Starity

Volán mögé ült Miley Cyrus 13 éves húga

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 18:29 #101
- törölt felhasználó -    
Van egy olyan érzésem, hogy ez a lány még Miley-n is túl fog tenni.
2013. október 28. 18:37 #102
- törölt felhasználó -    
Látom, hogy olyan nagyon szigorúan fogják. És az a meglepi, hogy ott ül mellette az apja. Mi lesz ezzel 10 év múlva...?
2013. október 28. 18:46 #103
Bogica0430
Bogica0430
 
StátuszHogy ki vagyok?! Kérdezd azokat, akik nem ismernek, ők szívesen elmondják. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 953
Csatolások: 8
Azonosító: 198815
Offline offline
szerintem míg nem okozott balesetet, addig nincs gond. habár én Miley fan vagyok, imádom őt és mivel a húga ezt tiszteletben is tartom, de talán ezt én sem engedtem volna meg.. azért durva 13 évesen, amit ez a kislány képvisel.. a vakolat rajta, feltünően viselkedik, öltözködése egyszóval Mileyt túlhagyja.Viszont megértem, mert biztosan kíváncsi rá. Apa engem is tanított de ott ültem az ölébe és csak kormányoztam, 8 évesen számomra nagy élmény volt.
2013. október 28. 18:46 #104
- törölt felhasználó -    
Ez a lány még csak 13 éves? Festett haj, smink stb.? Legalább 18-nak néz ki...
2013. október 28. 18:51 #105
SweetDancer
SweetDancer
 
StátuszI don't care about my makeup, I am a motherfuck*ng princess. BVB ARMY!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 8
Azonosító: 200804
Offline offline
http://starity.hu/videok/20938-we-cant-stop-noah-cyrus/

Ez a GYEREK is azt hiszi, hogy sztár. Valójában
azonban ez nem abból áll, hogy híres a családod.
Ennek a csaknak nem fér el az arca olyan nagy dry.gif
2013. október 28. 18:52 #106
SilverWolf
SilverWolf
ST✯RLIGHT, A.R.M.Y.
 
StátuszI'm a little unicorn~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 1069
Csatolások: 5
Azonosító: 179105
Offline offline
Nem bírom ezt a lányt....Többnek néz ki a kelleténél...Na mindegy.Ez aztán nagyon jó gyerekneveles!13 évest engedni a kormány mögé?Kalifornia államban pedig még szerintem csak 15 és fél évesnek se szabadna vezetnie... -.-"
2013. október 28. 18:58 #107
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
Nem értem ezzel mi a baj, mondjuk az ő korában én már autót vezettem lehet, hogy ezért nem tartom nagy cuccnak.. Szerintem sokkal nagyobb baj az, hogy hagyják a szülök, hogy fesse magát, bulizzon s úgy viselkedik mint egy 18 éves! És csak, hogy megjegyezzem Amerikában az automata sebességváltós autókat gyerekjáték vezetni!
2013. október 28. 19:00 #108
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de én biztos nem engedném a tizenhárom éves kislányomat a volán mögé ülni. Mondjuk az USA-ban minden autó automata váltós, szóval kábé olyan, mintha dodzsemet vezetnél. Emiatt szeretem jobban a kuplungos autókat, mert nem olyan uncsi, bár könnyebben el lehet fáradni a vezetésben, ez igaz. Billy Ray újabban kiérdemelte a csillagos ötöst gyereknevelésből. good.gif Olyan ostoba ez az ember, hogy már nekem fáj egyébként. Nincs azzal gond, hogy a kislány majd jogsit szeretne, de, ha jól tudom, akkor kint is csak úgy vezethet jogosítvány nélküli, ha mellette oktató van és tudtommal Billy Ray minden, csak nem éppen vezető oktató. Az önállóságot meg nem úgy tanítjuk meg a gyermekeinknek, hogy bevágjuk a vezető ülésre "Nosza, legyél önálló és vezess!". Talán adni kéne a kis kezecskéjébe mosogatórongyot, mosogatószivacsot, ne adj Isten egy porszívót vagy egy fakanalat. Ha a kislány ki tud egyedül takarítani, vagy megfőzni egy jó kis chilis babot, akkor azt mondom, hogy önállósodik. De így? Ebben mi az önállóság? Kocsit tud vezetni, de, ha jön valami világvége, akkor egy tojásrántottát nem fog tudni magának megcsinálni. Na, nesze neked semmi, fogd meg jól... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Candy Love
2013. október 28. 19:20 #109
theresa
theresa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.09.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 117022
Offline offline
Aztán meg egyszer csak úgy gondolja elviszi a kocsit egy korre egyedul,hisz vezetni már úgy is tud,kozben pedig el ut valakit,de az sem nagy baj majd apuci mindent elintéz....Emberek nem hiába van korhatár,nem kell száguldozni ahoz,hogy valakit elusson,volt már rá példa,hogy parkolásbol elutottek egy embert aki meg is halt és nem 13 éves vezetett.Ez felelotlenség,bár nem csodálkozom,elég megnézni a novérét.
2013. október 28. 19:21 #110
Tücske
Tücske
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi sem lehetetlen.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.11.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 211597
Offline offline
önállóság?! ez azt a határt már rég túllépte
2013. október 28. 19:27 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.28. 19:00)
Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de én biztos nem engedném a tizenhárom éves kislányomat a volán mögé ülni. Mondjuk az USA-ban minden autó automata váltós, szóval kábé olyan, mintha dodzsemet vezetnél. Emiatt szeretem jobban a kuplungos autókat, mert nem olyan uncsi, bár könnyebben el lehet fáradni a vezetésben, ez igaz. Billy Ray újabban kiérdemelte a csillagos ötöst gyereknevelésből. good.gif Olyan ostoba ez az ember, hogy már nekem fáj egyébként. Nincs azzal gond, hogy a kislány majd jogsit szeretne, de, ha jól tudom, akkor kint is csak úgy vezethet jogosítvány nélküli, ha mellette oktató van és tudtommal Billy Ray minden, csak nem éppen vezető oktató. Az önállóságot meg nem úgy tanítjuk meg a gyermekeinknek, hogy bevágjuk a vezető ülésre "Nosza, legyél önálló és vezess!". Talán adni kéne a kis kezecskéjébe mosogatórongyot, mosogatószivacsot, ne adj Isten egy porszívót vagy egy fakanalat. Ha a kislány ki tud egyedül takarítani, vagy megfőzni egy jó kis chilis babot, akkor azt mondom, hogy önállósodik. De így? Ebben mi az önállóság? Kocsit tud vezetni, de, ha jön valami világvége, akkor egy tojásrántottát nem fog tudni magának megcsinálni. Na, nesze neked semmi, fogd meg jól... unsure.gif

Nem is ezzel van a baj, vezethet, ha annyira akar, de akkor vezessen a farmjukon, vagy a sivatagban, de nem olyan helyen, ahol bármi esély mutatkozik arra, hogy elcsap valakit, vagy kárt tesz valamiben. Főleg annak tudatában volt ez felelőtlenség, hogy a lesifotósok ott lebzselnek az utcájukban évek óta, tehát tudták, hogy valószínűleg lefényképezik őket.
A kaliforniai DMV vizsgáján meg már tényleg csak a nagyon hülyék nem tudnak átmenni (évek óta panaszkodnak is rá az ottani autósiskolák, hogy túl könnyű a vizsga), teljesen felesleges 13 évesen elkezdeni gyakorolni rá. Ha 15 és fél évesen megkapja a gyakorló jogsit és mindennap vezet 1 órát, a 16. szülinapján csont nélkül sikerül letennie a vizsgát. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. október 28. 19:33 #112
Luna0026
Luna0026
 
StátuszYou could be a bad motherfucker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 210400
Offline offline
Egyetértek Tücskével. Ez azért már egy kicsit sok. Nekem legalábbis. De ha én vagyok maradi szóljatok! Vagy csak szerintem nem mindennapi ha 13 éves gyerek vezeti a kocsit? ohmy.gif :S
2013. október 28. 19:41 #113
Izé12
Izé12
visszatérő vendég
 
StátuszIzé12 még nem állította be a státuszát mert ő aszonta'!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.01.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 60
Azonosító: 188801
Offline offline
Másod uncsitesóm 10 éves kora óta önállóan vezet autót..mondjuk ő már akkoriban is megdolgozott ezért, nem csak azért engedték meg mert egy elkényeztetett kisfika..
2013. október 28. 19:50 #114
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Candy Love @ 2013.10.28. 19:27)
Nem is ezzel van a baj, vezethet, ha annyira akar, de akkor vezessen a farmjukon, vagy a sivatagban, de nem olyan helyen, ahol bármi esély mutatkozik arra, hogy elcsap valakit, vagy kárt tesz valamiben. Főleg annak tudatában volt ez felelőtlenség, hogy a lesifotósok ott lebzselnek az utcájukban évek óta, tehát tudták, hogy valószínűleg lefényképezik őket.
A kaliforniai DMV vizsgáján meg már tényleg csak a nagyon hülyék nem tudnak átmenni (évek óta panaszkodnak is rá az ottani autósiskolák, hogy túl könnyű a vizsga), teljesen felesleges 13 évesen elkezdeni gyakorolni rá. Ha 15 és fél évesen megkapja a gyakorló jogsit és mindennap vezet 1 órát, a 16. szülinapján csont nélkül sikerül letennie a vizsgát.  biggrin.gif

Ez igaz, mert a farmon max nekimegy egy fának vagy belemegy a bokorrengetegbe, így meg megvan a veszély, hogy óvatlan idős embert és gyermeket üt el, olyanokat, akik alapból is eléggé figyelmetlenek. Bőven elég, ha egyszer nem néz bele a tükörbe, és máris ott a baj. Hú, anyum nem igazán remekel a vezetést illetően. Magyarországon nem volt jogosítványa, aztán, amikor kiment elsőre lerakta. A KRESZ iszonyat könnyű, hisz minden ki van írva, az autót meg nem nehéz vezetni. Fék és gáz, meg beteszed a kocsit driver üzemmódba és csácsumi. Ráadásul ez Florida államában volt, nem is Kaliforniában! Egyébként napi egy órás vezetéssel kint a farmon simán meglenne fél év alatt tényleg a rutinja annyira, hogy átmenjen a vizsgán. Ebben tökéletesen igazad van. Hát innen is látszik, hogy Billy Ray sötét, mint az éjszaka. Pedig egy kellemes, szimpatikus embernek tartottam eddig, de a gyereknevelés nagyon nem az ő asztala.
1 felhasználónak tetszik: Candy Love
2013. október 28. 20:01 #115
- törölt felhasználó -    
Szép kis csajszi :-) bár a nővére is annak indult,aztán...
2013. október 28. 20:04 #116
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Noah is olyan lesz,mint Miley...
2013. október 28. 20:09 #117
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
ettől a sok sztárpalánta-ribanctól megfájdul a fejem...
2013. október 28. 20:25 #118
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Gratulálok a szülőnek meg a gyereknek is. Szerintem még a 15 és fél is nagyon fiatal, nemhogy a 13... -.-
2013. október 28. 20:26 #119
B vivi
B vivi
 
StátuszI LOVE K-POP!!! Annyeong n_n
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 2
Azonosító: 168403
Offline offline
Egyet értek SHSophie2000
2013. október 28. 20:27 #120
SSelena-GGomez-llove
SSelena-GGomez-llove
visszatérő vendég
 
StátuszĐreamss forever ˘^˘ and F**k normality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 189500
Offline offline
Ez már túlzás......
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok