Marvin, Jonathan, Aston és Oritsé, avagy a JLS elkészítette a várva várt videóját, mely a Billion Lights című dalukhoz készült.
A teljes cikkhez kattints ide!
Új klippel búcsúzik a JLS
2013. október 07. 18:02
#2
Atina, megelőztél
A videó nagyon, nagyon jó lett, a srácok rendkívül aranyosak, imádom őket! <3
A dal is tetszik, de sajnálom, hogy feloszlanak
A videó nagyon, nagyon jó lett, a srácok rendkívül aranyosak, imádom őket! <3
A dal is tetszik, de sajnálom, hogy feloszlanak
2013. október 07. 18:08
#4
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Én nem kedvelem a JLS-t,de sajnálom a rajongókat.
2013. október 07. 18:35
#5
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
Tényleg feloszlanak?
:S Nem annyira ismertem őket, de na mégis...:S Rossz lehet.
2013. október 07. 18:36
#6
PinkBarbie!
Igen, fél éve jelentették be!
Egyébként nagyon jó kis banda, hallgasd csak őket, nem fogod megbánni!
Igen, fél éve jelentették be!
2013. október 07. 18:42
#9
Hát mondjuk én nem nagyon bírtam ezt a bandát,de van egy pár jó számuk
De azért sajnálom a rajongókat.
2013. október 07. 19:10
#13
|
|
RihannaFan26 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.03. Hozzászólás: 747 Csatolások: 1 Azonosító: 211156 offline
|
Nem szerettem és nem is szeretem őket, és most ha jól tudom nem is nagyon kersettek.Habár nem tudom, csak tippelem, mert egyeltelán nem halottam felőlük
Sajnálom a rajongókat
2013. október 07. 19:27
#14
|
|
lineafittnes99új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.17. Hozzászólás: 97 Csatolások: 0 Azonosító: 171402 offline
|
Jó klip lett és a zene is nagyon jóó
Nagyon sajnálom,hogy feloszlanak
(((
2013. október 07. 19:53
#16
|
|
kreka33visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.14. Hozzászólás: 185 Csatolások: 0 Azonosító: 200169 offline
|
Nem akartam ezt... nem akartam, hogy ez elkövetkezzen... én megértem, ha fel akarnak oszlani, de nem igazán tudom elfogadni. Srácok, ti vagytok a legjobb banda a szememben!
2013. október 07. 21:02
#19
|
|
kismutyesz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.04. Hozzászólás: 597 Csatolások: 0 Azonosító: 161608 offline
|
Pedig a The club is alive és a One shot nagyon jó lett. Kár értük ...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



