Starity

Rendhagyó, fényképes interjú készült Brian Molkóval

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 24. 13:53 #21
- törölt felhasználó -    
Először is gratulálok a cikkhez , nagyon tartalmas és érdekes lett , élveztem minden sorát. smileeee.gif
Placebo nekem nagy kedvencem lett az elmúlt pár hónapban , örülök hogy végre rátaláltam erre a zenei irányzatra is , mert már nagyon elvoltam veszve a sok tucat zene között.
Nagyon örülök hogy ezt a cikket megírták , jó volt végre egy (számomra) értelmes emberről olvasni.
Azok , akiknek pedig lövésük sincs ki ő , ne fikázzák és értetlenkedjenek , hanem nézzenek utána , mert érdemes.
(ezerszer jobb mint az általatok istenített 1D és Bieber wink.gif )
3 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii, Jody
2013. november 24. 14:02 #22
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Jó kis interjú lett, a képek is nagyon viccesek, főleg az, hogy reagál bíbör "zenéjére" Brian fia, na azon a képen szakadtam. rohog.gif

Akinek meg nem tetszik, az menjen tanulni, mert holnap iskola.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. november 24. 14:03 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (nagy.dalma @ 2013.11.24. 12:51)
undorító ez a hapsi!ez eggyáltalán normális?

Figyelj. Nem akarok így egyenként elküldeni néhány nagy agyat a fenébe, de a te hozzászólásodon nem tudtam átugorni. Először is, egy 11 éves kislány vagy, és lehet, hogy inkább még gépezés helyett a helyesírást kellene elsajátítanod, "eggyáltalán". Másodszor, ugyan mi lenne ebben az undorító? Sőt, épp hogy nagyon jó fej, és humoros. Harmadszor, mondod te, akinek szinte az összes igazán undorító személy megtalálható a kedvencei közt. Úgyhogy büszke lehetsz magadra, mondhatom!
3 felhasználónak tetszik: Jody, Szandiiii, itsjustme
2013. november 24. 14:28 #24
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Ez érdekes interjú vlt.Lehetne ilyen tipusúból több is . (Y)
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. november 24. 14:34 #25
- törölt felhasználó -    
Tegnap este láttam a sorozatot, és mi tagadás, még gumikalapáccsal sem lehetett letörölni azt az idióta vigyort a képemről rohog.gif Akárkinek a fejéből is pattant ki ez az ötlet, kijár neki a dicséret, a képek nagyon beszédesre (és némelyik viccesre) sikerültek.

(Amúgy valaki világosítson fel, hogy hogy lehet ez az ember negyedik x-en túl is ilyen... inkább nem mondom ki laugh.gif Ritka szép arca van, no. )

Ami meg a „csodabogár-mágnes” zenét illeti... Emlékszem, amikor először találkoztam a nevükkel, illetve zenéjükkel, nem igazán tudtam magamévá tenni, pedig már akkor is egy féldefektes emógombóc voltam, aki azt hitte, hogy valami nagyon nem stimmel vele – ennek ellenére meg sem fordult a fejemben az a gondolat, hogy Brian vagy bárki más hasonszőrű „társam” lenne. Pont ezért tartom viccesnek, hogy akkor fedeztem fel újra őket, amikor azt gondoltam, hogy minden rendben van velem érzelmileg és pszichológiailag egyaránt - aztán bebizonyosodott, hogy mégsem tongue.gif Nem azt mondom, hogy most orrvérzésig hallgatom őket, ezzel kezelve az érzelmi válságomat, de néha kifejezetten jólesik a kérges lelkemnek a zenéjük.

Idézet (nagy.dalma @ 2013.11.24. 12:51)
undorító ez a hapsi!ez eggyáltalán normális?


*nagy levegő és torokköszörülés* Na, kimondtad a kedvenc szavamat: „normális”. Mindenféle rosszindulat és elfogultság nélkül kérdezem: azért nem tartod normálisnak, mert neked nem tetszik? Vagy mert számodra szokatlan, nem olvad be a tömegbe, nem olyan, mint a te kedvenceid? Lehet, hogy az felfogásommal és látásommal van a baj, de személy szerint a képeken „csak” egy jó értelemben vett lökött férfit látok, aki bár nem egy szögletes állkapcsú, sasorrú, borostás alfahím, és a szexuális orientáltsága is más, de ez még nem jogosít fel arra, hogy tiszteletlenül beszéljünk róla. Vannak a világban olyan (sajnos elterjedt) dolgok, amikre jobban ráillik az „undorító” jelző.

Itsjustme! Köszönjük néked ezt a remek cikket meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Szandiiii, Jody
2013. november 24. 14:41 #26
- törölt felhasználó -    
Érdekes interjú
2013. november 24. 14:41 #27
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Elég furcsa ember,de ezt jó értelemben mondom. smileeee.gif Jobban utána fogok nézni. smileeee.gif
2013. november 24. 15:19 #28
- törölt felhasználó -    
ez nem normális és fuj olyan ronda!
2013. november 24. 15:27 #29
- törölt felhasználó -    
nagy.dalma egyet értek, olyan ronda ez a pasas. undi! ilyenről minek képet készíteni. rémálmaim lesznek tőle.
2013. november 24. 15:43 #30
- törölt felhasználó -    
Szépen kidolgozott, remek cikk lett. Jó ilyeneket is olvasni, köszönet érte. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii
2013. november 24. 16:17 #31
- törölt felhasználó -    
Szép és tartalmas cikket írtál.
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, itsjustme
2013. november 24. 17:08 #32
- törölt felhasználó -    
Ki a f*szom ez?...jajj de ronda...grrrrrr
2013. november 24. 18:28 #33
adommyfandenagyon
adommyfandenagyon
 
Státuszi ship it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.20.
Hozzászólás: 700
Csatolások: 68
Azonosító: 135052
Offline offline
CiaraBravo97, talán utána kéne járnod néhány dolognak, mielőtt elkezdesz valakit ócsárolni, úgy, hogy nem is ismered.. Eszes gyerek.
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii
2013. november 24. 19:57 #34
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Nagyon tetszett ez az interjú, gratulálok érte, itsjustme!
Némelyik fotón nagyon röhögnöm kellett biggrin.gif Brian nemcsak remekül énekel (ilyen hanggal nem is lehetne másként), de jó a humora is.
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii
2013. november 24. 19:59 #35
- törölt felhasználó -    
CiaraBravo97!Mi lenne ha befognád a pici szád és visszamennél a saját kedvenceidhez?Itt senki sem kíváncsi az olyan emberekre akik csak a külsőre mennek,mert ha tudnád milyen csodálatos emberről mondasz hülyeségeket,akkor te is elszégyellnéd magad!
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii
2013. november 24. 19:59 #36
- törölt felhasználó -    
Egyébként a cikk nagyon jó lett gratula biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. november 24. 21:33 #37
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
hát ez nagyon jó rohog.gif
2013. november 25. 07:05 #38
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Ez nagyon tetszik. Jó ötlet.
2013. november 27. 14:34 #39
- törölt felhasználó -    
Érdekes és tök kreatív ez az interjú smileeee.gif smileeee.gif Nem szoktam hallgatni Tőle dalokat, de nagyon szimpatikus lett smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok