Starity

Taylor Swift nem foglalkozik az utálkozó 1D-rajongókkal

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 04. 15:17 #41
Szucsregi
Szucsregi
visszatérő vendég
 
Státuszélem az életem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 0
Azonosító: 206930
Offline offline
jól teszi. a rajongók meg leállhatnak
2013. október 04. 15:19 #42
Phann
Phann
visszatérő vendég
 
StátuszCheating
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 0
Azonosító: 207595
Offline offline
Én is Directioner és Swiftie is vagyok, és nagyon örülök, hogy nem érdekli.Jól teszi!
2013. október 04. 15:19 #43
Sely64
Sely64
 
StátuszSoha ne hagyjon el benneteket a remény! - Éhezők Viadala
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 210448
Offline offline
Nem értem egyesek miért vannak kiakadva sok hírességnek van híres barátja/barátnője. Ő miért más mint a többi??? Én nagyon bírom az One Directiont és a Taylort is. Amúgy ha már itt tartunk meg sem erősitették hogy járnak és már mióta nem is látták őket együtt. Szóval ez tök hülyeség
2013. október 04. 15:20 #44
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Én azért nem szeretem mert nem jön be a zenéje, a stílusa és mint ember sem. Az, hogy kivel jár, nekem édesmindegy.
2013. október 04. 15:45 #45
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Én sosem kívántam a halálát, pedig már jó pár éve nem bírom. A zenéjével nincsen semmi baj, de mint ember még egy forintot se ér, szelenkájával az élen.

Mit is tett Harryvel? Igazság szerint boldogok voltak, majd Harry megunta az unalmas kis leányzót, - amit meg is tudok érteni - és régi szerelmét (Cara Delevingne) még nem bírta kiverni a fejéből, és szakítottak. Eddig minden stimmel, ám Taylorka nem tette magát túl a szakításon és elhatározta, hogy nem hagyja boldogan élni Harryt, és minden lehetséges úton még belerúg a földön fekvő emberbe - ezt undorítónak találom!

- I Knew You Were Trouble
Akár hiszitek, akár nem, ennek a dalnak az inspirációja Hazza volt! És, ha eddig ez még nem verte ki a biztosítékot, az MTV Video Music Awards gálán ezért meg is kapta a kiérdemelt díját, és persze, hogy nem tudta belőle kihagyni, hogy megköszönje Harrynek. Kérem emberek, hány éves is ez a nő 3? Ilyen gyerekes felfogással nem csodálom, hogy ott tart ahol ma.

- Twitter
Akármennyire is elvetemültek a rajongók, nem szabad nekik beszólogatni, legalábbis nem le oltani kéne őket, mert azzal csak olajat önt a tűzre. Gondolok én itt a kiírására, amit twitteren keresztül osztott meg az egész világgal: Fuck you Directioners! Ismét a gyerekes viselkedést tudom felhozni, hiszen egy érett nő ilyet nem csinál!

- VMAs beszéd
Az édes anyukája nem tanította meg arra, hogy tisztelni kéne az embertársait? Elhiszem, hogy fáj neki a szakítás, de nem igaz, hogy nem tudja magát túl tenni rajta, és nem keresni mindig a beszólási lehetőségeket. A 1D átvette a díjat, és taylorka nem, hogy befogta volna a lepcses száját, ha nem a másik díszpintynek sugdolózott, hogy így- meg úgy.

Persze most jöhetnek ezerrel a tay rajongók, hogy nekem nincs igazam, meg ilyenek, de ezek IGAZSÁGON ALAPULÓ TÉNYEK! De igen, taylor nem tett semmit se Harry ellen, nem-nem.
2013. október 04. 15:46 #46
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Én Taylort nagyon,imádom!!
ÉS AZ UTÁLKOZÓK LE IS ÁLLHATNAK,HA NEM SZERETED AKKOR NE OLVASS RÓLA..
2013. október 04. 15:48 #47
- törölt felhasználó -    
Én sem foglalkozom a Directioner-ekkel, ennyi. Taylor jól teszi smileeee.gif
2013. október 04. 15:53 #48
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Én imádom az 1D-t és szeretem is Taylort úgyhogy független vagyok. biggrin.gif
I LOVE ONE DIRECTION heart.gif wub.gif
2013. október 04. 15:57 #49
Tincsi7373
Tincsi7373
visszatérő vendég
 
StátuszNem kapsz más lehetőséget,Az élet nem Nintendó játék "Eminem"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 1
Azonosító: 206304
Offline offline
Én mind2-öt szeretem és úgy gondolom,hogy jól teszi Taylor!! smileeee.gif
2013. október 04. 16:03 #50
kvanda26
kvanda26
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 206805
Offline offline
Annyira szánalmas ez a nőxdd
2013. október 04. 16:12 #51
Erika 18
Erika 18
 
StátuszCsak te meg én, csak te meg én, a horizonton túl csak te meg én... :)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 0
Azonosító: 207401
Offline offline
Lesz*rom má Taylort! Elegem van ebböl a nőből!!! sleep.gif
2013. október 04. 16:14 #52
- törölt felhasználó -    
Igazából én sem törődnék.Tökéletesen átérzem,mit érez ő most,tombolhat körülötte akármekkora vihar,leszakadhat az ég,ő akkor is "tartja" magát.Jól teszi.Persze túl van értékelve rendesen,van benne éppen elég rosszindulat,kétszínűség,és nem annyi tehetség,mint amilyennek beadják.De azért ő is érez,persze.Én nem vagyok sem Swifter,meg directioner vagy mi a bánat,de azért kiállok mellette,még ha kicsit meg is oszlik róla a véleményem.Egyébként Harry sem egy angyal.Irritáló,öntelt,túlértékelt kisfiúcska,aki abból él,hogy rúzsokat reklámoz,meg hogy 10-13 éves lányoknak nyálas zenéket ad elő,a fölnyalt hajú bandájával együtt.És most nem szempont az,hogy hányadikak a népszerűségen,mert az nem jelenti azt,hogy jók is.Egyébként egyet kell értsek Taylorral:"Tudod, soha nem olvasom a 12 éves kislányoktól érkező üzeneteket, amikben a halálomat kívánják."Fején találta a szöget.Persze magam sem vagyok 12 évnél öregebb,de tényleg nagyon idegesítő,amikor 10 éves kislányok odaírják hogy "utállak Taylor mert bántottad az én pici drága Harrymet",akik semmit nem tudnak az ilyenekről,nem mérlegelik a helyzetet,és csak az vezérli őket,hogy "hú én szeretem a One Directiont ezért kapásból mindig igazuk van és mindenki más hülye."
2013. október 04. 16:20 #53
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van, minek foglalkozzon velük.
A Glamour címlapja pedig nagyon jól sikerült! ^^
2013. október 04. 16:28 #54
fairyword
fairyword
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell szőke herceg fehér lovon, csak One Direction piros buszon! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 211655
Offline offline
Nekem nem a kedvencem Taylor Swift! És nem az 1D miatt!!!! De abban teljesen igaza van, hogy nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal inkább éli az életét!! Meg különben is kit érdekel, hogy hány pasija volt, szerintem ez nem fontos! Amúgy a címlap tényleg jól sikerült!! biggrin.gif
2013. október 04. 16:29 #55
Sissy00
Sissy00
visszatérő vendég
 
StátuszYou cannot be wise until you can tell how long you were silly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 469
Csatolások: 156
Azonosító: 210177
Offline offline
Glamour címlapján bazi szép*-* amúgy teljesen igaza van smileeee.gif
2013. október 04. 16:30 #56
- törölt felhasználó -    
Persze hogy nem foglalkozik velük, mert van esze biggrin.gif
2013. október 04. 16:36 #57
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Igaza van !!!smileeee.gif
2013. október 04. 16:44 #58
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.10.04. 15:45)
Én sosem kívántam a halálát, pedig már jó pár éve nem bírom. A zenéjével nincsen semmi baj, de mint ember még egy forintot se ér, szelenkájával az élen.
Mit is tett Harryvel? Igazság szerint boldogok voltak, majd Harry megunta az unalmas kis leányzót, - amit meg is tudok érteni - és régi szerelmét (Cara Delevingne) még nem bírta kiverni a fejéből, és szakítottak. Eddig minden stimmel, ám Taylorka nem tette magát túl a szakításon és elhatározta, hogy nem hagyja boldogan élni Harryt, és minden lehetséges úton még belerúg a földön fekvő emberbe - ezt undorítónak találom!
- I Knew You Were Trouble
Akár hiszitek, akár nem, ennek a dalnak az inspirációja Hazza volt! És, ha eddig ez még nem verte ki a biztosítékot, az MTV Video Music Awards gálán ezért meg is kapta a kiérdemelt díját, és persze, hogy nem tudta belőle kihagyni, hogy megköszönje Harrynek. Kérem emberek, hány éves is ez a nő 3? Ilyen gyerekes felfogással nem csodálom, hogy ott tart ahol ma.
- Twitter
Akármennyire is elvetemültek a rajongók, nem szabad nekik beszólogatni, legalábbis nem le oltani kéne őket, mert azzal csak olajat önt a tűzre. Gondolok én itt a kiírására, amit twitteren keresztül osztott meg az egész világgal: Fuck you Directioners! Ismét a gyerekes viselkedést tudom felhozni, hiszen egy érett nő ilyet nem csinál!
- VMAs beszéd
Az édes anyukája nem tanította meg arra, hogy tisztelni kéne az embertársait? Elhiszem, hogy fáj neki a szakítás, de nem igaz, hogy nem tudja magát túl tenni rajta, és nem keresni mindig a beszólási lehetőségeket. A 1D átvette a díjat, és taylorka nem, hogy befogta volna a lepcses száját, ha nem a másik díszpintynek sugdolózott, hogy így- meg úgy.
Persze most jöhetnek ezerrel a tay rajongók, hogy nekem nincs igazam, meg ilyenek, de ezek IGAZSÁGON ALAPULÓ TÉNYEK! De igen, taylor nem tett semmit se Harry ellen, nem-nem.

Hihetetlen, hogy ez a twitteres dolog még mindig tart és néhányan még mindig elhiszitek, hogy igaz volt. Taylor nem írt ki semmit a directionerekről, nagyon könnyen lehet hamisítani tweeteket. De tudom, hogy semmi okod hinni nekem, szóval tessék, videó. Csak úgy csendben megjegyzem, hogy azok után, amiket hozzávágtak a fejéhez a 1D-rajongók, mikor összejött Harry-vel, meg is érdemelték volna, hogy ilyet írjon ki. Napokig trendeltek, hogy Die Taylor Swift, mikor rákerestem a nevére a twitter keresőben, mindegyik, ismétlem MINDEGYIK üzenetben az állt, hogy mekkora egy r#banc és akkor még nem említettem a kedves üzeneteket, amikkel bombázták őt. És hangsúlyoznám, hogy akkor még csak összejöttek és boldogan éldegéltek.

A VMA beszédről pedig annyit, hogy a Shut the fuck up Selenának szólt és nem a drága vandájreksönnek. Selena mondta neki, hogy úgysem fog nyerni, Taylornak pedig ez volt rá a válasza. Ezt maga Ed Sheeran erősítette meg. Videó. Ennyi volt az egész. Inkább járj egy kicsit utána a dolgoknak, mielőtt azt mondod valamire, hogy igazságon alapuló tények.
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, baisée
2013. október 04. 16:47 #59
Melcsy24
Melcsy24
visszatérő vendég
 
StátuszBytheWay :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 207488
Offline offline
Én Directioner vagyok de nem utálom Taylort! Igazából szeretem , de nem vagyok akkora nagy rajongó , hogy Swiftie-nak nevezzem magam.
rajongóként természetesen én sem szeretem , ha a kedvencemnek barátnője van , de azt hiszem ez ellen semmit sem tehetünk. És még közünk sincs hozzá. [Igen , talán néhányan azt gondoljátok , hogy igen , de lássuk be...ez nem a mi magánéletünk. LEHET , hogy minekünk köszönhetnek sok mindent , de azt hiszem azt nem , hogy összejöttek más lányokkal.] Így hát szerintem azért mert Harry és Taylor nem egy "álompár" voltak még nem kell elítélni egyiket sem. Biztosan , amikor úgy döntöttek , hogy megpróbálják nem gondoltak arra , hogy később nem fogják egymást kedvelni.
Ezzel csak arra akarom felhívni a figyelmet , hogy ne írjunk senkinek sem ilyet , mert:
1. Nem érdemli meg
2.GOndoljunk rá is , hogy neki ez milyen szar érzés.
Hagyjátok békén őket , ennek a kapcsolatnak rég vége és még mindenki erről beszél pedig azóta már elteltek hónapok. Ők is élik a saját világukat és a rajongók is maradjanak annál akit szeretnek és amelyik rajongó nem szereti Harry-t/Taylor-t az ne olvassa a cikkeket

U.I.: 1.Ez személy szerint a saját véleményem sóval nem kell leharapni a fejem. Mindenkinek van saját véleménye.
2. Tényleg jól néz ki a címlapon wink.gif
2013. október 04. 16:50 #60
hedi2001
hedi2001
visszatérő vendég
 
Státuszwe run away from things we can't even see well
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 2
Azonosító: 191665
Offline offline
Taylornak nem is kell foglalkoznia ezzel,mivel alaptalan.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok