Starity

Botrányos villantás az idei EMA-n

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 10. 23:01 #21
- törölt felhasználó -    
értem én hogy figyelem felhívás de most komolyan nekem el kéne hinnem hogy Miley Cyrust érdekli hogy mi történik az utcán?? rohog.gif háá nemtom.. _nevet.gif tojik ez rá... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. november 10. 23:01 #22
demifan
demifan
új tag
 
Státuszi love you demi lovato
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 194511
Offline offline
uhhhhhhhhhhh szegény
2013. november 10. 23:02 #23
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.11.10. 23:01)
értem én hogy figyelem felhívás de most komolyan nekem el kéne hinnem hogy Miley Cyrust érdekli hogy mi történik az utcán??  rohog.gif háá  nemtom.. _nevet.gif tojik ez rá... dry.gif


Csak a rajongói kajálják ezt be, ne aggódj biggrin.gif
2013. november 10. 23:06 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.11.10. 23:02)
Csak a rajongói kajálják ezt be, ne aggódj biggrin.gif


de hogy aggódom! wink.gif illetve azért kicsit aggódok még is mert nagyon "niggásodik" Cyrus jövőre már gangsta rap-et fog nyomatni ha így folytatja!! ohmy.gif
2013. november 10. 23:07 #25
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Az emberek elítélik, amiért ennyire kell neki a figyelem, és mégis megadják neki azzal, hogy megbotránkoznak és utálják. Ördögi kör, és észre sem veszik biggrin.gif
2013. november 10. 23:09 #26
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.11.10. 23:06)
de hogy aggódom!  wink.gif illetve azért kicsit aggódok még is mert nagyon "niggásodik" Cyrus jövőre már gangsta rap-et fog nyomatni ha így folytatja!!  ohmy.gif


Már csak az hiányozna _nevet.gif
2013. november 10. 23:13 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.11.10. 23:09)
Már csak az hiányozna  _nevet.gif


miért talán nem lenne hiteles Miley szájából hallani az utcai költészetet??? biggrin.gif
most nézem hogy ez az Iggy is úgy van bejegyezve mint "Rapper" pfff.. biggrin.gif bírom az ilyet ma már mindenki rapper pitbull,sp,Nicki minaj és sorolhatnám nap estig!! dry.gif
2013. november 10. 23:14 #28
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.11.10. 23:13)
miért talán nem lenne hiteles Miley szájából hallani az utcai költészetet??? biggrin.gif 
most nézem hogy ez az Iggy is úgy van bejegyezve mint "Rapper" pfff.. biggrin.gif  bírom az ilyet ma már mindenki rapper pitbull,sp,Nicki minaj és sorolhatnám nap estig!! dry.gif


Jogos, ilyen "hatalmas tehetségek" mellett neki is van esélye a rapszakmában _nevet.gif
2013. november 10. 23:16 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.11.10. 23:14)
Jogos, ilyen "hatalmas tehetségek" mellett neki is van esélye a rapszakmában _nevet.gif


ennyi! biggrin.gif mondom én!! biggrin.gif szerintem ilyen érzékkel megyek is a retekklubba hátha beválogatnak a mentorok közé tehetség kutatónak! rohog.gif
2013. november 10. 23:40 #30
- törölt felhasználó -    
Hát ez gáz! De Miley szerelése még gázabb!
2013. november 10. 23:44 #31
- törölt felhasználó -    
Talán ha normális ruhát vett volna fel, ami rendesen takarna is.. De nem, dehogy is. A mai világ abból áll, hogy minél többet mutassunk, mert nem láttunk még elég nemi szervet.
2013. november 10. 23:55 #32
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
És Miley most mit is villantott? Annyira birom az ilyen sz*rságokat amik csak a mocskolódás miatt íródnak -.-
2013. november 11. 00:07 #33
Sofy98
Sofy98
visszatérő vendég
 
Státusz"Az ördög nem alszik, csak relaxál" - Lucifer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.26.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 165909
Offline offline
Florahh teljesen egyetértek!
2013. november 11. 00:14 #34
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Ez már szánalmas amit itt művelnek ezen az oldalon...Miley mégis hol villantott emberek??? Minden fontos testrésze el van takarva, ez egy miniruha amit még rajta kívűl sokmillióan felvesznek...
"ahogy a miniszoknyája, úgy mi is azt kérjük: állj le!" hát ez már a szánalom netovábbja...inkább néztél volna utána, hogy mi is a jelentősége Miley feliratos kisruhájának mielőtt itt elkezded az ostoba értelmetlen mocskolódást....
"Egy merész szabású Tom Ford "Please Stop Violence" (Kérlek, állítsuk meg az erőszakot) feliratos miniruhában jelent meg, amin a fiatalon erőszakos halált halt két rapper, Tupak Shakur és The Notorious B.I.G. arcképe volt látható. Miley-tól nem idegen az ilyen politikai jellegű megnyilatkozás, aminek mostt az USA-ban különös jelentősége van, hiszen múlt héten New Yorkban és New Jersey-ben is voltak lövöldözések - szóval Miley ruhaválasztása nem véletlen, hanem egy erőszakellenes kiállás! Már ezért is gratulálunk Miley-nak!"
Amúgy meg kib*szott jól nézett ki Miley a vörös szőnyegen...
Mileyban legalább van együttérzés veletek ellentétben...mert hát amilyen szövegeket itt a cikk alatt a kommentekbe nyomattatok....tapsoljátok meg magatokat...cukrot nektek..
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. november 11. 00:49 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2013.11.11. 00:14)
Ez már szánalmas amit itt művelnek ezen az oldalon...Miley mégis hol villantott emberek??? Minden fontos testrésze el van takarva, ez egy miniruha amit még rajta kívűl sokmillióan felvesznek...
"ahogy a miniszoknyája, úgy mi is azt kérjük: állj le!" hát ez már a szánalom netovábbja...inkább néztél volna utána, hogy mi is a jelentősége Miley feliratos kisruhájának mielőtt itt elkezded az ostoba értelmetlen mocskolódást..
"Egy merész szabású Tom Ford "Please Stop Violence" (Kérlek, állítsuk meg az erőszakot) feliratos miniruhában jelent meg, amin a fiatalon erőszakos halált halt két rapper, Tupak Shakur és The Notorious B.I.G. arcképe volt látható. Miley-tól nem idegen az ilyen politikai jellegű megnyilatkozás, aminek mostt az USA-ban különös jelentősége van, hiszen múlt héten New Yorkban és New Jersey-ben is voltak lövöldözések - szóval Miley ruhaválasztása nem véletlen, hanem egy erőszakellenes kiállás! Már ezért is gratulálunk Miley-nak!"
Amúgy meg kib*szott jól nézett ki Miley a vörös szőnyegen...
Mileyban legalább van együttérzés veletek ellentétben...mert hát amilyen szövegeket itt  a cikk alatt a kommentekbe nyomattatok..tapsoljátok meg magatokat...cukrot nektek..

Megkérdezhetem, hogy akkor miért nem vagy kiakadva, mikor a vagináját a tízéveseknek mutogatja? Egyszer felvett egy ruhát figyelemfelkeltés céljából - akkor sem az ügyön volt a hangsúly, hanem a hátsóján, ami szépen kilógott volna, ha egy centivel rövidebb lett volna az a cafat rongy. Hidd el, végképp lekakilja ezeket a lövöldözgetéseket, a legnagyobb problémája az, hogy találjon magán még egy testrészt, amit még nem mutatott meg. Magára keltette fel a figyelmet, a többi pedig mind szép és jó, de a kutyát nem érdekelte. Sajnálom, hogy te ennyire elvakult vagy, hogy nem veszed észre ezeket a nyilvánvaló tényeket. Ha Miley-t annyira megérintené, hogy mi történik a világban, nem a pucér és fejletlen testéről látnánk napi rendszerességgel cikkeket, hanem a jótékonykodásairól, DE NEM, szóval ennyi. Olcsó és közönséges.
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Jolie_77, Beyla, itsjustme, Kazuo, baisée
2013. november 11. 01:05 #36
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (compromise @ 2013.11.11. 00:49)
Megkérdezhetem, hogy akkor miért nem vagy kiakadva, mikor a vagináját a tízéveseknek mutogatja? Egyszer felvett egy ruhát figyelemfelkeltés céljából - akkor sem az ügyön volt a hangsúly, hanem a hátsóján, ami szépen kilógott volna, ha egy centivel rövidebb lett volna az a cafat rongy. Hidd el, végképp lekakilja ezeket a lövöldözgetéseket, a legnagyobb problémája az, hogy találjon magán még egy testrészt, amit még nem mutatott meg. Magára keltette fel a figyelmet, a többi pedig mind szép és jó, de a kutyát nem érdekelte. Sajnálom, hogy te ennyire elvakult vagy, hogy nem veszed észre ezeket a nyilvánvaló tényeket. Ha Miley-t annyira megérintené, hogy mi történik a világban, nem a pucér és fejletlen testéről látnánk napi rendszerességgel cikkeket, hanem a jótékonykodásairól, DE NEM, szóval ennyi. Olcsó és közönséges.


Hát igen...pont ilyen ostobaságokkal teli reakcióra számítottam. thumbsup.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. november 11. 03:39 #37
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Én sem értem igazán az ilyen reakciókat, mint a cikkben is szereplő gyanakvó megjegyzések, hogy "direkt mutogatta a testrészeit" (egy fél pina, vajon hány egész testrészt tesz ki a cikkíró matematikája szerint?), vagy az, hogy ez mennyire "visszataszító" villantás.

Én úgy látom szerencsétlen lány rosszul választott ruhát és amikor megpróbálta megigazítani ami elszaródott a szoknyarészen elől megmutatta a testszínű elcsúszott fehérneműjét, meg egy fél muffot.

Még ilyet ohmy.gif , de tényleg még ILYET shout.gif

De azért hagyjuk ezt az álszenteskedést máskorra ha lehet, ami itt zajlik, a mutogatás nem ebből áll, ez a keveset takaró ruhák véletlen pillanatai közé számít szerintem, ahogy azt sem hiszem, hogy népszerű hajhászásért, vagy direkt a kiskorú nézők kedvéért mutatta volna meg, hogy hol a legkopaszabb.

Ennél sokkal direktebb é sokkal undorítóbb dolgok is történtek már a gála történetében, amiatt zrikálni szegény csajt mert felelőtlenül igazította meg a ruháját és minő botrány félig előtűnt egy nemi jelleg annyira gyerekes prüdéria, hogy az már szánalom tongue.gif Nagyon nem bírom az ilyen álszenteskedést joker.gif
2013. november 11. 06:15 #38
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Miért kell még Miley VMA-s fellépésén csámcsogni? Megtörtént, kész, nem kéne még most is ezzel foglalkozni, aztán itt egyesek kivannak akadva, hogy miért kell még mindig a fellépésével foglalkozni, pedig ők is híresztelik.
2013. november 11. 07:00 #39
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért kell azon rágódni , hogy Miley hogyan jelent meg VMA-s fellépésen
2013. november 11. 07:11 #40
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Ilyen primitíven megírt cikket még nem láttam. symorral értek egyet.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok