Starity

Durva! Justin Bieber leköpte a rajongóit!

43 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 30. 20:42 #681
Syn.Is.My.Sin
Syn.Is.My.Sin
új tag
 
Státuszmy name is Bond. Covalent Bond.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 152756
Offline offline
szerintem el kéne venni tőle mindenét - az összes vagyonát, a hírnevét, a házát, a ruháit, az ékszereit és egy darab szaros tíz dolláros bankjeggyel az utcára ereszteni, és megnézni, mit kezd magával. nem lennének ott a testőrei, meg kéne válogatnia a dolgokat, amiket vesz a pénzen, munkát kéne keresnie, és meg kéne védenie magát. ez kéne neki. ha egy napra mindenét elvesztené, talán észhez térne kicsit. (az meg már csak hab lenne a tortán, ha meg is vernék páran, míg nem legyeskednek körülötte a testőrei.) ez a srác semmit, ismétlem SEMMIT nem ér a pénze és hírneve nélkül. SEMMI emberi nincs már benne. SEMMI tisztelhető dolog nincs benne. SEMMI okot nem ad arra az embereknek, hogy szeressék őt (ennek ellenére néhányan mégis erre vetemednek, amit még mindig nem értek meg, na mindegy). egy idő után, miután rájön, hogy abban a helyzetben a beszólásaival már semmit sem ér el, mert nincs meg a kibaszott tekintélye, olyan szerencsétlen és elesett lenne, hogy szerintem még arra is képes lenne, hogy térdre rogyva könyörögjön valakinek segítségért és szánalomért. a meglátásom szerint eszméletlen gyorsan megtörne majd, az idegei addig vannak kötélből, amíg van szórni való pénze és hírneve, amit amúgy rohadtul nem érdemel meg, az emberek szeretetével egyetemben.
2013. július 30. 20:42 #682
AnyyBeebs
AnyyBeebs
új tag
 
StátuszLOVE JUSTIN BIEBER<33 BELIEBER FOREVER<3 BELIEVE AND NEVER SAY NEVER:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 207731
Offline offline
ez a cikk sem hat meg, nem érdekel h van képi bizonyiték! amíg engem személyesen nem köp le addig a rajongója maradok! Forever Belieber! <3 LOVE JUSTIN BIEBER FOREVER!! I'm A TRUE BELIEBER!! hihi<3 smileeee.gif
2013. július 30. 20:56 #683
angel000girl
angel000girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 814
Csatolások: 36
Azonosító: 189277
Offline offline
Idézet (AnyyBeebs @ 2013.07.30. 20:42)
ez a cikk sem hat meg, nem érdekel h van képi bizonyiték! amíg engem személyesen nem köp le addig a rajongója maradok! Forever Belieber! <3 LOVE JUSTIN BIEBER FOREVER!! I'm A TRUE BELIEBER!! hihi<3 smileeee.gif


Nem tudtam figyelmen kívül hagyni a kommentedet. Hogy tudsz ilyen elvakultan szeretni valakit? Hidd el, ha te is ott lettél volna akkor bieber veled se kivételez és leköp ahogy a többi rajongóval tette.
Ez a gyerek olyan alpári és bunkó, hogy azt már szavakba sem lehet önteni. Szégyen, hogy egyáltalán a világon van. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 30. 21:25 #684
Rebarb.
Rebarb.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 17
Azonosító: 206869
Offline offline
Pontosan, bunkó!

És nem becsül meg senkit, és semmit sem!
2013. július 30. 21:34 #685
AdamLambert29
AdamLambert29
új tag
 
Státusz4ever Adam Lambert <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 189074
Offline offline
RAJONGÓK!!!!!

MOST AZOK A RAJONGÓK FIGYELJENEK AKIK ELFOGADJÁK EZT ,ÉS AZT MONDJÁK ,HOGY ŐK AKKOR IS IMÁDJÁK ÉS LESZ"RJÁK HOGY MIT CSINÁLT ????
1. gondoljatok bele hogy mekkora
bunkónak kell lenni ahhoz hogy leköpje azokat az embereket akik SZERETIK ,TISZTELIK ,KIVÉDIK , bármilyen sz""ban , és támogatják, abban hogy ő folytassa és csinálja az éneklést ...
2. a legtöbb híresség örömmel látja a rajongókat és örül annak hogy ennyi ember szereti ....,,,de ő persze megteheti azt hogy leköpje őket ..........
3.most csak gondoljatok bele hogy ha ti lettetek volna ott és titeket köpött volna le az az ember aki a példa képetek .. ti mit szólnátok hozzá??? nem hiszem hogy annyira jól esne és akkor is csak azt mondanátok hogy :
Ó NEM BAJ HOGY LEKÖPÖTT MERT ÍGY IS IMÁDOM ÉS LETOJOM HOGY ÍGY VISELKEDETT ....
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 30. 21:39 #686
AdamLambert29
AdamLambert29
új tag
 
Státusz4ever Adam Lambert <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 189074
Offline offline
utálom az ilyen bunkó és paraszt viselkedést ....

szánalmas ez a gyerek .....
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 30. 21:49 #687
- törölt felhasználó -    
Több ezren nem értik meg, hogy NEM A RAJONGÓIT KÖPTE LE, HANEM A RAJONGÓI KÖZÉ KÖPÖTT! Láttatok bármi videót, ami bizonyítja, hogy tényleg őket köpte le? Szerintem nem..Ráadásul feltöltött az instagramjára is egy videót, amiben azok a rajongók szerepelnek, akik ott voltak lent..Tudom, hogy Justin ilyent sosem tenne, mivel imádja a rajongóit..megszámlálhatatlan ahányszor elhangoztatja, hogy nagyon szereti a Beliebereit..NEM TENNE ILYENT SOHA!
2013. július 30. 21:53 #688
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZsuZsóforever @ 2013.07.30. 17:10)
Én Belieber vagyok de ez már sok... azért mert híres nem kéne hogy ekkora arca legyen-.- K**ra elvan szálva...


Szerintem meg ha Belieber lennél, nem írnál ilyent;)
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. július 30. 22:06 #689
LittleMonster0211
LittleMonster0211
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.03.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 187081
Offline offline
Szincsuu Szincsuu
ZsuZsóforever írta:
Én Belieber vagyok de ez már sok... azért mert híres nem kéne hogy ekkora arca legyen-.- K**ra elvan szálva...

Szerintem meg ha Belieber lennél, nem írnál ilyent;)

Szincsuu

szerintem meg ha nem lennél annyira tompaeszű h bele vagy esve Beaverbe akkor nem írnál ilyet 1 olyannak aki nem 1 elvakult rajongó mint te hanem csak kedveli ... -.-
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 30. 22:30 #690
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Evvel szeretne menő gyerek lenni? Dzsásztinka, azt hittem a 19. életévedet töltöd, nem a 9-et! Látom tévedtem. Undorító ez a viselkedés, őt is szembe kéne köpni! Nem érdemel mást, figyelmet végképp nem. Hálátlan a rajongóival, ebből látszik, hogy nagyban letolja őket, na de így megszégyeníteni őket és lenézni, ezen én is kiakadok, pedig aztán közel sem tartozom a rajongótáborához. Ezek után merjék azt mondani, hogy nincs elszállva, hányingertkeltő alak...
2013. július 30. 22:31 #691
Ancsucsu
Ancsucsu
visszatérő vendég
 
StátuszHeroes always get remembered, but you know legends never die...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 213
Csatolások: 1
Azonosító: 151918
Offline offline
Aha. Közéjük köpött. Nem őket köpte le. Oké. De mi volt a biztosíték arra, hogy nem talál el senkit?! Semmi. A gyereknek csak nagy a pofája, túl sokat képzel magáról, holott az intelligenciája csak egy 12 évesével vetekszik. Undorító amit mostanában meg enged magának. Csúszik lefelé, amit sajnálok, mert valamikor még én is rajongtam érte... De hát meglátszik, hogy túl korán lett sztár, és ha így halad a bizonyos 27-es őt is fenyegeti szerintem...
2013. július 30. 22:39 #692
angel000girl
angel000girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 814
Csatolások: 36
Azonosító: 189277
Offline offline
Idézet (Szincsuu @ 2013.07.30. 21:49)
Több ezren nem értik meg, hogy NEM A RAJONGÓIT KÖPTE LE, HANEM A RAJONGÓI KÖZÉ KÖPÖTT! Láttatok bármi videót, ami bizonyítja, hogy tényleg őket köpte le? Szerintem nem..Ráadásul feltöltött az instagramjára is egy videót, amiben azok a rajongók szerepelnek, akik ott voltak lent..Tudom, hogy Justin ilyent sosem tenne, mivel imádja a rajongóit..megszámlálhatatlan ahányszor elhangoztatja, hogy nagyon szereti a Beliebereit..NEM TENNE ILYENT SOHA!


Ha tényleg igazad van és "csak" a rajongói KÖZÉ köpött az szerinted úgy már elfogadható? Hogy leköp közéjük?! Komolyan nem értem a logikádat, végül is a kettő majdhogynem egyre megy, mert a cél mindkét esetben ugyanaz. Így is úgy is rájuk köp. Az egy dolog, hogy senkit nem talált el, de szerintem amit csinált az undorító és ezt már semmivel nem lehet magyarázni, mivel a szándéka nyilvánvaló. És azt honnan veszed, hogy imádja a rajongóit? Eddig ez a tulajdonsága nem mutatkozott meg.
2013. július 31. 00:01 #693
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
Hát ez azért durva! Imádom Justint,de ezt nem nagyon tudtam elképzelni róla,hiszen szokta mondani,hogy szereti a rajongóit! Persze emiatt nem fogom megutálni,az hülyeség lenne,hiszen úgy szeretem ahogy van,de jó lenne,ha már befejezné ezt a viselkedését...sad.gif /De amúgy meg mindent el is túloz a sajtó..nem is biztos,hogy így volt,hogy csak ok nélkül,csak mert egy kép van ról Nem biztos,hogy rossz szándékból köpött,bármi más oka is lehetett (ki tudja,lehet,h kérték! xD)...ráadásul nem is a rajongóit,csak le a földre!/ Love Justiin!! <3 smileeee.gif
2013. július 31. 00:04 #694
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
De ha mondjuk én is ott lettem volna,nem biztos,hogy ennyire odalennék érte..:/
2013. július 31. 07:12 #695
Cicafülecske
Cicafülecske
új tag
 
StátuszCsillámfaszláma vagyok! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.07.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 199724
Offline offline
Most komolyan? Akár leköpött közéjük akár őket köpte le, akkoris ez lenéző dlog.!!!
2013. július 31. 08:18 #696
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleMonster0211 @ 2013.07.30. 22:06)
Szincsuu Szincsuu
ZsuZsóforever írta:
Én Belieber vagyok de ez már sok... azért mert híres nem kéne hogy ekkora arca legyen-.- K**ra elvan szálva...
Szerintem meg ha Belieber lennél, nem írnál ilyent;)
Szincsuu
szerintem meg ha nem lennél annyira tompaeszű h bele vagy esve Beaverbe akkor nem írnál ilyet 1 olyannak aki nem 1 elvakult rajongó mint te hanem csak kedveli ... -.-


Nem érti mit beszél.. Akkor maximum csak fan, és nem Belieber:DDD
2013. július 31. 08:21 #697
bellafan77
bellafan77
visszatérő vendég
 
Státusznem mindig tudok visszaírni csak hétvégéken..♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 207661
Offline offline
nem normális lekoöpi azokat akik eljuttaták oda ahol most van szánalmas
2013. július 31. 08:23 #698
- törölt felhasználó -    
Idézet (angel000girl @ 2013.07.30. 22:39)
Ha tényleg igazad van és "csak" a rajongói KÖZÉ köpött az szerinted úgy már elfogadható? Hogy leköp közéjük?! Komolyan nem értem a logikádat, végül is a kettő majdhogynem egyre megy, mert a cél mindkét esetben ugyanaz. Így is úgy is rájuk köp. Az egy dolog, hogy senkit nem talált el, de szerintem amit csinált az undorító és ezt már semmivel nem lehet magyarázni, mivel a szándéka nyilvánvaló. És azt honnan veszed, hogy imádja a rajongóit? Eddig ez a tulajdonsága nem  mutatkozott meg.


Mondjuk az igaz, hogy nem tudni, nem-e talál el senkit, de akkor is..nem tenne ilyent, hogy leköpi a SAJÁT rajongóit.
Én most ezért, meg nem fogok elpártolni tőle.
2013. július 31. 08:55 #699
LittleMonster0211
LittleMonster0211
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.03.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 187081
Offline offline
oké ... én feladom ... sose fogom megértni ezt az elfajzott rajongói egységet ... ._.
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 31. 10:39 #700
Justin  Bieber 6
Justin Bieber 6
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 204387
Offline offline
És biztos erőszakos rajongók voltak de bevallom justin kis korában kedvesebb volt.De akkor is ugyonaz az ember fogadjátok el.Pl.szerintem most menőbb és a fejébe szált a hírnév de akkoris szeretem.
43 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok