Idézet (Blxck. @ 2014.12.24. 00:14)
Nincsen.
Örülsz a karácsonynak?
Örülsz a karácsonynak?
Igen. És nem csak a sok gigás telefonkártyám miatt.
Hogy szoktátok ünnepelni a Szilvesztert?
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
|
|
E. és Zendaya everMelankólikus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.15. Hozzászólás: 1327 Csatolások: 10 Azonosító: 216874 offline
|
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvolt a hagyatéki eljárás.