macsi40-el értek egyet nem igazán
Kérdezz-felelek II.
2014. december 20. 08:48
#21762
Idézet (teffany @ 2014.12.20. 08:42)
macsi40-el értek egyet nem igazán
én imádom.
van háziállatod?
2014. december 20. 08:49
#21763
Idézet (Gabcs-Gabi-Göbesz @ 2014.12.20. 08:48)
én imádom.
van háziállatod?
van háziállatod?
Nincs
Neked?
2014. december 20. 08:49
#21764
Idézet (Cat 28 @ 2014.12.20. 08:49)
Nincs
Neked?
Neked?
Egy kutyám van.
Melyik a kedvenc színed?
2014. december 20. 08:55
#21766
|
|
Mrs.Jack FrostZelo's babe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.09. Hozzászólás: 1971 Csatolások: 51 Azonosító: 208797 offline
|
Idézet (RockMe @ 2014.12.20. 08:49)
Egy kutyám van.
Melyik a kedvenc színed?
Melyik a kedvenc színed?
piros, fekete
Várod a karácsonyt?
2014. december 20. 09:03
#21767
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2014.12.20. 08:55)
piros, fekete
Várod a karácsonyt?
Várod a karácsonyt?
Igen.
Szépen írsz?
2014. december 20. 09:05
#21768
Idézet (amanda2000 @ 2014.12.20. 09:03)
Igen.
Szépen írsz?
Szépen írsz?
Igen.
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
2014. december 20. 09:09
#21769
Idézet (itsMelody @ 2014.12.20. 09:05)
Igen.
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Ha lenne hó... Nem tudom, talán a szomszéddal.
Te?
2014. december 20. 09:09
#21770
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
Idézet (itsMelody @ 2014.12.20. 09:05)
Igen.
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Nem.
Hallgatsz most valamilyen zenét?
2014. december 20. 09:09
#21771
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Idézet (itsMelody @ 2014.12.20. 09:05)
Igen.
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Háát ha lenne hó szívesen építenék és a legjobb barátnőmmel.
Szeretnéd, hogy karácsonykor essen a hó?
2014. december 20. 09:09
#21772
Idézet (itsMelody @ 2014.12.20. 09:05)
Igen.
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Szeretnél hóembert építeni az idén? Ha igen akkor kivel?
Igen, a barátaimmal.
Szerinted lesz hó idén?
2014. december 20. 09:25
#21773
Idézet (macsi40 @ 2014.12.20. 09:09)
Igen, a barátaimmal.
Szerinted lesz hó idén?
Szerinted lesz hó idén?
attól függ hogy hol laksz
mi a kedvenc zenéd?
2014. december 20. 10:23
#21774
Idézet (Gabcs-Gabi-Göbesz @ 2014.12.20. 09:25)
attól függ hogy hol laksz
nálunk nem lesz az bizti
mi a kedvenc zenéd?
mi a kedvenc zenéd?
EXO Chen - Best Luck.
Szereted a halat?
2014. december 20. 10:31
#21777
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
Idézet (G.N.R @ 2014.12.20. 10:29)
Igen.
Te?
Te?
Nem.
Szépen írsz?
2014. december 20. 10:34
#21779
Idézet (taylex @ 2014.12.20. 10:33)
Nem.
Te?
Te?
Igen.
Milyen betűvel kezdődik a neved?
2014. december 20. 10:36
#21780
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
Idézet (Fionah. @ 2014.12.20. 10:34)
Igen.
Milyen betűvel kezdődik a neved?
Milyen betűvel kezdődik a neved?
Mármint a keresztnevem? Az d betűvel.
Neked?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
0 felhasználónak tetszik:



