Starity

Továbbtanulás.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 06. 15:25 #1
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Először is, bocsi az egyik meglévővel azonos című topicért...

Idén lettem 8.-as, és ugye sulit kéne választanom. Színjátszással szeretnék foglalkozni. Kitűztem a pesti Nemes Nagy Ágnest, de eléggé kétséges, hogy oda felvesznek.
7. év végén csak a fizikám és a kémiám lett 4-es, a többi mind 5-ös... Tudtok valami jó szakközepet ajánlani, lehetőleg Fejér megyében, vagy annak környékén? -amibe előfordulhat, hogy felvesznek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pannika XD
2013. szeptember 06. 19:12 #2
- törölt felhasználó -    
Ilyen átlaggal simán felvesznek egy közepes, vagy akár egy jobb gimibe is, ha a központit rendesen odateszed magad.
Fejér megyétől elég messze lakom, de szakközépnél szerintem inkább válaszd ki milyen szakmát szeretnél, utána válogass a sulik között, ne fordítva.
Sok szerencsét. smileeee.gif
2013. szeptember 07. 09:54 #3
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Köszi^^ Igazából már megvan, drámatagozatosba szeretnék menni, de tegnap, ahogy nézegettem a sulikat, egy olyat sem találtam, ami szimpatikusabb - vagy jobb - lett volna, mint a Nemes Nagy Ágnes. Mindenképpen oda szeretnék bejutni, csak 1. nem biztos, hogy felvesznek, 2. más sulit is meg kéne jelölni :/
2013. szeptember 07. 10:58 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (ercsi2000 @ 2013.09.07. 09:54)
Köszi^^ Igazából már megvan, drámatagozatosba szeretnék menni, de tegnap, ahogy nézegettem a sulikat, egy olyat sem találtam, ami szimpatikusabb - vagy jobb - lett volna, mint a Nemes Nagy Ágnes. Mindenképpen oda szeretnék bejutni, csak 1. nem biztos, hogy felvesznek, 2. más sulit is meg kéne jelölni :/

Ilyen átlaggal szerintem simán bekerülsz, viszont ha mégsem, akkor az év közepén kaptok majd egy könyvet, amiben benne vannak az iskolák, ott rengeteg infót találhatsz majd. biggrin.gif
2014. július 01. 11:59 #5
- törölt felhasználó -    
Én most megyek Gimnáziumba, jövőre. Én az Ökoloógiai égazat felé hajlok így egy emelt szintű biológia tagozatra megyek. Mellette angolt és franciát fogok tanulni. Szerencsére pont arra a helyre jutottam be ahova akartam járni, úgyhogy teljesen elégedett vagyok. blush.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!