Starity

Öt megdöbbentő tragédia, amit a közösségi médiának köszönhetünk

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 30. 11:18 #121
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért kell valakit, akár az interneten akár az iskolában, bántani zaklatni. A másiknak komoly mentális problémát is okozhat, de ezt fel sem fogja. Neki ez csak "buli". Szánalomra méltó aki ilyet csinál.
2013. október 30. 11:21 #122
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Sajnos mindennaposak ezek a bántalmazások. Sokak viccnek szánják, pedig egyáltalán nem az. Főleg ha a bántalmazott személy magával is képes végezni. Én elmondom őszintén, hogy ezt az Aks.fm-et is megszüntetném, nagyon idegesítő, hogy 9-13 évesek ott élik ki magukat. Az a céljuk, hogy minnél több kérdést, és lájkot gyűjtsenek be. Igenám, de azért tudhatnák azt is, mondjuk egy olyan kérdésre a válaszadás következményekkel járhat.. Mindegyik eset borzasztóan megrázott. Én fel nem tudom fogni, hogy egy ember, hogy tud valakit azért megölni, mert a One Direction tagjai nem követték vissza...Szóval ezek borzalmasak.
2013. október 30. 11:59 #123
Ivett2003
Ivett2003
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 209575
Offline offline
ÚRISTEN!EZ DURVA!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. október 30. 12:28 #124
tbdodo
tbdodo
 
StátuszLove me, hate me whatever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 30
Azonosító: 161141
Offline offline
Hát ez nagyon durva. Beteg emberek...
2013. október 30. 12:31 #125
- törölt felhasználó -    
Pont ezért nem vagyok semilyen közösségi oldalra felregisztrálva, csak ide és a Twitterre (de a twittert szinte alig használom). Az előző héten a sulinkban emiatt verekedett össze 1 osztálytársm, meg egy hetedikes lány. az egyik beszólt a másknak. Mivel elég messze laknak egymástól, így a biztosnságos távolság mögé rejtŐzve, tovább folytatták a veszekedést. De egyik pihentagyú sem gondolt arra, hogy másnap az iskolában találkozni fognak. Aziskolában összeverekedtek, úgy, hogy alig maradt hajuk. Szép kisfeljelentés lett a vége. És ez az egész hol kezdődött? A fészbukkon hol máshol. lehet, hogynaz én felfogásommal van némi probléma, de azt sohasem értettem, hogy mi a jó a fészbukkban és a többi közösségi oldalban. ( starity egy kivétel, mivel nem posztolunk ki értelmetlen dolgokat, hanem hasznos információkról értesülünk) Hiába papolják annyian, hogy fészbukk így, meg fészbukk úgy, a véleményem akkorsem fog megváltozni. Nekem sincsen semilyen közösségi oldalam, (kivétel a starity és a Twitter) és mégis élek, és nem maradtam le semmiről. Csak az a baj, hogy kinek nincsen fészbukkja, az a társadalomból kirekesztett. A másik dolog az internetes zaklatás, ami sajnos manapságnagyon elterjedt. Pont az ilyen 12-13 éves kifestett r*bancokra buknak, akik éjjel-nappal a fészbukk előt csurgatják a nyálukat, és a tükörben csücsörítve fényképezgetik magukat vagy valami olyan tevékenységre fordítanák a "drág" idejuket ami nem bn
2013. október 30. 12:46 #126
x Lili x
x Lili x
 
StátuszHa elveszed a zenét az életemből, semmim sem marad - SUGA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 776
Csatolások: 0
Azonosító: 204440
Offline offline
Ezek a történetek borzalmasak... ohmy.gif
2013. október 30. 12:47 #127
- törölt felhasználó -    
Bocs az előzőért de telón vagyok és néha véletlen elküldi a hozzászólást. Onnan folytatom, hogy inkább valami olyan tevékenységre fordítanák a " drága idejüket" ami hasznos. És utána nekik áll feljebb, hogyha valameik pedofil elkezdi őket zaklatni. Lehet, hogy most nagyon szívtelen leszek, de én azt mondom, hogy az ilyenek megérdemlik. legközelebb majd jobban odafigyelnek arra, hogy mi hova posztolnak ki. Lehet, hogy manapság ez a menő, és az aki nem osztja meg élete minden egyes pillanatát a nagyvilággal azt már nem is veszik embreszába, lehet csücsöríteni a képeken és mű szempillát hordani, de köszönöm én ebből nem kérek.
2013. október 30. 13:04 #128
Tomasevic92
Tomasevic92
visszatérő vendég
 
Státusz"oh think twice it's another day for you and me in Paradise. Think about it..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 124604
Offline offline
a Disconnect című filmet ajánlom mindenkinek
2013. október 30. 13:07 #129
Niki915
Niki915
visszatérő vendég
 
StátuszLove Damon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 213890
Offline offline
Úristen, ezek nagyon durva dolgok !!!
2013. október 30. 13:39 #130
- törölt felhasználó -    
Elég beteg emberek vannak az tény. Az ask-os részhez annyit, hogy azt a honlapot tényleg be kéne szüntetni, mert valóban nagyon durva dolgokat képesek egyes igen okos emberek írogatni a tőlük különbözőknek. Nem egyszer láttam már olyan embert akit csak sértegetni, bántani tudtak olyan dologért amiről nem is ő tehet. Vagy éppen azért szólogattak be neki, mert ő mást szeret/máshogy néz ki. Sajnos sokan nem fogják fel, hogy a szavaknak (még ha a neten is) hatalmas súlyuk van. :/ Szóval ha ezt az oldalt beakarnák szüntetni én 100%-osan támogatnám. Legalább egy hellyel kevesebb lenne, ahol az emberek szétszedhetik egymást..
2013. október 30. 14:32 #131
Szonja 14 Star
Szonja 14 Star
visszatérő vendég
 
StátuszŐszi szünet! :D !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 438
Csatolások: 0
Azonosító: 189299
Offline offline
Ezek eléggé durva esetek!
Szerintem,akik ezeket elkövették nem igazán lehet az eszük a helyén!
A legdurvább az a sztori,hogy a 15 éves lány azért ölt meg valakit,mert csak kíváncsi volt rá,hogy milyen érzés!
Egy ilyen embernek az elme gyógyintézetben lenne a helye!
2013. október 30. 14:37 #132
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.30. 01:56)
Sőt, még kisebb koromban inkább internet-függő is voltam, hiszen ezresével gyűjtöttem kedvenceimről a fotókat. Újdonság volt a zeneletöltés, de a klipeket is ezrével szedtem le anno.


Azok a régi szép idők... good.gif Én is totál ugyanezeket csináltam. smileeee.gif
Legtöbbször tényleg nem az internet a hibás, hanem a felhasználók, illetve azoknak a szülei, akik csak beültetik a 12 éves gyerekeiket a gép elé, mert nem akarnak, vagy nem tudnak időt szakítani rájuk. De ahhoz valamilyen szinten magának az egyénnek is labilisnak kell lennie, hogy a csúfolások miatt öngyilkos legyen. Engem is állandóan csúfoltak a kövérségem miatt, mégis élek, mert az élni akarás erősebb bennem, meg hát egy idő után lesz*rtam, mit mondanak. Oké, én kövér, vagyok, de ők p*rasztok. Én lefogyhatok, ők viszont nem változnak meg.
Az Askot pedig én is töröltetném szimplán, hiszen ami ott megy, az kész... egyik ismerősömét megnéztem, és nekem elég is volt.
Én is fent vagyok fészen (oda nem is akartam regisztrálni, dehát ugye az iskolával kapcsolatos infók az osztálycsoportban voltak fent), Twitteren és Tumblin, de a azért arra figyelek, mit osztok meg. Csodák csodájára engem sem talált meg semmilyen pedomaci. smileeee.gif
A gépeltiltásos sztori meg röhej... én is kaptam annak idején többször is, mégsem nyírtam ki senkit miatta. Mert elővettem egy könyvet és olvastam. Bár ez a mai fiatalok szemszögéből nézve vérciki (mert egyesek azt sem tudják, mi fán terem a könyv), de én manapság is csak annyi időre ülök ide a géphez, amíg megnézem a sorozataimat, egyébként meg a könyveket választom. diablo.gif
Nekem egyébként az a kedvencem a Fészen, mikor ismerősöm, kábé kétnaponta (van, amikor sűrűbben) cserélgeti a profilképét a régiekre, hogy azok olyan k*rvasok lájkot kapjanak... Új képet meg alig rak fel... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77
2013. október 30. 14:38 #133
Chachi_G.124
Chachi_G.124
사랑 ♥
 
StátuszExotic Szív, Exotic Lélek, Exotic leszek, amíg csak élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 0
Azonosító: 198980
Offline offline
ez aztán tényleg durva! és egyre durvább lesz! sad.gif
2013. október 30. 15:29 #134
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
" Manapság szinte lehetetlen olyan embert találni, aki ne hódolt volna be bármelyik közösségi portálnak. "

hoppá..tessék..találtál!!!! nincs facebookom és köszönöm jól vagyok nélküle.élek és virulok.soha nem értettem és valszeg soha nem is fogom h mi a jó ebben.számomra a magánélet az magán! élet.amit nem posztolok ki mindenhova és osztom meg mindenkivel hogy idegen emberek nézegessék a képeim és egyéb dolgaim.nekem ez abszolut kényelmetlen lenne és értelmetlennek is tartom...mikor az emberek meghallják hoyg nincs facebookom érthetetlen kifejezés ül ki az arcukra és jön a érdés ...mért nincs??? MERT NEM KELL!!!ennyi kész.
2013. október 30. 15:52 #135
Wonderwall
Wonderwall
új tag
 
StátuszLiving in a world without you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 194865
Offline offline
kanka írta :
" Manapság szinte lehetetlen olyan embert találni, aki ne hódolt volna be bármelyik közösségi portálnak. "

Egyetértek, sajnos szomorú dolog ez az internet, és igen én is használom, nem mondom hogy keveset, de nem hülyeségekre, nincs "féjszbukom" cikiztek is miatta sokat, eleinte anya nem engedte, de teljesen igaza ban, aért regisztráljak hogy olyan emberrel beszéljek akit nem ismerek vagy nem akarok vele beszélni? Nem kösz, aki olyan az tudja a teloszámom ugyhogy tessék ,
hoppá..tessék..találtál!!!! nincs facebookom és köszönöm jól vagyok nélküle.élek és virulok.soha nem értettem és valszeg soha nem is fogom h mi a jó ebben.számomra a magánélet az magán! élet.amit nem posztolok ki mindenhova és osztom meg mindenkivel hogy idegen emberek nézegessék a képeim és egyéb dolgaim.nekem ez abszolut kényelmetlen lenne és értelmetlennek is tartom...mikor az emberek meghallják hoyg nincs facebookom érthetetlen kifejezés ül ki az arcukra és jön a érdés ...mért nincs??? MERT NEM KELL!!!ennyi kész.
2013. október 30. 15:55 #136
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Köszönöm az utolsó bekezdést! Én is ugyanígy vagyok vele. Amúgy, és nem mellékesen ennek örülök is, NINCS FACEBOOKOM. És, hogy miért nincs? MERT NEM ÉRDEKEL.
De aki annyira internetfüggő, az magára vessen, ha egyszer őt is elkezdik szekálni. De én úgy vagyok vele, hogy nem kell rájuk hallgatni, oszt' csá.
2013. október 30. 16:01 #137
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
Ezek borzalmas dolgok na jó mondjuk az első 2-nél elmeháborodóttak voltak! De az utolsó borzalmas!! Szörnyű lehetett ezt szegény lánynak elviselnije! Persze utána már nem számít mert mindenki kibújik alóla... Nagyon sajnálom szegény lányt !Akik csúfolták bizonyára nem tudhaták mit is érez! De azért sejthették volna és szerintem másokat kiközösiteni csúfolni bántani hát ez szörnyű! Akik ezt tették szegény lánnyal szörnyű emberek lehetek! Az első az nagyon durva!! A második is! Nahát az Ask szerintem az est elég érdekes mert nem értem miért kellet csúfolni a fiút és szerintem szembtől-szembe a világért se mondták volna meg ezért gyáva nyúlak smileeee.gif

De szerintem sajnos ezeken nem fognak változtatni ..
2013. október 30. 16:12 #138
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
:"( Az utolsó bekezdést én is így vagyok vele :'( én is ugyan így érzek ,de én még el is képzeltem hogy hogyan fogom megölni magamat mert énse tudok beilleszkedni sad.gif és folyton gúnyolnak engem
Amikor valaki így befolyásolható (mint én majdnem) csinálok két életet magamnak eggyik az jó sok barátokat szerez smileeee.gif és a másik angyon komoly nah én így vagyok vele amikor a csütörtökön a 8.órám kosarazás (szakkör) akkor a úgy mondd a legjobb barátnőm nem is igazi barátnőm mert én össze akartam hozni a fiúval aki tetszik neki és erre köcsögösködik velem sad.gif meg bánt a kosárlabdával minden hol lassan kék,lila,zöld foltok lesznek :/ :S sad.gif(((( az első bekezdés azzal a lánnyal 15 éves hát ő nagyon gép függő volt :/ én legalább nem vagyok ilyen tongue.gif hát eggyik barátnőm barátnője vélletlen szerűen meg őllt egy babát sad.gif és másra fogták meg az ikertestvérét pofozza egyfolytában okk nélkül sad.gif és hacker -.-"
2013. október 30. 16:13 #139
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Az lenne a legjobb ha az ilyen emberek nem is léteznének! sad.gif
Maga lenne a kész paradicsom mindenki boldog,megértik és szeretik ,kedvelik smileeee.gif
2013. október 30. 16:41 #140
- törölt felhasználó -    
Szörnyű, hogy mik történnek az internet miatt!

1D-rajongó esetéhez: Ez már beteges. Az, hogy rajong a srácokét, oké. Na, de, hogy ezért a saját édesanyját bántsa, illetve a kutyáját megölje?! Orvos, orvos és még inkább orvos!

Hughstan: Hogy lehet valaki ennyire internetfüggő? Ha az emberek többsége helyesen tudja használni a közösségi oldalakat, akkor neki is ment volna, de nem, "Én olyan menő csávó vagyok, hogy mindenki kíváncsi rám, és, hogy jön ahhoz az apám, hogy engem eltiltson onnan?! Ember, én sztár vagyok a neten! Kit érdekel, hogy egyébként egy kretén vagyok, akinek meghaladja a képességét az, hogy mennyi 2+2, de fent vagyok a közösségin, és én akkor király vagyok!". Nagyjából ennyit róla.

Sarah esetéhez: Most komolyan azért kellett meghalnia, mert elment a férjétől, és egyedülállóként jelentette meg magát a facebook-on?! Jobb is, hogy a pasas már nincs köztünk, mert ilyen emberekre aztán semmi szüksége a világnak!

Alyssa esetéhez: Van, aki még ahhoz is h.ü.l.y.e., hogy a sorozatokat értelmezze. Róla csak ennyit tudok mondani.

Joshua esetéhez: Az őt piszkáló személyeknek tudnék most nagyon beszólni. Az ő szülei legalább dolgoznak! A csúfolódók biztosan olyan 'hátrányos helyzetűek', hogy a segélyekből élnek, lusták munkát keresni, és akkor még ők vannak felháborodva, hogy nem fizetik ki a tartozásaikat, nem segítik ki őket pénzzel. (Már majdnem sajnálom őket. Már majdnem.) 'Aki pedig tisztességes ember családjához dolgozik, készítsük ki, mert, hogy jön ahhoz, hogy jól él, amikor mi majdnem az utcára kerültünk. Nem a mi hibánk ám, hogy nincs állásunk! Jöjjön ide a munkáltató. Mi úri népek volnánk, keressenek minket meg ilyen lehetőségekkel, mert mi kincset érünk ám! És, mi az, hogy mindjárt barátnője lesz? Nekem nincs, akkor nehogy már leelőzzön! Amíg én nem tetszem senkinek, addig senki ne legyen boldog!' Nagyjából ilyen gondolatmenetet tudok elképzelni a sértegetőknek.

Holly esetéhez: A facebook-os zaklatásokról sok mindent hallani. Ha valaki jól érzi magát attól, hogy bánthatja a másikat, az szégyen. Ezeknek az embereknek tényleg az elmegyógyintézetben a helyük. Senki nem érdemli meg, hogy azért, mert valamiben jobb a másiknál, piszkálják.
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!