Starity

Xtina duettel duplázik

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 02. 15:36 #1
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Az énekesnő egyik közösségi oldalára nemrégiben kiposztolt egy videót, amiből kiderül: hamarosan egy új duettet hallhatunk tőle.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. november 02. 15:42 #2
- törölt felhasználó -    
Kivancsi leszek ra heart.gif
2013. november 02. 16:00 #3
- törölt felhasználó -    
Végre egy jó hirrel is lehet szolgálni az oldalon. Örülök, hogy újra hallani lehet Chrisről. Ez a ballada - ami a videóban részben hallatszik - szép számnak igérkezik. Illik is az ő hangszinéhez. A Flo Rida-s dal pedig biztos valami pörgősebb dal lesz. Remélem nem lesz túl tucathangzású.
1 felhasználónak tetszik: katara
2013. november 02. 16:16 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon várlm már! Katara újfent fantasztikus cikk! Le a kalappal!
2013. november 02. 16:28 #5
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
csak a dal lett fantasztikus! wub.gif én meghallgattam az eredetit, amit csak a srácok énekelnek (link a pinkelt "say something" szövegrész) és az is nagyon hatásos, mély és őszinte. alig várom már a keddet!!
és nézzétek meg, h a két srác arca hogy ragyog, amikor a stúdióban ülnek... és még mindig nem hiszik el, h egy ilyen tehetség velük dolgozik, ráadásul az ő dalukon. az a csodálat és tisztelet - imádivaló ez a két fiú blush.gif na meg Chris közvetlensége, lazasága... az egész szituáción érződik, h egy remek dal hozta össze ezeket az embereket. szerintem a csapatnak még dob is vmit az ismertségén. vhol jó, h vannak olyan előadók, akik mondhatni így felkarolnak másokat... pl Chris által is jópár számomra új stílust és előadót ismerhettem meg és amióta erre rájöttem, azóta bízom az ítélőképességében... szóval mertem meghallgatni a csapattól mást is, és örülök, h így tettem smileeee.gif
2-3 dal tőlük, ami nagyon bejön:
A Great Big World - There Is an Answer
A Great Big World - Rockstar
A Great Big World - Gone

a floridás, hát, arról semmi infót nem tudtam felhajtani... (csak az nbc a forrás arról). a gugli is csak egy korábbi mixet dobott fel kettejük nevével (a "good feeling"). de amennyit tudok/hallottam a muksóról & dalairól, hát, szóval ne szivemcsücske a pali. :/
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. november 02. 16:41 #6
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Nagyon kíváncsi vagyok! smileeee.gif
2013. november 02. 16:59 #7
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Már alig várom,hogy hallhassam! laugh.gif Még hogy Christina eltűnt...Itt van ő,csak kellően nyitottnak kell lenni rá.Szerintem most sokat változott,és zeneileg is kezd "visszatérni a gyökerekhez",a Strippedhez.Akármi volt is a Lotus,Xtina nem az az ember,aki egykönnyen feladja a dolgokat.Ismét felemelkedik,és engem nem érdekel,hány ember lesz vevő erre,attól a tehetsége,és ő maga virágzik,a rajongóinak él,és ezt azt érzést semmilyen hater (vagy littlemonster) nem veheti el tőlünk.Hajrá Chris,már alig várom ezt a dalt tőled! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: katara
2013. november 02. 17:22 #8
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
haah... Eszti ezt milyen szépen megmondtad!! happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. november 02. 17:34 #9
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Eszti0305:

Ki kérem magamnak, little monster vagyok, de nagyon szeretem Xtinát és a Lotus-t is imádtam. Szurkoltam is neki, hogy térjen vissza, de sajnos megint nem sikerült. (Nem az ő hibájából, inkább a menedzsmentjét kéne megrugdosni kicsit, amiért nem reklámozták eléggé).

Nem tudom, miért kell Gagát, vagy a little monster-öket minden Xtinás cikkbe belekeverni. Oké, volt egy kis nézeteltérés ott a Bionic meg a Not Myself Tonight körül, de hidd el, hogy mi nem arra hajtunk, hogy szegény Xtina, vagy bármelyik más előadó bebukjon. Ez nem a mi stílusunk (ellentétben egy-két rajongótáborral...)
2013. november 02. 17:46 #10
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
@Candy_attack: amúgy a dal hogy tetszik?

(csak még egy gondolat erejig: ha jól rémlik, volt idő, h te is savaztad kicsit Christ, bár oktalanul, mert az egyetlen társaság, akik igazán pikkelhettek volna a NMT klip miatt, az(ok) kizárólag Madonna és rajongói... az egész klippben felfedezhetőek elemek az express yourself, human nature videókból. ennyit erről. az általnosítás persze, h sértő és érthető lenne, de bort iszik vizet prédikál eset... na meg nem lenne ez, ha akkoriban nem az az ellenséges viselkedés lett volna jellemző vele szemben. annak viszont kifjezetten örülök, h némely gagafannak megváltozott a véleménye róla. oké, kussolok, és temessük a múltat.)
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. november 02. 17:47 #11
ZendayaColeman10
ZendayaColeman10
visszatérő vendég
 
Státuszwtf???!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 210551
Offline offline
Wow!!!
Fantasztikus dal lett!
2013. november 02. 18:06 #12
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2013.11.02. 17:34)
Eszti0305:
Ki kérem magamnak, little monster vagyok, de nagyon szeretem Xtinát és a Lotus-t is imádtam. Szurkoltam is neki, hogy térjen vissza, de sajnos megint nem sikerült. (Nem az ő hibájából, inkább a menedzsmentjét kéne megrugdosni kicsit, amiért nem reklámozták eléggé).
Nem tudom, miért kell Gagát, vagy a little monster-öket minden Xtinás cikkbe belekeverni. Oké, volt egy kis nézeteltérés ott a Bionic meg a Not Myself Tonight körül, de hidd el, hogy mi nem arra hajtunk, hogy szegény Xtina, vagy bármelyik más előadó bebukjon. Ez nem a mi stílusunk (ellentétben egy-két rajongótáborral...)

Sajnálom,egy mondatot kifelejtettem a kommentemből: tisztelet a kivételnek! Egyáltalán nem a hozzád hasonlóakra értettem,hanem az elfogultabbakra,akik igazából minden rajongói csoportban jelen vannak,tudom,de Gaga rajongói és Christina rajongói között picit élesebb a nézeteltérés.Nagyon sokszor találkoztam olyan emberrel,aki erőteljesen be akarta mocskolni Christinát,és sajnos elég sokszor little monster volt az illető.Nem akartalak megbántani azzal,amit írtam,mert látom,hogy te más szemszögből nézed a dolgokat. És amúgy köszönöm,hogy tényleg tök normálisan írtad le,amit gondolsz,szeretem,amikor valaki normális keretek között mondja el a véleményét,mert abból nem lesz értelmetlen konfliktus, max. jó kis diskurálás.

Katara,neked meg köszönöm! beer.gif Azt is,amit írtál,meg a cikket is. wink.gif
2013. november 02. 18:39 #13
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
OFF//kérem, egy hírszerkesztő javítson a cikken:
- Say Something... (E hiányzik, én hibám)
- mesélnek a szerzők... (így küldtem be, a mostani ragokkal csetlik-botlik vhogy)
- jövő hét... (én külön írtam, mert külön kell. utolsó bekezdés)
2013. november 02. 18:49 #14
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Már alig várom a duettet, eszméletlen gyönyörű maga a dallam és a dalszöveg is. Szerintem felesleges ide keverni más előadókat, Xtina sem foglalkozik az utálkozókkal, nekünk fanoknak sem kell. Veszekedni velük felesleges, meggyőzni meg úgysem lehet őket. Amúgy sosem értettem Xtinát miért utálják olyan sokan, és a média is miért ilyen kegyetlen vele. Azzal a nővel, aki nászajándékok helyett is inkább adományokat kért a Katrina is a Rita hurrikán áldozatai számára. Azt sem értem, hogy mondhatja bárki, hogy nem tud énekelni, vagy hogy borzalmasan énekel, hogy tehetségtelen, hogy másokat utánoz és így tovább. Arról az énekesről, akiről Etta James azt mondta, hogy a fiatalkori önmagát látja benne, hogy soha életében nem hallott még hozzá hasonló énekest. Akiről Whitney Houston is megmondta: a maiak közül csak az ő hangját élvezi igazán. Ennek a nőnek az élete csak a küzdelemről szól, és a mai napig sem hagyják békén. Ez szomorú. Otthon az apja Fausto verte Őt is, az anyját, az iskolában is kapott hideget-meleget, csak mert kitűnt a hangjával, mióta pedig a Genie in a bottle-lel megjelent a média egyfolytában támadja, más énekesekkel állítja szembe. Pedig nem igazán tudok még egy olyan előadót mondani, aki ennyi kollaborációval büszkélkedhetne mint Xtina. Ez a nő egészen kicsi kora óta ki van téve az emberi rosszindulatnak. Lehet már sosem fog olyan sikereket elérni mint a fénykorában, de ez engem már nem is érdekel. az utálkozók meg csak maguk alatt vágják a fát. Nem egy interjúban mondta el Chris, hogy számára mindig a zene volt a menedék a fájdalom elől. Szóval csak szidják nyugodtan, számára ez csak ihlet lesz egy újabb nagyszerű albumhoz. Katara gratulálok a cikkhez, nagyon tetszett, és meghallgatom majd a belinkelt dalokat is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. november 02. 18:58 #15
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
katara:

Való igaz, hogy savaztam anno Xtinát, de az a Bionic erának szólt, mivel az az album véleményem szerint egy kudarc volt. Semmi Christinás nem volt benne, pont a hatalmas hangját szorította háttérbe, pedig neki az az erőssége és a védjegye. a Not Myself Tonight pedig engem akkor is inkább a Bad Romance-re emlékeztetett, mint Madonnára.
Amúgy én SOSEM vontam kétségbe Xtina tehetségét, sőt, hangilag még most is az egyik legerősebb (ha nem a legerősebb) a zeneiparban. Ha bántottam, az a Bianoic miatt volt. Viszont a Lotus-nál visszatért a régi Christina, remélem, marad is ennél a stílusnál.

Eszti0305:

Nem bántottál meg, csak már elegem van, hogy mindenhol a monster-öket szidják. Persze, vannak barmok, akik, ahogy te is írtad, próbálnak más előadókat bemocskolni, de ez fordítva is igaz. Múltkor például a Katy Perry rajongók terjesztették, hogy majd mindenhova kiteszik az Artpop torrentes/letöltős linkjét, hogy mindenki illegálisan töltse le és ne vegye meg. Szóval mindenhol vannak köcsögök, de nincs olyan rajongói tábor, ami eredendően gonosz lenne.
2013. november 02. 19:29 #16
- törölt felhasználó -    
Biztosra veszem, hogy szuper lesz a duett. Egykor Ricky Martinnal is készített duettet, az is fantasztikus. Kíváncsian várom a dalt, biztos vagyok benne, hogy hasonlóan nagyszerű, igényes dalt adnak ki smileeee.gif
2013. november 02. 20:05 #17
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
@Candy_attack: persze, mert nem ismerted már akkor azokat a klipeket (bár nagyobb hatással azokra voltak, akik megélték azok debütálását). mások pedig a BR-ra mondják, h come on over-es... a bionic-on nagyon is játszott, kísérletezgetett a hanjgával - és jól teszi, h nem ismétli unos untalan uazokat a "trükköket" a biztos siker reményében. neked kéne nyitnod arra, h a standard hangulat kifejezéseken túl, rengeteg más lehetőség van azoknak árnyaltabb kifejezésére is. ehhez pedig fel kell fedezned 1-1 érzelem, kedélyállapot többrétűségét. s akkor majd kinyílik a szemed/tudatod és értékelni tudod majd a bionicot is...
de ami a legirritálóbb az egész jelenségben az az, h a kritizálók egyszerűen nem veszik számításba azokat a szerzőket - akik már jóval 2008 előtt is ebben a műfajban alkottak, akik híven saját kialakított hangzásukhoz és stílusukhoz, segítettek chrisnek dalokat írni -, a közvélemény fogta és elkaszálta az egész munkájukat. szerinted ők hogyan érezték magukat, h az a rengeteg ötleteslés, energia, munka ilyen válaszra talált? és most nem azokat vonom kérdőre, akiknek nem jön be az elektro+undergroundos keverék, hanem azokat, akiknek állítólag igen, de mégsincsenek tisztában ezzekel a nevekkel... (jamal jones, ester dean, claude kelly, polow da don, tricky stewart, maya arulpragasam, john hill, david taylor, Sia Furler, samuel dixon, sam endicott...)

egyébként még mindig nem mondtad el mit gondolsz erről az új dalról... szóval? happy.gif
2013. november 02. 20:26 #18
- törölt felhasználó -    
NEKI gyönyörű hangja van. Várom smileeee.gif
2013. november 02. 20:50 #19
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (amileroable @ 2013.11.02. 18:49)
Már alig várom a duettet, eszméletlen gyönyörű maga a dallam és a dalszöveg is. Szerintem felesleges ide keverni más előadókat, Xtina sem foglalkozik az utálkozókkal, nekünk fanoknak sem kell. Veszekedni velük felesleges, meggyőzni meg úgysem lehet őket. Amúgy sosem értettem Xtinát miért utálják olyan sokan, és a média is miért ilyen kegyetlen vele. Azzal a nővel, aki nászajándékok helyett is inkább adományokat kért a Katrina is a Rita hurrikán áldozatai számára. Azt sem értem, hogy mondhatja bárki, hogy nem tud énekelni, vagy hogy borzalmasan énekel, hogy tehetségtelen, hogy másokat utánoz és így tovább. Arról az énekesről, akiről Etta James azt mondta, hogy a fiatalkori önmagát látja benne, hogy soha életében nem hallott még hozzá hasonló énekest. Akiről Whitney Houston is megmondta: a maiak közül csak az ő hangját élvezi igazán. Ennek a nőnek az élete csak a küzdelemről szól, és a mai napig sem hagyják békén. Ez szomorú. Otthon az apja Fausto verte Őt is, az anyját, az iskolában is kapott hideget-meleget, csak mert kitűnt a hangjával, mióta pedig a Genie in a bottle-lel megjelent a média egyfolytában támadja, más énekesekkel állítja szembe. Pedig nem igazán tudok még egy olyan előadót mondani, aki ennyi kollaborációval büszkélkedhetne mint Xtina. Ez a nő egészen kicsi kora óta ki van téve az emberi rosszindulatnak. Lehet már sosem fog olyan sikereket elérni mint a fénykorában, de ez engem már nem is érdekel. az utálkozók meg csak maguk alatt vágják a fát. Nem egy interjúban mondta el Chris, hogy számára mindig a zene volt a menedék a fájdalom elől. Szóval csak szidják nyugodtan, számára ez csak ihlet lesz egy újabb nagyszerű albumhoz. Katara gratulálok a cikkhez, nagyon tetszett, és meghallgatom majd a belinkelt dalokat is. smileeee.gif


@amileroable!! annyira jó volt olvasni amit itt írtál!! és be kell valljam, most szégyellem is magam, h "partner" voltam az itteni kis "szóváltásban/nézeteltérésben". egyszerűen annyiban kell hagyni. igazad van.
(azt hiszem talán még kicsit hiányzott is az itteni társaság...)
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. november 03. 09:00 #20
- törölt felhasználó -    
Várom.Biztos jó lesz.
biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok