Starity

Limp Bizkit

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 27. 02:06 #101
- törölt felhasználó -    
Egy kis topikfelélesztés... Aztán hátha nem ír megint senki. biggrin.gif
Mit gondoltok mostanában Wesről? Hogy a Queen Kwongban is gitározik? Hátráltatja ez, hogy teljes erejével a Bizkitre koncentráljon, na meg a még mindig ki nem jött album kiadására?
2015. augusztus 28. 19:00 #102
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Sose adják ki a diszkós elefántokat, mivel tudják, hogy nem lesz valami nagy durranás.
Wes ezen projektjéről nem tudok sokat, de ha a Black Light Burns megfért mellette, akkor ez is....

Amúgy volt valaki a Szigeten? Én csak a webcastet néztem, de elég unalmas koncert volt, majdnem kinyomtam az első 2 szám után, szerintem rosszabb volt, mint a tavalyi...itt még hosszabb átvezetők voltak.
2015. október 14. 11:03 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2015.08.28. 19:00)
Sose adják ki a diszkós elefántokat, mivel tudják, hogy nem lesz valami nagy durranás.
Wes ezen projektjéről nem tudok sokat, de ha a Black Light Burns megfért mellette, akkor ez is....
Amúgy volt valaki a  Szigeten? Én csak a webcastet néztem, de elég unalmas koncert volt, majdnem kinyomtam az első 2 szám után, szerintem rosszabb volt, mint a tavalyi...itt még hosszabb átvezetők voltak.


Pedig igazán kiadhatnák már. sad.gif De már nem reménykedek, csak várok valami csodát.
Igen nekem sincs bajom a Queen Kwong sideprojecttel, még a zenéjük is tetszik, csak néhányan nagyon oltogatják a nőt, hogy elveszi Wes minden figyelmét a Bizkitről.

Hááát, én akartam volna menni Szigetre, csak sajnos nem szakadt rám a lottó ötös, ezért kihagytam. Majdcsak jönnek még valamikor... Valami olcsóbb helyre. Új albummal. (Álmodozni szabad. rohog.gif )
2016. január 31. 22:07 #104
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2016. augusztus 23. 15:42 #105
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Húzzák itt az agyunkat.... mad.gif
2016. augusztus 24. 01:10 #106
- törölt felhasználó -    
Kezdem azt érezni, hogy a System of a Down nagyobb eséllyel jön Magyarországra koncertezni, minthogy a Limp Bizkit kiadjon egy új albumot ebben az évtizedben vagy életben.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Wes Borland Wes Borland 10654.
Sam Rivers Sam Rivers 15816.