Starity

Louis Tomlinson: „A hírnév magányossá tesz”

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 28. 14:44 #101
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (hungergamesFan16 @ 2013.07.28. 13:08)
Szerintem nem jól fejezitek ki. Louis és Niall épphogy nem gyenge jellemek, nélkülük el nem tudnám képzelni a bandát, és őket bírom belőle, viszont inkább a személyiségük miatt, mert hangügyileg ők a gyengébbek, ez tény. Louis szerintem egyáltalán nem tud énekelni. Niallnál mintha egy-két helyen felfedezni vélnék egy kis elszórt tehetséget, de szerintem Liamhez (akinek a legjobb hangja van a bandából) képest semmi amit produkálnak. Bocs, directionerek, de ez az igazság.

neked is igazad van, de sztem nekem is, hogy gyenge jellemek. Akkor Niall miért sír állandóan. Nem bír feldolgozni bizonyos dolgokat. De te is megmondtad, hogy valamiben gyengék, tehát mégiscsak nekünk van igazunk, nem igaz? wink.gif
Meg hogy nem tudod elképzelni a bandát nélkülük, azt is csak azért mondod, mert már így szoktad meg és ha egyikük kiesne, akkor úgy nem az igazi lenne. Tehát szokás kérdése. Ha az elejétől fogva nem őket válogatják be, hanem valaki mást, akkor úgy lenne az igazi és akkor nélkülük nem tudnánk elképzelni. Ennyi az egész. Én se vok directoner, de én Niallt kifejezetten bírom, de a többiekkel sincs bajom.
2013. július 28. 16:48 #102
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
I'm here for you <3
2013. július 28. 18:27 #103
- törölt felhasználó -    
Mi az a b@zi cipő, az a felső meg minden. Hogy lehet így öltőzni? Most jöhetnek a jól néz ki kommentek, de ha ti látnátok egy így öltözöt fiút mint Louis akkor ő is jól nézne ki?
A cikkhez hozzszólva: Azt hittem, hogy a hírnév magányossá teszi és kilép a bandából. Sajnos nem. Nincs Happy End. sad.gif
2013. július 28. 18:49 #104
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2013.07.28. 14:44)
neked is igazad van, de sztem nekem is, hogy gyenge jellemek. Akkor Niall miért sír állandóan. Nem bír feldolgozni bizonyos dolgokat. De te is megmondtad, hogy valamiben gyengék, tehát mégiscsak nekünk van igazunk, nem igaz?  wink.gif 
Meg hogy nem tudod elképzelni a bandát nélkülük, azt is csak azért mondod, mert már így szoktad meg és ha egyikük kiesne, akkor úgy nem az igazi lenne. Tehát szokás kérdése. Ha az elejétől fogva nem őket válogatják be, hanem valaki mást, akkor úgy lenne az igazi és akkor nélkülük nem tudnánk elképzelni. Ennyi az egész. Én se vok directoner, de én Niallt kifejezetten bírom, de a többiekkel sincs bajom.

Pontosan leírtad a lényeget: beválogatták őket, holott lehet, hogy baromira nem akartak egy bandát alkotni, hiszen, ha jól tudom, mint az öt fiú külön indult az X-factorban, tehát egyedi, különálló szóló karrierről álmodoztak. Mindig mutatják a média felé azt, hogy ők olyanok, mintha tesók lennének, és lehet, hogy ilyenről szó sincsen. Összezártak öt külön embert, öt külön egyéniséget, akik lehet, hogy teljesen másképp vélekednek a dolgokról. Az a srác valószínűleg azért sír állandóan, mert úgy érzi, hogy felesleges, s nem egyenértékű a többiekkel. Többször olvastam már, hogy nem engedik érvényesülni csak azért, mert nem született olyan cuki pofizacsival, mint a többi. Niall nekem mindig is nagyon szimpatikus volt annak ellenére is, hogy egyébként nagyon nem komálom őket. Egyik volt gimnazista osztálytársamra emlékeztet az arca, akivel mindig tök jól el lehetett baromkodni. Az interjúk alatt, amiket láttam, sosem volt nagy arca, hanem sokkal inkább visszahúzódó volt. A srác nem gyenge jellem, csak azt érzi, amit sokan a nagy világban: feleslegesnek, hiszen ezt éreztetik vele. Ha veled is ezt éreztetik, akkor egy idő után te magad is elhiszed, hogy semmire sem vagy jó, és mindenkinek jobb lenne nélküled.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2013. július 28. 21:41 #105
- törölt felhasználó -    
teljesen igaza van wink.gif
2013. július 28. 22:30 #106
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.07.28. 18:49)
Pontosan leírtad a lényeget: beválogatták őket, holott lehet, hogy baromira nem akartak egy bandát alkotni, hiszen, ha jól tudom, mint az öt fiú külön indult az X-factorban, tehát egyedi, különálló szóló karrierről álmodoztak. Mindig mutatják a média felé azt, hogy ők olyanok, mintha tesók lennének, és lehet, hogy ilyenről szó sincsen. Összezártak öt külön embert, öt külön egyéniséget, akik lehet, hogy teljesen másképp vélekednek a dolgokról. Az a srác valószínűleg azért sír állandóan, mert úgy érzi, hogy felesleges, s nem egyenértékű a többiekkel. Többször olvastam már, hogy nem engedik érvényesülni csak azért, mert nem született olyan cuki pofizacsival, mint a többi. Niall nekem mindig is nagyon szimpatikus volt annak ellenére is, hogy egyébként nagyon nem komálom őket. Egyik volt gimnazista osztálytársamra emlékeztet az arca, akivel mindig tök jól el lehetett baromkodni. Az interjúk alatt, amiket láttam, sosem volt nagy arca, hanem sokkal inkább visszahúzódó volt. A srác nem gyenge jellem, csak azt érzi, amit sokan a nagy világban: feleslegesnek, hiszen ezt éreztetik vele. Ha veled is ezt éreztetik, akkor egy idő után te magad is elhiszed, hogy semmire sem vagy jó, és mindenkinek jobb lenne nélküled.

Teljesen egyetértek veled, csak a cuki pofizacskóhoz szólnék hozzá. Ha szerintük nem cuki, akkor minek válogatták be? Sztem akik csesztetik, lehet ír gyűlölők v nem tom, köztudott h az angolok és az írek nem csípik egymást a történelem miatt. Sztem az ír származása is rájátszik erre a dologra, de más is lehet a háttérben. Régebben még a fogai is ferdék voltak. Amúgy észrevettem h Louis is egy kicsit szerencsétlen, kezdem őt is bírni.
Ja és én is olvastam olyat h az a nagy barátság amit mutatnak a világ felé, hamis és csak a menedzserek erőltették rájuk és a valóságban meg nem bírják egymást elviselni
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. július 29. 00:10 #107
Swfitie
Swfitie
új tag
 
StátuszBesokalltam a PLL maratontól..mégsem lehet abbahagyni :333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 207372
Offline offline
Mikor megláttam a cikk címét..röktön arra gondoltam,hogy szakított El-el.xddddd^^
2013. július 29. 08:04 #108
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Swfitie igazad van mert én is azt hittem
2013. július 29. 09:31 #109
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Igazuk van! good.gif
2013. július 29. 12:44 #110
- törölt felhasználó -    
Hát én megértem,csak azért örülnie is kéne a hírnévnek hiszen a világ eggyik legjobb bandája.
2013. július 29. 13:59 #111
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
A cipőjüket néztem..nevet2.gif Nagyon nevettem.biggrin.gifD Igaz az őrült fanatikusok támadnak majd ezért. De félreértés elkerülése képpen imádom őket, csak ez kijött:Dxd
2013. július 29. 14:00 #112
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Amúgy visszatérve a cikkre néha tényleg rossz lehet egyedül dolgozni. Még jó hogy együtt vannak.
2013. július 29. 19:33 #113
- törölt felhasználó -    
Nagyon jóó lett a fotó smileeee.gif
2013. július 30. 01:49 #114
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
smileeee.gif de aranyos smileeee.gif
nagyon orulok hogy szereti a tarsait es szereti csinalni amit csinalnak smileeee.gif valoban elhiszem, hogy nem birna egyedul hiszen ahhoz van szokva hogy masik 4 idiota ugral meg viccelodik korulotte biggrin.gif <3
2013. július 30. 09:46 #115
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Nagyon jó a kép!! smileeee.gif smileeee.gif
2013. július 30. 14:01 #116
Swfitie
Swfitie
új tag
 
StátuszBesokalltam a PLL maratontól..mégsem lehet abbahagyni :333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 207372
Offline offline
Zaynnek enyhén beszívott feje van a címlapon..xdd Louis cipője is nagyon tetszik XD félisteneim..
2013. augusztus 01. 20:38 #117
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2013.07.28. 14:44)
neked is igazad van, de sztem nekem is, hogy gyenge jellemek. Akkor Niall miért sír állandóan. Nem bír feldolgozni bizonyos dolgokat. De te is megmondtad, hogy valamiben gyengék, tehát mégiscsak nekünk van igazunk, nem igaz?  wink.gif 
Meg hogy nem tudod elképzelni a bandát nélkülük, azt is csak azért mondod, mert már így szoktad meg és ha egyikük kiesne, akkor úgy nem az igazi lenne. Tehát szokás kérdése. Ha az elejétől fogva nem őket válogatják be, hanem valaki mást, akkor úgy lenne az igazi és akkor nélkülük nem tudnánk elképzelni. Ennyi az egész. Én se vok directoner, de én Niallt kifejezetten bírom, de a többiekkel sincs bajom.

Igen, igaz, hogy felsoroltam gyenge tulajdonságukat is, de attól, hogy az éneklésben nem tehetségesek, még nem gyenge jellemek, számomra a gyenge jellem nem ezt jelenti.
Nyilván így szoktam meg, igazad van, és abban is, hogy ha más lenne a banda, azt szoknám meg. Ez így van. És? Itt most ők a téma.
Nekem is Niall a kedvencem, szerintem ő még az, akit nem szippantott be ez az egész és még tud "igazi" lenni, csak hát nem lehet kellemes kirekesztettnek lenni azért, mert ír származású vagy, vagy mert nem vagy helyes (megjegyzem nincs gond Niall külsőjével). Ezekről nem tehet, és ezért sajnálom. A másik meg az, hogy őket besorolták egy bandába, na de előtte nem gondoltak ebbe bele, hogy csak úgy öt idegent "összekötnek" hogy építsenek együtt karriert? Ez úgy volt hülyeség, ahogy volt, szerintem.

Ja, és én már kifejezettem unom őket. Bírom Niallt (régebben mindegyiket bírtam), de egyszerűen a könyökömön jön ki ez az egész 1D-izé.
2013. augusztus 06. 14:39 #118
Edith27
Edith27
új tag
 
StátuszAmikor a szív szól, az észnek nem illik akadékoskodnia.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.02.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 208062
Offline offline
Hát....ez cuki volt.
2013. augusztus 06. 18:25 #119
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Ebben van igazság. Jó, hogy ők vannak egymásnak, hiszen mégis jobb bandával együtt turnézni, mint egyedül. wink.gif
2013. augusztus 06. 20:29 #120
- törölt felhasználó -    
Igazad van Lisa7003 ! wink.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok