Starity

Klippremier: Britney Spears- Work Bitch

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 02. 16:38 #41
- törölt felhasználó -    
Húha. Britneyvel a kor jót tesz. Egyre dögösebb. Már egy igazi bombázó, vérbeli nő. Hol van már a sulis lány, aki egykoron még a padot koptatta? smileeee.gif Nekem bejön a klip. A számhoz képest túl jó klipet is kaptunk. Csak egy picit túl modernre vette a figurát.. Hozzá pedig nem illik ez a hangzás világ. A dal még mindig hallgathatatlan és pocsék szerintem. Még mindig reménykedek, hogy jobb popdalocskák és nem tucat dalok foglalnak majd helyet az albumon, na meg persze 1-2 érzelmesebb ballada is elférhetne, ha már a kapcsolata annyira megrázta és abból meritett ihletet. Szóval nem vágódtam hanyatt. Majd legközelebb Brit, majd következőleg..
2013. október 02. 16:39 #42
bofa
bofa
új tag
 
Státuszmai sztárok....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 212684
Offline offline
Eléggé megalázóra sikerült....
2013. október 02. 16:42 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama @ 2013.10.02. 16:00)
holembo!
Gaga legújabb klipjét még végig sem lehet nézni,mert annyira rémes benne az a nő. Én a helyedben nem ezt a videót mondanám unalmasnak,hanem azt. Meg azt a dalt,mert semmi értelme.     
A klip fantasztikus,Brit megmutatja a többi rib..nak hogyan is kell ezt csinálni,nőies szexi,és gyönyörű. Egy tökéletes visszatérő klip,amely megmutatja hogy Brit tökéletes formában van.  Mindegyik részt imádom,ez a videó jó úgy ahogy van.

Eléggé szar ízlésed lehet..., igen, valóban volt jobb száma Gagának, de várj. Miért kell idekeverni Gagát? Mert buta vagy, azért. Szóval, erre a kritikán aluli, ostoba, művészi értékkel nem rendelkező valamire mondod, hogy jó? Gaga amit csinált, ő írta, részt vett a videó elkészítésében, lehet, hogy összevisszaságnak tűnik, de tökéletes 'bemelegítés' az ARTPOP előtt. Felesleges összehasonlítgatni, mivel mindenki tudja, hogy Britney lassan 8 éve playbackből, hupikék törpikékből meg ostoba duettekkel noname előadókkal-él meg.
xD
2013. október 02. 16:50 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.10.02. 16:13)
Itt néhányan miért nem próbálják egy kicsit is használni az eszüket, nem pedig a dalról leírni a véleményüket? Ez egy klippremier. Már az első végignézés után tudtam, hogy brutálisan drága lehetett összehozni, nem is tévedtem. biggrin.gif 6 és fél millió dollárba került, minden idők második legdrágább klipje. Mondjuk szerintem megérte, mert nagyon tetszik a videó. Britney nem mostanában volt ilyen gyönyörű és felszabadult, 1000x jobban néz ki, mint a Hold It Against Me-ben. smileeee.gif A mozgással is megvagyok elégedve, a hajdobálást még mindig nem tolerálom, de szerencsére nem csak az volt. Vakmerő videó, de még se annyira polgárpukkasztó, max az álszemérmeseknek. Azok a robbantgatások viszont nem annyira nyerték el a tetszésemet, de amúgy szuper klip lett (szerintem). Igaz igaz, tényleg unalmas, Britneynek is fekete háttérben kellett volna vonaglania, meg a fejét egy hattyúra kellett volna szerkeszteni, nyilván dobott volna a minőségén. Csak hát ő nem olyan művészlélek. 110.gif Na szóval fogalmazzunk úgy, hogy a szám sose lesz a kedvencem, de a klip sokat dob rajta.

Kár volt annyi pénzt kidobni az ablakon. A fekete hátteres gondolatod nem is rossz, jobban járt volna mint ezzel, egyszerűen nem passzol a videóban semmi semmihez, a ruhák a helyszínek az egész egy moslék jelleget kölcsönöz biggrin.gif
2013. október 02. 16:55 #45
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
A szám nem tetszik, de ettől még lehet jó, nekem alapból a stílus nem jön be. A videoklip viszont szerintem gyenge és Britney felöltözhetne jobban is, mert már 2 gyermekes anya, ideje felnőni! Igen, tudom, ez a "sóbiznisz", de ha valaki a nélkül nem marad sztár, hogy rázza magát alig egy fehérneműnyi ruhával, akkor szerintem, tényleg, ne is legyen az. Fontos a megjelenés is, bár nem elsődleges, de akkor is, szerintem bármilyen korosztálynak ez a megjelenés erkölcstelen, bár én túl szigorú vagyok.
2013. október 02. 17:04 #46
liptakanna21
liptakanna21
Love is friendship set on fire..:) <3
 
StátuszI'm in love with all your little things....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 0
Azonosító: 193938
Offline offline
sztem jó szám smileeee.gif
2013. október 02. 17:09 #47
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
A dalt sem hallottam még ezelőtt, de az elején egészen megtetszett. Aztán azon kaptam magam, hogy végig csak várok valamire. Mondjuk, hogy Britney el is kezdjen rendesen énekelni...
A klip semleges, nem is tetszett, de nem is gondolom, hogy olyan szörnyű lenne, mint ahogy egyesek itt leírták. Én is azon a véleményen vagyok, hogy Britney ennél sokkal többre képes.
Gagát mellesleg miért kell folyton mindenbe belekeverni? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii
2013. október 02. 17:10 #48
Nancy_96
Nancy_96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 193173
Offline offline
már vártam a klipet, és nagyon nagyon tetszik, bár nekem a szám nemigazán jön be smileeee.gif
2013. október 02. 17:18 #49
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Pozítivum, h van benne tánc.. bár néhol elég érdekes a koreográfia. A klip nekem tetszik, bár sajnálom hogy a legjobb rész dalszövegébe belevágtak. Csak így tovább, Brit... alakul, alakul <3
2013. október 02. 17:22 #50
xdBogixd
xdBogixd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.21.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 204175
Offline offline
A klip még haggyán de a szám borzalmas.
2013. október 02. 17:29 #51
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
A szám egy iszonyat. A klip viszont tetszik, Britney nagyon szexi és táncol is. Valamint csúcsformában van.
2013. október 02. 17:31 #52
Cinti1999
Cinti1999
 
Státusz"Ha minden kívánságod valóra válna,sok álmod pusztulna el." - Marilyn Manson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 0
Azonosító: 197302
Offline offline
A szám elmegy,a dallama jó,de viszont a szövege olyan semmilyen. Én most csalódtam egy kicsit Britneyben,többet vártam volna tőle. A klip se rossz,bár egy csomó dolog nem oda illik. A cápás rész pl. nekem tökre bejön,de ez a hajrázás sem szimpatikus. Britney gyönyörű,tökéletes alakja van,sokkal többre képes,mint ebben a klipbe!
2013. október 02. 17:44 #53
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
maga a zene tényleg ütős :3 a szöveg, meg mindegy, így egészben egész jó :3
2013. október 02. 17:56 #54
Brie
Brie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 820
Azonosító: 201479
Offline offline
Nekem csak a klip tetszik. A Zene egyáltalán nem...
2013. október 02. 18:04 #55
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
A klip rohadt jó, a szám még mindig egy nagy nulla...
2013. október 02. 18:06 #56
- törölt felhasználó -    
Jó zene és jó klip smileeee.gif imádom Britney-t biggrin.gif
2013. október 02. 18:09 #57
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Britney is próbál régi fényében tündökölni, és bár egy fokozattal jobb, mint a Scream&Shout, de magához mérten még mindig kritikán aluli munka. A kisfilm szórakoztató, élvezhető, Britney gyönyörű, mint mindig, ám a koreográfia iszonyat gáz. Nem tudom, Britney elfelejtett táncolni? blink.gif Azért egy I'm slave for you vagy egy Overprotected koreográfia olyan jól odab*szott a klippen, hogy az ember szája tátva maradt. Most meg próbált szegénykém valamit mozogni, de mintha a ritmusérzéke is elveszett volna az éterben. A dal pocsék és gáz, hisz vilájem munkája... innentől kezdve szerintem felesleges is minőségit és igényeset várni, hiszen valami baromi idegesítő ez a sok elektróelem, ráadásul még csak nem is fülbemászó. Az egyedüli pozitívum az a dalszövege - nyers, de lényegre törő, pluszban értelmes dologról énekel. Tényleg jó is lenne ez az egész, ha nem ebben a dizsi-sz*rságban nyomatná... Hanyagolnia kéne az ilyen viájemféle nyomikat, és végre ismételten a saját lábára állni. Milyen jó lenne, ha előállna olyan koronggal, mint a Britney vagy az In the zone! Rajongtam azért az énekesnőért, aki egykoron volt.
2013. október 02. 18:17 #58
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Imádom Britney-t .. a zene és a klip is jó lett..
2013. október 02. 18:17 #59
- törölt felhasználó -    
Britney-t tehetséges,belevaló énekesnőnek ismertem meg,de ez hatalmas visszaesés magához képest.Egyet értek veled,Beyla.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. október 02. 18:18 #60
- törölt felhasználó -    
holembo!
Hát én a te ízlésedről inkább nem mondanék semmit,mert aki egy olyan nőt szeret mint Gaga,annál valami nincs rendben.
És ha már Gaga klipjéről és daláról beszélünk annyira borzalmas hogy 02 másodpercnél meg kellett állítanom,mert azt hittem megsüketülök.
A klipjét meg nem méltattam rá hogy végignézem,mert egy olyan nő mint Gaga,aki próbálna szexi és egyedi lenni,olyan nem érdekel(ja és még undorító is) ezt csak úgy mellékesen. Aki ráadásul minden stílusát koppintja valahonnan(elég ciki) De részemről téma lezárva mert nem akarok egy monsterről témázgatni,amikor itt van ez a tökéletes klip.Úgyhogy ajánlom figyelmedben a Work Bitch-et,nézd meg még párszor.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok