Starity

Hayley Williams kiparodizálta Justint és Selenát

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 07. 11:51 #161
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2059
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Idézet (coney island queen. @ 2013.08.06. 15:40)
Kicsi édes napfény bogárkáim...
Szeretném megkérni a kedves utasainkat ,hogy akik nem tudják ki az a Hayley Williams és soha nem hallotta élőben énekelni vagy egyáltalán énekelni és mégis képesek azt mondani ,hogy Selena Gomez tehetségesebb,szebb,egyedibb tököm tudja még mit kérem hozzanak egy sziklát kössék a lábukra egy erős kötéllel és ugorjanak bele a halastóba. Köszönjük ,hogy minket választott kellemes további napot...
http://kepfeltoltes.hu/130616/tumblr_inline_mo17mdu8lj1qz4rgp_www.kepfeltoltes.hu_.gif
U.I.:Ha még mindig életben vagy a feltételek ellenére tedd meg ,hogy meghallgatod ezt és ezt...
Na most ásd el magad szépen de jó mélyre...



RESPECT. meghajolo.gif
a különbség a két szám között, hogy az egyik élőben megy, a másik meg playback.
Selenának még a szája se úgy jár, ahogy énekel. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: hayley4, AFCfan, Szandiiii
2013. augusztus 07. 13:34 #162
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
nem mondjak, nem veszem eszre h oket parodizalta biggrin.gif
2013. augusztus 07. 14:25 #163
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2013.08.07. 07:59)
A szájkaratés általános iskolás korcsoport lesz szíves visszább venni magából, és abból a fene nagy önérzetéből, ami csak akkor érvényesül, ha relatíve anonim módon neki kell esni egy másik, ellenkező véleménnyel rendelkező tagnak. 
Mielőtt hozzászólást írnátok, előbb talán meg kellene tanulni helyesen írni..


Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy valaki megvédi az általa kedvelt sztárt, hanem annak minőségével. Azt nem értem, ezt miért nem lehet kulturáltan, a másik rajongó megsértése nélkül tenni. Itt a fórumon mindegyikünknek van kedvence - több is - nem kell, hogy mindenki Justin és Selena fan legyen.

Az meg amit a tizenévesekről írtál, teljesen igaz. De teljesen mindegy, hogy akit lehurrog az nála kétszer idősebb vagy épp fiatalabb, szerintem alapvető, hogy ismeretlenül, név és arc nélkül nem sértegetünk másokat.
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Nina 10
2013. augusztus 07. 14:56 #164
dorottya
dorottya
visszatérő vendég
 
StátuszHa nevetsz, a világ mindig visszamosolyog rád. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 181363
Offline offline
Végre egy épp felfogású fiatal sztár. Mekkora megkönnyebbülés smileeee.gif Hayley ♥
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. augusztus 07. 15:56 #165
Nyuszika555
Nyuszika555
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 208500
Offline offline
Egyet értek "kocsorvivien"-nel nem tom mért kellet csinálnia Hayley-nek ez nem volt tőle szép dolog :'(
2013. augusztus 07. 16:05 #166
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hát, persze, hogy megint Hayley a hibás. dry.gif omg.gif
Csak egy példát mondanék erre a mai sztárvilágból, aki nyilvánosság előtt égeti le a díszpintyeket. Ő nem más, mint Eminem. Minden klipjében elhordja az éppen felkapottabb hírességeket, köztük Amy Winehouse-t is, bár ő, mindennek ellenére nem tűri a kritikát. Vele bezzeg senki nem törődik, holott ő ezért még pénzt is kap. Hayley csak a rajongókat akarata szórakoztatni, nem mondom, hogy ő nem élvezte, ahogy kifigurázhatta őket, de könyörgöm. Ez, hol sértette a személyiségjogaikat?! blink.gif Nem mellesleg Selena és Justin olyan szinten el vannak szállva maguktól, hogy az ilyenekkel nem is törődnek, csak saját magukkal. Csupán a rajongók emelik föl fő bűnökké ezeket a kis amúgy vicces pillanatokat. Bár Selena egy fokkal jobb, mint Justin, ő még azért tudja, hogy kell normálisan viselkedni a rajongók előtt.

Idézet (justin imádás @ 2013.08.06. 21:45)
attol mert te hayleyt szereted az nem azt jelenti h justin meg selena nem  énekesek valakinek ez a zene tetszik van akinek justin meg selena dalla tetszik attol mert neked nem tetszzik justin zenéje az nem azt jelenti h szar..nekem ennek a csajjnak a zenéje nem tetszik de nem mondom azt h szar mert nem az csak nekem nem tetszik de valakinek meg igen smileeee.gif) ilyen egyszerű...de azért gondoljatok bele ha igy beszélnének rolatok is szarul esne..


Na, ennek a kibogarászásához már szótár kell! tongue.gif
Az olyasféle hírességek, mint Justin, sz*rba se veszik a rajongókat, csak nézd vissza az utóbbi cikkeket róla, vagy less meg pár fotót. Olyan nagyra tartja magát, hogy nem alacsonyodik le a magunkfajtához. A másik pedig az, hogy a szövegei semmitmondóak, olyan szinten, hogy a 3 éves unokatesóm is kreatívabbakat tud összehozni. De persze, mindenki eldönti mit szeret, de én speciel szeretem a minőségi együtteseket, mint a Paramore, a Coldplay, vagy a OneRepublic, akik saját maguk írják a tartalmas és mély jelentésű dalszövegeiket, és akik méltán elismert tagjai a zeneiparnak! De, ízlések és pofonok, of course! wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandiiii, dijansalihu, Jolie_77, hayley4, Jody, Lillaa98
2013. augusztus 07. 16:44 #167
JohnnyDeppFanForever
JohnnyDeppFanForever
visszatérő vendég
 
StátuszNot all treasure is silver and gold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 207548
Offline offline
Egy csomó ilyen van a sztárvilágban!!! De most ezen az egy cikken úgy látszik napokig vagy hetekig kell veszekednünk. Amúgy igaza van Alison Lerman-nak. Amit mostanában csinál Justin az már tényleg azt jelenti, hogy lese sz*rja a rajongókat. Meg ez az egész egy vicc!! Már akinek!! Hogy, lehet ennyire felkapni ezen a vizet?? És nem kéne egyből senkit se ler*bancozni meg lek*rvázni. Kiparodizálta őket. Majd lehet ő is vissza kapja. Ez így megy.
2013. augusztus 07. 16:50 #168
- törölt felhasználó -    
Úristen hogy mire képesek a mai lányok grrr.gif Mert hogy én nem leszek ilyen az tuti,előre meg mondom yes.gif Ja és ez a Hayley vissza vehetne magából aggressive.gif Mert akkor meg korát fog lepődni amikor őt parodizálják huh.gif Akkor aztán fogok ám nevet ni meg csodálkozni tease.gif Ezt mondanám a képébe:Ide figyelj te h**egy*r*e* remélem jól eset _nevet.gif
2013. augusztus 07. 17:43 #169
cassie13
cassie13
visszatérő vendég
 
StátuszI'm miss sugar pink, liquor liqour lips I'm gonna be your bubblegum bitch.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 181710
Offline offline
coney island queen. kivívtad a tiszteletemet. biggrin.gif
2013. augusztus 07. 19:09 #170
janette13
janette13
új tag
 
StátuszWake up to your dreams, and watch them come true....Selena<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 208513
Offline offline
ó istenem-.- szerintem több ilyen cikket nem kell írni.
2013. augusztus 07. 19:12 #171
xXBornToMusicXx
xXBornToMusicXx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.19.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 206560
Offline offline
Nem mintha a való életben nem parodizálnánk ki egymást és bántanánk egymást állandóan.Mintha azok akik ennyire ellenzik ezt a kis kiparodzálást annyira szentek lennének,hogy nem bántottak meg soha senkit,sőt ahhoz képest amit az emberek most csinálnak egymással ez semmi...
2013. augusztus 07. 23:37 #172
blackstar15
blackstar15
visszatérő vendég
 
StátuszNow I'm a warrior,I'm stronger than I've ever been.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 0
Azonosító: 190645
Offline offline
Én nem ismerem a Paramore zenéit (de hallottam már róluk),Justin-t illetve Selena-t nem tartom tehetségesnek,de attól még nem hordom le őket a sárga földig,hiszen ők is EMBEREK.Mellesleg nem kell így felkapni a vizet ezen,Hayley kicsit szórakozott/tatta a közönséget,ennyi történt.Nem kell ezen témázni heken keresztül.wink.gif Egyébként meg kíváncsi vagyok arra,hogy azok akik így lehordják Hayley-t ezért,azok hányszor és hogyan parodizáltak/kritizátak/beszéltek ki másokat.Mellesleg ez is ak azt mutatja,hogy hol tart a mai világ.Embereket ócsárolnak tömegesen,mert elsütöttek egy poént,mert nem tetszik mindenkinek a zenéjük,a személyiségük.This is society.
2013. augusztus 08. 11:36 #173
- törölt felhasználó -    
héli <333 meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. augusztus 08. 12:24 #174
Avery82
Avery82
visszatérő vendég
 
StátuszLive....!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.03.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 208152
Offline offline
Ha majd ez a narancs hajú nő lesz olyan sztár mint ők akkor kiparodizálhatja őket nyugodtan de így csak irigységként hat. Nekem sem a kedvenceim de nem parodizálom ki őket és csodálokozom h ezt meg meri csinálni mert így mondjuk a JB rajongók utálni fogják és neki aztán nagy rajongó tábora van. De ha ennek a narancsnak ez volt szíve vágya h ok nélkül csúfoljon valakit akkor tegye de ne csodálkozzon ha ez az Old school eggyüttes nem lesz a csúcson.
2013. augusztus 08. 13:06 #175
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 773
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
érdekes egy személyiség az biztos! Avery82 egyet értek! smileeee.gif
2013. augusztus 08. 14:34 #176
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Avery82

A Paramore már megjárta a csúcsot, szóval ezt kicsit elnézted. wink.gif

U.i. az együttes szót egy gy-vel írjuk.
7 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Lillaa98, Szandiiii, joe_r, hayley4, MadHatter, Beyla
2013. augusztus 08. 15:50 #177
sztáránia
sztáránia
visszatérő vendég
 
StátuszAz emberi hülyeség határtalan!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 189013
Offline offline
selenát és hayleyt birom tehetségesek mind a ketten de mindenbe beleütik az orrukat és tulzásokba is tudnak esni (mielőtt erre jönnének az utállkozó kommenek megismétlem hogy birom őket) közülük justin az egyetlen aki a koncerten hányás közben is énekel ami azért lehetetlen és gáz
2013. augusztus 08. 16:33 #178
- törölt felhasználó -    
Istenem, a hozzászólók 70%-a egytől egyig embertelenül szánalmas (bár mit várjunk itt, ahol az átlagéletkor durván 12 év). Úgy jönnek ide, hogy "jajj, ez a ** mit képzel magáról, ki ez a **, hogy leszólta az ÉN JUSTINOMAT??" - ismétlem: az átlagéletkor még azt sem engedi, hogy szülői felügyelet nélkül nézzék a Mónika show-t, de már szebben káromkodnak, mint Debra Morgan. Idejön az összes Minimax elől szökött unintelligens tízéves kommentelni, mert viszket a tenyerük. A legviccesebb, hogy olyanokkal próbálnak megetetni minket, hogy a Justin az áldozat, őt kell sajnálni. Sürgősen kezelésre van szüksége az összes agyhalottnak, aki ebben a hitben él, mert ez már nem egészséges.
És akkor most jön a fanboyságom: a kedvencem az, mikor elkezdik szidni azt az embert, akinek eddig viszonylag botránymentes élete volt, és sosem a balhéival volt a címlapokon, amíg Selena és Justin csak a semmit nem érő magánéletük miatt vannak még a köztudatban. A legmeglepőbb az, hogy ebből meg tudnak élni. Leköpködik a rajongóikat, felmosóba vizelnek, orrba szájba isznak, drogoznak, DE igen, értük kell rajongani, mert ez az élet tényleg irigylésre méltó és becsülni való. A gond csak az, hogyha ez folytatódik, tíz év múlva vissza fogjuk sírni Justin Biebert, mert addigra még vészesebb lesz a helyzet. Aztán lehet, hogy rossz jövőképem van, de szerintem ezen el kéne gondolkodni egy kicsit. Nem az, hogy nem merek majd gyereket nevelni ilyen társadalomban, de lassan létezni sem vagyok hajlandó ebben a generációban.
Az ilyen hozzászólásokat, hogy Hayley csúnya, tehetségtelen, beképzelt, ezeket észre sem veszem. Ez mind csak arról árulkodik, hogy nem ismeritek őt, nem tudjátok, hol kezdte, mit tett le az asztalra, és mi áll a háta mögött. Azt sem tudjátok, hogy miről énekel 16 éves kora óta. ŐT KÉNE IRIGYELNI, amiért ilyen fiatal fejjel ilyen reális életfelfogása van, és a hozzá hasonlók miatt kéne eldobnunk az agyunkat. Kamaszkora óta olyan dalszövegeket ráz ki a kisujjából, hogy az több, mint kegyetlen, az ilyen Jutin-féle tucatsztárok pedig kézhez kapják az üres, semmitmondó dalszövegeket, hogy eladják az agymosottaknak a "baby, baby, oh, baby, baby"-t. Inkább ne hallasson magáról 4 évig, minthogy szarposztolást végezzenek róla az újságok naponta. Ez a különbség a sztár és a celeb között. Köszönöm szépen a megtisztelő figyelmet. "#believe" meghajolo.gif thumbsup.gif
Megpróbáltam magamhoz képest kulturáltan kifejteni a véleményem, szóval remélem, hogy nem adódik belőle gond.
5 felhasználónak tetszik: Lillaa98, Szandiiii, joe_r, LoveNessa, hayley4
2013. augusztus 08. 16:34 #179
HahahaLovatic
HahahaLovatic
visszatérő vendég
 
StátuszNever let a boy break your heart, break their first! Hahaha. I'm just kidding!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 5
Azonosító: 205858
Offline offline
Jajj, ezek a kommentek... Először is. Szerintem Hayley nagy kislány eltudja dönteni mit akar. Tisztában van a következményekkel is... Másodszor.. CSAK KIPARODIZÁLTA! xDDDDDDDDDDDDD Emberek neeeee. Szerintem még vicces is volt.. Aki meg a sztárvilágban az tudja, hogy ez előfordulhat. És szerintem ez sem Selenénak sem Justinnak nem böki a csőrét... wink.gif
2013. augusztus 08. 18:33 #180
- törölt felhasználó -    
Istenem, miért?
Nos... szerintem Hayley hülyeséget csinált. Mégpedig azért, mert minden ezzel a két szerencsétlennel van tele, nem kellett volna még neki is paródiát csinálni belőlük.
Féltékeny rájuk? Valóban? Ő már akkor volt valaki, amikor ezeket Anyuci beszervezte, h megcsinált sztárok legyenek. Mire is lenne féltékeny? Lehet, h nem Hayley a legszebb nő a világon, de Szelenítá make upja is le fog folyni, már ha arra gondoltatok, hogy szebb az arca, mint Hayleyé (haha). Jussyra meg miért lenne féltékeny? A nőies arcára? rohog.gif Hagyjátok már azt a baromságot, hogy aki nem kedveli őket, az féltékeny, mert TÉVEDÉSBEN ÉLTEK! Hayleynek is van pénze, és neki még tehetsége is van, hoppá.
Aki meg nem tud röhögni egy kis paródián, vessen magára! Ez csak vicc!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok