Idézet (Fionah. @ 2015.01.31. 18:41)
igen.
eső vagy hó?
eső vagy hó?
Hó.
Fizika vagy kémia?
|
|
LovelyBarbaraPalvinHunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.01. Hozzászólás: 2546 Csatolások: 686 Azonosító: 226899 offline
|
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
|
|
Vivyy22~کŧụьь๑гŋ~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 2028 Csatolások: 143 Azonosító: 169884 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.