Starity

Félmeztelenül feszít Paul Walker

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 24. 17:33 #41
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2469
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2013.09.24. 17:12)
Ezért picit mérges is vagyok..mert Paul tényleg egy fantasztikus hapsi, és mégis annyira keveset hallani róla. Más idióta kis bugris disney sztár elmegy Afrikába két napra, már ódákat zengenek róla..Paulnak meg konkrétan az egész élete arról szól, hogy ott segít ahol tud, de ez valahogy mégsem olyan fontos.. dry.gif

Igazad van, de Paul nem azért csinálja, hogy önmagát sztárolja, ezért is kedvelem annyira smileeee.gif
De ha én megtudok valamit, már írom is a cikket. biggrin.gif Szegény Courtneyy... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Kiim
2013. szeptember 24. 19:37 #42
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Én nem tudom kinek mi tetszik, de hogy Paul nekem nagyon begyere, az biztos. Mi kell ennél több? Nem hivalkodó, semmilyen szempontból, de jó ránézni és igazán figyelemre méltó a személyisége is. Remek csomagolásban remek jellem. Akinek nem tetszik, nem nézi. Annál több marad belőle nekünk, akik bírjuk a fejét. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: goldman, Kiim, chelseagirl18
2013. szeptember 24. 19:52 #43
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (DylanSmith @ 2013.09.23. 19:38)
Akik fintorognak erre a pasira, azoknak ki a jó?! Ja bocsi, júsztin meg hári stájl..biggrin.gif

Nekem sem tetszik különösebben. De Júsztin meg Hári Stájl sem. Én a karakteresebb, nem kifejezetten szép (kinek mi a szép - szóval inkább használom a lágyabb vonású kifejezést) arcú, de erős kisugárzású férfiakat kedvelem. Lásd kedvenceim listáján az első 8-10 pasit. biggrin.gif Valamelyik mackós, valamelyik "piszkafa", nagy orrú, vagy éppen erősen kopaszodik, mégis mind vonzó pasi - nekem. tongue.gif És egyik sem nyálasképű tinisztár. Attól, hogy valakinek nem jön be Paul Walker, nem jelenti azt, hogy akkor Justin Bieber vagy a Harry gyerek igen. rolleyes.gif

Idézet (goldman @ 2013.09.23. 18:52)
A kép ócsárlása mellett, azért nem ártott volna elolvasni a cikket sem.  110.gif Ja, hogy nem tudtok olvasni? Az más. rohog.gif

Ööö... Nem kötekedésképpen, de a dicsérő kommentek is leginkább a testi adottságairól szóltak, szóval ha dicsérni lehet, akkor kritizálni is, gondolom. smileeee.gif Amúgy meg ízlések és pofonok, ezen vitázni felesleges. Jól is néznénk ki, ha minden nőnek csak egy típus jönne be... Lennének nagy bunyók azt hiszem... rohog.gif


Ja és egyébként Paul Walker nekem még mindig túl steril, túl tökéletes testű, még így kockák nélkül is. És arról nem is szólva, hogy egy meztelencsiga. Nekem egy pasi legyen kicsit szőrmók, az úgy autentikus. biggrin.gif
A jótékonysági és egyéb tevékenységei előtt viszont magam is kalapot emelek. hi.gif
2013. szeptember 25. 14:59 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (DylanSmith @ 2013.09.23. 19:38)
Akik fintorognak erre a pasira, azoknak ki a jó?! Ja bocsi, júsztin meg hári stájl..biggrin.gif


Hé, nem ér általánosítani laugh.gif Csak azért, mert valakinek nem jön be a klasszikus férfiszépség eme nemes képviselője, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a fürtös kisfiúk láttán dobban meg a szíve, és vice versa. Legalábbis az én esetemben a feltételezésed nem áll helyt biggrin.gif Hozzáteszem, nekem Paul nem begyere. Persze, aláírom, hogy a szemnek igen kellemes látvány, meg elragadó a mosolya, de túl szép lenne hozzám rohog.gif Arról nem is beszélve, hogy látván a ’legyalult’ (értsd szőrtelen) testét, egy átlagos nő elég erős (akár túlzásba hajló) kényszert érezne arra, hogy a nap 24 órájában rendben legyen bozontügyileg biggrin.gif De – hangsúlyozom - ez csak az én véleményem.

Ami meg ezt kocka vs. nem-kocka dolgot illeti... ízlések és pofonok. Elhiszem, hogy bosszantó, hogy egyesek ennyire ragaszkodnak a kidolgozott felsőtesthez, ami még inkább azt érezteti a mackós vagy sörpocakos (lányok esetében bögyös-faros) átlagemberekkel, hogy nem érnek semmit – de ha neki az tetszik, akkor ennyi, nem lehet egy ember ízlését egyik percről a másikra megváltoztatni.
2013. szeptember 25. 21:07 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.09.24. 19:52)

Ja és egyébként Paul Walker nekem még mindig túl steril, túl tökéletes testű, még így kockák nélkül is. És arról nem is szólva, hogy egy meztelencsiga. Nekem egy pasi legyen kicsit szőrmók, az úgy autentikus. biggrin.gif


Kicsit jobban megvizsgáltam a képet, azért egy-két helyen fel lehet fedezni szőrpihéket. Csigának már túl szőrös lenne rohog.gif
2013. szeptember 26. 16:13 #46
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
:DDDDD Rendes tőle hogy kampányol smileeee.gif de aztaaaa! milyen az a kép ohmy.gif lányok vagyunk mit fogjuk vissza magunkat? xDDD
2013. szeptember 28. 09:43 #47
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
haba haba heart.gif drool.gif
2013. október 01. 17:37 #48
- törölt felhasználó -    
Édes, drága goldmanem, egyből gondoltam h te órtad a cikket ... más nem is tudna összenozni egy ilyen jó cikket Paulról. Köszi, nagyon jó lett ! <3
Remélem ilyen marad Paul és tovább jótékonykodik... Mi így szeretjük tongue.gif
A képi részéről ... Khmm, hát igen biggrin.gif WoW. Azért az ócsárolóknak hozzátenném, hogy ő egy negyven éves pasas ... Hát azért nem semmi h valaki ki tud így nézni ilyen korban.
1 felhasználónak tetszik: goldman
2014. január 22. 16:47 #49
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
öh, 40 éves, emberek. nem semmi..: D
és még hozzátennék valamit a képhez: SO SEXY : D♥
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok