Idézet (violettatini @ 2014.12.27. 16:50)
Szent Johanna Gimi
Várod a havat?
Várod a havat?
Nem igazán szeretem a havat, de kb egy hétig elviselem
Mi a kedvenc filmed?
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
|
|
kármen366Ez a szöveg fog megjelenni a neved alatt. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.01. Hozzászólás: 2009 Csatolások: 140 Azonosító: 207955 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvolt a hagyatéki eljárás.