálisan unalmas, átlagos számra? Azt hittem, valami színvonalas és tartalommal bíró video kaphatná ezt a nevet illetve címet, de úgy látszik, hogy megint én vagyok a hülye.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Szandiiii
2013. július 24. 12:51 #180
kvanda26
kvanda26
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 206805
Offline offline
megcsiáltuk<3 #1DFAMILY
20 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok