Ruhamustra: Do Something Awards
2013. augusztus 01. 21:09
#22
|
|
acsgeorgina98•_• |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.24. Hozzászólás: 5017 Csatolások: 3868 Azonosító: 181335 offline
|
Laura Marano
2013. augusztus 01. 21:27
#23
|
|
Treasure-E.F.Xxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.18. Hozzászólás: 476 Csatolások: 0 Azonosító: 206525 offline
|
Nekem kifejezetten tetsznek azoknak az időknek a ruhái és divata amit Sipa visel.. sajnos most nem ilyen "laza" az elegáns divat sem.. :/ a többi szerintem mindegyik ruha szép.. csak arra az emberre aki hordja nem illik egy pár..
2013. augusztus 01. 21:35
#25
|
|
vodka-and-louboutinsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.31. Hozzászólás: 70 Csatolások: 0 Azonosító: 207754 offline
|
Nem véletlen, hogy Sophiát rakták a cikk elejére. Csodálatos ebben a ruhában és a sminkje is nagyon szép! :-)
2013. augusztus 01. 21:44
#28
|
|
szabina2522 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.06. Hozzászólás: 1359 Csatolások: 0 Azonosító: 195503 offline
|
Logan és Laura ruhája nagyon tetszik!
2013. augusztus 01. 21:46
#29
|
|
HannuusshhPatley |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.30. Hozzászólás: 1670 Csatolások: 193 Azonosító: 150324 offline
|
A legszebb ruhák tényleg a legszebbek.
Ágio12 én is ezen gondolkoztam.
Ágio12 én is ezen gondolkoztam.
2013. augusztus 01. 22:25
#35
|
|
Csenguszzzvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.06. Hozzászólás: 270 Csatolások: 1 Azonosító: 205365 offline
|
Hát oké..
egyedül Logan Browningé amit ugy felvennék emberek közé
2013. augusztus 01. 22:26
#36
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
Neke. Az utolsó tetszik a legjobban xD pedig az elvileg rossz..
De Sophia is szép ^^ meg még Sara Bareilles, az a cipő kell *__*
De Sophia is szép ^^ meg még Sara Bareilles, az a cipő kell *__*
1 felhasználónak tetszik:
Alison Lerman
2013. augusztus 01. 22:39
#38
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Sipa Press? Ez most ugye nem komoly? 10 perce ezen vihogok.
Ez egy fotóügynökség neve, ahonnan a kép származhat. A képen szereplő személy pedig egy bizonyos Jena Sims. Hát ez mekkora volt, te jó ég.
Ha már ennyire cikket akar írni valaki, legalább nézzen utána, vagy ha valakit ennyire nem ismer a kedves cikkíró, inkább hagyja ki a cikkéből.
Az élményt minden esetre nagyon köszönöm!
2013. augusztus 01. 22:48
#39
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
Roselyn Sanchez ruhája nem tetszik semmi alakja benne.
2013. augusztus 01. 23:01
#40
|
nikiofficial97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.19. Hozzászólás: 222 Csatolások: 0 Azonosító: 206578 offline
|
Szerintem Kelly és Caitlin ruhája a legjobb egyszerű de mégis nagyzserű:)Avan...úristen de jól néz ki
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline














