Starity

Selena Gomez büszke Demi Lovatóra

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 28. 09:28 #121
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Szerintem Demi megérdemli azt,hogy felnézzenek rá
2013. augusztus 28. 09:32 #122
Selena02
Selena02
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez:Történelemben: Az én királynőm! Bennem: AZ ÉLETEM<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 178441
Offline offline
Beyla egyrészt egyetértek! smileeee.gif Szeretem Demit, csak az a baj, hogy a "problémáin" kívűl, mással nem nagyon tűnik ki a tömegből. És egy picit unom már ezt az örökös sajnáltatást.
Sellytől szép dolog volt !:heart
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Beyla
2013. augusztus 28. 09:44 #123
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
hadd mondjam el Demi nem sajnáltatja magát. Soha nem kezdett el nyafogni sehol sem hogy jajj de rossz nekem stb stb hanem kérdezték tőle és ő őszintén válaszolt. Ez egyáltalán nem sajnáltatás. Igen a drog nem a legjobb megoldás de nézzétek már meg Demit. Nem egy drogos zombifejű hulla kinézetű ember hanem egy csinos, sikeres fiatal lány. Ő legalább tanult belőle és szerintem igazán jó dolog és követendő példa hogy próbál olyanoknak segíteni akik hasonlókon mennek keresztül mert ezzel sok embernek tud segíteni ami szép dolog. Ez sajnáltatás?? Tudod mi a sajnáltatás, amikor egész nap képes vagy nyavalyogni meg hisztizni. Ehelyett Demi másoknak segít. Már elnézést de én ebben nem látok semmi sajnáltatást. Az meg hogy sok interjúban megemlíti ezt, az sem az ő hibája mert ha jól tudom egy interjúban van még egy vagy két másik emberke aki felteszi a kérdéseket és ilyenkor a hírességeknek az a dolga hogy válaszoljon. És legalább a tapasztalataival erőt ad másoknak, ami megintcsak egy jó dolog mert legalább mások tanulhatnak tőle. Szóval ha egyesek nem mindenben és mindenkiben a rosszat látnák akkor rájönnének egy és más dolgokra is.
1 felhasználónak tetszik: bogicica2000
2013. augusztus 28. 09:45 #124
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Sel+Demi DELENA forever heart.gif
1 felhasználónak tetszik: bogicica2000
2013. augusztus 28. 10:16 #125
Dodo578
Dodo578
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok tökéletes, és nem is kell az lennem.~Demi Lovato
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.01.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 157193
Offline offline
Én is nagyon büszke vagyok Demi-re heart.gif
2013. augusztus 28. 10:25 #126
senorita.torres
senorita.torres
új tag
 
StátuszA Szeretlek szép szó, de nem mindig igaz....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 179305
Offline offline
Selenát nem nagyon szeretem, de azért jó ilyet hallani tőle, mert Demi az egyik példaképem. smileeee.gif és teljes mértékben egyetértek vele. biggrin.gif
2013. augusztus 28. 10:31 #127
Cat13
Cat13
visszatérő vendég
 
Státuszbeautiful + Intelligent + talented + charming + hot = B.I.T.C.H *gondolkodó gej*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 203405
Offline offline
Selena Gomez 199

xDD
2013. augusztus 28. 10:38 #128
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Nagyon büszke vagyok én is!! smileeee.gif
2013. augusztus 28. 10:47 #129
Melcsy24
Melcsy24
visszatérő vendég
 
StátuszBytheWay :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 207488
Offline offline
Selena Gomez 199
Genoveva01
Én veletek értek egyet wink.gif
2013. augusztus 28. 11:06 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (Genoveva01 @ 2013.08.28. 08:41)
Hát...elolvastam minden hozzászólást és durvábbnál  durvábbakat olvastam. Beyla "kisregénye" nagyon sok igazságot tartalmaz,de nem mindenben értek vele egyet. Ugyanis mi mindannyian honnan tudjuk,hogy Demi mit élt meg valójában és mit nem. Kedves Beyla te minden sztárt első látásra elítélsz és le szól,illetve nem gondolsz bele a dolgokba. És most jönni fog a "ha nem tetszik miért olvasod el duma". Köszönöm nem kérek belőle,ugyanis eddig soha nem akartam írni neked,viszont most betelt a pohár. Szóval oké ez egy fórum és mindenki azt ír,amit akar,de akkor is kicsit sok vagy sokszor. Tehát látszik,hogy benned is van önteltség,némi beképzeltség és az a tudat,hogy te mindent jobban tudsz mindenkinél és jogod van szidni bármelyik embert a 7 milliárd közül és ez irritáló,nem lehet nem észrevenni. Mert lehet,hogy te úgy gondolod,hogy csak te és a körülötted élő emberek élhetnek meg nehéz betegségeket,lehetnek depressziósak vagy egyéb. De a hírességek is emberek és nekik is lehet különböző problémájuk. Szerintem  ha Lovato nem lenne híres akkor talán jobban elviselnéd és nem szidalmaznád. Illetve még azt is hozzá tenném,hogy van benned némi irigység is. Részemről ennyi lenne,köszönöm a figyelmet.
U.I. : Ezeket a dolgokat elfogultság nélkül és a Demi iránti szeretetemet félretéve írtam wink.gif
ű

Kissé szánalmas már, hogy azért, mert valaki túllát a rózsaszín felhőkön, és nem imádja az általad sztárolt, egyébként nem tehetséges tinicelebet, akinek mindent a kis hátsója alá tolnak, már "féltékeny". -.-"

Akkor én is féltékeny vagyok, mert nem bírom sem ezt a kis volt díznis leányzót, se a többit. És büszke vagyok rá! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Beyla, Barbez
2013. augusztus 28. 11:07 #131
Bogi00
Bogi00
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 0
Azonosító: 210660
Offline offline
Teljesen egyetértek Selenával:)
2013. augusztus 28. 11:07 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.08.27. 19:03)
Mégis mire büszke? omg.gif Esküszöm, csak az állandó önsajnálatáról és a "megjártam a rehabot, de sztéj sztrong" paneljeivel tartja magát, és tartják mások köztudatban a csajt. Annyira unalmas. Nincs slágere, se egy dala, ami megélné a következő évtizedet, se egy valamire való filmje, szóval neki ez marad. Ebből vajon meddig lehet elvegetálni?


Ezek szerint elég sokáig elél ebből a "hírnevéből", csak kár, hogy közben a tényleg tehetséges előadók meg eltűnnek.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 28. 11:09 #133
bogicica2000
bogicica2000
visszatérő vendég
 
StátuszWorth It
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 215
Csatolások: 32
Azonosító: 158754
Offline offline
Én is büszke vagyok Demire,és végre egy újabb Delenás pillanat biggrin.gif wub.gif wub.gif
2013. augusztus 28. 11:11 #134
- törölt felhasználó -    
nagyon büszke vagyok rá,,
2013. augusztus 28. 11:12 #135
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bagika99 @ 2013.08.27. 20:05)
Majd ha leteszel valamit az aasztalra, akkor szídjad!


Egy ötéves óvodás is többet tesz le az asztalra, mint egy tehetségtelen kis díznis sztárocska. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Beyla, Barbez
2013. augusztus 28. 11:18 #136
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
tényleg nagy dolgot tett.smileeee.gif
2013. augusztus 28. 11:26 #137
- törölt felhasználó -    
Ha én lennék Selena ugyanígy éreznék!!! smileeee.gif
2013. augusztus 28. 11:32 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bagika99 @ 2013.08.27. 20:05)
Hihetetlen, hogy valaki annyira unatkozzon, hogy folyamatosan szídja az olyat akit ő nem kedvel.Lehet ,hogy nektek nem számít az amit Demi mond vagy tesz,és emberek vagyunk megvan a véleményünk, de az hogy ha teljes utálattal vagy valaki iránt, Istenem ne olvasd el a vele kapcsolatos cikkeket! Több millió tinédzseren segített,mert ő legalább elmondja hogy mi történt vele és nem bújik el mint mások.És aki ismeri és szereti az tudja, hogy nem a pénz miatt csinálja.Sajnálom azokat az embereket akik olyan szánalmasak hogy a saját hátrányos helyzetük (vagy lehet hogy csak agyban van a baj)miatt nem képesek senkiben meglátni a jót..Majd ha leteszel valamit az aasztalra, akkor szídjad!

Ettől a mondattól már a falnak tudnék menni, komolyan. Honnan tudod, hogy itt ki és mit tett le arra a bizonyos asztalra? Nem csak akkor lehetsz valaki, ha eladod magad és úgy viselkedsz, ahogy mások megszabják. Meg hogy ne olvassuk a vele kapcsolatos cikkeket? Istenem, csak ezzel tudtok jönni? Nekem semmi bajom nincs Demivel, nem utálom, de nem is szeretem. Csak tudod, kicsit irritáló, amikor nap mint nap azt olvasod, hogy szegény Deminek milyen sz*r élete van, milyen nehézségeken megy keresztül, de ennek ellenére ő még mindig sztéjsztrong. Csak egy kicsit gondolkodnátok, akkor rájönnétek, hogy Demi problémái a világ valós problémáihoz képest bolhafing nagyságúak. Ha majd neki is lesznek olyan gondjai, mint például, hogy nem tudja fizetni a jelzálogot és a bank elviszi a családja feje fölül a házat, vagy majd gondot jelent neki, hogy megvegye a másnapi kenyerét, akkor majd sajnálni fogom. És igen, sok tinédzser küzd még olyan problémákkal, mint Demi, csak az senkit sem érdekel, mert nem kürtölik világgá és megpróbálnak maguk tenni valamit ellene. Mert ha én túlsúlyos vagyok vagy annak látom magam, akkor nem az a megoldás, hogy meghánytatom magam vagy koplalok - mindezt persze úgy, hogy a fél világ tudjon róla és nagyon sajnáljanak - hanem teszek ellene. Mert lehet.
6 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Eszti0305, Elody, MadHatter, Lucky5, Beyla
2013. augusztus 28. 11:34 #139
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.08.28. 11:12)
Egy ötéves óvodás is többet tesz le az asztalra, mint egy tehetségtelen kis díznis sztárocska.  _nevet.gif


Jesszusom. Szíved jogod gyűlölni Demit, de hogy azt mondani rá hogy tehetségtelen? Javasolnék egy hallásvizsgálatot. wink.gif Majd ha kitudsz ilyen hangokat énekelni, akkor talán mondhatod rá, hogy tehetségtelen. smileeee.gif http://www.youtube.com/watch?v=0Ho-Yy1kK4c

Csak 1 aprócska példa: én például egyáltalán nem szeretem Adam Lambertet, egyenesen borsózik tőle a hátam, de viszont azt elismerem, hogy oltári hangja van a srácnak. Na ez a különbség kettőnk felfogása között. smileeee.gif
2013. augusztus 28. 11:36 #140
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Megnéztem ezt a csodát, ami természetesen az MTV égisze alatt készült. Biztos nem azért, hogy pénzt csináljanak belőle és behülyítsék vele a tiniket. A jószándék útja dollárral van kirakva. A reklám is megvan, pénz is lesz és még előadhatják, hogy ők sej, de segítenek. blink.gif Már a borító is ocsmány, azok a karmok, akár horrorfilm is lehetne. Elsősorban a szülei tehetnek róla, hogy ez a lány kikészült. Vért izzadva benyomták a lányukat a cirkuszba, hogy aztán az általa keresett pénzből otthon pöffeszkedjenek. A lányuk turnézik, ők meg nem kisérik el, mint egy normális szülő a tini lányát egy ilyen hosszú és monoton útra.Arról nem is beszélve, hogy látva a sikert a kis dundi féltestvérét meg a Született feleségékbe invesztálták be. Tulajdonképpen sajnálom Demi-t, mert neki egy komplett családot kellett a luxusban fenntartania. Ez pedig hatalmas teher. Nekem ő a dokumentumfilm alapján gyengének és zavartnak tűnik( amit belevihogással leplez), nem erősnek. Ő csak egy báb a producerek kezében, akit ide oda rakosgatnak. Az meg, hogy példakép lenne a többség számára egy vicc. Tíz millióból egy kislány éli azt át, amit ő.
2 felhasználónak tetszik: Elody, Beyla
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok