Starity

Ismeretlen nők nyalogatják Demi Lovato testét

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 27. 17:51 #241
timy_tia
timy_tia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 150817
Offline offline
startbol bebizpnyitom nektek hogy nem igaz, nezzetek az utolso kepet, jol lathatoan a kereszt tetko a bal kezen van az illetonek, de valoban Deminek a jobb kezen van, ez KAMU!
2013. augusztus 27. 18:13 #242
- törölt felhasználó -    
Téleg,Deminek a bal kezén van a tetkó a képekem,miközben valójában a jobb kezén van.Elszurták.
2013. augusztus 27. 18:26 #243
timy_tia
timy_tia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 150817
Offline offline
De meg mennyire!smileeee.gif)smileeee.gif)
2013. augusztus 27. 18:55 #244
timy_tia
timy_tia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 150817
Offline offline
Ez a cikk egy nagy hulyeseg!es vegig olvasva egy par kommentet, rajottem hogy egyesek tenyleg nagyon naivak!valaki elohoz egy ekkora hulyeseget es akkor egy jo paran, mint a juhok szaladnak es ketsegbeesve el is hiszik az egeszet es jonnek hogy "jajj, hogy csalodtam bla bla bla", inkabb en csalodok azokban az emberekben akik ezt mondjak!Ha mindenki minden hulyeseget ami a netten kering elhinne akkor most hol allna a vilag??kezen foghato bizonyitekok a tetovalasok, ha mar valaki sz*rba akarta tenni demit, akkor kicsit figyelt volna oda, hogy melyik kezen vannak a tetovalasok!smileeee.gif)ez nevetseges!!es az emberek 99%-a el is hiszi:))smileeee.gif)smileeee.gif) fogadok photoshop is rejtozkodik az egeszben, mivel elso sorban rossz minoseguek es kicsiben vannak a kepek, es tobbet ne jojjon senki azzal hogy en is a photoshopot vetem mentsegul!Ne legyetek mar annyira naivak!smileeee.gif)szerintem ezt a temat legalabb itt veglegesen lezarhatjuk. NEM DEMI!es PONT.
2013. augusztus 27. 20:16 #245
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Kétlem hogy a képek igaziak lennének, és ezt most nem naivságból mondom, hanem mert kizárt dolog hogy ha igaz lenne akkor egy amerikai éhes pletykamagazin nem hozta le volna a címlapon. Nem véletlenül nem vásárolták meg.
2013. augusztus 27. 20:37 #246
- törölt felhasználó -    
ezek már mit nem találnak ki!?
demii <33333
2013. augusztus 27. 20:44 #247
RebivsAriana
RebivsAriana
új tag
 
StátuszNem kel nekem szőke herceg fehér lovon, csak a One Direction piros buszon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 210416
Offline offline
Nekem ezzel tényleg nem lenne semmi bajom, hiszen, ha fellépek a fészbukk nevezetű fantörpikus találmányra, akkor ennél jóval durvább tizenévesek k*rvulós hányadék képei fogadnak. Érdekes, ez a csaj is elhúzza mindenki előtt a mézes madzagot, s előadja a kis szűzikét, a kis ártatlankát, hogy milyen iszonyatosan sz*r élete volt. Mindig is egy álszent ostoba libának tartottam, hiszen a sztéjsztrongból és megjátszott imázsával milliókat kaszált, oszt' majd pont őt fogom megsajnálni. Mi ez, kandikamera?XD Azt persze mindenkinek előszeretettel a pofázmányába tolta, hogy ő mennyit szenvedett, mennyit gyötrődött, mennyire sz*r élete volt, amikor is a családja mindig mellette állt, mindig volt étel az asztalon és legalább egy ember szerette őt. Más örülne annak, ha fele annyira lenne olyan sz*r élete, mint ennek a csajnak volt. Ám azt elfelejtette közölni, hogy ő is ember és neki is vannak hibái. Talán emiatt válik az egész szánalmassá és nevetségessé, hogy lóvátó sem olyan szent, mint amilyennek a médiában előadja magát. Kellemes volt tőle az, hogy a születésnapját Afrikában töltötte, pénzt adományozott, s emiatt kalapot is emelek előtte, de ettől még ugyanaz a hazudós, ostoba, számító, Xtina utánzatú kissé túlértékelt sztárocska marad. A viselkedésről meg tényleg annyit, hogy k*rvás és közönséges, mint amilyen maga demike is. Azaz igazság, hogy semmivel sem jobb, mint májli vagy szalonna, maximum a hangja ér egy kicsivel többet, de magunk közt szólva egy nagy nulla. Zenei munkássága valahol a béka valaga alatt van, annyira értékelhetetlen trágyadomb az, amit csinál, és, hogy őszinte legyek színészként sem akkora eresztés. Ha nem építette volna karrierjét erre a sztéjsztrongra, amit szent igeként hirdet már évek óta, akkor nagy valószínűséggel valamelyik áruházlánc padlóját sikálná azzal a "hatalmas tehetségével".

Forrás: http://starity.hu/magazin/42102-ismeretlen-nok-nyalogatjak-demi-lovato-testet/#comment#ixzz2dCFDMz4S
2013. augusztus 27. 21:02 #248
Bagika99
Bagika99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 201531
Offline offline
Hihetetlenül aranyosnak találom azokat akik értékelik Demi zenéjét és életét.Minimum 3 percet szenteltek annak hogy elmondjátok mindennek,és utána még vissza is írogattok azoknak akik megvédik Demi...
Olyan cukik vagytok!!wink.gif
2013. augusztus 27. 21:46 #249
Texy
Texy
visszatérő vendég
 
StátuszTexy még nem állította meg a státuszát..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 202532
Offline offline
Ezzel nincs bajom!
No, nem azért, mert annyira védem Demit, hanem mert civilben is vannak még durvábbak!
Ez tökéletesen az ő magánélete VOLT! Ameddig ezek ki nem derültek.
De lássuk be, voltak már más sztárokról durvábbak is!
Attól pedig hogy Ms.Lovato legyőzte a drogot és satöbbi, még nem kéne mindig ezt felhozni!
Más is volt már így, mégsem avatják szentnek, nem
készítenek vele filmet.
Pedig ennyi erővel azt is lehetne. De a "sajtó"nak
nevezett izé, előszeretettel színezi ki ezeket.
Tökéletes élete van/volt!
Tudom, hogy most nem a drogügyeiről van szó, de muszáj leírnom amit erről is gondolok!
Demi Lovato nem szent, ezt fogják fel a rajongók is!
Ezekről a képekről annyi a véleményem, hogy az Ő dolga!
Szerintem felesleges ezzel foglalkozni, mikor Őt
"bántják" vagy "védik" érte!
Ez pedig egyáltalán nem fogható a zűrös múltjára.
"A kutya is a jó dolgában veszik meg" - szokták mondani.
Erre a lányra tökéletesen illik ez a mondás.
Filmszerepeket kapott, mellette énekelt, a szülei mellette álltak, de Ő mégsem volt elégedett.
Sok ember a fél karját adná hogy ilyen élete legyen.
Ő mégis szennyezi magát ezekkel a "botrányokkal"
Holott tudja mennyi kislány tekinti példaképének!
Én régen nagyon szerettem Demit, még most is szívesen hallgatom meg a zenéit, de a személyiségével nem nagyon vagyok mostanság kibékülve.
Persze én nem várhatom el hogy az a szende szűz legyen akit eljátszik.
Természetesen ez is csak egy vélemény!
És most ölhetnek meg a fanok egész nyugodtan!
Texy!
2013. augusztus 27. 22:40 #250
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Szerintem Demi egy nagyon tehetséges énekesnő.
Szép is és jó számai vannak.
Szeretem őt, de ez most (szinte) lényegtelen.
Ez a cikk azt mutatja, hogy RÉGEN mi volt.
Az nem most van, szóval ezért szerintem nem kell elítélni.
Mindenkinek voltak/vannnak/lesznek sötét foltok az életében.
Ezért nincsen semmi bajom ezzel a ténnyel.
Másképp viszont a celeb életét és hírnevét nézve nem tesz jót neki, hogy ilyen pletykák/tények kerülnek ki a sajtó elé.
Ez rossz fényt vet rá!!!
Eddig is volt néhány rossz ügye, de kinek nem.
Ezt el kell fogadni.
Ugyanakkor ez nem jó amiket mostanában tesz, mert nagyon durva dolgok is kiderültek róla, amit például én tuti nem hagynám, ha sztár lennék.
Végülis ez az ő magánélete!
Ő dönti el, hogy mit akar és, hogy hogyan!
Ez az ő élete!
Akinek nem tetszik a véleményem, az ne olvassa!!!

Ancy2001
2013. augusztus 27. 22:45 #251
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1466
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
1 deminek nem is azon a kezén van a tetkoja
2 nézétek már az orrát csak a wilmeres ép igazi sajnos nagyon nemszeretem wilmert
3 Grtatula azoknak a fanoknak akik ettöl a hülye képtöl elis pártoltak demitöl
jaa biztos igaz fanok nagyon szépen viselkedne egyes fanok
2013. augusztus 28. 10:23 #252
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1466
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
RebivsAriana
hogy lehetsz ekkora kretén nemlátod hogy a tetko nem is a bal karján van
2013. augusztus 28. 10:45 #253
timy_tia
timy_tia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 150817
Offline offline
Szerintem is, @RebivsAriana, kicsit megtanulhatsz szebben is beszelni+nem sertegetni a t*kfejusegeddel a Demi rajongokat, szegyelhetned magad!nyisd ki mar egyszer a szemed es lasd meg h nem Demi es utanna beszelj ferre!
1 felhasználónak tetszik: év 2000.02.17
2013. augusztus 28. 11:17 #254
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1466
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
szép komment nem mondom
2013. augusztus 28. 11:19 #255
- törölt felhasználó -    
Demi annyira undorító!
2013. augusztus 28. 12:53 #256
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
ancy2001 teljesen egyetértek smileeee.gif
2013. augusztus 28. 14:42 #257
baby95
baby95
visszatérő vendég
 
StátuszDude, I almost had you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 13
Azonosító: 203027
Offline offline
és ha néhány lép igazi is? [bár azt kétlem...] nem kéne elítélni Demit, mert az igazi rajongók nem fogják ilyen hülyeségek miatt megutálni. én szeretem Demit, bármit is csinál!!!
2013. augusztus 28. 15:23 #258
Demzy_Lovato
Demzy_Lovato
visszatérő vendég
 
Státusz#DEMI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 0
Azonosító: 179840
Offline offline
Valaki nagyon jól használja a photoshoppot:DDDDDDDDDDDDDDDD Nem is Demi van a képeken. Témalezárva
2013. augusztus 28. 16:46 #259
dorka_szcs
dorka_szcs
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 193981
Offline offline
Szinte elképedek azelőtt, hogy néhány ember aki eddig Lovaticnak mondta magát most hirtelen megutálja Demit, elpártol mellőle. Igazán nagy fanok vagytok, mondhatom. Akik igazán szeretik őt nem fogják megutálni ilyen hülyeségek miatt...most én elmondom a véleményemet ezekről a képekről:
1. Nem látszik a csaj feje, nem is biztos hogy Demi az.
2. Talán ő, talán nem. Jól megcsinálták, hogy ne látszódjon rendesen az arca.
3. Ebben szerintem nincsen semmi botrányos. Nem meztelen, csak fekszik az ágyban. Nincsen semmi kivetni való ezzel a képpel kapcsolatban, az én véleményem szerint.
4. Az a tetoválás ami az oldalán látszik, pont a másik oldalon van. Amúgy meg mindenki tud magának olyan tetoválást csináltatni, bemegy egy tetováló szalonba és megcsinálják neki.
5. A barátjával csókolózik. Mi ebben a rossz? Semmi! Milliók raknak fel internetre csókolózós képet magukról meg a párjukról. Lehet, hogy ők nem akarják, hogy a neten keringjen ez a kép, de nincs ebben semmi rossz.
6.7. Ez a két kép a vadabb időszakaiból való, amikor a táncosaival bulizott. Én nem érzem, hogy ezek a képek botrányosak lennének, civilben vannak még durvábbak is.
8. Ez a nő egyáltalán nem hasonlít Demire, inkább Vanessa Hudgens-re hajaz.
9. Ebben se találok semmi kivetni valót. Nem is látszik semmije. Egy egyszerű kép.
Mellesleg nagyon undorító dolognak tartom, hogy valakit aki még híres is ráadásul, megpróbálnak lejáratni a médiában, a világ szeme előtt. Rohadjon ketté az ilyen ember.
Ez az ő magán dolga, bár meggyőződésem, hogy nem ő van a képeken. Undorítónak tartom, hogy fikázzák egyesek, pocskondiázzák. Mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes, ahogyan ő sem az, neki is vannak. <3
2013. augusztus 28. 17:03 #260
- törölt felhasználó -    
dorka_szcs.. teljesen igazad van !!! x
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok