Starity

Niall Horant halálra rémítik a rajongók

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 06. 15:33 #21
SilverWolf
SilverWolf
ST✯RLIGHT, A.R.M.Y.
 
StátuszI'm a little unicorn~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 1069
Csatolások: 5
Azonosító: 179105
Offline offline
Teljesen megértem.
2013. október 06. 15:34 #22
DorciDirectioner
DorciDirectioner
új tag
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon, csak a One Direction piros buszon ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.04.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 211231
Offline offline
Szegény Niall sad.gif Megértem...
2013. október 06. 15:34 #23
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Ha nem lett volna híres, jobb élete lenne, mert akkor nem rémítenék halálra.
2013. október 06. 15:34 #24
- törölt felhasználó -    
rachelfowler
luca0670.. ne szidd ennyire őket.. gondolom ha elmennél külföldre és látnád az 1D-t akkor legyintenél, hogy á nem zavarom őket. persze.

Szerintem ha nem szeretsz valakit, tök mindegy milyen híres, akkor csak elmész mellette.
2013. október 06. 15:38 #25
Encii99
Encii99
új tag
 
StátuszI need your love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 1
Azonosító: 199486
Offline offline
Szegény Niall :/ ♥
Én is imádom őket..
de én sohasem lennék ilyen elmebeteg rajongó..akitől szegény srácok megijednek :S ♥
teljesen megértem Niall-t hogy néha kiborul :S
2013. október 06. 15:39 #26
- törölt felhasználó -    
Akár azt is eltudnám képzelni ,hogy egy kis mentális defekt lesz náluk ha még nincs bár számíthattok rá idő lesz mire kiderül csak arra kell várni mire rájönnek milyen jó üzlet is az.
A nagy visszatérés az idegösszeomlás után.
Nem tudom az embereknek nincs lelkük ennyire elveszne az ember személyisége és önkontrollja ha meglát egy csinos pofit? Ne már emberek ne csináljuk ezt. Miért érzed magad különlegesnek ha Niall gyereket meglátod az ablakban?
Mennyivel egyszerűbbek is lehetnének a dolgok.
Persze mindenkinek más fontos értem én de mégis ha tényleg annyira megy a nagy szeretet akkor esetleg nem lehet őket békén hagyni. Arról meg nem is beszélve ,hogy ezen a cikken is látszik ,hogy már kezdenek rámenni a szegény pici fiúk akiknek nyalják a rajongók a seggüket dologra.
2013. október 06. 15:40 #27
- törölt felhasználó -    
Mondjuk én is nehezen viselném el, de hát ez együtt jár a hírnévvel...
2013. október 06. 15:41 #28
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Megértem, és tudom, hogy ezt nem lehet megszokni, de meg kell próbálnia. wink.gif
2013. október 06. 15:44 #29
- törölt felhasználó -    
Együtt jár a hírnévvel.. Ha nem tetszik neki, ne zenéljen. (Ez Istenáldás lenne!)
2013. október 06. 15:44 #30
- törölt felhasználó -    
Akkor lépjen ki a szórakoztató iparból, ha nem bírja! Nem értem miért értitek ennyire meg, amikor ha nem bírja, hogy "letámadják" akkor miért csinálja ezt! És a rajongók mindig jót akarnak. Szóval??
2013. október 06. 15:51 #31
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
Erre nem gondolt, amikor elment a Faktorális Ikszbe, hogy talán híres lesz és akkor lesznek rajongói?! Azért lehetett volna előrébb látó. De, ha nem bírja, vonuljon vissza, azt támogatnám is smileeee.gif
Szerintem úgy a normális, ha egy sztár örül a rajongói szeretetének. A Directionerek azt mondják, hogy jajjj, a kicsi ír manó szereti őket. Nem. Ha úgy lenne, akkor ettől a fickótól nem csak azt lehetne hallani, hogy a rajongók sikoltoznak, megfullad tőlük stb. Tudom mivel jár a klausztrofóbia, de kezelhető és van klausztrofóbiás ember, aki fejest rohan a tömegbe és leküzdi a fóbiáját egy célért. Ő is megtehetné, de nincs ennyi akarata. Amúgy borzalmas lehet, hogy mindenhová üldözik, de ez nem kötelező, tehát ne siránkozzon. Ja és a rajongókat sem értem, hogy miért üldözik, mert ő Niall a Ván Dájreksőnből?! Nem hiszem, hogy a Ván Dájreksőnre bárki is fog emlékezni 5 év múlva.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2013. október 06. 15:55 #32
bakdomi
bakdomi
új tag
 
StátuszNe csak álmodj! Küzdj!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.03.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 157376
Offline offline
Én is Directioner vagy, szóval imádo őket, de ezt tudniuk kellett mikor jelentkeztek az x-factor-ba... Mindenki tudja, hogy a hírnév egyik árnyoldala, hogy nincs magánéleted, és ezt is mérlegelni kell mikor az ember belekezd egy ilyen karrierbe...
2013. október 06. 15:56 #33
kismutyesz
kismutyesz
 
StátuszNe vitatkozz barmokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre,s legyőznek a rutinjukkal.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.04.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 161608
Offline offline
Én szeretem a zenéiket, de ha nem bírja elviselni ami a hírnévvel jár akkor tényleg hagyja abba. Elképzelhető, hogy ez lesz egyszer.
2013. október 06. 15:59 #34
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez nem meglepő. Én nem bírnám, az biztos.
2013. október 06. 16:00 #35
Omega0402
Omega0402
ChäneŁ™
 
Státusz"Kiss me under the light of a thousand stars."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 407
Azonosító: 199524
Offline offline
Persze szereti a rajongóit, csak milyen lehet már, ha egy szimpla városnézésre, vagy egy étterembe sem mehet el, Anélkül , hogy egy csomó bisztonsági őr ne kísérje el, hogy ne szedjék szét a rajongók. Láttam egy videót , amelyben a Fiúk sétáltak egy bevásárlóutcán, majd bementek egy Nike boltba, a rajongók észrevették őket, és mikor kifele jöttek egy halom bisztonsági őrrel , akkor is a rajongók szét akarták szedni őket. Azt hiszem, hogy ez benne volt a This Is Us-na.
Rossz az , ha az ember elveszti a szabadság jogát. sad.gif
2013. október 06. 16:00 #36
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
Szegény Niall,bár egyetértek vele,és Liammal is.Ha nem lennének szerintem őrök körülöttük,akkor már széttépve mennének vissza a hotelszobájukba.Én nagyon sajnálom mindannyiukat sorry.gif
2013. október 06. 16:01 #37
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nemcsak őt, engem is pardon.gif
2013. október 06. 16:02 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (CsakegyFanni @ 2013.10.06. 15:44)
Akkor lépjen ki a szórakoztató iparból, ha nem bírja! Nem értem miért értitek ennyire meg, amikor ha nem bírja, hogy "letámadják" akkor miért csinálja ezt! És a rajongók mindig jót akarnak. Szóval??


Igen, igazad van! Hamár egyszer elindul a Faktorkában arra is gondolni kell hogy népszerű lesz. De ezek szerint nem is szereti a rajongóit?? Biztos nem így van, valamennyire szeretni kell hisz "ők tesznek kenyeret az asztalára". De ha klausztrofóbiás ennyikét igazán megtehetne a tagokért és a rajongókért! Most őbenne is csalódtam! Pedig eddig még benne nem csalódtam, inkább Herrikében... De már csak pár év és mennek a süllyesztőbe..
2013. október 06. 16:03 #39
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Szegények!az ilyentől én is kausztrofóbiás lennék.
2013. október 06. 16:03 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (MercuryFan @ 2013.10.06. 15:51)
Erre nem gondolt, amikor elment a Faktorális Ikszbe, hogy talán híres lesz és akkor lesznek rajongói?! Azért lehetett volna előrébb látó. De, ha nem bírja, vonuljon vissza, azt támogatnám is smileeee.gif
Szerintem úgy a normális, ha egy sztár örül a rajongói szeretetének. A Directionerek azt mondják, hogy jajjj, a kicsi ír manó szereti őket. Nem. Ha úgy lenne, akkor ettől a fickótól nem csak azt lehetne hallani, hogy a rajongók sikoltoznak, megfullad tőlük stb. Tudom mivel jár a klausztrofóbia, de kezelhető és van klausztrofóbiás ember, aki fejest rohan a tömegbe és leküzdi a fóbiáját egy célért. Ő is megtehetné, de nincs ennyi akarata. Amúgy borzalmas lehet, hogy mindenhová üldözik, de ez nem kötelező, tehát ne siránkozzon. Ja és a rajongókat sem értem, hogy miért üldözik, mert ő Niall a Ván Dájreksőnből?! Nem hiszem, hogy a Ván Dájreksőnre bárki is fog emlékezni 5 év múlva.


Igazad van! Ha nem bírja minek csinálja?? Egyet értek veled!
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok