Starity

Dalpremier: Bogi — Végzet

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 26. 18:15 #21
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Hát ez nagyon király!!!
2013. július 26. 18:57 #22
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tizenhat éves a kiscsaj, de úgy néz ki, mint egy kiélt harmincas. A hangja silány, sablonos, akár csak a többi hángérien énekesnőé. Semmi extra, nem nagy eresztés, újabb cölöb, akit el kell tartanunk, miközben minden második családnál probléma a rezsi kifizetése, de ez a tizenhat éves csitri nyú jorkban van szalonna gomez koncertjén. Nyolc óra meló után csak az alábbi kérdések merültek fel bennem, hogy Bogika fogadott engem a a címlapon: Ez meg ki a f*szom? És mi ez a borzadály, amit mi magyarok "zenének" titulálunk? Ja, és kit érdekel, hogy szalonna koncertjén van? 110.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, coke., baisée, Queenie
2013. július 26. 19:36 #23
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Beyla zene ízlésed nincs semmi smileeee.gif
2013. július 26. 19:36 #24
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
vérzik a fülem...
3 felhasználónak tetszik: coke., baisée, Queenie
2013. július 26. 20:40 #25
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Még én is jobban énekelek...
3 felhasználónak tetszik: coke., baisée, Queenie
2013. július 26. 21:37 #26
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Madhatter akkor te mér nem vagy sztár!? happy.gif csak a szádat jártatod... wink.gif
2013. július 26. 22:00 #27
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
ágika21: talán mert neki nincs pofája úgy kiállni mindenki elé, hogy tudja magáról, hogy nincs jó hangja.
már az eurovíziós válogatón sem értettem, hogy mit keres ott, mert baromi irritáló hangja van, és az a dal... hát katasztrófa volt, soha többet nem akarom mégegyszer hallani. tipikus kiscsaj, aki keresi a hírnevet, csak éppen tehetsége nincs hozzá.
1 felhasználónak tetszik: baisée
2013. július 26. 22:21 #28
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.07.26. 19:36)
Beyla zene ízlésed nincs semmi smileeee.gif

Biztos, ha te mondod.XD Bár már érdekelne, hogy miből szűrted le, mert a profilomban lévő bemutatkozásban nem térek ki a zenei ízlésemre. Szóval érdekelne, hogy honnan veszed, hogy nincs.XD Átlagosan Skilletet szoktam hallgatni, de mostanában sokszor lejátszom a Simple plan dalait is. Nagy kedvencem még a Linkin Park, Kylie Minogue és Carrie Underwoodért is rajongok. Valamint kihagytam még a Nickelbacket és Bon Jovit is. Biztos sz*r az ízlésem. Szeretem, amikor légből kapott hülyeségeket firkáltok le.XD
2 felhasználónak tetszik: coke., baisée
2013. július 26. 22:22 #29
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.07.26. 21:37)
Madhatter akkor te mér nem vagy sztár!? happy.gif csak a szádat jártatod... wink.gif

Mert élni akarok, és nem szeretnék híres lenni, valamint szeretnék egyetemre menni és kórházban dolgozni. Nem vágyom hírnévre, nekem ne mondja meg senki, hogy mit csináljak. Te se. Egyébként nem tudom, hogy feltűnt-e, de néha ironikusan szoktam beszélni egy kicsit...
3 felhasználónak tetszik: Beyla, coke., baisée
2013. július 27. 00:56 #30
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Keresi? Felfedezték. Őt keresték fel... Na mindegy. Adtól még rengeteg rajongója van és lesz wink.gif
2013. július 27. 00:58 #31
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Beyla onnan ahogy az egyik világsztár is azt mondod akinek több mint száz díja is lehet ,hogy nincs hangja (selena)
2013. július 27. 09:15 #32
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.07.27. 00:56)
Keresi? Felfedezték. Őt keresték fel... Na mindegy. Adtól még rengeteg rajongója van és lesz wink.gif


és hogy fedezték fel mégis? gondolom nem úgy, hogy a zuhanyzóba énekelt, valaki berontott a fürdőszobába, és elhurcolták a stúdióba. omg.gif
hát affelől nincs is kétségem, mert manapság minden sz*r alak lehet világsztár. a kis 12 éveseknek mindent el lehet adni, mert ők csak azt nézik, hogyan néz ki valaki, ha tetszik nekik, akkor egyből elkezdenek rajongani érte, az tök mindegy, hogy milyen gagyi a zenéje. tehát igen, tuti hogy rengeteg rajongója lesz, mert manapság nagyon sok a furcsa ember...
3 felhasználónak tetszik: Beyla, baisée, MadHatter
2013. július 27. 11:42 #33
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Nem. Feltöltött egy videót Youtubera és felhívták stb. és nincs olyan ,hogy furcsa ember csak más az ízlése. Adtól ,hogy neked iritáló ,másnak még lehet kellemes. nézzük Lana Del Rey, úgy láttam neked tetszik , szerintem tehetségtelen. emellett smink nélkül úgy nézki ,mint egy 50 éves. de még sem írom oda a sértő véleményemet mert tiszteletben tartam másnak a kedvencét. és csak megjegyezném hallottad egy darab számát és te már le is vontad a véleményed róla. pedig semmit nem tudsz róla még is úgy beszélsz róla ,mint ha te nagyon is tudnál róla mindent. na én ezt nevezném szánalmasnak.
2013. július 27. 12:47 #34
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.07.27. 11:42)
Nem. Feltöltött egy videót Youtubera és felhívták stb. és nincs olyan ,hogy furcsa ember csak más az ízlése. Adtól ,hogy neked iritáló ,másnak még lehet kellemes. nézzük Lana Del Rey, úgy láttam neked tetszik , szerintem tehetségtelen. emellett smink nélkül úgy nézki ,mint egy 50 éves. de még sem írom oda a sértő véleményemet mert tiszteletben tartam másnak a kedvencét. és csak megjegyezném hallottad egy darab számát és te már le is vontad a véleményed róla. pedig semmit nem tudsz róla még is úgy beszélsz róla ,mint ha te nagyon is tudnál róla mindent. na én ezt nevezném szánalmasnak.

Azért egy nemzetközileg elismert, egyedi zenét játszó énekesnőt ne hasonlítsunk már össze valami magyar ugribugri "Kis kacsa fürdiket" éneklő wanna be Madonnával, aki eddig legfeljebb szalonna gomezre és májli szájrúzsra rázta otthon a hajszárítóba énekelve. Egyébként bogika menedzsere vagy, vagy mi?XD Fogadd el, hogy amit csinál ez a kiscsaj egyszerűen béna és sz*r, másképp nem tudom leírni. Nem neki való az éneklés, és felőlem felkereshette őt a Pápa is, akkor is pancser. Énekelgetés és p*csa razás helyett üljön vissza az iskolapadba, mert már a fejéről is sugárzik az, hogy mennyire buta.
4 felhasználónak tetszik: coke., baisée, MadHatter, Queenie
2013. július 27. 13:03 #35
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Látszik ,hogy nem ismered.a A véleményed alapján nem lehetsz több ,mint 10 éves ,agyilag maximum 7. Zenét játsző énnekesnőt? hahaha amit ő játszik minden csak nem zene. de ha majd te is olyan sikeres leszel ,mint ő még figyelek is rád. "Bogika" menedzsere Bognár Tibor az egyik leghíresebb menedzser magyarországon. de gondolom te Lana s*ggét nézed. úgy látszik könyveket se olvassal mert akkor tudnád ,hogy nem a külső alapján ítélünk. El se tudom képzelni milyen egoista ember lehetsz. de valószínű ,hogy kiégne a szemem a látványodtól. és amúgy honnan tudod ,hogy nem tanul? igen is jár középiskolába. de nem tudom ,hogy ismered a nyári szünetet? vagy annyira hülye vag ,hogy magántanuló vagy. de nem veszekszek olyan értelmetlen nagy szájú egoistákkal. gáz vagy. és rajtad sajna semmi nem segít.
2013. július 27. 13:31 #36
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.07.27. 13:03)
Látszik ,hogy nem ismered.a A véleményed alapján nem lehetsz több ,mint 10 éves ,agyilag maximum 7. Zenét játsző énnekesnőt? hahaha amit ő játszik minden csak nem zene. de ha majd te is olyan sikeres leszel ,mint ő még figyelek is rád. "Bogika" menedzsere Bognár Tibor az egyik leghíresebb menedzser magyarországon. de gondolom te Lana s*ggét nézed. úgy látszik könyveket se olvassal mert akkor tudnád ,hogy nem a külső alapján ítélünk. El se tudom képzelni milyen egoista ember lehetsz. de valószínű ,hogy kiégne a szemem a látványodtól. és amúgy honnan tudod ,hogy nem tanul? igen is jár középiskolába. de nem tudom ,hogy ismered a nyári szünetet? vagy annyira hülye vag ,hogy magántanuló vagy. de nem veszekszek olyan értelmetlen nagy szájú egoistákkal. gáz vagy. és rajtad sajna semmi nem segít.

Hátha te mondod, elhiszem, hogy tíz éves vagyok. Bárcsak annyi lennék!XD Érdekes, amiért negatív véleménnyel vagyok bogikáról, már nem vagyok több tíznél? Hmmm... érdekes logika, azt meg kell hagyni.XD Neked még nem mondták, hogy nem a kortól függ az érettség és az intelligencia? Hú, már a padlásom tele van egyébként azzal, hogy "Hogyha majd te elérsz annyit...". Miért mit ért el ez a csaj? A nagy büdös semmit, kérem szépen. Amíg meg nem írtad ezt a cikket, addig halvány lila gőzöm sem volt arról, hogy ez a csaj egyáltalán a világon van. Szóval biztos nagyon híres énekesnőcske lehet, ha még sem a neten, sem a televízióban nem futottam össze vele, de megjegyzem Bognár Tibor neve sem ismerős. Honnan kéne ezeket a nagyon fontos embörkéket ismernem? blink.gif Érdekes, te mondod, hogy nem a külső alapján ítélünk - én nem szoktam egyébként -, de az előző hozzészólásodban lazán lehordtad Lana Del Reyt, hogy milyen ronda smink nélkül, holott egy énekesnél/zenésznél maga a megalkotott mű a lényeg, de arra is kíváncsi vagyok, hogy honnan veszed, hogy Lana "s*ggét nézem", csak, hogy a te szavaiddal éljek. Heteroszexuális vagyok és már három és fél éve vagyok együtt a párommal. Egoista nem vagyok, csak sokszor nyers és cinikus, hiszen nem fényeztem önmagamat, szóval nem tudom honnan veszed azt, hogy én önimádó vagyok - megjegyzem, nem vagyok az. Sajnos nekem nincs nyári szünetem, el kell, hogy keserítselek, bárcsak lenne! Majdhogynem augusztus közepéig bizonyos egészségügyi okokból kifolyólag le kell dolgoznom a minimális gyakorlatot, ami azt jelenti, hogy hétfőtől péntekig napi nyolc órát dolgozom kórházban. Gyermekápoló leszek, de az idei év még a felnőtt alapápolásról szól, így most a traumatológián vagyok, majd jövő hét utáni héttől megyek vissza a belgyógyászatra. Enyhén szólva benézted.XD
3 felhasználónak tetszik: coke., baisée, MadHatter
2013. július 27. 14:36 #37
- törölt felhasználó -    
Halál unalmas lazy.gif Őszintén nem tudom, hogy tud bárki is ebből fél percnél többet meghallgatni..
2013. július 27. 15:02 #38
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
elég gáz akkor ,hogy itt lógsz wink.gif Pedig rengetegszer találkozhattál vele viva,music channel stb. Bognár Tibor? Ne már ,hogy nem tudod ki ő ? biggrin.gif Barbee? Lola? ValamiZsuzsi? Vera? biggrin.gif Lananal csak téged utánoztalak ,de látom annyira hülye vagy ,hogy nem érted a lényeget. Bármelyik cikkhez hozzászólsz mindig az utálatodat mutatod ki.így ahogy megismertelek téged ,nem jött le más belőle csak ,hogy mindenki sz*r ,de te egy császár vagy aki mindenkit leszólhat.Közben pedig egy senki(pont ,mint a többi ember) és pont ezért fog mindenki elfordulni tőled és maradsz egyedül. bár ehhez igaz semmi közöm szóval , szerintem fejezzük be a vitát mivel már teljesen más témánál vagyunk szinte.Lesz akinek tetszeni fog ,lesz akinek nem. Azt ,hogy te már nem tartod tiszteletben ,hogy másoknak tetszik és ezért leszólod az már nem az én gondom én csak felakartalak világositani ki ő. de te sose a lényeget veted ki a szövegből. sajnálom ,hogy ennyire elfajult a dolog. de ízlések és pofonok. ha te ezt nem érted azt is sajnálom. de a tisztelet... ahhh mindegy is magyarázhatom én. szia
2013. július 27. 16:07 #39
- törölt felhasználó -    
Jaj megint ez a csaj! Már a tükörkép is valami borzalmas volt, meg annak a klipje! JÉZUSOM! Valami katasztrófa! Nem csúnya de olyan kis szerencsétlen, butácskának tűnik! Semmi különleges nincs a hangjában. Ez a száma is szar, bár jobb mint az előző kettő és nagyon jó benne hogy legalább nem látom! Annyit vonaglik a klipjeiben, annyira idegesítő ahogy mindent agyon akar előadni! Így ránézésre nagyon beképzeltnek tűnik, és bár mi Király Viktort és családját mondjuk nagyképűnek de ők letettek valamit az asztalra(nem is keveset), ez a csaj meg semmit...
2013. július 27. 16:13 #40
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Engem kicsit idegesít a hangja, de még mindig jobb ez a dala, mint a Tükörkép. A Dalban szerintem az volt a legrosszabb szám.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok