Starity

Miley Cyrus: „Soha nem voltam ennyire magányos”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 23. 20:55 #21
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Nem tudom sajnálni. Csak magának köszönheti azt, hogy Liam már nincs mellette. Egy épelméjű pasi se maradt volna mellette, főleg azok után, amiket mostanában művelt. Azt is csak magának köszönheti, hogy több rajongója (gondolom azért vannak) is elpártolt mellöle viselkedése és polgárpukkasztása miatt. Annyira ki akart törni a Hannah Montanas korszakából, hogy a végén már annyiszor hangozhatta az, hogy ő aztán többé már nem Hannah, hogy néha már teljesen úgy éreztem, hogy inkább ő az, aki nem hiszi el magáról. A kedvenc énekesnőm is a kamerák előtt nőtt fel, de neki mégsem kellett egy rihe hatását keltenie, hogy elhiggyék róla, hogy már nem tinédzser.. Másrészt pedig nem tudom, hogy 21(?) évesen mi a francért foglalkozik az öregedéssel..
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla
2013. október 23. 20:56 #22
- törölt felhasználó -    
Nem ő dobta ki a barátját?Akkor meg ne csodálkozzon.De egyébként is,mostanában úgy kifordult magából.Meztelenkedik,botrányosan viselkedik,tárgyakat nyalogat(hogy minek???)én a helyében nem csodálkoznék.
2013. október 23. 20:56 #23
- törölt felhasználó -    
Szerintem ezt inkább úgy értette , hogy nemrég még a Disney-nél dolgozott , mindenki szerette most meg "felnőtt" és egyik pillanattól kezdve a másikig nagyon sokan megutálták amit persze magának okozott és sokan eltávolodtak tőle és így persze , hogy magányosnak érzi magát.
Amiket tett a rivaldafény érdekében bele sem gondolt , hogy milyen magányossá teheti. Szerintem össze van zavarodva. Ha ez meg valóban ő akkor egészségére de ez csak rosszabb lesz a magányosságnál.
Félreértés ne essék én szeretem őt és az új albuma szerintem az eddigi legjobb de ez nem azt jelenti , hogy minden egyes mozdulatát vidáman nézem:D
De remélem majd észhez tér és boldog lesz ..
2013. október 23. 20:58 #24
H_rawrr
H_rawrr
visszatérő vendég
 
StátuszWhen I'm sad, I stop being sad, and be awesome instead.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 20
Azonosító: 205236
Offline offline
Csak magának köszönheti!
2013. október 23. 21:01 #25
leti0417
leti0417
 
StátuszPretty Little Liars forever ❤️❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 35
Azonosító: 203375
Offline offline
Miley ezt megérdemelte!! Régebben nagyon szerettem nah deh most?? áhh m1 hosszú amit írni akartam!!
2013. október 23. 21:03 #26
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Jaj de utálom, hogy mindenki elítéli! Abba esetleg nem gondoltok bele, hogy ő is ember, és talán nem kéne folyton megalázni?
És mondjuk lehet, VALÓSZÍNŰ, hogy a videót sem annak szánta, aminek a legtöbben veszik. A meztelenkedést is úgymond átvitt értelemben kell venni, mert azt szimbolizálja, hogy Liam megfosztotta mindentől, és meztelennek ÉRZI magát. Remélem, elég világos, hogy az érzésen van a hangsúly. Mert neki is vannak; véleményem szerint ennek a videónak nem az a háttértörténete, hogy "HUH, ruha? HUH, melltartó? HUH, bugyi? Hihihihi, ki a francnak köll? Jujci, most aztán megmutatom a cicimet, aztiii"... esetleg lehetne a sorok között olvasni, vagy tán egy picit gondolkozni.

That's all.
2013. október 23. 21:03 #27
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Egyedül Miley tudja,hogy mire akart utálni. Nem kéne ok nélkül ítélkezni.
2013. október 23. 21:04 #28
bogi2528
bogi2528
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Styles ♥ Alex Turner ♥ Evan Peters ♥ Arielle Vandenberg ♥ Perrie Edwards ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 309
Csatolások: 6
Azonosító: 148076
Offline offline
Én sajnálom. Szerintem nem ok nélkül lett ilyen..
2013. október 23. 21:06 #29
Justbeckii
Justbeckii
visszatérő vendég
 
StátuszTake advantage of every moment of your life, you may have no more ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 130592
Offline offline
Ez csak egy idézet Lorde "Ribs" című számából.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. október 23. 21:07 #30
Bogica0430
Bogica0430
 
StátuszHogy ki vagyok?! Kérdezd azokat, akik nem ismernek, ők szívesen elmondják. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 953
Csatolások: 8
Azonosító: 198815
Offline offline
szerintem a cikk irója " kicsit félre értette a szitut..
"Minden igyekezete ellenére mégsem érzi olyan jól magát a bőrében, mint ahogy korábban nyilatkozta - talán segítségre lesz majd szüksége?"
igazából az utolsó pár szó felb*szta az agyam.. nem kell egyből találgatni és hasonlítgatni, hogy segítségre lesz szüksége. Miley nem az, akinek most szerintem segítségre van szüksége.. nem beteg,nem függő..
nyílvánvaló, hogy azért mondta, hogy magányos, mert szingli..
2013. október 23. 21:08 #31
- törölt felhasználó -    
Most mindenki azt mondja - tisztelet a kivételnek -, hogy Miley milyen szörnyű ember, és magára vessen, meg hogy mindenki elfordult tőle... Én éppen hogy most szerettem meg, és személyesen is nagyon szívesen megismerném ha lenne rá lehetőségem.
Viszont várható volt, hogy előbb-utóbb kapunk egy ilyen képet, mert szerintem ahogy nyelv nyújtogatva és bulizva mondta hogy mennyire kiegyensúlyozott életet él, nekem már akkor gyanús volt, és sejtettem hogy csak álca, és ezzel akarja elfojtani a bánatát. Csak tippelni tudok, de most eléggé nagy káosz lehet a fejében, mindenesetre én szurkolok neki. (:
2013. október 23. 21:11 #32
Kitti love J. B.
Kitti love J. B.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.23.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 192145
Offline offline
Sajnálom őt remélem meg tud majd változni smileeee.gif
2013. október 23. 21:14 #33
- törölt felhasználó -    
Régebben nekem szimpatikus volt. Igaz, számait sosem szerettem, de akkor még rendes volt. Megváltozott, rossz irányba. Remélem, észhez tér.
Egyébként igen, a hírnév magányossá tesz. Ez van... :/
2013. október 23. 21:16 #34
Tinaaa159
Tinaaa159
új tag
 
StátuszIf I were a boy.. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 213407
Offline offline
Megértem Mileyt habár a viselkedést ne. De örökké kedvenc marad smileeee.gif)
2013. október 23. 21:25 #35
- törölt felhasználó -    
Sajnos a viselkedése sokaknál kihúzta a gyufát, és érthető ez az egyedüllét. Szerintem részben a szerelem miatt van igy letörve, hiszen nemrég ment keresztül egy szakitáson, ami nem 1-2 hónap után következett be. A másik gondja az lehet, hogy az emberek és a rajongók eltávolodnak mellőle, mert szerintem senki se ezt a lányt szerette, aki most valójában, hanem a régi édes, de mégis kicsit vadabb énjét. Mindennek van határa, és ha azt túl lépjük akkor számolnunk kell azzal, hogy valami kudarcba fullad. Az ő esetében a "támaszok" a kudarc. Én személy szerint mindig is kedveltem azt aki valójában, de ez az idei év, ami körülötte volt kezdett fárasztó lenni. Hol az történt vele, hol villantott, hol rázta magát, nyújtogatta a nyelvét. Ez azért sok néhány hónapon belül. Az ember meg se tudja emészteni, annyira gyorsan jönnek az újabb hülyeségei. Szerintem idővel lefog csendesedni ez a felhajtás, illetve Miley se fog hosszú időkig ilyen "lázadó" maradni, mert az ember idővel változik, és mig fiatal kinövi az "infantilis szükségleteit". Ha megéljük még ezt a "csodát" egyáltalán. Reménykedem, hogy azért ez a magány gyorsan távozni fog nála, mert nincs is annál rosszabb érzés mikor az ember egyedül érzi magát (akárhányan veszik is körül). Még a legrosszabb ellenségeimnek se kivánom, mert kikezdi az ember(t) - idegrendszerét, a hangulat is ingadozik össze-vissza, felléphet szorongás (félelemérzet) és a stressz se kimaradhatatlan ez alól stb..
2013. október 23. 21:30 #36
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Én nem értem ezt a lányt, de őszintén..eddig azt akarta sugallni az embereknek, hogy felnőtt és mennyire kiegyensúlyozott. Most pedig az a baja hogy 'öregszik' a maga 20 évével? Azt hiszem most igazolódik be az, amit már többször leírtam vele kapcsolatban...fogalma sincs arról hogy ki ő és hogy mit akar. Magányos? Igazán? Volt egy irigylésreméltó kapcsolata, amit ha nem is 100%-osan de tönkretett, mert átment ribipowerbe. Rengetegszer lesz még magányos, de el kellene döntenie hogy játsza tovább a lázadó twerk luvnyát vagy tényleg felnőttként akar élni és gondolkodni. Egyszerre nem megy a kettő.
2013. október 23. 21:33 #37
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Hát, hogy őszinte legyek az ő helyében nem lepődnék meg ezen.
2013. október 23. 21:36 #38
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Miley és Theo nincsenek együtt! Csak BARÁTOK! Vicces,hogy ezt nem tudják felfogni biggrin.gif
Remélem hamar jobban lesz Miley <3
2013. október 23. 21:44 #39
Csak Egy Lilo
Csak Egy Lilo
új tag
 
StátuszZavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.27.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 212563
Offline offline
Betti90 szerintem igazad van biggrin.gif
2013. október 23. 21:44 #40
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Persze, valamit ki kellett már találni, hogy ne unatkozzanak a pletykalapok. omg.gif Miley-nak maximum annyi baja lehet, hogy lassan agyára megy a saját hülyesége. Mert hiába fut most alatta a szekér a sok balhéja miatt, nagyon nyögvenyelősen játssza ezt az irtó-laza-csaj imídzsét. Persze lehet, hogy valóban magányos, hiszen rajongókat is vesztett szép számmal, és nem utolsó sorban a vőlegényét, bár ezek szerint az hónapokkal ezelőtt történt. Ha lenne esze, még mentené, ami menthető és összeszedné magát.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok