Starity

Yoon Doo Joon

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 26. 21:57 #1
- törölt felhasználó -    
Ez a téma szóljon egy Beast tagról, esetleg Doojoonról. Aki szereti Doojoont szóljon hozzá,töltsön fel képeket vagy videókat, amit szeretnétek. thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif



Mit gondoltok a Dongwoonnal való közös számáról? wink.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. szeptember 26. 22:04 #2
Selzee
Selzee
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.17.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 370
Azonosító: 138902
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2013.09.26. 21:57)
Ez a téma szóljon egy Beast tagról, esetleg Doojoonról. Aki szereti Doojoont szóljon hozzá,töltsön fel képeket vagy videókat, amit szeretnétek. thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif 
Mit gondoltok  a Dongwoonnal való közös számáról? wink.gif  laugh.gif

Doojoonak érdekes hangja van elöszőr nem tudtam megkülönböztetni a többi tagétól!Szerintem nagyon szép a szám amit dongwoonal énekel,örülök hogy dongwoonal énekli! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. november 04. 19:18 #3
- törölt felhasználó -    
Nos hát DooJoon... A csapat megismerésekor már messziről le rítt róla, hogy vezető egyéniség, komoly és a többi taghoz képest már akkor sokkal férfiasabban nézett ki. Nem volt az a cuki kinézete, mint pl. YoSeob-nak, vagy DongWoon-nak, de egyszerűen már akkor nehezen tudtam le venni róla a szemem. Bámulatos egy ember és ahogy egyre jobban kezdtem megismerni, egyre jobban kezdtem mind inkább megimádni. Ugyan pedig mindegyik Beast tagért nagyon oda vagyok, egy picit talán DooJoon-ért jobban is. A mosolya páratlan, olyankor előjön belőle is a kisfiú, de ugyan akkor van egy olyan magabiztos tartása és kinézete, hogy képtelen vagyok nem nézni. heart.gif
Remek vezető, hisz tényleg jól megérti a többieket és a remek kommunikációs képességének köszönhetően a feszültséget is eltudja simítani. Bár az elején túl komolynak véltem rá kellett jöjjek, hogy ahogy a többiekből, bizony néha DooJoon-ból is elő bújik egy öt éves és olyankor aztán szegény rajongók foghatják a fejüket. Az biztos, hogy jó a beszélőkéje, hisz ha alkalma van szívesen is produkálja magát és hát szó szerint f*ssa a szót olyankor.
Az énekhangjára pedig csak azt tudom mondani, hogy csodás, amit először igazán akkor hallottam mikor ugye elkészült a DongWoon-al közös szerzeménye, ami szerintem páratlan lett. A zongorától nagyon hangulatos lett és ők ketten nagyon jó párost alkotnak.
Na és persze a tánctudása se elhanyagolható, meg persze a színészi munkája (bár utóbbihoz sajnos még nem volt szerencsém, de mivel minden másban tökéletes így én bízom benne, hogy e téren is a maximumot nyújtja.)
Iszonyatosan hálás vagyok, hogy végül ezt a szakmát választotta a testnevelői álma helyett, de persze biztos vagyok benne, hogy ott se lenne hiba a munkájában.
Sokáig tudnám még fokozni és boncolgatni miért is ő nálam az első, de azért regényt nem akarok írni. rolleyes.gif Aki ezt elolvassa annak ebből is kiderül, hogy miért imádom. heart.gif heart.gif wub.gif wub.gif
http://data1.whicdn.com/images/79225683/large.gifhttp://data1.whicdn.com/images/59242061/large.jpg
2 felhasználónak tetszik: Betti90, kara jiyoung
2013. december 06. 16:12 #4
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Nekem Doojoon a harmadik kedvenc tagom a B2st-ből. laugh.gif Nagyon tehetséges és szerintem nagyon jó a stílusa is. laugh.gif A Dongwoonnal való közös száma pedig egyszerűen egy remekmű, nekem nagyon tetszik. laugh.gif

http://data2.whicdn.com/images/10119023/Yoon_Doo_Joon9_large.jpg

2015. január 15. 19:58 #5
- törölt felhasználó -    
https://31.media.tumblr.com/e3d85541b626fa0dc2d92f39bff5eab2/tumblr_inline_mzluzjowOW1qbxxlk.gif
Először is szomorú vagyok,azt reméltem hogy azért több hozzászólás lesz, na de mindegy! sad.gif
Akkor most én is megosztanám veletek a Doo Joon-nal való kapcsolatomat. Mikor 2012 körül megismertem a Beastet eleinte mindig Gi Kwang-gal kevertem össze, aztán kis idő elteltével már természetesen meg tudtam őket különböztetni. laugh.gif A csapatból Doo Joon a mai napig a negyedik kedvencem. Bár mikor Gi Kwang volt a nagy favoritom, mondhatjuk hogy Ő is hiszen ...
Visszatérve Doo Joon-ra egy nagyon tehetséges énekesnek és kiváló frontembernek tartom. Nagyon jó táncos és remek a stílusa.
Remélem még sok rajongója lesz és rengeteg sikere az életben, mert igazán megérdemli. heart.gif wink.gif laugh.gif
2015. január 16. 20:56 #6
- törölt felhasználó -    
Ugyan a Jun Hyungal közös dala az I Am A Man tavaly jelent meg, de úgy érzem ez a dal sem maradhat ki a topikból. Főleg, hogy szerintem az egyik legcsodálatosabb dal. Ma pedig találtam egy egészen jó minőségű live verziót (bár kicsit szerintem sötét a kép) a dal varázsából viszont még ez sem vesz el. heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok