Starity

Louis Tomlinson megint balhézik a Twitteren

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 11. 16:03 #61
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Óvodások - erre mit mondjak? Valaki ilyesmit ír nekem neten, akkor nem is vagyok hajlandó reagálni rá, mert gyerekes. Ezek meg nekiállnak tvitterháborúzni "Már csak azért is nekem van igazam!" címen. Azért kíváncsi vagyok - a való életben is ilyen ászok, vagy csak a neten tudnak így szájkaratézni? think.gif Mert az internet mögé bújva minden sz*rra képesek reagálni és vitatkozást csinálni ostoba óvodások módjára, ahelyett, hogy elmennének az ilyen megjegyzések mellett. Biztos megcsorbul a büszkeségük, ha egyszer is felnőtt férfiként kéne viselkedniük, ami meg a legborzasztóbb azaz, hogy sok kislánynak ez az ideálja. Mondjuk kicsit tényleg szánalmas, hogy valamelyik nyomi egydés megint a rajongókról panaszkodik. Kérdem én ismételten, hol lenne ez az öt ficsúr, ha a rajongók nem lennének?! Sehol. Kábé sz*rba sem nézik őket, de a pénzükre of course igényt tartanak (lsd. a hét rongyos harminc millis parfümjük). Még, ha idegesítenek is a rajongók, akkor is legalább megköszönném és azt mutatnám, hogy szeretem őket, mert nélkülük a sárban dagonyáznék. De ezek? Pff... öt elkényeztetett tehetségtelen kölyök egy rakáson, akik akkor tudnák meg milyen dolgozni, ha kiraknák trágyázni vagy kapálni a szántóföldre.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. október 11. 16:07 #62
- törölt felhasználó -    
Nick-ket világ életemben ki nem állhattam,olyan nagy képe van és egyszerűen csak irritál a pofája.Nem kéne mindenbe bele avatkoznia,de azért szerintem Louis-nak is lehetett volna annyi esze,hogy nem ír vissza neki.
2013. október 11. 16:08 #63
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Ezek is csak a twitteren tudnak szájhősködni...
Csajbunyó a twitteren biggrin.gif
2013. október 11. 16:16 #64
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
NEM VAGYOK DIRECTIONER,DE AZÉRT SAJNÁLOM.
2013. október 11. 16:23 #65
- törölt felhasználó -    
hát... erre nem tudok mondani semmit .. én Directioner vagyok és imádom őket de Louis-nak lehetett volna több esze mint ennek a Nick-nek biggrin.gif
2013. október 11. 16:34 #66
Vanen
Vanen
új tag
 
StátuszI don`t know ,I love he or not.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 192395
Offline offline
Zayn-nek igaza volt ;**
2013. október 11. 16:40 #67
- törölt felhasználó -    
Nagy balhé volt, komolyan... biggrin.gif
2013. október 11. 16:40 #68
- törölt felhasználó -    
Szánalmasak mind, úgy viselkednek, mint az óvodások. A fiúk vállalták a hírnevet, amikor kiadták az első kislemezüket. Ha nem tetszik a rendszer, visszavonulhatnak nyugodtan. És még őket nevezik férfinek? Egyetértek Beyla véleményével, a neten nagyfiúk, élesben meg kisfiúk. Egyébként baromi unalmas, h mindig panaszkodnak, hogy a rajongóik miatt nem tudnak ide-oda menni. Sehol nem lennének nélkülük, ennyit erről. Azon meg el kéne gondolkozniuk, miért van az, hogy más sztároknak is vannak őrült rajongóik, de nem ennyi, és nem akkora mértékben, mint nekik... azért ez elég furcsa... :/
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Beyla
2013. október 11. 16:41 #69
Tinibálvány
Tinibálvány
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on something you love !♥ ---->Ariana Grande♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 0
Azonosító: 206119
Offline offline
Igaza van Zayn-ak .!! smileeee.gif
2013. október 11. 16:45 #70
cselbia
cselbia
visszatérő vendég
 
StátuszAzt mondják nem élhetsz az álmaidnak,de én azt mondom soha ne mond,hogy SOHA. ღღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 201743
Offline offline
Zayn >´) Deszeretlek
2013. október 11. 16:49 #71
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Miért kell mindent elferdíteni?! (neked szólt, Nick!) Hagyják már Louis-t békén! Na! Egyébként Zayno megint helyesen cselekedett! smileeee.gif biggrin.gif ♥ ♥ ♥
2013. október 11. 16:58 #72
FLidus
FLidus
új tag
 
StátuszLive your dream and never wake up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.14.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 200200
Offline offline
Miért kellett Nicknek beleütnie abba az orrát, ami nem is rá tartozik?
2013. október 11. 17:21 #73
Mollyka0011
Mollyka0011
visszatérő vendég
 
StátuszJust a little nasty, but always kept it classy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 1
Azonosító: 163967
Offline offline
Louisomnak teljesen igaza van. A sok idióta paparazzi még a szabadidejükben sem hagyja őket pihenni. Ez milyen?! És ezért lenne panaszkodó?! Könyörgöm hol élünk? Mert persze egyik sztár sem panaszkodik... Louforever. heart.gif
2013. október 11. 17:22 #74
Rebíí97
Rebíí97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 699
Csatolások: 8
Azonosító: 155442
Offline offline
Louisnak igaza van. Nick meg minek üti bele az orrát mások dolgába? Felesleges.
2013. október 11. 17:24 #75
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.11. 16:03)
Óvodások - erre mit mondjak? Valaki ilyesmit ír nekem neten, akkor nem is vagyok hajlandó reagálni rá, mert gyerekes. Ezek meg nekiállnak tvitterháborúzni "Már csak azért is nekem van igazam!" címen. Azért kíváncsi vagyok - a való életben is ilyen ászok, vagy csak a neten tudnak így szájkaratézni? think.gif Mert az internet mögé bújva minden sz*rra képesek reagálni és vitatkozást csinálni ostoba óvodások módjára, ahelyett, hogy elmennének az ilyen megjegyzések mellett. Biztos megcsorbul a büszkeségük, ha egyszer is felnőtt férfiként kéne viselkedniük, ami meg a legborzasztóbb azaz, hogy sok kislánynak ez az ideálja. Mondjuk kicsit tényleg szánalmas, hogy valamelyik nyomi egydés megint a rajongókról panaszkodik. Kérdem én ismételten, hol lenne ez az öt ficsúr, ha a rajongók nem lennének?! Sehol. Kábé sz*rba sem nézik őket, de a pénzükre of course igényt tartanak (lsd. a hét rongyos harminc millis parfümjük). Még, ha idegesítenek is a rajongók, akkor is legalább megköszönném és azt mutatnám, hogy szeretem őket, mert nélkülük a sárban dagonyáznék. De ezek? Pff... öt elkényeztetett tehetségtelen kölyök egy rakáson, akik akkor tudnák meg milyen dolgozni, ha kiraknák trágyázni vagy kapálni a szántóföldre.

Nekem is körülbelül ez jutott eszembe a cikk elolvasása után. Nem törődnek a rajongóikkal, vagy ha mégis, csak panaszkodnak rájuk. Bár most, hogy így jobban belegondolok, kiadtak egy parfümöt, hogy meghálálják a sok fanatikus kislány beteges rajongását. rohog.gif Anyuci meg apuci veheti meg drága pénzért, csak mert a vándís kölkök feje van rajta. Ezek is hihetetlenül szánalmasak, élőben fogadok elsétálnának egymás mellett, csak kellenek a friss hírek ugye, nehogy véletlenül pár napig ne lehessen hallani felőlük. Nem baj, úgysem kell már sokáig elviselni őket... mikor is jár le a szerződés, 2016-ban? pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Beyla
2013. október 11. 17:52 #76
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
én ezt olvastam,de nem is nagyon akarok ebbe beleszólni
2013. október 11. 17:55 #77
- törölt felhasználó -    
nem kellenek a műbalhék... szánalmas
2013. október 11. 17:55 #78
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.11. 16:03)
Óvodások - erre mit mondjak? Valaki ilyesmit ír nekem neten, akkor nem is vagyok hajlandó reagálni rá, mert gyerekes. Ezek meg nekiállnak tvitterháborúzni "Már csak azért is nekem van igazam!" címen. Azért kíváncsi vagyok - a való életben is ilyen ászok, vagy csak a neten tudnak így szájkaratézni? think.gif Mert az internet mögé bújva minden sz*rra képesek reagálni és vitatkozást csinálni ostoba óvodások módjára, ahelyett, hogy elmennének az ilyen megjegyzések mellett. Biztos megcsorbul a büszkeségük, ha egyszer is felnőtt férfiként kéne viselkedniük, ami meg a legborzasztóbb azaz, hogy sok kislánynak ez az ideálja. Mondjuk kicsit tényleg szánalmas, hogy valamelyik nyomi egydés megint a rajongókról panaszkodik. Kérdem én ismételten, hol lenne ez az öt ficsúr, ha a rajongók nem lennének?! Sehol. Kábé sz*rba sem nézik őket, de a pénzükre of course igényt tartanak (lsd. a hét rongyos harminc millis parfümjük). Még, ha idegesítenek is a rajongók, akkor is legalább megköszönném és azt mutatnám, hogy szeretem őket, mert nélkülük a sárban dagonyáznék. De ezek? Pff... öt elkényeztetett tehetségtelen kölyök egy rakáson, akik akkor tudnák meg milyen dolgozni, ha kiraknák trágyázni vagy kapálni a szántóföldre.

nem a rajongókra panaszkodott hanem a paparazzokra, olvasd el mégegyszer
2013. október 11. 17:57 #79
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
Nicknek van igaza,case closed. x
2013. október 11. 18:05 #80
MicsiEszty
MicsiEszty
új tag
 
StátuszVan aki szeret ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 200816
Offline offline
Ez bonyolult ....
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok