Starity

The Mortal Instruments: City of Ashes / A végzet ereklyéi: Hamuváros (2015)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 14. 20:08 #1
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Már egy ideje hivatalos, hogy szeptemberben kezdik forgatni a Hamuvárost, a munka pedig decemberig folyik majd - így jövőre jöhet a premier. smileeee.gif A hírek szerint Lily Cole és Sigourney Weaver is csatlakoznak a stábhoz. A rendező ismét Harald Zwart lesz.

Leírás: | CSONTVÁROS SPOILER! |
Clary Fray másra sem vágyik, csak hogy végre ismét normális életet élhessen. De vajon mi számít normálisnak, ha valaki démonokat pusztító Árnyvadász, az édesanyja varázslattal előidézett kómában fekszik, és egyszerre vérfarkasok, vámpírok meg tündérek nyüzsögnek körülötte? Clary szívesen töltene több időt legjobb barátjával, Simonnal, csakhogy az Árnyvadászoktól nem szabadulhat - főleg nem jóképű, ámde bosszantó, újonnan megtalált bátyjától, Jace-től. Clary csakis úgy segíthet édesanyján, ha felkutatja a rossz útra tért Árnyvadászt, Valentine-t, aki talán őrült, bizonyosan gonosz - ráadásul az édesapja. Amikor a Végzet Ereklyéi közül a másodikat is ellopják, a félelmetes Inkvizítor Jace-t gyanúsítja. Lehet, hogy a fiú tényleg elárul mindent, amiben hitt, és az apja mellé áll?
19 felhasználónak tetszik: Ria1997, Lindsay019, Adrianna, Lady Suzy, BunnyGirl, SmileyZ, adriienn96, leila1992, pillecukor3, tothbianka, iannina, Alexis_0504, chelseagirl18, sréka, Lili 24, areo, Alison Lerman, Toxic, Jenny Lawliet
2013. augusztus 14. 20:19 #2
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Olyan jó volt elolvasni a tartalmát, felidéztem mikor a könyvet olvastam wub.gif
Persze várom, de egyenlőre még abban reménykedek hogy az elsőben nem csalódok...
5 felhasználónak tetszik: duracell, adriienn96, tothbianka, Fanni Cica 14, Lindsay019
2013. október 17. 10:41 #3
Lili 24
Lili 24
Magányos angyal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.19.
Hozzászólás: 1539
Csatolások: 78
Azonosító: 173792
Offline offline
Remélem a film olyan jó lesz mint a könyv smileeee.gif
2013. október 17. 13:37 #4
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Nagyon ne élje bele magát senki, mivel a forgatást elhalasztották/törölték. Gondolom a stúdió az USA-i buktát követően átgondolta kell-e neki a 2.rész és valószínűleg még gondolkozik rajta (elhalasztás) vagy már döntött és nem kell nekik (törlés). Mindenesetre meglátjuk, de én ebben a 2014-be nem lennék biztos, sőt abban sem sajnos, hogy lesz-e folytatás..

http://www.vegzetereklyei.net/2013/09/a-hamuvaros-forgatasat-elhalasztottak.html
2013. október 21. 15:34 #5
Esuti
Esuti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 192613
Offline offline
thumbsup.gif
már most várom biggrin.gif az 1. rész nagyon tetszett, remélem a kövi is legalább ilyen jó lesz wink.gif
2013. október 21. 15:58 #6
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Abból a belinkelt cikkből én speciel pont azt szűrtem le hogy nagyonis lesz folytatás, vagy legalábbis szeretnének. Tudják hogy az emberek is akarják hogy legyen, nem hinném hogy a végén úgy döntenének hogy annyiban hagyják. Az hogy több idő kell meg abszolút nem baj, sőt, ha valami igazán jót akarnak alkotni, akkor kell is, mert sokaknak volt az első film csalódás. De ettől még pl énis szeretném hogy legyen 2. rész, kíváncsi lennék nagyon a kivitelezésre. Megaztán, ez nem egy egyrészes filmnek való, hisz nagyon sok mindennek kéne még kiderülnie, ráadásul a legtöbb dolognak csak a 3. részben kéne. Jó oké, az csak a könyv, ez meg a film, értem én, de így lenne kerek a történet, máskülönben az első rész is ritka felesleges volt.
2013. október 21. 19:01 #7
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Igazából azért halasztották el a forgatást, mert nem lett kész a forgatókönyv, illetve ami megvolt belőle, az is teljesen elütött a könyvtől - valljuk be, így semmi értelme sem lett volna nekiállni. pardon.gif Kicsit bukott is a film, így várnak, mennyi bevétel lesz a DVD-ből, BD-ből, mert ez is döntő lesz majd. Azt sem szabad elfelejtenünk, hogy a Csontváros forgatását többször elhalasztották, úgyhogy ha januárban elkezdenék a munkát, akkor is elég jó időt futnánk. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lady Suzy, Lindsay019, adriienn96, Alison Lerman
2014. február 04. 16:46 #8
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
Hahó! Nem tudom, kit izgat még a Hamuváros téma, de ha valaki tudna friss infókat mondani nekem, nagyon megköszönném! smileeee.gif
2014. február 04. 18:14 #9
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Idézet (Vic00 @ 2014.02.04. 16:46)
Hahó! Nem tudom, kit izgat még a Hamuváros téma, de ha valaki tudna friss infókat mondani nekem, nagyon megköszönném! smileeee.gif


Még mindig nem kezdték meg a forgatást, és nem is tudni, hogy mikor fogják.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok