Starity

Mai Kuraki

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 12. 09:34 #1
- törölt felhasználó -    
A téma itt az egyik leghíresebb J-Pop sztár, Mai Kuraki. Ha ismeritek és ti is szeretitek szóljatok hozzá, ha van róla képetek töltsétek fel, de videók is jöhetnek. Ami csak eszetekbe jut. thumbsup.gif laugh.gif



Ti mióta ismeritek Mait? thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. október 12. 09:43 #2
- törölt felhasználó -    
Mai Kuraki egyik legismertebb száma, a Your Best Friend. Ez a száma bekerült a Connan a detektívbe, mely az egyik legismertebb anime Japánban. Ha ismeritek Mainek ezt a számát, vagy szeretitek Connant szóljatok hozzá, töltsetek fel képeket és videókat, de bármi megfelel. Amit csak szeretnétek ide felrakni. laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Ti mióta ismeritek a Your Best Friendet? thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. október 12. 09:57 #3
- törölt felhasználó -    
Mai másik egyik legismertebb száma, mely az egyik Japán listán a második helyen végzet, a Secret of my Heart. Ez a száma is azokhoz a számokhoz tartozik, melyek bekerültek a Connan a detektívbe. Ha ismeritek ezt a számot szóljatok hozzá, töltsetek fel képeket és videókat, de bármi jöhet. Amit csak szeretnétek.[b] laugh.gif laugh.gif



Ti mennyire szeretitek a Secret of my Heartot? thumbsup.gif


[b]Egy kis segítség!
Ha nem ismernétek itt megtaláljátok a Conan a detektíves változatban.

RanShinichi Secret of My Heart - YouTube
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. október 12. 10:16 #4
- törölt felhasználó -    
A téma Mai Kuraki egyik száma, a PUZZLE. Ha ismeritek és szeretitek ezt a számot,akkor szóljatok hozzá, töltsetek fel képeket esetleg videókat, bármit amit csak szeretnétek. laugh.gif




Ti mióta ismeritek ezt a számot? thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. október 12. 10:29 #5
- törölt felhasználó -    
Egy kicsit rátekintünk a nyáriszünetre. A téma egy nyári száma Mai Kurakinak, a Summer time gone. Ha ismeritek és szeretitek ezt a számot szóljatok hozzá,töltsetek fel képeket és videókat, de bármi megfelel. Amit szeretnétek. laugh.gif



Ti mit szóltok hozzá? thumbsup.gif


Egy kis segítség! Ha nem ismeritek még ezt a számot, itt megtaláljátok.

Mai Kuraki-SUMMER TIME GONE
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. december 06. 15:45 #6
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2013.10.12. 09:34)
A téma itt az egyik leghíresebb J-Pop sztár, Mai Kuraki. Ha ismeritek és ti is szeretitek szóljatok hozzá, ha van róla képetek töltsétek fel, de videók is jöhetnek. Ami csak eszetekbe jut. thumbsup.gif  laugh.gif 
Ti mióta ismeritek Mait? thumbsup.gif  biggrin.gif


Hát én még csak nem régóta ismertem meg, de nekem nagyon szimpi. laugh.gif Nagyon szép hangja van, főleg, amikor a Your Best Friendset énekli. laugh.gif Remélem, azért egy nap jobban is megismerhetem. laugh.gif

http://www.jpopasia.com/i1/news/2/5969-sawaa9jee2.jpg
2014. január 02. 13:51 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2013.10.12. 09:43)
Mai Kuraki egyik legismertebb száma, a Your Best Friend. Ez a száma bekerült a Connan a detektívbe, mely az egyik legismertebb anime Japánban. Ha ismeritek Mainek ezt a számát, vagy szeretitek Connant szóljatok hozzá, töltsetek fel képeket és videókat, de bármi megfelel. Amit csak szeretnétek ide felrakni. laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif 
Ti mióta ismeritek a Your Best Friendet? thumbsup.gif


Én még csak pár hónapja ismerem, de nagyon tetszik. laugh.gif

Mai Kuraki: Your Best Friends
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok