Starity

Kirabolták Miley otthonát a születésnapja előtt

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 24. 18:30 #141
dorci1
dorci1
visszatérő vendég
 
Státusz,,Mosolyogj, érts egyet, aztán csináld azt amit k*rvára csinálni akartál..."-RdJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 210480
Offline offline
hűű,borzalom...Mileyka,nincs elég zséd hogy újra megvedd azt a sok ronda szart? tongue.gif
2013. november 24. 18:36 #142
SweetDancer
SweetDancer
 
StátuszI don't care about my makeup, I am a motherfuck*ng princess. BVB ARMY!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 8
Azonosító: 200804
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.11.24. 15:03)
Benne van feketén-fehéren, hogy személyes tárgyak tűntek el, amely szó alatt én a fotókat, esetlegesen ékszereket, ruhadarabokat vagy amúgy baromira értéktelen tárgyakat értek, amiknek eszmei értéke van. 


Na ez az első. Khm. Szerinted neki a kis 5 éves fotócska, egy kedves ruha, vagy egy régi, de máig szép ékszere nem számít? unsure.gif Pedig én is kaptam már frászt az egyszerű de szép emlékű bizsu gyűrűm eltűnésekor.

Idézet (Beyla @ 2013.11.24. 14:23)
Sajnos hagytam már el személyes holmit, ami közel állt a szívemhez, és bár sz*r érzés volt, sokat sírtam, mégsem rohantam a rendőrséghez, hogy ugyan már indítsanak nyomozást. Most, ha racionálisan belegondolsz, tegyük fel, hogy eltűnt egy sál, egy fotó és mondjuk egy nyaklánc. Az már nem is számít, mert májlikának eltűnt pár személyes dolga?



Oké, oké mindig ugyan az. Vagyis mégsem. Magadra cáfolsz. Mert bár a szó- és mondatismételgetésben látom profi vagy, azért figyelhetnél, a cikkre is. Ellentmondasz magadnak. Szerintem senki nem érdemli meg hogy kirabolják. SENKI!! mad.gif
2013. november 24. 18:40 #143
dorci1
dorci1
visszatérő vendég
 
Státusz,,Mosolyogj, érts egyet, aztán csináld azt amit k*rvára csinálni akartál..."-RdJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 210480
Offline offline
am Beyla...épp te mondod hogy miért nem tanulunk vasárnap?! Te írtad a legtöbb kommentet. biggrin.gif
De ezen kívűl én veled értek egyet. Miley tényleg nagyon nagy a vesztesége mert ellopta tőle az egyik rajongó,vagy haver a tangáját...
2013. november 24. 18:41 #144
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
SweetDancer: Beylába nem szerencsés belekötni... Úgyis neki van igaza... Kb. mindig.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 24. 18:43 #145
Vadmacska
Vadmacska
visszatérő vendég
 
Státuszcorazón sangrante❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 210411
Offline offline
Sajnálom de azért van neki elég lóvéja hogy ujra megvegye és hogy egy biztonságosabb zárat vegyen!biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2013. november 24. 18:55 #146
- törölt felhasználó -    
Manapság már mindenhova be tudnak törni... dry.gif
2013. november 24. 19:20 #147
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (SweetDancer @ 2013.11.24. 18:36)
Na ez az első. Khm. Szerinted neki a kis 5 éves fotócska, egy kedves ruha, vagy egy régi, de máig szép ékszere nem számít?  unsure.gif  Pedig én is kaptam már frászt az egyszerű de szép emlékű bizsu gyűrűm eltűnésekor.
Oké, oké mindig ugyan az. Vagyis mégsem. Magadra cáfolsz. Mert bár a szó- és mondatismételgetésben látom profi vagy, azért figyelhetnél, a cikkre is. Ellentmondasz magadnak. Szerintem senki nem érdemli meg hogy kirabolják. SENKI!!  mad.gif

De annak a rablónak mit ér azaz öt éves fotócska? Látom, itt gondolkodni senki sem tud, vagy szimplán senki sem akar. Ezt magyarázom, hogyha valaki ilyen szinten megszervez egy ilyen profi rablást, akkor nem egy öt éves fotót fog elvinni, hanem egy olyan készülékeket (televízió, lejátszók, laptop, gép, telefon, ékszerek), amiket a fekete piacon jó pénzért el tud adni. Mielőtt kioktatsz, megtanulhatnál szöveget értelmezni - egy szóval sem mondtam vagy írtam le azt, hogy májlikának ezek nem értékek. Ne csinálj a szádból s*gget, mert te jársz rosszul... unsure.gif Az meg már csak slussz a dologban, hogy sehol sem írtam olyat, hogy megérdemelte. Szóval hol a problem? mellow.gif

Idézet (dorci1 @ 2013.11.24. 18:40)
am Beyla...épp te mondod hogy miért nem tanulunk vasárnap?! Te írtad a legtöbb kommentet. biggrin.gif
De ezen kívűl én veled értek egyet. Miley tényleg nagyon nagy a vesztesége mert ellopta tőle az egyik rajongó,vagy haver a tangáját...

Hát, az a helyzet, hogy van mit tanulnom, neki is álltam, de annyira fáj a fejem (áj láv migrén), hogy a dolgok nem igazán mennek. Pluszban megtanulhatom én azt a nyolc lapot a hányásról, hasmenésről, székrekedésről meg ezekről, de nem tudok bemenni a dolgozatra. Így jobban járok, ha igazából a tanulást jövő hétvégére tolom - remélhetőleg jövő héten megengedi megírni, ugyanis gó kórház ezúttal betegként, és sajna lemaradok a számonkérésről, holott könyörögtem a tanárnőnek azért, hogy következő nap írjuk meg. Egyébként jókat vidulok az ostoba hozzászólásokon.XD
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. november 24. 20:25 #148
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (dorci1 @ 2013.11.24. 18:30)
hűű,borzalom...Mileyka,nincs elég zséd hogy újra megvedd azt a sok ronda szart? tongue.gif


Tudod mit, képzeld magad a helyébe, neked jól esne ha elvinnék a cuccaidat?
Nem a pénz miatt ideges ő, hanem mert személyes cuccait vitték el, amihez valószínűleg kötődött szerencsétlen. Most, ha ékszerekre gondolok, simán elvihették az eljegyzési gyűrűjét (ami még mindig nála van, a szakítás ellenére) és abban mennyi emléke lehetett már?

Ha, pedig esetleg képeket vittek el, ki tudja milyen képeket, és ha csak egy kép is, de valaki elterjeszti az Interneten, nem kevés pénzt kap érte.
2013. november 24. 20:40 #149
Lynette
Lynette
visszatérő vendég
 
StátuszI love Ariana Grande! <333!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 207108
Offline offline
Jó nagy háza van...Szegénynek kellemetlen lehetett PONT a szülinapja előtt. :/
2013. november 24. 20:58 #150
- törölt felhasználó -    
dorci1 írta:
hűű,borzalom...Mileyka,nincs elég zséd hogy újra megvedd azt a sok ronda szart? tongue.gif

Tudod családi emlékeket,örökségeket,képeket is elvihettek akár amik pótolhatatlanok.Ha ezt te nem tudod felfogni akkor sajnálom.Csak gondolj bele milyen érzés,ha elveszíted azokat a tárgyakat amelyek valamilyen szép emlékhez fűződtek! dry.gif
2013. november 24. 21:18 #151
Nikcy0211
Nikcy0211
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 203660
Offline offline
Ahww johááz biggrin.gif elfogadnám... *-*
2013. november 24. 21:50 #152
zsebihal
zsebihal
visszatérő vendég
 
StátuszEleven húsomon vak katonák gyalogolnak át
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 101
Azonosító: 132570
Offline offline
Na jó, ez aztán nem semmi. Beyla, igaz megígértem, nem szólok bele többet a dolgokba, de hát miért is ne, végülis már tanultam pénteken. Ami azt illeti, a rablók elloptak személyes dolgokat, és égszereket. Valóban furcsállom én is, hogy nem más dolgokat vittek el (televízió, telefon meg egyebek, amiket te is írtál), és valóban furcsa, hogy egy ilyen megszervezett rablás során csupán pár személyes holmit és égszert vittek el (most már ne menjünk bele a részletekbe, hogy ez Miley-nak -mert ugye nem májlika a neve- biztos szmélyes, és fontos cuccai voltak). Na de itt már nem is igazán a cikkről van szó. Tudod, én is jól szórakozom az ilyen kommentes vitákon, hiszen nem árt senkinek egy kis kikapcsolódás vasárnap este. Tehát, ami kommented azt a részét illeti, hogy: "Kötözködés, az mindenkinek nagyon megy", ezt igen félrecsúszva foglaltad a szövegedbe. Eszem ágában sincs rajtad idegeskedni, hiszen nem ez a vita szívem ügye, de most komolyan... A kötözködés és a megjegyzés, vélemény nyílvánítás között szerintem van egy kis különbség (gondolom a részletekbe veszve fogsz ez ellen viaskodni), és ha már kötözködés, te sem vagy utolsó helyen. Aztán meg ott van az, hogy: "Kár, hogy a vasárnap délutánjaitokat nem tanulással töltitek... ", ezt komolyan gondoltad? Mint látom lent már hosszasan elregélted, miért is nem tanulsz, szóval a biztonság kedvéért, tisztáztad magad, nehogy valakinek ellenvetése legyen, de mégis...? Nekem például volt időm péntek délután, este, szombat reggel, délelőtt, délben, délután és este, valamint vasárnap reggel, délelőtt és délben is tanulnom. Szóval, az már igazán nem akadály. Aztán hogy ezek után mivel mentegetőzől, és magyarázkodsz (hogy semmi közöm, hogy kötözködöm megint, hogy félreértettem, hogy stb.), annak olvasása megint csak pár mulatságos percet fog csalni az estémbe, de azontúl semmit. Vagy ha esetleg bölcsen nem írsz majd semmit, vagy pár büszke szót, az is mutatja majd, hogy milyen meggondolt vagy. Szóval ennyi lett volna a monológom, és okos enged, szamár szenved alapon, nem írok többet. De köszönöm, kicsit feldobódtam a kommentelésektől, Beyla , egy öröm volt.
2013. november 24. 21:51 #153
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
szegény Miley sad.gif
2013. november 24. 22:07 #154
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (zsebihal @ 2013.11.24. 21:50)
Na jó, ez aztán nem semmi. Beyla, igaz megígértem, nem szólok bele többet a dolgokba, de hát miért is ne, végülis már tanultam pénteken. Ami azt illeti, a rablók elloptak személyes dolgokat, és égszereket. Valóban furcsállom én is, hogy nem más dolgokat vittek el (televízió, telefon meg egyebek, amiket te is írtál), és valóban furcsa, hogy egy ilyen megszervezett rablás során csupán pár személyes holmit és égszert vittek el (most már ne menjünk bele a részletekbe, hogy ez Miley-nak -mert ugye nem májlika a neve- biztos szmélyes, és fontos cuccai voltak). Na de itt már nem is igazán a cikkről van szó. Tudod, én is jól szórakozom az ilyen kommentes vitákon, hiszen nem árt senkinek egy kis kikapcsolódás vasárnap este. Tehát, ami kommented azt a részét illeti, hogy: "Kötözködés, az mindenkinek nagyon megy", ezt igen félrecsúszva foglaltad a szövegedbe. Eszem ágában sincs rajtad idegeskedni, hiszen nem ez a vita szívem ügye, de most komolyan... A kötözködés és a megjegyzés, vélemény nyílvánítás között szerintem van egy kis különbség (gondolom a részletekbe veszve fogsz ez ellen viaskodni), és ha már kötözködés, te sem vagy utolsó helyen. Aztán meg ott van az, hogy:  "Kár, hogy a vasárnap délutánjaitokat nem tanulással töltitek... ", ezt komolyan gondoltad? Mint látom lent már hosszasan elregélted, miért is nem tanulsz, szóval a biztonság kedvéért, tisztáztad magad, nehogy valakinek ellenvetése legyen, de mégis...? Nekem például volt időm péntek délután, este, szombat reggel, délelőtt, délben, délután és este, valamint vasárnap reggel, délelőtt és délben is tanulnom. Szóval, az már igazán nem akadály. Aztán hogy ezek után mivel mentegetőzől, és magyarázkodsz (hogy semmi közöm, hogy kötözködöm megint, hogy félreértettem, hogy stb.), annak olvasása megint csak pár mulatságos percet fog csalni az estémbe, de azontúl semmit. Vagy ha esetleg bölcsen nem írsz majd semmit, vagy pár büszke szót, az is mutatja majd, hogy milyen meggondolt vagy. Szóval ennyi lett volna a monológom, és okos enged, szamár szenved alapon, nem írok többet. De köszönöm, kicsit feldobódtam a kommentelésektől, Beyla , egy öröm volt.

Höhh, mit írjak? Igazából tudnék, de totál felesleges, mert már a gondolataimat feljebb kifejtettem. Igen, valóban nem volt nagyon mit csinálnom most vasárnap délután, bár igaz, én voltam a hülye, hogy leálltam pár kis csipsz*rral vitatkozni, köztük veled is. biggrin.gif Egyébként a tag tért ki rá, én meg megosztottam veletek - mivel ez egy fórum -, hogy miért punnyadok a gép előtt. Örülök, hogy immáron a te részedről is én vagyok a Rokk Sztár (Pöttömkém! shout.gif ) és rajtam mulatsz. Fú, wazze, nem irigyellek, szánalmasan üres életed lehet, az egyszer biztos. biggrin.gif Én is köszönöm ezt az abszolút felettébb nevettető és megmosolyogtató hozzászólást még így lefekvés előtt, hisz valahogy így néz ki az, amikor feltolom valakinek a pumpáját és megpróbál beoltani az iszonyatosan BÖLCS (csakhogy a te szavad járásával éljek) mondataival. Okosnak akartál tűnni, de az a helyzet, hogy nagyon buta vagy... kábé, mint a fórum 50%-a. wacko.gif Hogy mi volt a probléma gócpontja, az egy gúd kveszcsön, de igazából nem izgat, hogy őszinte legyek. Hozzád nem írtam egy rossz szót sem, nem sértegettelek, csak szimplán leírtam, hogy kockulás és vadidegenekkel való kötözködés helyett abszolúte elő lehet venni a tankönyvet. Én már leérettségiztem, szakmázom és hát sokkal jobb dolgom van, mint nektek. Kevesebb a tantárgy, így kevesebb a tanulnivaló is, bár tény, hogy az anyag nehezebb. Mindenesetre ez azt sejteti, hogy valószínűleg gyenge pontra tapintottam. Így ebből kiindulva, talán jobb, ha internetes szájkaraté helyett leülsz görnyedni egy sort a tankönyvek felé. wink.gif

Egyben nekem is lecke volt ez a diskurálás: Ne álljak le hülyével vitatkozni, mert felesleges. - És tényleg, bár a véleményemet ettől még nem fogom magamban tartani.
2013. november 24. 23:39 #155
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
A kommenteket elnézve kétségbeesetten figyelem, hogy hová süllyed az emberi társadalom, a saját fajtársát ilyen mértékben gyalázza.
Szerintem mindenki azzal tölti az idejét amivel akarja, nem kell itt okoskodni hogy tanuljanak egyesek. Szerintem lehetett volna finomabban is közölni ezeket, nem lehülyézni/pöttömözni/"bölcs"-özni valakit, akit nem is ismerünk. De hát ahogy Stohl Buci mondaná, az emberek alkotnak egy véleményt rólad egy cikk (jelen esetben komment) alapján, de ettől még egyáltalán nem ismernek meg (külön piros pont jár annak, aki kiveszi a komment lényegét és leáll ,,drogos bucizni" :3 ).
Nem tudom egyes emberek mit dicsekednek a korukkal, vannak mindenkinél idősebb személyek, egyébként is, hamarabb halsz meg... ˇˇ Igazán hasznos dolog, mondhatom. (: Sok gyerek ma már értelmesebb, mint pár "felnőtt".
Na mindegy, aki érti érti, aki nem, az meg nem. De ezeken a kommenteken annyira elszomorodom, hogy egyik ember a másik szívét facsarja ki...

Jó éjszakát kívánok mindenkinek...
2013. november 25. 06:45 #156
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Sajnálom, hogy születésnapja előtt törtek be, de vigyázhatott volna jobban.
2013. november 25. 13:20 #157
x Lili x
x Lili x
 
StátuszHa elveszed a zenét az életemből, semmim sem marad - SUGA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 776
Csatolások: 0
Azonosító: 204440
Offline offline
Pfú. Nem a szivem csücske Miley, de sajnálom :S
2013. november 25. 16:48 #158
- törölt felhasználó -    
Sajnalom...pedig nem tartozik a kedvenceim koze sad.gif sad.gif sad.gif
2013. november 25. 17:44 #159
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Sajnálom a történteket.
2013. november 25. 17:59 #160
Tejcike
Tejcike
visszatérő vendég
 
StátuszAshton thinks we are the most beautiful fans in the world. I LOVE THIS GUY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.12.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 128
Azonosító: 158106
Offline offline
Akkor biztos ügyes, és jártas rablók voltak, ha úgy lopták el az ékszereit,és hasonló dolgokat, hogy nem rongáltak. (akkor pl. hogy jöttek be? ohmy.gif ) "Az LAPD észak-hollywoodi kirendeltsége nyomoz az ügyben és keresik az ellopott tárgyakat." az a mondat is olyan, hogy alátámasztja azt "szerinte" hogy a rablók már jártasak voltak ilyen ügyben, és rendet hagytak maguk után, ha keresik az ellopott dolgokat. (azoknak már ADIJOS-t mondhatnak. )
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok