Kérdezz-felelek II.
2014. november 16. 10:21
#19861
Van olyan tanárod akinek a nevéhez jó emlékek fűződnek?
2014. november 16. 10:27
#19862
Idézet (Luca6 @ 2014.11.16. 10:21)
Van olyan tanárod akinek a nevéhez jó emlékek fűződnek?
Van.
Neked?
2014. november 16. 10:32
#19863
Idézet (Fionah. @ 2014.11.16. 10:27)
Van.
Neked?
Neked?
Van a volt természetismeret tanárunkkal szörnyen hamis dalokat hallgattunk ha rosszak voltunk.
Várod a telet?
2014. november 16. 10:44
#19864
Idézet (Luca6 @ 2014.11.16. 10:32)
Van a volt természetismeret tanárunkkal szörnyen hamis dalokat hallgattunk ha rosszak voltunk.
Várod a telet?
Várod a telet?
Nagyon is. *_*
Te?
2014. november 16. 10:45
#19865
Idézet (Fionah. @ 2014.11.16. 10:44)
Nagyon is. *_*
Te?
Te?
Én is várom.
Követed a divatot?
2014. november 16. 10:54
#19866
Idézet (Luca6 @ 2014.11.16. 10:45)
Én is várom.
Követed a divatot?
Követed a divatot?
Nem mindig.
Te?
2014. november 16. 11:12
#19869
Idézet (taylex @ 2014.11.16. 11:10)
Fekete és szürke.
Hánykor keltél ma?
Hánykor keltél ma?
7-kor
És te?
2014. november 16. 12:04
#19871
Idézet (Analise @ 2014.11.16. 11:14)
9-kor.
Mi a kedvenc gyümölcsöd?
Mi a kedvenc gyümölcsöd?
Körte; banán; barack.
Neked?
2014. november 16. 14:11
#19872
Idézet (Fionah. @ 2014.11.16. 12:04)
Körte; banán; barack.
Neked?
Neked?
banán, cseresznye, mandarin.
Várod a holnapot?
2014. november 16. 15:13
#19875
Idézet (Ginuu @ 2014.11.16. 15:10)
igen
mit szeretsz a tavaszban?
mit szeretsz a tavaszban?
Azt, hogy a tavasz a legszebb évszak. Imádom az akkoriban virágzó virágokat. Plusz nincs se hideg, se meleg.
Te?
2014. november 16. 16:07
#19876
Idézet (Fionah. @ 2014.11.16. 15:13)
Azt, hogy a tavasz a legszebb évszak. Imádom az akkoriban virágzó virágokat. Plusz nincs se hideg, se meleg.
Te?
Te?
A hőmérsékletet.
Melyik a kedvenc napszakod?
2014. november 16. 16:08
#19877
Idézet (heyitshanna @ 2014.11.16. 16:07)
A hőmérsékletet.
Melyik a kedvenc napszakod?
Melyik a kedvenc napszakod?
Éjszaka.
Neked?
2014. november 16. 16:54
#19878
Idézet (Fionah. @ 2014.11.16. 16:08)
Éjszaka.
Neked?
Neked?
Nekem is éjszaka.
Hallgatsz most zenét?
2014. november 16. 17:02
#19880
Idézet (Lena2847 @ 2014.11.16. 17:00)
Igen
Mit hallgatsz most?
Mit hallgatsz most?
Bastille-Things We Lost In The Fire
Te?
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


0 felhasználónak tetszik:
offline
