Starity

Lady Gaga újra meghódította a világot

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 19. 22:47 #41
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (MachineMagic @ 2013.10.19. 21:05)
MadHatter: érdekes, te mindig odaírsz a Gaga cikkekhez? Láttam a Gaga adatlapjához írt véleményedet is, ami egy szóval szánalmas. Még hogy X-tina a "hűdenagyonjó", és Gaga egy sz*r, jó vicc! Gondoltam, hogy most írok egy hosszabb szöveget, mint te szoktál a Gagás cikkekhez, és véleményként, de ami engem nem érdekel (jelen esetben te), ahhoz/annak nem írok egymillió mondatot... biggrin.gif

Ó, szóval aki nem isteníti az egekig gagát, az már alapból szánalmas és nem írhat véleményt róla? Én például személy szerint azért regisztráltam ide, hogy hozzászóljak a témákhoz. Abban a bizonyos véleményben pedig indolkoltam huszonhárom soron keresztül, hogy miért nem kedvelem őt, tehát nem csak odavágtam, hogy "jaj, de utálom" vagy valami hasonló. És Christina hogy jön ide és mi alapján szabod meg, hogy én kit tarthatok kedvencemnek, illetve melyik cikkhez írhatok?
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla
2013. október 19. 23:20 #42
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Én - aki önszántából sosem hallgat rádiót - is észrevettem már, hogy szinte minden reggel és délután az Applause-t adják a rádióban a buszon. Én szeretem persze, de attól még nem mérvadó, hogy mennyire van felhypolva valami. Nekem anno a Poker Face még annyira nem tetszett, most sem a kedvencem, de az tény, hogy akármit is mutatnak a számok meg a helyezések, az volt Gaga legnagyobb sikere, ahhoz képest az Applause sehol sincs.
Idézet (darkish @ 2013.10.19. 19:58)
"Az EP-nél ugyanez a helyzet. Ott is pont a fele a kislemezes és a másik fele a jobb." Teljesen egyetértek. Én is mindig jobbnak találtam Gaga azon számait, amik nem lettek klipesek, kivétel egy-kettő. Volt hogy elgondolkoztam azon, hogy vajon ezt direkt csinálja-e Gaga vagy akik döntenek a számok felett. Ha csak a Pokerfészt ismerném tőle, biztos messzire elkerülném, mert az nem igazán az én műfajom.

Ugyanez van velem is. A Poker Face sosem nyűgözött le igazán, de nekem is feltűnt, hogy a legjobb számaihoz sosem készül klip. Nem tudok kiigazodni ezen a nőszemélyen. biggrin.gif
2013. október 20. 08:19 #43
- törölt felhasználó -    
Szerintem a Poker Face jobb volt,de ez is tetszik.
2013. október 20. 10:53 #44
- törölt felhasználó -    
Eleinte szerettem Gagát, mert "önmaga" volt és mindig mondta hogy ne érdekeljen mások véleménye...de most, csak az érdekli hogy fent maradjon, és ne csússzon le a karrierjén.
2013. október 20. 10:58 #45
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez az énekesnő nem hangilag, hanem inkább önmaga kimutatásában tehetséges. Nem a kedvencem, de rosszat sem tudok konkrétan róla mondani.
2013. október 20. 11:07 #46
Wercsi1998
Wercsi1998
új tag
 
StátuszI live for the Applause, Applause, Applause
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 185141
Offline offline
vivus00girl nem érdekli... sosem érdekelte smileeee.gif Nem mondok inkább semmit, mert értem én hogy nem vagy little monster így nem is tudsz annyit róla mint pl én biggrin.gif ha jobban megismernéd rájönnél hogy nem érdekli smileeee.gif
2013. október 20. 11:13 #47
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Wercsi1998 @ 2013.10.20. 11:07)
vivus00girl nem érdekli... sosem érdekelte smileeee.gif Nem mondok inkább semmit, mert értem én hogy nem vagy little monster így nem is tudsz annyit róla mint pl én biggrin.gif ha jobban megismernéd rájönnél hogy nem érdekli smileeee.gif

Hát ezt kábé úgy mondtad, mintha személyesen ismernéd Gagát! ohmy.gif
2013. október 20. 11:16 #48
Wercsi1998
Wercsi1998
új tag
 
StátuszI live for the Applause, Applause, Applause
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 185141
Offline offline
KÖNYÖRGÖM !!! ITT ÍRJÁTOK HOGY MOSLK MEG H SZAR!!! NÉZD MÁR MEG HÁNY NEM LITTLE MONSTER ÍRTA KI HOGY JÓ A SZÁM!!! ÉS A LITTLE MONSTER MEG NEM AKARJÁK ELHITETNI MAGUKKAL HOGY MÉG MINDÍG SIKERES MERT MÉG MINDÍG AZ IS !!! ÉS EGYÉBKÉNT MI LENNE HA NEM LENNE AZ ?? ÉN IMÁDOM BRUNO MARSOT IS ÉS MÉGSE OLYAN NÉPSZERŰ MINT BIEBER, DE SZERETEM ATTÓL.... GONDOLKOZZATOK MÁR EL EMBEREEEK !!!!!!!!
2013. október 20. 11:19 #49
Kurucz Irénke
Kurucz Irénke
új tag
 
StátuszSztárfan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 205995
Offline offline
Lady Gaga jó énekesnö
2013. október 20. 12:03 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.10.19. 22:47)
Ó, szóval aki nem isteníti az egekig gagát, az már alapból szánalmas és nem írhat véleményt róla? Én például személy szerint azért regisztráltam ide, hogy hozzászóljak a témákhoz. Abban a bizonyos véleményben pedig indolkoltam huszonhárom soron keresztül, hogy miért nem kedvelem őt, tehát nem csak odavágtam, hogy "jaj, de utálom" vagy valami hasonló. És Christina hogy jön ide és mi alapján szabod meg, hogy én kit tarthatok kedvencemnek, illetve melyik cikkhez írhatok?

Bírom, hogy te és a barátaid(szar cég) akik oltják itt Gagát minden cikk alatt, ami arról szól, hogy sikeres, írjátok, hogy ő semmi, bukás, olcsó, lopkod. stb.
Mégis mennyivel sikeresebb, kedveltebb, eredetibb, mint a többiek. Én nem fogok itt novellát írni, mert felesleges, meg amúgy is ahogy elnézem, fingod nincs mi a művészet, nálad és sokaknál addig terjed, hogy "MONALIZA" aztán kifújt. Hát ez már a ti bajotok marad. Gaga elmondta, hogy ő nem foglalkozik azzal,hogy a magatok fajta emberkék mit írkálnak ilyen fórumokon, azt is elmondta, hogy mi, a rajongói se törődjünk vele, igaza van, nem is nagyon fogok.
pár dolgot azért neked, így gyorsan:
- az applause dallal ez volt a céljuk, bejött, minden nap 5x nyomja minden rádióállomás, tökéletes reklám az albumnak. Puszi
- Gaga már nem 12 éves lányoknak csinál zenét mint 2009-ben, sokkal másabb mint a kollegái,aki mondja,hogy nem ért a dolgához, nézzen utána melyik iskolába járt(egyetem), ha ott van nézzen egy Katy Pepsi életrajzot is, a falunapos haknis kéti hol van hozzá képest( utalva itt a roar vs. APPALUSE-ra.)
-Igen, tudom, hogy fáj, hogy Xtina 2009-ben szó szerint ki lett fingatva az iparból elég rendesen, azóta se tudott visszajönni, max. a Blikk-be, hogy 200 kilóra hízlalta magát hamburgerrel és sültkrumplival. Ha a bukásnál tartunk, miért nem emlegeti senki a Lotus-t, vagy a Bionic-ot? Tudod miért? Mert említésre sem méltók XDDD
-Akiből olyan indulatokat vált ki a rádió,hogy kitépi a falból a kábelt, az inkább figyeljen a paprikáskrumplira főzéskor.
-Ja biggrin.gif Jössz az eredetiséggel, meg, hogy ezt láttad ennél, meg annál. Szerinted érdekel valakit is?XD Számít valamit is? Azt rak bele a videóba amit akar, meg a dalba is azt énekel fel amit jónak lát.
- Gaga azért is nagy művész, mert az olyan dulifuli lánygyerekeket mint itt egyesek, olyan szinten fel tud izgatni, (rossz értelemben),hogy novellák születnek, a Gaga iránti gyűlöletükből. / Várj november 11-ig, akkor is olvasol majd egy hasonló cikket /
2013. október 20. 12:26 #51
sehi102
sehi102
 
StátuszSelenator vagyok , ha neked van ezzel bajod , kattints a visszanyilra <-- ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 991
Csatolások: 30
Azonosító: 187233
Offline offline
Szeridntem jó a zene és a klipp is akárki bármit is mond ! smileeee.gif
2013. október 20. 12:44 #52
Tincsi7373
Tincsi7373
visszatérő vendég
 
StátuszNem kapsz más lehetőséget,Az élet nem Nintendó játék "Eminem"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 1
Azonosító: 206304
Offline offline
Ezen nem is csodálkoztam laugh.gif
2013. október 20. 14:34 #53
- törölt felhasználó -    
ő a második leghíresebb ember, Justin Bieber után wink.gif
2013. október 20. 22:03 #54
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
botond96, sajnos nagy tévedésben vagy, és tényleg sajnálom, de nem fogok itt most regényt írni. senki se gondolja, hogy a sátánisták véres szertartásokat csinálnának, és az, a sátánisták azért vannak, mert a vallás ellen akarnak fellépni...full logikátlan. mint sokan, te sem vagy tisztában a vallás fogalmával. akik hisznek vmiben, azok vallanak vmit, tehát egy vallás tagjai. au ateizmus is egy vallás, akár a sátánizmus. a másik, hogy maguk a sztárok is tudják, hogy létezik az Illuminati, vki még mondta id a videóban, asszem B.o.B. a harmadik, hogy ezzel a megnyilvánulásoddal bizonyítottad be, hogy tényleg agymosott vagy. még ilyen nyilvánvaló dolgokat srm veszel észre. egyébként szerintem mindenki tudja, hogy a Sátán gonosz, tehát azt is, hogy a sátánizmus gonoszság. ezek a sztárok tudják a Sátán jeleit és alkalmazzák is a mindennapi életben. lehet, hogy vannak a videóban belemagyarázások is, de a legtöbb teljesen nyilvánvaló. egyszerűbben: Sátán gonosz, ha tudatosan viseled magadon a jeleit, akkor az övé vagy. ennyi.
jobbszeretem, ha a nevükön nevezzük a dolgokat. én nem vallásos vagyok, hanem keresztyén.
na, végül mégiscsak regény lett tongue.gif
2013. október 20. 22:09 #55
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
ja, és el kell mondjam, te semmit nem tudsz a sátánistákról. az ő életüket befolyásolja egy lény, ez pedig Sátán. ők a keresztény vallás ellen vannak, de nekik is van egy vallásuk, és pont, hogy egy természetfölötto erőtől várják a boldogságot:/
2013. október 20. 22:21 #56
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Candy_attack ööö, bocsi? örülök, hogy felidegesedtél, legalább volt rád vmilyen hatása. tudom, hogy igaz, amit belinkeltem, és a sztárok is tudják. amúgy attól, hogy felvilágosultnak hivják, még simán lehet sátánista... nem értem, hogy függ össze a kettő.
a keresztények nem ilyenek, amilyennek te leírtad őket. inkább a magadfajták csinálják azt, hogy miközben nézik ezt a videót, azt mondogatják magukban, hogy ez a keresztények hülyesége, nem dőkök be neki. na, nemem meg ebből van elegem. hogy meg sem hallgattok, oda sem figyeltek. sajna, nemigen tehetek ellene, ahogy te sem, úgyhogy...
2013. október 20. 22:21 #57
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
édes jó istenem annyira boldoggá tesz engem köszönöm életem LADY GAGA!!!!
2013. október 20. 22:28 #58
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (bohóc9 @ 2013.10.20. 22:21)
Candy_attack ööö, bocsi? örülök, hogy felidegesedtél, legalább volt rád vmilyen hatása. tudom, hogy igaz, amit belinkeltem, és a sztárok is tudják. amúgy attól, hogy felvilágosultnak hivják, még simán lehet sátánista... nem értem, hogy függ össze a kettő.
a keresztények nem ilyenek, amilyennek te leírtad őket. inkább a magadfajták csinálják azt, hogy miközben nézik ezt a videót, azt mondogatják magukban, hogy ez a keresztények hülyesége, nem dőkök be neki. na, nemem meg ebből van elegem. hogy meg sem hallgattok, oda sem figyeltek. sajna, nemigen tehetek ellene, ahogy te sem, úgyhogy...

Jesszus, én aztán nem igazán kedvelem gaguskát, de egyszerűen nevetséges az, hogy hú, a sátánizmust reklámozza. El is olvastad a hozzászólásaidat, amikor elküldted? biggrin.gif Ne haragudj, de szimplán nevetséges. Gagácska meg a többi tucat előadó a mai huszonegyedik századi média végterméke. Ergó, a munkájuk (jelen esetben a zenéjük), nevük, imidzsünk és szimplán a jelenlétük egyenlő a PÉNZ fogalmával. Gaga, Rihanna, májli, bíbőr, szalonna - olyanok, mint a boltban a polcra kipakolt produktumok, amelyekből sokan (menedzserek, szponzor cégek) úgymond pénzt csinálnak. Nincs itt szó semmilyen sátánizmusról, sátánról meg tököm tudja miről, csak üzletpolitikáról, mondván, hogyan húzzák le a legtöbb pénzt a rajongókról. Én pl. néha szoktam sátánista zenét hallgatni (pl. Black Sabbath), mert jól esik és, mert szeretem, de ettől még én sem vagyok sátánista.XD Nem tudom ki találta ki ezt az abszolút fatális f*szságot, de gratulálok neki. Rég olvastam ekkora baromságot.XD
2013. október 21. 15:18 #59
RatedP
RatedP
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1322
Csatolások: 30
Azonosító: 203231
Offline offline
szeretem az Applause-t, de a Poker Face jobb volt.smileeee.gif
2013. október 21. 15:39 #60
- törölt felhasználó -    
Nem is csodálkozom, az Applause tényleg ütős dal lett. Nekem is bejött, bár sosem voltam oda Gaga dalaiért.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok