Starity

Kiszivárgott Avril Lavigne legújabb lemeze!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 12:32 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alice and Sassy @ 2013.10.27. 09:39)
Jobb lenne átállnia ténylegesen valami punk-ot vagy rock-ot közelítő stílusra,mert szerintem van benne tehetség,de ezzel a műpunk stílussal nem hozza ki. Bár szerintem van Avril-ben egy kis tehetség,nem mintha annyira imádnám a műpunk zenéjét.

Avril soha nem játszott punk/rock stílusú zenét , de még csak ezekhez közelítőt sem , attól nem lesz rock , hogy felkap egy gitárt és megpengeti. Amit a karrierje kezdetén játszott az poprocknak még elmegy , de a mostani zenéi már olyannyira bénák ,hogy szerintem már műpunknak is rosszak. Teljes mértékben a média irányítja őt és próbálja eladni rockernek. A kislányos hangja mellett ez teszi őt ilyen kis pózerré és szánalmassá. Olyan kislányoknak van kitalálva akik ""kemény zenét"" akarnak hallgatni.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, MadHatter, Nyálas Gecis Punci
2013. október 28. 12:37 #82
- törölt felhasználó -    
Nekem mindegyik zenéje tetszik úgyhogy ez is biztos nagyon jó lesz!
2013. október 28. 12:40 #83
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
IMMÁDOMMM! heart.gif smileeee.gif
2013. október 28. 16:51 #84
- törölt felhasználó -    
Belehallgattam a dalokba, az első négy és az utolsó öt track semmitmondó, cukormázas dalocskák lettek, és 99%-an biztosra veszem, hogy ezzel a 12 év körüli korosztály volt a célpont.
A Chaddel készült dalt már egyszer hallottam, de ezzel már meg is untam. A "Give You What You Like" még jó is lenne, de egyáltalán nem bontakozott ki a végére. Nyekergés kategória.
A Mansonnel készített dal mintha a Pretty Reckles-től lenne "lopva". Nem tudok erre mást mondani, mert ez totál új, és más számban sincs hasonló megoldás. A legjobban a Hello Kitty-re voltam kíváncsi biggrin.gif Fogadok, hogy egy olcsó reklámzene lesz ebből. Nem sok dologra mondom ki azt a szót, hogy sz*r, de ez a sz*r sz*rja. Ezt a dalt csak a japán rajongók fogják értékelni, amúgy oltári égő.
A "Falling Fast" csak engem elmlékeztet Alanis Morissettre?

Összességében: a legtöbb dalt 15 mp-ig tudtam meghallgatni, mert annyi bőven elég volt belőle. Ha valaki meg akarna kínozni, ezzel az albummal jól meg lehet gyötörni.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, MadHatter, Nyálas Gecis Punci
2013. október 28. 17:24 #85
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7760
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
iszonyatosan jó lett heart.gif
2013. október 28. 17:26 #86
ella.bella99
ella.bella99
visszatérő vendég
 
Státusz~Változik a világ, vele változok én is!~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 7
Azonosító: 211425
Offline offline
Nagyon jó garatulálok nekei thumbsup.gif
2013. október 28. 20:22 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet

Avril soha nem játszott punk/rock stílusú zenét , de még csak ezekhez közelítőt sem , attól nem lesz rock , hogy felkap egy gitárt és megpengeti. Amit a karrierje kezdetén játszott az poprocknak még elmegy , de a mostani zenéi már olyannyira bénák ,hogy szerintem már műpunknak is rosszak. Teljes mértékben a média irányítja őt és próbálja eladni rockernek. A kislányos hangja mellett ez teszi őt ilyen kis pózerré és szánalmassá. Olyan kislányoknak van kitalálva akik ""kemény zenét"" akarnak hallgatni.


Én is valami effélét akartam elnyökögni,csak nem sikerült olyan érthető formában. 110.gif
2013. október 28. 21:12 #88
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát nem tudom. Az album első felén még vannak valami fülbemászó hallgatható dalnak nevezett valamik. Igaz a 17 dalának szövege valami hatalmas kaki, de jól elvoltam vele, amíg ment a dal.XD A többi az tényleg hallgathatatlan, pláne a Hello Kitty, hát az valami katasztrófa. Eskü, versenyezhetne Rebecca Blackkel meg az újdonsült barátnőjével, aki a kínai kajáról kornyikál, mert felért egy olyan szintű kínzással. Talán egyedül a Hush hush dal fogott meg, de az inkább a melankólikus dalszövege és ritmusvezetése miatt. Bár Avril nem kedvencem, s mintha a szöveg is Chadé lenne, de úgy el tudta énekelni, hogy megszorongatta a szívemet. Egy dal az egész albumról, hát gratulálok neki. unsure.gif Sosem voltam Avril rajongó, de a zenéjét meghallgattam mindig is annak ellenére, hogy a csaj sokszor csak taszított, mert fantáziát láttam benne. Ám ez az egész úgy kukába való, ahogy van. Mansonnal készített duettjétől sem vágódtam hasra, pedig azt hittem, hogy valami minőségi dal lesz. Képtelen voltam fél percnél tovább hallgatni.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2013. október 28. 21:39 #89
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Mióta felbukkant a zeneiparban azóta nyomon követtem a karrierjét egészen a What The Hell? dalág. Akkor ábrándultam ki belőle de rohadtul. Nem utálom most sem, a régebbi számait szívesen meghallgatom, ha arra kerül sor. Több, mint tíz éve van a szakmában, és nem alakult ki nála egy önálló, egyedi stílus. Ő azonban a Let Go-s, Under My Skin-es korszaka óta semmit nem fejlődött sem mint zenész, sem stílus-ügyileg. Sőt, inkább visszafejlődött. Volt Ő vadóc gördeszkás rocker, aki bemutatott, beszólt olyannak is, akinek a kisujjáig sem ér fel, majd pinkypunk, Szkrillex kistesója, most meg valami meghatározhatatlan, átlagos énekesnő. Ha Engem kérdeztek, maradhatott volna a kezdeti stílusánál. Persze senki sem várta volna el hogy ugyanolyan maradjon, mint röpke 10 évvel ezelőtt, hanem az akkori énjének egy érettebb verziója. Akkoriban érdekes, hogy senkitől sem lopkodott a Rock N' Roll videóját meg úgy összelopkodta, hogy olyat mostanában nem láttam. Ott lopott Lady Gagától, kicsit Pink-től, és a Guns N' Roses-tól. Utóbbiért különösen haragszom rá, és sosem fogom megbocsátani. Én úgy látom, a Best Damn Thing óta nem talál magára, és csak visszafejlődik minden téren. Ez az albuma pedig karrierje mélypontja. A Goodbye Lullaby-t is alulmúlja. Szerintem bukta lesz ez az albuma is. Rajta már az sem segít, hogy egy olyan őstehetség a férje, mint Chad.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2013. október 28. 22:16 #90
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Pff, ennél még a 10 éves öcsém is értelmesebb dalokat tud írni. biggrin.gif A Bad Girl még úgy jó is (talán, asszem), ha nem lenne benne avril, meg ha Manson kicsit nagyon átdolgozná a szövegét. De ennyi. Mindegyik dalt meghallgattam, ami itt volt, és teljesen nyugodt lélekkel és szívvel ki tudom jelenteni, hogy sem rock, sem punk, sem e kettő közötti valami, hanem egy eltucatosított popkreálmány, a pop zene elkorcsosodott, halovány árnyéka ez az album, amire gondolom azt hiszi a nép, hogy húú, úristen, de punk!, vagy hogy a rock egyenlő az autotne és a hello kitty fogalmával és világával, közben akik ezt így gondolják, azok rossz úton haladnak, vagy esetleg teljes mértékű tudatlanság jellemzi életüket. A legrosszabb dolog, ami valaha is érte a fülemet, az nem más, mint az általam fentebb elmített, hello kittynek nevezett borzalom. Abban mintha egy hisztérikus 12 éves kislány nyafogna, mert nagyjából ilyen hangokat préselt ki magából. Ki az, aki szerint ez a punk? Hát punk a Sex Pistols, de nem az olajozatlan bicikli hangjára emlékeztető avril, hát urambocsáss', hihetetlen, hogy valaki az ilyen motherfuckin princess ricsajt tartja punknak. Röhögni sem tudok már ezen a csajon, mivel olyanná vált, akik ellen annó 2002 környékén lázadt, ha lehet így fogalmazni. Avrilnek egyszerűen nincs stílusa, sosem volt, és szerintem nem is lesz. A jelenlegi kilátások szerint 45 éves korára ugyanolyan tinibiccs stílusú lesz, mint most. És még legrosszabb dalt sem tudok választani, annyi gyenge mind.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke
2013. október 29. 08:46 #91
- törölt felhasználó -    
Már a Rock N' Roll című dal kapcsán is éreztem, hogy ez az album nem lesz a legjobb. Hát, nem tévedtem nagyot. Kezdjük ott, hogy ha azt várja, hogy komolyan vegye az emberek zenét hallgató rétege (főleg a kicsit komolyabb zenére vevők), akkor nem kéne ilyen címeket adnia a dalainak, mint pl. Hello Kitty vagy Bitchin' Summer, mert már ránézésre is elijeszti vele ezeket az embereket. Egyébként sosem voltam Avril rajongó, sosem érdekelt különösebben, mindig is semleges volt a karrierje és a személyisége is, de volt egy időszaka, amikor kedveltem egy-két dalát, mert talán tényleg eredeti(bb) volt anno. Fel kéne hagynia ezzel az átkozottul idegesítő stílussal, mert csak magát égeti vele, felnőtt nő létére pardon.gif Manson-t még mindig nem értem, ha Avril nem lenne a számban, teljesen korrekt lenne.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke
2013. október 29. 08:49 #92
Tincsi7373
Tincsi7373
visszatérő vendég
 
StátuszNem kapsz más lehetőséget,Az élet nem Nintendó játék "Eminem"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 1
Azonosító: 206304
Offline offline
Nagyon jó lett heart.gif
2013. október 29. 11:27 #93
Kiroo
Kiroo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 151129
Offline offline
Legkemenyebb biggrin.gifD:D:D:D:biggrin.gif:D:DD:D japer...-.-
2013. október 29. 19:16 #94
OposszumAvril
OposszumAvril
új tag
 
StátuszAvril the reason why i smile and why i stay alive... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 212154
Offline offline
Egyvalamit nem értek. Hogy olyan emberek, akik nem szeretik Avrilt vagy a zenéjét, egyáltalán minek nyitnak meg egy róla és a zenéjéről szóló cikket? Azért, hogy utálkozzanak vagy negatív véleményt nyilvánítsanak vagy azért, hogy meggyőzzenek minket, fanokat arról hogy Avril egy tucat előadó. Nem az számomra nem az és nem érdekel mások véleménye vagy, hogy mások mit gondolnak róla. Én ezt gondolom és vállalom is, hogy Szeretem Avrilt. Nem érdekel, hogy sokan utálják (megjegyzem ok nélkül). Nem fog érdekelni, se engem se másokat akik még szeretik hogy mit gondoltok vagy miket írnak róla mert szeretjük és kész. Ennyi. És most komolyan nem tudom megérteni, hogy minek kell hozzászólni, miért mi értelme? Én se szólok hozzá olyan személyek cikkeihez akiket nem szeretek. Akkor ti miért csináljátok? Nem tudom felfogni... most én vagyok ehhez túl hülye? Na le is zárnám mondandómat azzal, hogy: I LOVE AVRIL, I LOVE THE ALBUM. heart.gif
2013. október 30. 23:41 #95
Gré145
Gré145
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 154624
Offline offline
Szerintem jó lett az album két kedvencem az egyik a Bad Girl és a másik You aint seen nothin Yet <3
csak egyedül Hello Kitty nem tetszett . És egyet értek OposszumAvrilel mert igaza van smileeee.gif
2013. november 01. 09:16 #96
Greengal444
Greengal444
visszatérő vendég
 
StátuszWe arw young and wild and free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 214528
Offline offline
Imádom az albumát,a 2. legütősebb anyag ebben az évben. smileeee.gif
2013. november 01. 10:00 #97
- törölt felhasználó -    
Nem tudom miért, de a Hello Kitty nekem tetszik. Mondjuk a dal nem az én stílusom, de egész jó lett. Bár akkor is a Marilyn-nel készített szám lett a legjobb heart.gif
2013. november 03. 15:55 #98
- törölt felhasználó -    
Nagyon klassz lett Avril! new_russian.gif heart.gif rock.gif birthday.gif bday.gif clapping.gif hullam.gif irigy.gif
2013. november 09. 18:07 #99
Ms. Diana
Ms. Diana
visszatérő vendég
 
Státuszit’s you and I , just put up a middle finger to the sky ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 204508
Offline offline
NAGYON NAGYON JÓ LETT!! thumbsup.gif
IMÁDOM!!! ASZ ÖSSZES SZÁMOT!!! *-*
2013. december 01. 18:58 #100
Petrucsia15
Petrucsia15
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 171913
Offline offline
I.M.Á.D.O.M.! biggrin.gif minden szám jó,de a Hello Kitty......biggrin.gifD nem mondom hogy rossz,csak kicsit sok(k). a Bad Girl és a Give you what you like a legjobb *-* OposszumAvril,egyetértek smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok