Starity

Selena Gomez büszke Demi Lovatóra

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 28. 11:41 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (devilrose @ 2013.08.28. 11:36)
Megnéztem ezt a csodát, ami természetesen az MTV égisze alatt készült. Biztos nem azért, hogy pénzt csináljanak belőle és behülyítsék vele a  tiniket. A jószándék útja dollárral van kirakva. A reklám is megvan, pénz is lesz és még előadhatják, hogy ők sej, de segítenek. blink.gif Már a borító is ocsmány, azok a karmok, akár horrorfilm is lehetne. Elsősorban a szülei tehetnek róla, hogy ez a lány kikészült. Vért izzadva benyomták a lányukat a cirkuszba, hogy aztán az általa keresett pénzből otthon pöffeszkedjenek. A lányuk turnézik, ők meg nem kisérik el, mint egy normális szülő a tini lányát egy ilyen hosszú és monoton útra.Arról nem is beszélve, hogy látva a sikert a kis dundi féltestvérét meg a Született feleségékbe invesztálták be. Tulajdonképpen sajnálom Demi-t, mert neki egy komplett családot kellett a luxusban fenntartania. Ez pedig hatalmas teher. Nekem ő a dokumentumfilm alapján gyengének és zavartnak tűnik( amit belevihogással leplez), nem erősnek. Ő csak egy báb a producerek kezében, akit ide oda rakosgatnak. Az meg, hogy példakép lenne a többség számára egy vicc. Tíz millióból egy kislány éli azt át, amit ő.


Csak annyit fűznék hozzá, hogy a nevelőapukája mindig ott van vele, bárhol is turnézzon/lépjen fel. smileeee.gif Egyébként van némi igazság abban amit írtál. Végre valaki normális hangnemben tudta leírni.
2013. augusztus 28. 11:43 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet
Megnéztem ezt a csodát, ami természetesen az MTV égisze alatt készült. Biztos nem azért, hogy pénzt csináljanak belőle és behülyítsék vele a tiniket. A jószándék útja dollárral van kirakva. A reklám is megvan, pénz is lesz és még előadhatják, hogy ők sej, de segítenek. blink.gif Már a borító is ocsmány, azok a karmok, akár horrorfilm is lehetne. Elsősorban a szülei tehetnek róla, hogy ez a lány kikészült. Vért izzadva benyomták a lányukat a cirkuszba, hogy aztán az általa keresett pénzből otthon pöffeszkedjenek. A lányuk turnézik, ők meg nem kisérik el, mint egy normális szülő a tini lányát egy ilyen hosszú és monoton útra.Arról nem is beszélve, hogy látva a sikert a kis dundi féltestvérét meg a Született feleségékbe invesztálták be. Tulajdonképpen sajnálom Demi-t, mert neki egy komplett családot kellett a luxusban fenntartania. Ez pedig hatalmas teher. Nekem ő a dokumentumfilm alapján gyengének és zavartnak tűnik( amit belevihogással leplez), nem erősnek. Ő csak egy báb a producerek kezében, akit ide oda rakosgatnak. Az meg, hogy példakép lenne a többség számára egy vicc. Tíz millióból egy kislány éli azt át, amit ő.



Nem fogok neked esni, mert sok mindenben igazad van. Az utolsó mondatoddal viszont nem értek egyet. Talán kevés lány éli át a bulimiát, meg egyebeket, de erőt adhat minden máshoz. Ha ő le tudta győzni ezt, akkor te le tudod győzni az apróbb problémáidat. Igenis méltó példakép bárkinek.
2013. augusztus 28. 11:47 #143
BTRésDemi
BTRésDemi
visszatérő vendég
 
Státusz#SzJGER #Rusher #Mixer #Lovatic #Selenator
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.20.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 1
Azonosító: 204073
Offline offline
Én is büszke vagyok Demire,hogy így talpra tudott állni! Lehet cikizni emiatt,de nem érdekel.
2013. augusztus 28. 12:03 #144
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Tejszínhab: Az utolsó mondatomat úgy értettem, hogy tíz millióból egy kislány kerül reflektorfénybe és lesz belőle tinisztár. Egy tinisztár problémái nem egyeznek egy civil lány problámáival. Őt lesik, fotózzák, követik,szerepelnie kell, az útja előre el van tervezve...egy hétköznapi lánnyal pont az ellenkezője történik. Ők úgy érzik senki nem figyel rájuk, azért fordulnak maguk ellen. Jó pár zenészt szeretek én is, akik a drog rabjai (vagy azok voltak) , de példaképként nem állnak meg előttem. Ők olyanok, én meg ilyen vagyok. Szeretem őket, de nem hasonulok.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Beyla
2013. augusztus 28. 12:21 #145
- törölt felhasználó -    
Én is büszke vagyok Demire
2013. augusztus 28. 12:30 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (Love1DForeva @ 2013.08.28. 11:34)
Jesszusom. Szíved jogod gyűlölni Demit, de hogy azt mondani rá hogy tehetségtelen? Javasolnék egy hallásvizsgálatot. wink.gif Majd ha  kitudsz ilyen hangokat énekelni, akkor talán mondhatod rá, hogy tehetségtelen. smileeee.gif http://www.youtube.com/watch?v=0Ho-Yy1kK4c


Ja, hogy a virnyákolást hívják manapság éneklésnek? Elnézést kérek. Másrészt, a playback, és a stúdiós rásegítés sokat dob egy ilyen "tehetséges" kis senki hangján. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Én szégyellem magam, amiért Avril Lavigne-t, Celine Dion-t és Enyát hallgatok, akiknek még hangjuk és tehetségük is van. Majd ha Demike olyan hangokat fog kiékelni, mint ők, és nem csak sajnáltatja magát a "sz*r" élete miatt, akkor felnézek rá.

Egyébként én is szeretnék olyan "sz*r" életet, ami neki van. Szeretnék úgy szenvedni, mert luxuskocsim, meg luxusvillám van, meg akárhánymilliárd dollárom, és nincsenek anyagi gondjaim. rohog.gif

Másrészt, ez a sztéjsztrong is baromság. Ha tényleg sztrong lenne, eleve nem kezdett volna drogozni. Ez is csak majomparádé, hogy megint vele foglalkozzanak. Hát igen, ahogy mondani szoktam, a tehetség hiányát botrányokkal kell pótolni.
4 felhasználónak tetszik: Elody, Eszti0305, Beyla, Barbez
2013. augusztus 28. 12:38 #147
- törölt felhasználó -    
Demire kb. aki szereti őt, mindenki felnéz...smileeee.gif
2013. augusztus 28. 12:40 #148
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.08.28. 11:34)
Jesszusom. Szíved jogod gyűlölni Demit, de hogy azt mondani rá hogy tehetségtelen? Javasolnék egy hallásvizsgálatot. wink.gif Majd ha  kitudsz ilyen hangokat énekelni, akkor talán mondhatod rá, hogy tehetségtelen. smileeee.gif http://www.youtube.com/watch?v=0Ho-Yy1kK4c

Hasra ne vágódjak Demi "hatalmas hangjától".Ezeken a felvételeken tényleg használja a hangját,és így látszik,hogy azért konyít valamit az énekléshez,de a dalaiban akkor ezt miért nem használja ki? Miért nem ezzel akar kitűnni,miért a staystronggal? Az igazi nagy hang számomra valahol itt,vagy éppen itt kezdődik.Hozzáteszem,belőlem sem az elfogultság beszél,Mariah-nak rajongója sem vagyok.
Oké,az tény,hogy Demi fényévekkel jobb,mint Selena,Miley és társai,de ne próbáljátok már azt beadni,hogy ő a valaha volt legtehetségesebb énekesnő. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Elody, MadHatter, Beyla
2013. augusztus 28. 12:42 #149
Szandííí992
Szandííí992
visszatérő vendég
 
StátuszI guess always isn't forever after all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208247
Offline offline
le a kalappal elotte..tényleg..mert nem mindenki képes erre smileeee.gif
2013. augusztus 28. 12:48 #150
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Miért, miért, miért? omg.gif Hölgyeim és uraim, a két legirritálóbb és legálszentebb fruskája a sztárvilágnak, akiket egyre jobban rühellek. Állandóan ezt látom, hogy ez a két figyeleméhes, semmirekellő tehetségtelen felkapott sztárocska teszi egymásnak, vagy másoknak a szépet, naná, hogy a kamerák kereszttüzében. 110.gif
6 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Eszti0305, Lucky5, MadHatter, Beyla, Sztár Mániás
2013. augusztus 28. 12:58 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti0305 @ 2013.08.28. 12:40)
Hasra ne vágódjak Demi "hatalmas hangjától".Ezeken a felvételeken tényleg használja a hangját,és így látszik,hogy azért konyít valamit az énekléshez,de a dalaiban akkor ezt miért nem használja ki? Miért nem ezzel akar kitűnni,miért a staystronggal? Az igazi nagy hang számomra valahol itt,vagy éppen itt kezdődik.Hozzáteszem,belőlem sem az elfogultság beszél,Mariah-nak rajongója sem vagyok.
Oké,az tény,hogy Demi fényévekkel jobb,mint Selena,Miley és társai,de ne próbáljátok már azt beadni,hogy ő a valaha volt legtehetségesebb énekesnő. blink.gif



Az ilyen "énekesnők" hangját a stúdióban mindig felturbózzák, hogy eladható legyen. Vagy ha "élőben énekelnek", ott a playback. Ennyit a tehetségről. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 28. 12:59 #152
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
büszke is lehet rá smileeee.gif heart.gif
2013. augusztus 28. 13:07 #153
Esthella
Esthella
visszatérő vendég
 
StátuszLock me in your heart and trow away the keys!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 210510
Offline offline
Miért drogozott szegény de csak legyen rá büszke biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. augusztus 28. 13:16 #154
Nacturna
Nacturna
új tag
 
StátuszLove u <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 210330
Offline offline
Szerintem most kb mindegy h Demi tehetséges vagy sem (sztem az) de amég vannak akik ilyen problémákal küzdenek mint ő régen és fel néznek rá addig igenis jó hogy hajlandó velük foglalkozni. Most teljesen komolyan: Képzeljétek el h valamiért el kezdetek drogozni és pont a TI példaképetek keres fel titeket,akiről tudjátok h ugynazal a gondokal küzdöt, és próbál meg segíteni. akkor ti még mindig ilyen komentárokat mondanátok rájuk? mert szerintem igenis normális h büzkék az emberek rá.
És a nem tehtséges-tehetséges szempontból: ez elégé személytőlfügő. So sztem most ezen ne veszetek össze. És az összes utálónak: miért miért miért kell ilyen cikk alatt is a tehetségét szidni? itt véletlenül PONT olyan dolog áll róla ami poszitív... keresetek negatív cikket róla mert ott többen egyet fognak veletek érteni
2013. augusztus 28. 13:32 #155
liptakanna21
liptakanna21
Love is friendship set on fire..:) <3
 
StátuszI'm in love with all your little things....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 0
Azonosító: 193938
Offline offline
ezek azigaz barátnők biggrin.gif
2013. augusztus 28. 13:45 #156
eszti110
eszti110
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.11.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 203574
Offline offline
nagyon jó barátnők de monst nem?
2013. augusztus 28. 13:52 #157
RICSYE
RICSYE
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 145590
Offline offline
Charlotte Benning hallottad már őt élőben énekelni? Mert ki**szottul nem plébekel...
Ja és nem javítják fel a hangját mert nincs mit feljavítani rajta...
Ha annyira "rossz énekesnő" lenne amennyire te mondod (mondjuk javasolnék egy hallásvizsgálatot XDD)akkor nem ülne az X-factor USA-ba... MÁR MÁSODIK ÉVE!!!
2013. augusztus 28. 14:01 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (RICSYE @ 2013.08.28. 13:52)
Charlotte Benning  hallottad már őt élőben énekelni? Mert ki**szottul nem plébekel...
Ja és nem javítják fel a hangját mert nincs mit feljavítani rajta...
Ha annyira "rossz énekesnő" lenne amennyire te mondod (mondjuk javasolnék egy hallásvizsgálatot XDD)akkor nem ülne az X-factor USA-ba... MÁR MÁSODIK ÉVE!!!


Hadd mondjak el valamit az X-Faktorról. Egy előre megrendezett műsor, ahol már az elején el van döntve, ki fog győzni. A többi csak műmájerkedés, semmi más. Majomparádé a népnek.

Hallásvizsgálatot meg neked ajánlok, mert ha neked a macskanyávogással egyenlő "éneklés" az igazi éneklés, akkor sajnos, neked nincs hallásod. Ajánlom, hallgasd meg Celine Dion pár számát. Demike millió év alatt sem lesz fele olyan jó, mint ő. Ugyanis, Demikéből a tehetség halvány szikrája is hiányzik.

De azt hiszem, én abbahagyom, hiszen az ilyen rózsaszín ködfelhőben élő fanatikus rajongók úgysem fogják soha megérteni az igazi zenét.
4 felhasználónak tetszik: Eszti0305, MadHatter, Beyla, Barbez
2013. augusztus 28. 14:28 #159
Csoki_Bombon
Csoki_Bombon
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.15.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 0
Azonosító: 203757
Offline offline
Imádom az utálom/fan vagy tehetség/tehetségtelen veszekedéseket, főleg amiknek ilyesmi van a végén:
De azt hiszem, én abbahagyom, hiszen az ilyen rózsaszín ködfelhőben élő fanatikus rajongók úgysem fogják soha megérteni az igazi zenét.
biggrin.gif
2013. augusztus 28. 14:45 #160
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.08.28. 12:58)
Az ilyen "énekesnők" hangját a stúdióban mindig felturbózzák, hogy eladható legyen. Vagy ha "élőben énekelnek", ott a playback. Ennyit a tehetségről.  rohog.gif

Most Demiről beszélsz,ugye? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok