Starity

Linkin Park: limitált trikók jótékony célra

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 16. 22:39 #21
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Reija @ 2013.08.16. 12:11)
Le a kalappal a fiúk előtt, sikeresek, tehetségesek nem szálltak el maguktól és jótékonykodnak is  taps.gif

Dehogynem eléggé el vannak szállva maguktól, ha jobban ismernéd őket, amiket az utóbbi albumokon is művészkednek meg tesznek nagyívbe a rajongókra, de magasról. Nemrég hagyták abba a DSP-k árusítását is, mert nem vette azokat senki, és miért nem? Mert nem reklámozták.
Ez a póló meg újabb hülyeség, persze mi fizessünk, mintha nekik nem lenne elég pénzük eladakozni.
2013. augusztus 16. 23:58 #22
Shedows
Shedows
visszatérő vendég
 
StátuszPúder tükörtánc. ~♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 206459
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.08.16. 22:39)
Dehogynem eléggé el vannak szállva maguktól, ha jobban ismernéd őket, amiket az utóbbi albumokon is művészkednek meg tesznek nagyívbe a rajongókra, de magasról. Nemrég hagyták abba a DSP-k árusítását is, mert nem vette azokat senki, és miért nem? Mert nem reklámozták. 
Ez a póló meg újabb hülyeség, persze mi fizessünk, mintha nekik nem lenne elég pénzük eladakozni.


Szeretem a Linkin Parkot, de sajnos egyet kell értenem... unsure.gif
Szép dolog ez meg minden, de szerintem is bőven van elég pénzük az adakozásra, nem velünk kéne megfizettetni. sleep.gif
2013. augusztus 22. 14:09 #23
xXBornToMusicXx
xXBornToMusicXx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.19.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 206560
Offline offline
Szeretem a zenéjüket,de egyetértek az utóbbi hozzászólásokkal..
2013. szeptember 03. 22:25 #24
Bogilptrlover
Bogilptrlover
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 211186
Offline offline
Az igaz,hogy sok pénzük van és adakozhatnának abból is. De így nekünk "hétköznapi" embereknek is lehetőségünk nyílik pénzt adni egy jó cél érdekében, úgy hogy közben kapsz tőlük egy limitált pólót... Szerintem ezt így kell felfogni és nem rögtön kifogást keresni. Azt meg, hogy elszálltak lennének nem hiszem. Csak néz meg egy chatet velük.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Joe Hahn Joe Hahn 2424.