Idézet (ScreamQueen @ 2017.09.01. 08:12)
Befejeztem két sorozatot, voltam a mamámnál, dolgoztam.
Mikor lesz az évnyitód?
Mikor lesz az évnyitód?
Sajnos ma, 09.00-kor.
Neked?
|
|
Rêveurloml ౨ৎ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.01.06. Hozzászólás: 37784 Csatolások: 22379 Azonosító: 252965 offline
|
|
|
Rêveurloml ౨ৎ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.01.06. Hozzászólás: 37784 Csatolások: 22379 Azonosító: 252965 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Új interjút adott a színész.
Megvolt a hagyatéki eljárás.