Starity

Valóban látják a szellemeket a gyerekek?

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 25. 18:02 #61
Bijja0405
Bijja0405
TWD♥
 
StátuszThe Walking Dead ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.01.
Hozzászólás: 4108
Csatolások: 1549
Azonosító: 85950
Offline offline
Ebben én is hiszek,h a gyerekek is és az állatok is látják a szellemeket.Például amikur a kutyám leül mellém és bámulja a falat,vagy a plafont akkor a frászt hozzá rám.Szólok neki és nem is néz rám,csak a falat...és meg se mozdul.

A másik történet,h az unokahúgom is látja.Egyszer odament az anyukájához és azt kérdezte,h "Ez a bácsi miért áll itt?"...nem kicsit sz*rt be mindenki.És azt mondta,h már napok óta itt van,de nem akar semmi rosszat.
Na én azóta hiszek a szellemekben.
2013. augusztus 25. 18:17 #62
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett biggrin.gif
2013. augusztus 25. 18:25 #63
- törölt felhasználó -    
Érdekes, nekem az 1 éves kishúgom szokta a plafont bámulni, akkor mindig a frászt hozza rám smileeee.gif
2013. augusztus 25. 18:26 #64
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (WhiteRose. @ 2013.08.25. 17:20)
Érdekes cikk lett. A TLC-n is megy egy műsor, ahol Theresa látja az eltávozottakat. Olyanokat mond, amit senki sem tud, részben neki köszönhető, hogy elkezdtem hinni bennük. Pedig nem akarok, mert ez nagyon bizarr és hátborzongató.
Még a suliban mesélte az angoltanárnőm, hogy a nagymamájának volt egy saját kitermesztésű növénye. A tanárnő és a húga vittek egy-egy gyökeret, hogy nekik is legyen ez a növény. Idő közben a nagymama meghalt. Egy héttel a temetés után, egyik napról a másikra a növény virágot hajtott. A. tanárnő felhívta a húgát, és ő is azt mondta, hogy virágzik, pedig addig még soha nem történt ilyen. Ezt a nagymama jelenlétének tudták be, hogy itt van, és támogatja őket.
Szóval én is azt mondom, hogy lehetséges, ki tudja. pardon.gif

Az a műsor megtévesztés, elég csak rákeresni guglin, Theresa egy jól megfizetett profi színész wink.gif
2013. augusztus 25. 18:28 #65
sTaY sTrOnG
sTaY sTrOnG
új tag
 
StátuszPlease, love me! ♥ (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.05.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 170649
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! thumbsup.gif Én hiszek a természetfeletti dolgokban..
2013. augusztus 25. 18:31 #66
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem meg az egészben az a trükk, hogy van, aki fogékonyabb a paranormális dolgokra és van, aki kevésbé. Én úgy gondolom, hogy van ráció abban, ami a cikkben van, habár valóban eléggé szubjektíven, lényegretörően, ám érv nélkül vannak leírva a dolgok, mintha kész és elfogadott tények lennének. Emiatt kissé hitelét veszti az egész, ám szerény véleményem szerint sokan azért nem képesek érzékelni ezeket a dolgokat, mert bezárkóznak. Születtek itt elég érdekes kommentek is meglehetősen hárítva a dolgot és teljes mértékben kijelentve, hogy szellemek nem léteznek. Honnan tudjátok, hogy mi történik a lélekkel, ha a test fizikai létre a továbbiakban nem alkalmas? Nem tudhatjátok, hogy reinkarnálódunk, vagy csak szimplán tovább lépünk és egy teljesen másik világban élünk tovább. A cikk az egyik véglet, hiszen kijelenti 100%-osan, hogy vannak szellemek, míg a kommentek a másik véglet - állításotok szerint nincs is olyan, hogy lélek. Biztos nekem fura a felfogásom, de úgy gondolom, hogy az ember áll a testből és a lélekből. Aki el van zárkózva ettől, sőt nem is hajlandó nyitni effelé, az például soha sem fog paranormális jelenségeket tapasztalni. Jó magam már többször megosztottam már a fórumon a különböző tapasztalataimat ezzel kapcsolatban. Spontán zacskó zörej a semmiből (ez például tegnap előtt éjszaka történt), padlóropogás az éjszaka kellős közepén, magától bekapcsolódó tévé, magától mozgolódó zuhanyrózsa és még vagy ezer évig tudnám sorolni azt, hogy az elmúlt három évben miket tapasztaltam éjjelente. Húgom ezekből semmit sem érez, mert ő alapból abban hisz, hogy amit lát vagy meg tud fogni, az létezik, amit nem, az nincs is. Talán egy-két hónapja történt szintén egy megmagyarázhatatlan dolog velem. Nem bírtam aludni éjszaka, így bekapcsoltam a tévét, de úgysem ment. Na gondoltam, akkor hallgatok egy kis zenét, az hátha segít álomba ringatni magamat. Talán alig hallgathattam meg egy zeneszámot, amikor megláttam egy furcsa dolgot. Nem volt átlátszó, de mégis, félig emberi alakja volt, és csupán csak egy pillanatra láttam. Hirtelen nagyon megijedtem, kikaptam a headsetet a fülemből, felkapcsoltam a lámpát, de semmi sem volt ott. Ha valaki ilyesmit tapasztal, akkor nehezen fogja tudni azt mondani, hogy szellemek már pedig nem léteznek. Minden szimplán csak hit kérdése. Ha nyitott vagy és hiszel benne, akkor fogékonyabb leszel rá, de, ha el vagy zárkózva tőle, akkor sosem fognak olyan dolgok történni veled, amivel a létezésük bizonyíthatóvá válna. Váltig állítom, hogy rám a nagypapám röghöz kötött lelke vigyáz rám, hiszen a ház, amiben élek a családommal az ő keze munkája. Néha még megnyugtató is este úgy feküdni le, hogy úgy érzem, mintha valaki megsimogatná a hajamat, holott a szobámban rajtam kívül senki sincsen.
1 felhasználónak tetszik: SpecialError
2013. augusztus 25. 18:36 #67
- törölt felhasználó -    
érdekes cikk lett smileeee.gif
2013. augusztus 25. 18:37 #68
- törölt felhasználó -    
Jó és érdekes cikk lett.
2013. augusztus 25. 18:37 #69
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
a frászt hozza rám ez a téma xD
2013. augusztus 25. 18:39 #70
BogiOfficial
BogiOfficial
új tag
 
Státuszhi...how r u love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 210329
Offline offline
Én hiszek a szellemekben. Sok olyan történetet hallottam már ismerőseimtől amik paranormális dolgokra utalnak (pl. mikor kinyitotta az ablakot, átment a másik szobába és mire visszaért az ablak teljesen be volt zárva stb.) Amúgy nagyon jó cikk lett. Gratu smileeee.gif
2013. augusztus 25. 18:40 #71
Mázoló
Mázoló
új tag
 
StátuszMázolónak nincs elég kreativitása frappáns státuszt megadni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 209548
Offline offline
Érdekes! smileeee.gif Én semmi természetfelettiben nem nagyon hiszek, csak a szellemekben, de azokban nagyon, saját tapasztlat miatt.
2013. augusztus 25. 18:40 #72
Anesz
Anesz
új tag
 
Státusz♥♥I am a Whovian♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 179303
Offline offline
Jó cikk biggrin.gif Érdekes, tartalmas elolvasni és a cím először furcsa volt. smileeee.gif (A kép egyébként a Doctor who-ból, Amelia Pond-é xDD)
2013. augusztus 25. 18:43 #73
- törölt felhasználó -    
Etéren száz százalékosan egyetértek Beylával, mert velem is történtek már hasonló, megmagyarázhatatlan és paranormális dolgok, és aligha tudna meggyőzni valaki arról, hogy hazugság, mert ÉN láttam és nem ők. Sok keresztény ismerősöm azonban nem hiszi el a sztorit, mondván hogy szellemek nem léteznek, szóval valóban csak hit kérdése. Mindenki arra a legfogékonyabb amiben hisz.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 25. 18:51 #74
Reby2000
Reby2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.15.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 0
Azonosító: 175718
Offline offline
Anesz egyetértek és én is látom és 'az most nem Amy?' mert amikor mondta neki a doktor,hogy a szeme sarkába nézzen onnan olyan deja vu volt a kép
2013. augusztus 25. 18:55 #75
Bogica0430
Bogica0430
 
StátuszHogy ki vagyok?! Kérdezd azokat, akik nem ismernek, ők szívesen elmondják. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 953
Csatolások: 8
Azonosító: 198815
Offline offline
en is hiszek az ilyenekben.. a gyerekek tenyleg jol erzrkelik,de ez sincs korhoz kotve.. en pl mai napjg megerzem,hogy olykor nem vagyok egyedul.. latok,hallok dolgokat
2013. augusztus 25. 18:58 #76
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nekem is beszokott néha kapcsolni a TV-m a semmiből, de az a távkapcsoló miatt van, olcsó vacak. biggrin.gif
Szerintem léteznek, de én elzárkózom előllük, mert nagyon bizarr dolog az ilyen.
2013. augusztus 25. 19:19 #77
Robi98
Robi98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 205254
Offline offline
Ennek lehet értelme biggrin.gif
Én emlékszek régen felkeltem az éjszaka közepén halványan besütött az ablakomon a villanykaró lámpájának a fénye aztán megláttam egy sötét alakot az ágyam mellett ... megszólítottam "anyu " ... nem jött válasz ... nagyon meg ijedtem ... sad.gif ... a mai napig nem tudom mi lehetett az .... O.o
2013. augusztus 25. 19:23 #78
- törölt felhasználó -    
Én is hiszek a szellemekben, szerintem igenis léteznek.
2013. augusztus 25. 19:31 #79
- törölt felhasználó -    
Szerintem meg abszolúte nem baromság és hülyeség, mindössze hozzáállás és nyitottság kérdése, valaki lát vagy érzékeli a lelkeket.
2013. augusztus 25. 19:33 #80
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Én igazáboól mindíg azt modom hogy nem léteznek miután megnéztem a Paranormal Activityt már hiszek bennük de nem szeretnék egyel sem találkozni mert beszarok!
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!