Starity

Lássuk, mi történt a One Direction-napon!

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 24. 19:16 #81
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
one direction nAp... -.-
2013. november 24. 19:18 #82
BiankaForever
BiankaForever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 215775
Offline offline
Szerintem ennek az volt az értelme,hogy a rajongók jobban szeressék őket.Ami szerintem sikerült is.Nincs ezzel semmi baj.Jobb,mintha túl komolyak lennének.Habár tudni kell a határt.
2013. november 24. 19:20 #83
krisztintin
krisztintin
új tag
 
StátuszWhat doesn't kill you, make you stronger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 205165
Offline offline
Tök jó volt, én nagyon élveztem amíg láttam! smileeee.gif
2013. november 24. 19:22 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ágika21 @ 2013.11.24. 19:08)
Hugii 570
Gondolom tudod mi az a valutaváltó smileeee.gif én csak átváltottam forintba. Ó , és szerinted ,hogy választották ki azokat a rajongókat ,elárulom két oka van.
1. protekció 
2. pénz
Nem semmi féle ünnepélyt vagy gálát ,hanem komoly válaszokat ,mondjuk a holnap megjelenő albumukkal kapcsolatban ,de annyira elhülyülték ,hogy erre még esély sem volt.Ennek a 1D napnak ,igazából semmi értelme nem volt...Semmivel nem tudtunk meg róluk többet illetve a zenéjükről ,csak azt ,hogy az agyi szintjük fel ér az óvodássokkal (már ,mint ezt játszották a kamerába). Ettől függetlenül szeretem a zenéjüket és őket is ,de azért lehetnének komolyabbak is és rá kéne ébredniük ,hogy ők már nem 16 évesek...

Szerintem pedig az az egyik legcsodásabb tulajdonság, amikor valaki nem nő fel, de értelmileg képes komolyan gondolkodni. Na, ők ilyenek. De nem vitatkozom veled, nincs értelme. smileeee.gif
2013. november 24. 19:32 #85
Butterflyyy
Butterflyyy
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 439
Csatolások: 0
Azonosító: 213885
Offline offline
én lemaradtam sajnos sad.gif sad.gif sad.gif de biztos nagyon jó volt smileeee.gif
2013. november 24. 19:34 #86
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2013.11.24. 19:22)
Szerintem pedig az az egyik legcsodásabb tulajdonság, amikor valaki nem nő fel, de értelmileg képes komolyan gondolkodni. Na, ők ilyenek. De nem vitatkozom veled, nincs értelme. smileeee.gif

Errefelé te vagy itt szinte a legnormálisabb rajongó, de nem tudom felfogni azt, hogyan lehet valakit azért szeretni, mert bolondos, meg cuki, meg szexi meg ilyenek. Biztos velem van a probléma, de az én kedvenc sztárjaim azért vannak kedvencnek bejelölve, mert a munkásságukat tekintve olyat tettek le az asztalra, amit mások nem, vagy csak szimplán imádom azt, amit csinálnak. Engem speciel hótra nem tud az érdekelni, hogy melyik kedvencem mit csinál, milyen a családjával vagy milyen másokkal, mert azt szeretem, amit csinál, és nem azt, hogy mennyire tud egy sztereotípiát magára húzni a kamerák előtt. Nekem hányingerem van ettől az öt kölyöktől, akik eljátsszák azt, hogy mekkora gyerekek. Nem kell infantilis idiótának lennie valakinek ahhoz, hogy nagy gyerek legyen - párom huszonhárom éves, életében rengeteg hideg-meleget élt meg, és igen, sokkal sz*rabb élete volt, mint ennek az öt ficsúrnak. Kész voltam tőle, amikor az eldugdosott édességet kereste a házukban tegnap. Olyan kis aranyos kisfiút láttam benne azokban a percekben amin csak mosolyogni tudtam. Ez nem volt megjátszott, ám amit ezek művelnek "bolondozás, bohóckodás meg ökörködés" címszó alatt, megrendezett és művi. Erőltetett és b*szottul hányingerkeltő. El tudnám hinni azt, hogy van helyük az iparban, ha a zenével, a munkásságukkal akarnák magukat megszerettetni, és nem azzal, hogy hogyan tudnak kretén bugrist játszani. Emiatt is nem láttam értelmét ennek az egydé napnak, hisz maximum az volt benne az egyetlen egy értékelhető dolog, hogy beszélgettek a rajongókkal.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2013. november 24. 19:40 #87
- törölt felhasználó -    
Ez jó pofa biggrin.gif Még akkor is ha 100%ban marketing alapú az egész biggrin.gifD
2013. november 24. 19:42 #88
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Vica: szóval, ha nincs jó véleményem valamiről, fogjam be és álljak odébb. Aha, értem már...
Talán tényleg az a leghelyesebb. A directionereknek arról magyarázni, hogy mennyi hazugság áll a kedvenc együttesük mögött, annyi, mint a falra hányt borsó.
Beyla az előbb tökéletesen leírta, amit én is gondolok az egydé bohóckodásáról...
2013. november 24. 19:42 #89
Lizzy2000
Lizzy2000
új tag
 
StátuszStay Strong and be Unbroken!♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 215526
Offline offline
Nagyon nagyon jó volt!!!*___*<3
2013. november 24. 19:49 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.11.24. 19:34)
Errefelé te vagy itt szinte a legnormálisabb rajongó, de nem tudom felfogni azt, hogyan lehet valakit azért szeretni, mert bolondos, meg cuki, meg szexi meg ilyenek. Biztos velem van a probléma, de az én kedvenc sztárjaim azért vannak kedvencnek bejelölve, mert a munkásságukat tekintve olyat tettek le az asztalra, amit mások nem, vagy csak szimplán imádom azt, amit csinálnak. Engem speciel hótra nem tud az érdekelni, hogy melyik kedvencem mit csinál, milyen a családjával vagy milyen másokkal, mert azt szeretem, amit csinál, és nem azt, hogy mennyire tud egy sztereotípiát magára húzni a kamerák előtt. Nekem hányingerem van ettől az öt kölyöktől, akik eljátsszák azt, hogy mekkora gyerekek. Nem kell infantilis idiótának lennie valakinek ahhoz, hogy nagy gyerek legyen - párom huszonhárom éves, életében rengeteg hideg-meleget élt meg, és igen, sokkal sz*rabb élete volt, mint ennek az öt ficsúrnak. Kész voltam tőle, amikor az eldugdosott édességet kereste a házukban tegnap. Olyan kis aranyos kisfiút láttam benne azokban a percekben amin csak mosolyogni tudtam. Ez nem volt megjátszott, ám amit ezek művelnek "bolondozás, bohóckodás meg ökörködés" címszó alatt, megrendezett és művi. Erőltetett és b*szottul hányingerkeltő. El tudnám hinni azt, hogy van helyük az iparban, ha a zenével, a munkásságukkal akarnák magukat megszerettetni, és nem azzal, hogy hogyan tudnak kretén bugrist játszani. Emiatt is nem láttam értelmét ennek az egydé napnak, hisz maximum az volt benne az egyetlen egy értékelhető dolog, hogy beszélgettek a rajongókkal.

Engem érdekel. De oké, egy másik szemszögből közelítsük meg a dolgokat, bár az már nagyon nem kapcsolódik ide, de hogy megérts. Ott a Top Gear. A kedvenc autós műsorom. Meg úgy, általában, a kedvenc műsorom. Nem nézném, ha nem lenne benne vicc, bolondosság. Ha csak az autókról szólna, mindenféle száraz tényt, számokat, teljesítményt közölne nyersen, teljesen érdektelen lenne. A műsorvezetők teszik azzá, ami. Viccelődnek, bolondoznak, és hihetetlenül kijön a személyiségük. Nem, ők nem ficsúrok, egy 43, egy 50, és egy 53 éves felnőtt emberről van szó. Munkásság? Hát nem tudom. Az az aranyos ember, aki az avataromon van, túlélt egy baromi nagy balesetet, ezért az én hősöm, amikor senki nem remélte, hogy felépül. Nem tudom, náluk mi számít annak, amikor naponta felgyújtanak, széttörnek, tönkretesznek valamit. De élvezik csinálni. Iszonyú szimpatikusak, az, amit csinálnak, a személyiségük, hogy állandóan bolondoznak. Az sincs megrendezve. És engem érdekel, milyenek másokkal. Mert abból is meg lehet ítélni egy embert, hogy hogyan törődik a családjával, a barátaival. Eleve, egymással dolgoznak, már abból is lehet viszonyítani, hogy milyenek egymáshoz.
Nekem igen is fontos, hogy valakinek legyen humora. És szerintem ez nem mű. Nagyon sok párhuzamot tudok felállítani eközt a műsor közt, és az 1D közt.
Szóval, engem érdekel, hogy valaki milyen emberileg, és fantasztikus, hogy képesek mosolyt csalni az emberek arcára.
Az meg, hogy szerinted mi megrendezett, meg mi nem, a te dolgod. Én azt gondolom, hogy ez nem az. Ha pedig ne adj' Isten, neked lenne igazad, akkor vak voltam, bumm, majd rájövök. Én nem tartozom azok közé, akik elvetemülten imádják őket, mindent megvesznek róluk, így még csak bajom sem származik a dologból semmilyen téren. Maximum pofára esek, de az kell az életben.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. november 24. 19:52 #91
heyitsmemi
heyitsmemi
visszatérő vendég
 
StátuszOtwarty świat, rany zamknięte
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.12.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208992
Offline offline
Hugii 570: Amen to that smileeee.gif
2013. november 24. 20:03 #92
- törölt felhasználó -    
Ahh barcsak ott lehettem volna, annyira joo:)))
2013. november 24. 20:06 #93
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Csak ugyanazt csinálták, amit mindig is. Idiótán és erőltetetten viselkedtek.
Komolyan felcsillant már a szemem, hogy most - ha már muszáj ilyen vándí-déjnek lennie - legalább valami értelmeset is csinálnak. Mondjuk megismerhetik az emberek jobban őket, vagy énekelnek, talán bemutatnak valami újat, nem beöltöznek mindenféle idióta göncökben, és futkosnak mint az óvodások... De persze nem vártam olyan sokat tőlük, de azért mégis... Nem ártana a változatosság. Bár az elvakult directionereknek elég ez a letisztult humor.

THE QUESTION: Bastille day miért nincs? sad.gif
2013. november 24. 20:08 #94
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Hugii 570
én nem láttam azt a komolyságot amiről te beszélsz...
2013. november 24. 20:09 #95
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2013.11.24. 19:49)
Engem érdekel. De oké, egy másik szemszögből közelítsük meg a dolgokat, bár az már nagyon nem kapcsolódik ide, de hogy megérts. Ott a Top Gear. A kedvenc autós műsorom. Meg úgy, általában, a kedvenc műsorom. Nem nézném, ha nem lenne benne vicc, bolondosság. Ha csak az autókról szólna, mindenféle száraz tényt, számokat, teljesítményt közölne nyersen, teljesen érdektelen lenne. A műsorvezetők teszik azzá, ami. Viccelődnek, bolondoznak, és hihetetlenül kijön a személyiségük. Nem, ők nem ficsúrok, egy 43, egy 50, és egy 53 éves felnőtt emberről van szó. Munkásság? Hát nem tudom. Az az aranyos ember, aki az avataromon van, túlélt egy baromi nagy balesetet, ezért az én hősöm, amikor senki nem remélte, hogy felépül. Nem tudom, náluk mi számít annak, amikor naponta felgyújtanak, széttörnek, tönkretesznek valamit. De élvezik csinálni. Iszonyú szimpatikusak, az, amit csinálnak, a személyiségük, hogy állandóan bolondoznak. Az sincs megrendezve. És engem érdekel, milyenek másokkal. Mert abból is meg lehet ítélni egy embert, hogy hogyan törődik a családjával, a barátaival. Eleve, egymással dolgoznak, már abból is lehet viszonyítani, hogy milyenek egymáshoz.
Nekem igen is fontos, hogy valakinek legyen humora. És szerintem ez nem mű. Nagyon sok párhuzamot tudok felállítani emellett a műsor mellett, és az 1D mellett. 
Szóval, engem érdekel, hogy valaki milyen emberileg, és fantasztikus, hogy képesek mosolyt csalni az emberek arcára.
Az meg, hogy szerinted mi megrendezett, meg mi nem, a te dolgod. Én azt gondolom, hogy ez nem az. Ha pedig ne adj' Isten, neked lenne igazad, akkor vak voltam, bumm, majd rájövök. Én nem tartozom azok közé, akik elvetemülten imádják őket, mindent megvesznek róluk, így még csak bajom sem származik a dologból semmilyen téren. Maximum pofára esek, de az kell az életben.

Más az, hogy valaki felvesz egy stílust, és más az, amit erőltetetten nyomnak már a p*fádba, hogy "Nézd, ilyenek vagyunk!", ám meglehetősen erőszakosan. Annyiszor ellőtte már az egydé is ezt a bolondozunk állandó jelleggel című dolgot a klipjeikben, hogy már zavaró. Ennyire nincs kreativitásuk? blink.gif Az autós műsoros részhez igazából nem tudok hozzászólni, sőt szerintem a műsornak köze sincs ehhez, másrészt meg egy műsornak szórakoztatnia kell, mert különben a kutya sem fogja nézni. Nekem csak az a fura, hogy zabáljátok őket, holott a sztárok 99%-a meg van kreálva. Nem azaz igazi énjük, amit a kamerába mutatnak, hiszen sokszor - pláne az ilyen tinisztároknak - előre megmondják, hogy mit mondjanak, mit írjanak le, mit vegyenek fel, sőt azt is megszabják nekik, hogy mikor mosolyoghatnak. Hogyan tudod azt állítani valakiről, hogy ismered, holott lehet, ha találkoznál vele, inkább p*fán vernéd a stílusa miatt? Nem azért, csak nem értem, hogy miben befolyásolja az a rajongást, hogy hú, mekkora arcok lehetnek. (állításotok szerint) Én még mindig valakit a munkássága, a tehetsége miatt kedvelek, az csak plusz, hogy az illető normálisnak mutatja magát a kamerákba, megpróbál botránymentesen élni és segíti a rászorulókat. Jennifer Garner pont ilyen - azért őt hoztam fel példának, mert nekem ő a legnagyobb favoritom, mégsem istenítem, holott csak azt tudom róla igazából, hogy iszonyat jó színésznő és ennyi. Nem azért kedvelem, mert több száz ezer dollárt adományozott egy beteg gyermekekkel foglalkozó alapítványnak, és leült játszani velük. Emberként tényleg elismerésre méltó, de most emiatt nem fog valaki a kedvenceim közé vándorolni. Tudom egyébként, hogy te nem tartozol az elvetemültek közé, ezért is írtam a hozzászólásomban feljebb, hogy te vagy itt errefelé a legnormálisabb rajongójuk, így bátorkodtam leírni a véleményemet, és rákérdezni arra, amit annyira nem értek, de úgy látszik nem is fogom soha. laugh.gif Pedig én is voltam tinédzser, én is rajongtam fiúbandákért (Backstreet Boys és Blue) és nekem is voltak kedvenceim, akikbe annyira szerelmetes voltam (Nick Carter és Lee Ryan), de sosem azért hallgattam őket, mert milyen cukik, meg bolodosak (a Blue is tudott alkotni az ökörködést illetően anno XD) meg tököm tudja. Na, mindegy, szimplán csak furcsa és rendkívül megdöbbentő.
2013. november 24. 20:17 #96
Drrtf
Drrtf
 
Státusz♫Más is lehetne csak gondold végig. Csukd be a szemed és szállj fel az égig..♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.13.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 1
Azonosító: 147188
Offline offline
én most nézem és egyszerűen nagyszerűűű♥♥ biggrin.gif
imádom őket biggrin.gif
tiszta bolondok smileeee.gif
2013. november 24. 20:23 #97
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Hát sztem annyira nem volt nagy szám, persze voltak benne jó jelenetek is, de nem voltam odáig érte, mint sok más rajongó. Talán lehet, mert az idősebb korosztályt képviselem már. Előtte se voltam tőle bezsongva az tény, mert kb ilyenre számítottam. Tehát nem nagy szám.

A másik, aki utálja, az minek nézett bele egyáltalán? Nem értem.
Meg egyesek miért ítélkeznek felettük. Honnan tudják hogy miken mentek keresztül? Ismerik őket? Szerintem nem. Én sem tudom amúgy, tehát erről nem mondok semmit, de nem kéne ítélkezni. Ennyire elvakultan nem kéne egyeseknek utálni.
2013. november 24. 20:26 #98
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Nem láttam de tuti megfogom nézni! smileeee.gif heart.gif
2013. november 24. 20:33 #99
- törölt felhasználó -    
Sajnos csak 1O-ig szabadot néznem (kösz anyu dry.gif )így keveset is láttam,de még annál is kevesebbet is értettem. laugh.gif De még a napokban vissza fogom nézni,de ez már lényegtelen.
Sztem ez az egész nagyon jó ötlet volt,jó összehozták az egészet,s igen szerencsés lányok voltak azok akik közelebbről is a részese lehettek a dolgoknak.A Wrong Direction -os rész..hát mit is mondja elég furcsára,különösre sikeredett.A fiúk kedvesnek látszottak,de sztem egyik sem hasonlított úgy igazán a másikra.
A modelles rész vicces,szórakoztató lett.Liam tényleg jobb modell,de Harry meg bolondos,a pólók meg királyok,dicséret aki/akik tervezték,kitalálták.
A többiről pedig egyenlőre fogalmam sincs,de biztosra veszem (már csak az eddig látott képek,gif.-ek alapján is) hogy megint csak magukat nyújtották a srácok. heart.gif
2013. november 24. 20:36 #100
- törölt felhasználó -    
Dilik heart.gif
De az a kép Harryről és Liamről *0* Meghaltam heart.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok