Starity

Pete Townshend csillapítani próbálja a One Direction-botrányt

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 18. 13:10 #21
MademoiselleChanel
MademoiselleChanel
új tag
 
StátuszLet it be
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.10.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 199894
Offline offline
Tényleg van közte hasonlóság, nem kell tagadni, de a mai világban már nehéz újat alkotni. Ezért kell felpezsdíteni a régi dolgokat s valami újat tenni velük. Na találd ki miért van olyan sok Hamupipőke remake? Mert már semmi ötletük sincset mit tudnának csinálni.
Amit viszont ezek a lányok csinálnak, kész agyrém. A legtöbb hangoztatja, hogy ő abszolút normális tagja ennek a Directioner dolognak, de valljuk be, a legtöbb ilyen, teljesen lökött. Vegyük azt ami télen volt! Hányan estek neki Taylor-nak, aki szimlán járt valakivel. Persze ha az egyik hisztiske állt volna ott Taylor helyén akkor azzal semmi baj nem lett volna. Á-á.
Az meg számomra végképp hihetetlen, hogy valakik képesek órákat tölteni azzal, hogy bámulják a képernyőt s a Twitter fiókjukat nézegetik, várva a csodát. S ha a csoda nem jön el mély letarhiába zuhannak. Szeretem a zenéjüket, de hogy ilyenekt csináljak, jézus...
2013. augusztus 18. 13:10 #22
- törölt felhasználó -    
Ja, ezek őrültek.. biggrin.gif
2013. augusztus 18. 13:10 #23
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.08.18. 12:39)
... és ez a jövő nemzedéke. 110.gif Ezeknek még nem mondták, hogy a fenyegetés bűncselekmény? Mert, ahogyan kiveszem ezekből a gyönyörű tvítekből, nagyjából halálos fenyegetés is állhat mögötte, mivel használva van a "pszichopata" minőség jelző. (persze ezzel az agyukat minősítik, ami valószínűleg nem is létezik) Ja, és órákat töltöttek a kedves direksönerek azzal, hogy az első legyen hét országban? Nem tudják, hogy a sz*rral nem kell órákat elpazarolni az életükből, mert ami jó az jútúb gomb nyomogatás nélkül is eléri a kívánt nézettséget? Értem már, hogy miért van kiszorítva a sok tehetséges banda és énekes az iparból - nekik nincsenek unatkozó tinirajongói táboruk, akik szabadidejükben nyomkodni tudnák a Play gombot a Youtube-on. A sz*r mindig is sz*r fog maradni kérem szépen, és lehet dobálózni a Youtube nézettséggel, ám egy rajongó írta le, hogy "dolgoztak" a direksönerek azért a bizonyos rekordért.

Megkérdezhetem, hogy miért jó neked, hogy a sárga földig lealázod az 1D-t és a rajongóit? Tény, hogy ezek elvetemültek és betegek. Én directioner (így kell írni rolleyes.gif) létemre sosem csinálnék ilyet, én nem istenítem a fiúkat, csak szeretem a zenéjüket és ő magukat. Én sajnálom őket, hogy a magánéletüket totál elveszik a rajongók, már nem is emberként tekintek rájuk, hanem mint valami eszeveszett pszichopatákra - így is hívják magukat, ami rendkívül illik. De visszatérve a lényegre, ne is haragudj, de te minden egyes cikk alatt nyomatod a sablonszöveged, hogy milyen sz*r banda, milyen őrült rajongóik vannak. Ja, és a jövő nemzedéke. rohog.gif Komolyan, mintha ctrl+c és ctrl+v írnád a kommenteket. Ne foglalkozz velük, így a fiúkkal sem, az elvetemült rajongókkal sem. Van erre egy topik, abban leírhatod, hogy mivel van tele a tököd. Láttam elég sűrűn írsz oda. rohog.gif Most, hogy Pete Townshend is csillapította a kedélyeket, neked sem kéne dühöngnöd, hisz számára megtiszteltetés, hogy a One Direction (ezt is így kell írni) dalában illetve az övékben, ugyanaz a 3 akkord van.
2013. augusztus 18. 13:12 #24
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Komolyan mondom megijedtem. Én már örülök, hogy lecsengett nálam a nagy One Direction rajongás, mert ezeket olvasva én szégyellném el magamat. Ez már beteges amit néhány rajongó megenged magának. És az ilyenekkel nem lehet mit csinálni az a baj. Szerintem még a szülei se tudnának bele valamit nevelni, mert csak a köd van a szemei előtt és az, hogy ki kell állnia a kedvence mellett. Azzal nem is lenne gond ha kiállna mellette, mivel mindenki kiáll az mellett akit/akiket szeret, de ennyire, hogy fenyegetőzik..
2013. augusztus 18. 13:15 #25
ABBAMania
ABBAMania
European
 
StátuszBuilding Bridges
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.01.
Hozzászólás: 2126
Csatolások: 85
Azonosító: 159879
Offline offline
Ezeket a rajongókat be kellene utalni egy elmegyógyintézetbe, és azzal kellene kezelni őket, hogy pár hónapig csak normális zenét kell hallgatniuk. Vagy addig, amíg azt nem mondják, hogy nem hallgatják a dalaikat, és hogy gyűlölik őket. Csak eme vagy hasonló kijelentés után engedhetnék ki őket.
2013. augusztus 18. 13:17 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet
„Órákat töltöttünk azzal, hogy ez a dal első legyen hét országban. Ha hozzányúltok, meghaltok”

Az csak számomra felfoghatatlan, hogy miért akarják, hogy hét országban első legyen az imádott daluk? Ezért képesek órákig nyomogatni a replay gombot és ész nélkül fenyegetni azokat, akiknek esetleg nem tetszik? A dalnak "önállóan" kéne elérnie sikereket, nem úgy, hogy valami eszeveszett hétmilliószor indítja újra, csak hogy ne okozzon csalódást az esetleges bukás a bandának. Attól függetlenül, hogy néhány országban első lett a túlzott fanatizmus miatt, a dal még nem lesz zseniális operai műalkotás, ugyanolyan középszerű marad, amilyen eddig volt rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: baisée, Beyla, ilus1996, MadHatter
2013. augusztus 18. 13:21 #27
- törölt felhasználó -    
Hát azért (bár nem vagyok directioner) tényleg nem kellene őket ennyire cseszegetni, elvégre miután meghallgattam mindkettőt, rájöttem, hogy tényleg csak az eleje egyezik igazából. Amúgy ezek a lányok betegek mentálisan, ezen nincs mit vitatni. Ja, és WhiteRose-nak üzenném: Mit zavar, ha valaki lefikázza? Csak mert te is biztos fikáztad már le más kedvencét..
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 18. 13:22 #28
- törölt felhasználó -    
Ja és amúgy a 1D is elég pofátlan, ezzel a "ha hozzányúltok, meghaltok" dumával. Szerintem azért nem kéne keménykedni..
2013. augusztus 18. 13:28 #29
Áfamanó
Áfamanó
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.20.
Hozzászólás: 568
Csatolások: 0
Azonosító: 184102
Offline offline
Nagyon remélem, hogy tényleg nem fognak hozzá nyúlni ahoz a csodás dalhoz. Nagyon sok őrült rajongó van ami kicsit szerintem már sok.
2013. augusztus 18. 13:29 #30
- törölt felhasználó -    
OMG hát ezt végigolvasni :/
ohmy.gif
Nem lehet (de sajnos így van) hogy vannak ilyen hülye emberek (ebben az esetben: Directioner-ek).
És örülök, hogy Pete ilyen optimistán állt hozzá ehhez az egészhez....... biggrin.gif
Jó, én is Directioner vagyok (hál' istennek a normális részéből) de én nem süllyednék ilyen mélyre, mint ezek a csajok......... ohmy.gif
Nagyon sajnálom a srácokat, hogy nap mint nap ilyen őrültekkel kell foglalkozniuk.........olvastam már nem is egyszer, hogy miket csinálnak, ha meglátják őket...................... én örülnék (sőt) ha találkozhatnék egyszer velük (Harry-vel, Niall-lel, Zayn-nel, Loui-val, Liam-mel)............
De ezek a lányok nagyon durvák......... ohmy.gif
És csodálkoznak, hogy a srácok testőrök nélkül nem mennek sehová............mert be vannak szarva ezektől az őrültektől......betegektől ohmy.gif
Ilyen a mai nemzedék......... sad.gif (sajnos)
És ha én ilyeket csinálnék..........szégyellném magam.........de ezek ohmy.gif
Ezek betegek......... sad.gif nagyon sajnálom a fiúkat sad.gif
Jó az nem is olyan nagy gond, hogy kiállnak a kedvencük mellett, sőt smileeee.gif
de az, hogy fenyegetőznek mindenféle hülyeséggel.... sad.gif
OMG ez már nem is rajongás ohmy.gif
2013. augusztus 18. 13:29 #31
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mért vannak ilyen nemnormális emberek a világban? Csak abban tudok reménykedni, hogy tinik és majd kinövik, nehogy már ilyen felnőttek között kelljen élnie a normális embereknek. Mert ezek nem azok.
2013. augusztus 18. 13:30 #32
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (xxxMajaxxx @ 2013.08.18. 13:21)
Hát azért (bár nem vagyok directioner) tényleg nem kellene őket ennyire cseszegetni, elvégre miután meghallgattam mindkettőt, rájöttem, hogy  tényleg csak az eleje egyezik igazából. Amúgy ezek a lányok betegek mentálisan, ezen nincs mit vitatni. Ja, és WhiteRose-nak üzenném: Mit zavar, ha valaki lefikázza? Csak mert te is biztos fikáztad már le más kedvencét..

Egy ideig nem zavart, le se sz*rtam, de minden egyes cikk alatt lealázni, botrányról vagy jótékonykodásról van szó, lényegtelen. Mindig ott látom az utálkozó hozzászólásokat, pl. mikor Zayn 500 ezer fontot adományozott a Comic Reliefnek, akkor azt a ''menedzsment találta ki'' meg ''hisz a tinilánykák megtömték ezeket a nyikhajokat, így könnyű''. Amikor valami helytelen volt, akkor arról ne is beszéljünk. Igen, én is mondtam le mások kedveinceit, de azzal felhagytam, csak különleges esetekben szólok hozzá, pl. mikor Justin Bieber leköpte a rajongóit. Na az durva volt.
2013. augusztus 18. 13:40 #33
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
Pete részéről a nyakamat teszem rá, hogy soha nem hallott ezelőtt az 5 nyikhajról és még neki kell magyarázkodnia, szégyen ez az 5 retardált és a 'csordájuk'

http://i43.tinypic.com/110f2td.jpg
3 felhasználónak tetszik: Jody, Beyla, Jolie_77
2013. augusztus 18. 13:51 #34
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy végre valaki nem csak utálja őket. Az ilyen Directionerek meg valóban betegek és csak 1 szót tudok rá mondani: szánalmas!
2013. augusztus 18. 13:52 #35
cucu22
cucu22
visszatérő vendég
 
Státuszaki szavaz rám ara én is szavazok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.03.
Hozzászólás: 338
Csatolások: 0
Azonosító: 199430
Offline offline
ennek meg mit kell mindenbe bele ütni az orrát ha
2013. augusztus 18. 13:58 #36
- törölt felhasználó -    
Sztem ne bántsátok a Directonereket ! Mert tudjátok bármilyen felfoghatatlan nektek MI IS ÉRZŐ EMBEREK VAGYUNK!+ még mindegyik "fanclubságban" vannak örültek,elvetemültek.Erről ennyit!
2013. augusztus 18. 14:16 #37
- törölt felhasználó -    
szimpi ez a Pete biggrin.gif bár nem ismerem, de jóóóófej. wink.gif x
2013. augusztus 18. 14:28 #38
Directioner12
Directioner12
visszatérő vendég
 
StátuszI ♥ One Direction Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 204410
Offline offline
Ha ebbe a Directionereknek is beleszólása van akkor ehhez a dalhoz nem fognak hozzányúlni!!!! Abban biztos vagyok!!!!
2013. augusztus 18. 14:33 #39
Directioner12
Directioner12
visszatérő vendég
 
StátuszI ♥ One Direction Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 204410
Offline offline
Jah és megmeresztem mindenki tüdejét ha bárki is hozzám mer nyúlni a BSE-hez !!!! Kikaparom a "nagyemberek" nyakát ha ebből továbbra is ekkora botrány lesz !!!!!!!
2013. augusztus 18. 14:38 #40
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
teljesen egyet éretek
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok