Starity

Hollandia-Magyarország 8-1

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 11. 23:21 #1
- törölt felhasználó -    
Hollandia-Magyarország 8-1

Bővebben itt írnak róla:
http://sport-kiraly.blog.hu/2013/10/11/nemzetkozileg_leegtunk_8-at_rugtak_nekunk

Valamint Egervári is lemondott.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2013. október 12. 07:35 #2
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3056
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
_nevet.gif Ne nevettessetek már. (Mondjuk én ezen már meg sem lepődök)
2013. október 12. 09:36 #3
- törölt felhasználó -    
kétséget kizáróan benne volt hogy kikapunk, de 8:1-re senkitől sem kéne kikapni! szégyen! sad.gif
2013. október 12. 12:51 #4
- törölt felhasználó -    
Most Én is nagyot csalódtam a válogatottban. Persze a románok elleni meccs után nem tudom mit vártam.. Győzni fogunk egy ötször erősebb csapat ellen? blink.gif
2013. október 12. 14:20 #5
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Számomra nem volt nagy meglepetés. Esélyünk sincs egy olyan válogatott ellen, ahol olyanok játszanak mint Persey vagy Robben. És a múltkori Románok elleni meccs is katasztrófa volt.. Több magyar gól született azon a meccsen, mint a Hollandok ellenin. Egervárin sem lepődtem meg. Egyébként Devecseri fejese szenzációs volt.. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Filmfan719, mikofruzsina
2013. október 12. 16:23 #6
- törölt felhasználó -    
Szeretem a focit, de megmondom őszintén, hogy a magyar meccseket nagyon ritkán nézem, szerintem okkal. A román vereség után még volt bennem egy kis remény, bár tényleg nem nagy jelentségű, de a tegnap este után... egyszerűen elvesztettem a hitem rájuk nézve. Egyszerűen borzalmas volt nézni, de teljesen komolyan.
2013. október 13. 09:02 #7
- törölt felhasználó -    
Most komolyan...Mit is várhattunk egy olyan válogatottól aki mindíg pesszimista?!Szerintem attól,hogy azt mondjuk:ˇ"Ohh,biztos legyőznek,veszítünk meg semmi esélyünk"-ne várjunk csodát.Románia ellen egy katasztrófabomba volt a teljesítményünk.Szegény Devecseri,persze mikor fejelt egy öngólt akkor a holland niggerek gúnyosan kiröhögték,pedig ő jót akart.A holland válogatott Robben kivételével egy nagy beképzelt...stb..Mikor Van Dersie,vagy,hogy hívják már azt a si**est,egy undor** számomra,csókolgatta ott a saját kezét,hogy:Háhh annyira jó vagyok,hogy nem tudom minek játszok velük.Egervári meg egy szánal*m...Nem is csinál semmit a fiúkkal,pedig,mint pl. Vanczák,Hajnal vagy Mészáros még vinnék valamire!És,hogy a kiváló bombagólbiztos Nikolicsot csak alig játszatta...Szán*lom-szánal*m.
Örülök,hogy lemondott!Asszem most Pablo Sousa áll a helyére,örülnék,ha ő lenne az edző!
Ha most nem,majd következő alkalommal kijuthatunk a VB-re vagy az EB-re...HA KITARTÓAK LESZÜNK!Remélem ezért nem leszek kitiltva!
2013. október 13. 11:15 #8
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt 7 gól tehet mindenről. De a fejlődés megkérdőjelezhetetlen! 110.gif mad.gif
2013. október 13. 11:45 #9
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Andorra ellen még van esélyünk, legalább is remélem, legalább tőlük nem kapunk ki. Van Persie pedig csak tette a dolgát, ahogy Dzsudzsáknak is kellett volna.
2013. december 25. 17:32 #10
Norbi92
Norbi92
új tag
 
StátuszA legjobbnak lenni hatalmas kihívás..de megéri
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 217431
Offline offline
Számomra eggyértelmű volt,hogy esély sincsen a győzelemre...ez van.bocsi mellow.gif
2013. december 26. 12:06 #11
- törölt felhasználó -    
Még most sem felejtettem el...Kész káosz! mellow.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!